Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
I spit on your grave(1978)
4/10
یه فیلم اعصاب خرد کن و حال بهم زن و از نظر فنی ضعیف ولی انقد این فیلم روح و روان رو تحت تاثیر منفی قرار میده که بنده خودم به شخصه چند روزه حالم بده.
اینم لینک IMDB:
http://www.imdb.com/title/tt0077713/

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
The Social Network
Another Masterpiece By david Fincher
Movie Of The Year
Aپلاس
Movie of the year؟

wat u smokin bro. اینسپشن باید اسکار امسال، سال دیگه و دو سه سال دیگه رو بگیره. این فیلم حال به هم زن (مارک زاکربرگ از مک استفاده میکنه آخه؟) همون بهتره که بره قاطی کارهای دیگه ی الکی فینچر.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
watch-Resident-Evil-Afterlife-online-free.jpg

Resident Evil : Afterlife
3/10
فاجعه!!اصلا انتظار یه همچین مزخرفی رو نداشتم!مثلا خیر سرشون خواستن شخصیت بازی رو وارد داستان کنن!!تموم حرکات میلر دقیقا مثل مایکل اسکوفیلد بود!!حرف زدنش,به فکر رفتناش و... خُب یه کم متفاوت بازی کنا!!:D صحنه های اکشنش هم که فوق العاده چیپ!کوچکترین حس هیجانی رو حداقل به من که وارد نمیکرد!وسکر هم که فاجعه ی قرن بود!حرکاتش و استایلش بیشتر خنده آور بود.مثلا خواستن خیلی خفن نشونش بدن!!یه گونی سیب زمینی رو میزاشتن کارگردان از این اندرسون بهتر کارگردانی میکرد!!
در کل اگه طرفدار بازیش هستین,واسه خنده فیلم خوبیه!!:D

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
How To Train Your Dragon

how_to_train_your_dragon_ver31.jpg

:d فوق العاده بود . یکی از بهترین انیمیشن های سال هست . همه چیزش عالی بود . از صدا گذاری گرفته تا آهنگ فیلم و طریقه روایت داستانش .

10/10

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
اینسپشن:9.5از10
بالاخره بعد از 3بار تماشا کردن کامل،و چندبار تماشا کردن جاهای کلیدی،همه ی سوالایی رو که تو ذهنم داشتم رو به جواب رسوندم فکر کنم !خیلی جالبه ولی به نظرم نولان میتونست بعضی چیزارو طوری کنه که با تاکید بیشتر و گفت و گوی کاراکترا،سوالی واسه تماشاگر ایجاد نکنه،اما خوذش عمدا خواسته اینطوریشه تا حتی واسه دفعه ی 5ام تماشا هم،چیزی واسه ی کشف باشه!
.به نظرم این فکر که کل فیلم تو رویای کاب هست کاملا غلطه و خود نولان هرگز نخواسته این ایده تو فیلمش باشه!:d ایده ی بیخودیه و اصلا ربطی به فیلم نداره!کجای فیلم این ایده رو میده؟به نظرم هیچجا.
2.یه سوال:[وقتی فیشر تو لایه ی سوم میمیره،کاب میگه الان فیشر تو برزخ اسیره،خب کاب خودشو چجوری به فیشر میرسونه؟:میره تو یه خواب دیگه(به جای اینکه خودشو بکشه!)یعنی لایه ی 4 ام همون برزخه؟:d:-/فکر نکنم اینطوری باشه.کاب میگه:مال نمیتونه اونو بکشه!یعنی مال فقط فیشر رو به یه لایه ی عمیقتر میبره!در این صورت کاب برای وارد شدن به لیمبو باید میمرد که فیلم مردنشو نشون نمیده!چقدر پیچیده شد!:dیکی کمکم کنه!

یکی فکر کنم پرسیده بود:چرا کاب و سایتو به راحتی از لایه های عمیق و به طور مستقیم و بدون کیک،به زندگی اصلی برگشتن؟فکر کنم جواب این باشه:اونا فقط میخواستن فیشر به ترتیب برگرده و فرصت داشته باشه تا مراحل اصلی اینسپشن رو بگذرونه تا بذری که تو ناخوداگاهش کاشته بودن،بتونه رشد کنه!یعنی اگه فیشر هم مستقیما بیدار میشد اتفاق خاصی نمی افتاد جز اینکه چیزی بهش الهام نمیشدو کاب شکست میخورد!:d

آخرین ویرایش:

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
Inception
9.5/10

تنها فیلمی بود که منو به فکر فرو برد!هر وقت بیکار میشم اخر فیلمشو بررسی میکنم!اما چیزی دستگیرم نمیشه!:D

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
Scott Pilgrim VS.The World

scott-pilgrim-vs-the-world-teaser-one-sheet-movie-poster-an-epic-of-epic-epicness.jpg

شدیدا حال کردم ! یکی از متفاوت ترین فیلم هایی که در عمرم دیدم. فقط یه ذره آخرش بد تموم شد.

امتیاز 9 از 10

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Scott Pilgrim VS. The World
10/10

محشره...محشر
هر کی نبینه ضرر کرده.
هیچی ازش نمیگم تا خودتون کنجکاو شید برید ببینید :d اصلا ساخته شده واسه ی گیمرها (مثل ادای دین به no more heroes و ...)
ادگار رایت هم که کلا یکی از کارگردان های مورد علاقم بوده. سبک کارش و سبک کمدیش رو دوست دارم.
تیکه های باحال خیلی زیاد داشت که نمیتونم همه رو بگم. خودتون ببینید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر