Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
هشدار: دیدن این دو فیلم رو به همه توصیه نمیکنم،یکی با موضوع بمب هسته ای و دیگری با موضوع خودکشی.

Threads 1984

9/10

سلاح های هسته ای،بزرگ ترین دغدغه بشر در زمان جنگ سرد.روایت تراژیک بزرگترین و خطرناک ترین کشف انسان.

Suicide Club 2001
(در ژاپن با اسم سوئساید سرکل)

8/10

خودکشی های دسته جمعی،زندگی،مرگ،خانواده،جامعه.

Les Misérables 2012

9/10

You know nothing of Javert I was born inside a jail. I was born with scum like you. I am from the gutter too
!

eek.gif

One Does Not Simply Underrate a Cult Movie !

That's why we call them Cult Movies.Either you love 'em or you hate 'em.

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
attachment.php

موضوع خوب چی دارید؟
ارتباطات، این روزا به خاطر عمق نفوذش در زندگی مردم این موضوع رو بورسه.
خوب پس نیم کیلو برای من بکشید.

این پیش درآمد داستانی هست که در اون کارگردان سعی می کنه به مخاطب بگه هر اتفاقی در هر زمانی، تاثیری در زندگی یا روند زندگی افرادی در زمانی دیگر داره.

برای مثال:
سمفونی اطلس ابر در زمان گذشته بر اساس خواب نویسنده ی سمفونی از خوابی که در مورد اتفاقات آینده هست نوشته میشه.

تا این بخش جذابه، اما بعد که طول فیلم رو میبینیحس می کنی کارگردان داره زیادی آب به فیلم میبنده.
آب بدی نمیبنده، اما به هرحال خیلی از اتفاقات قابل چشم پوشی هستند. یعنی روایت یا عدم روایتشون تاثیر و یا تغییری در نگرش شما به فیلم نداره.

جلوه‌های ویژه ی فیلم فوق العاده بده و این بد بودن از همون ابتدا در ثانیه های آغازین توی ذوق میزنه. گریم بد تام هنکس و زخم بدفرم صورتش.
سعی بر تبدیل یه انسان غربی به یک کره‌ای با گریم و تبدیل اون بهیک موجود ماورالطبیعه که با دیدنش یا UFO های فیلمک های دو دهه قبل می افتید.

ادای احترام کارگردان به "بیسکوییت سبز" جای تشکر داره.

موسیقی فیلم هم بسیار عالیه، چون بخش عمده ای از فیلم بر دوش یک موسیقی دان هست،پس فیلم باید موسیقی خوبی داشته باشه.

در کل یک کلاژ شلغم شورباس که میتونست به عنوان یک چندگانه هم دربیاد اما تلاش خوبی برای این شیوه بود.

6 از 10

Attachments

• cloud_atlas_poster.jpg
    cloud_atlas_poster.jpg
    94.8 KB · مشاهده: 353

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
the day world stopped masturbat.ing

5/10

این فیلمو یکی از رفیقای روانی ـم داد بهم :|
موضوع اینه دو نفر میفهمن هر بار که اون کارو بکنن یه نفر میمیره و انقد این کارو میکنن که خودشون دو نفر زنده میمونن و رقابت آغاز میشود :|
کارگردان خلاقی داشته خیلی :|

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
slipkboy@
داستان و مفهوم این فیلم دقیقا از روی کتاب پرفروشی به همین اسم هست ربطی به کارگردان نداره.دلیل اصلی کیفیت پایین جلوه های ویژه هم اینه که فیلم توی آلمان و با بودجه مستقل تولید شده و اصولا این فیلم هالیوودی نیست!

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
slipkboy@
داستان و مفهوم این فیلم دقیقا از روی کتاب پرفروشی به همین اسم هست ربطی به کارگردان نداره.دلیل اصلی کیفیت پایین جلوه های ویژه هم اینه که فیلم توی آلمان و با بودجه مستقل تولید شده و اصولا این فیلم هالیوودی نیست!

