Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
The Collection

نکته خوب :
صحنه های خشن زیاد و ریتم تند فیلم.

نکته بد :
نداشتن داستان (با داستان ضعیف اشتباه نشه، این فیلم واقعا داستان نداشت)
کارگردانی ضعیف
و سوتی های زیاد، قسمتی از نکات بد فیلمه

در کل برای کسی که به این نوع فیلم ها علاقه داره، ارزش یه بار دیدن رو داشت

4/10

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
OLDBOY

wq0av7r7luo7k0ht6dza.jpg

9

این فیلم الان دیدم و یکی از بهترین فیلمایی بود که تاحالا دیده بودم و این نمرات و قرارداشتنش در لیست 100 فیلم برتر imdb اصلا جای تعجب نداره
یعنی 20 دقیقه اخر این فیلم فوق العاده بود و بعد فیلم تا یه ساعت توی شوک بودم :d
فیلم فوق العاده دردناکی بود و پایان خیلی خوبی هم براش براش گذاشتن

اولین فیلمی بود که بلند و بسیار خشک زده برای اولین بار تو عمرم تو اتاق گفتم : WTF !!!!!!

10/10

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
argo
:d
دیشب دیدمش ...
سوتی هاش به کنار به هیچ وجه باهاش نتونستم ارتباط برقرار کنم ...
یه جوری بود ... غلو یا همون اغراق بیش از حد توش موج میزد ...
البته گریم و طراحی صحنه عالی داشت
ولی در کل 4/10

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
gangster squad

اگه بخوای کلی بهش نگاه کنی شاید بیشتر از 5 امتیازش نباشه ولی نسبت به قحطی فیلمای گانگستری فیلم خوبیه.
بازی شان پن ـو دوست داشتم :D

7/10

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
The Silver Linings Playbook
10/10
2شخصیت با درگیری های متفاوت....2خانواده با علاقه های متفاوت از از اون 2شخصیت
..............
فیلم واقعا پر از استرس و هیجان هست...قبل از اینکه فیلم رو ببینم گفتم با یه درام خونوادگی طرف هستم که همش دست تو دست هم باشن و با یه مشکل کوچولو داستان جلو بره و در آخر همه چی باهم حل شه
ولی کاری که فیلمبرداری و همچنین دیالوگ های پشت سر هم انجام میده این موضوع رو کامل از صحنه خارج میکنه و فقط در تکاپو هستی که خوب الان چی میشه؟؟؟
جالبیه داستان اینه که همه(همه)ی شخصیت های فیلم یکجوری مریضی دارن که کم از شخصیت اصلی داستان نداره و تفاوت اونها فقط در بروز ندادن کامل خودشون هست.....وگرنه حتی دکتر پت هم با اینکه توی مطب شخصیت آرام و معقولی داشت...سر بازی ایگلز تا دعوا با بقیه هم پیش رفت.....
همه چی عالی در کنار هم توی داستان پیش میره و اصلا برای یک دقیقه نمیخوای استراحت کنی....و فقط منتظر بقیه ی داستان هستی
................
اینکه یه عشق رو با این صبر و با این حوصله جلو ببری تا بتونی در آخر بهترین نتیجه رو بگیری واقعا با ارزش تر از هرچیزی هست
i will pay for anybody to give me the tape of a lez B an jennifer lawrence with that girl in the office !!!

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
skyfall 9/10

انصافا فیلمنامه تاریک و قشنگی داشت و البته کارگردانی عالی که بعضی جاها واقعا صحنه های اشکن متفاوتی از آنچه این روزها هست وجود داره , دنیل عالی بازی کرد دمش گرم کاش یه قسمت دیگه هم بهش بدن بازی کنه تا حالا بهترین جیمز باند بوده به نظر من , فیلم مثل