من هم نگفتم نویسنده بد کار کرده، اینجا کارگردان وظیفه داره خوراک مخاطب رو تامین کنه نه اینکه زیادتر یا کمتر بده.
مستقل بودن هم دلیل مناسبی نیست، فیلم‌های مستقل الزاماً جلوه‌ی ویژه به این ضعیفی نیاز ندارند.
حتی گریم‌ها هم بده، برای چی نباید یه شرقی نقش شرقی رو بازی کنه و یه غربی نقش ودش رو؟ برای چی تام هنکس انقدر بد گریم شده؟ حالت بدفرم چشم‌ها ناشی از افتادگی پلک‌ها و... . وقتی فیلم با اسم کارگردان شناخته میشه توقعات هم متفاوت میشه.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
the collection
2/10
توی این ایام امتحانات این فیلم عالیه
چون باعث میشه تو 1:30 فیلم هی عذاب وجدان بگیرید و برید سر درس
البته مزایای دیگه هم داره....مثلا میتونید عیب های گوشیتون رو برطرف کنید یا 2-3 تا از فلسفه های مهم زندگی رو تو ذهنتون بدست بیارید

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
Battleship 2012

220px-Battleship_Poster.jpg

دانشمندان ناسا سیاره ای تقریبا شبیه به زمین رو کشف کردند و تصمیم میگیرند از طریق ماهواره سیگنال هایی رو به اونجا بفرستند، به امید اینکه جوابی دریافت کنند.

جز جلوه های ویژه چیز دیگه ای نداشت.

امتیاز 4/10

یعنی نشد ما یه فیلم ببینیم که این موجودات فضایی بیان کارشونو با موفقیت انجام بدن دلمون خنک شه :d

واقعا خنده داره که این موجودات با قدرت هر چه تمام تر و با استفاده از تکنولوژی های عجیب و غریب به زمین حمله میکنن ولی آخرش با یه ناو 50سال پیش و با کمک یه زن و سرباز معلول شکستشون میدن.

دقیقا مثل ترسنفورمرز که یه بچه با دوست دخترش لشکر Decepticon ها رو نابود میکنن.

آخرین ویرایش:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
g5cho19g5ksro97yif7.jpg

این فیلم خیلی جالب بود و واقعا این نمراتی که گرفته بی مورد نبوده

سرتاسر فیلم به ادم امید میده و فیلم فوق العاده خوش ساختیه

7/5

a6m4vbhi3284bob5h6fc.jpg

به نظر من فیلم متوسطی بود و چیز خاصی نداشت اولش عالی شروع کردن اما فیلم از اواسط خودش افت میکنه

6

zyvb4n9qkov3jo3fwxg.jpg

این فیلم تعریفش زیاد شنیده بودم
فیلمش واقعا خوب بود و خشونت این فیلم حاوی خیلی از نکاته دیالوگ های این فیلم هم فوق العاده بودن

8

a5e8ytb1vg62bqabnx.jpg

این فیلم هم من ازش خوشم اومد و به اونایی که سبک Mystery خوششون میاد توصیه میکنم

7

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
Django unchained 6.5/10
به نظرم فيلم خوب شروع ميشه ولي در آخر ريتم فيلم زيادي تند و غير معمولي ميشه ،بازي بازيگر ها همگي خوب هست اما بازي دي كاپريو در اين نقش به من نچسبيد.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
The Bourne Legacy-7/10
------------------------------
Dredd2012-6/10
-------------------------
The Usual Suspects-9/10
این فیلم از اون دسته فیلم هاست که اگه نبینیش نصف عمرت بر فناست!
:d بازی Kevin Spaceyهم در این فیلم خیلی خوب بود.
یک سوال از دوستانی که داستان فیلم رو خوب بلدن.

چجوری وربال در اخر فیلم شد کایزر؟! :-?
[h=1][/h]

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
Amour

سرِ فیلم یا خوابتون میبره یا عاشق تک تک سکانس ها میشید.
هانکه نشون داد که میشه تو هفتاد سالگی هم فیلمی ساخت که مخاطب رو به فکر فرو ببره.واقعن بعد این همه فیلم در مورد عشق , بهترین نمونه و متفاوت ترین نمونه رو ارائه میده.که هنوز میشه از یه مفهوم دستمالی شده هم چیزی ساخت که تا حالا سابقه نداشته.نمیتونم بگم این بهتر بود یا وایت ریبون.دو تاشون رو تو قالباشون دوست دارم.
امانوئل ریوا حقیتن شایستگی اسکار رو داره.

8.5/10

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
OLDBOY

wq0av7r7luo7k0ht6dza.jpg

9

این فیلم الان دیدم و یکی از بهترین فیلمایی بود که تاحالا دیده بودم و این نمرات و قرارداشتنش در لیست 100 فیلم برتر imdb اصلا جای تعجب نداره
یعنی 20 دقیقه اخر این فیلم فوق العاده بود و بعد فیلم تا یه ساعت توی شوک بودم :d
فیلم فوق العاده دردناکی بود و پایان خیلی خوبی هم براش براش گذاشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر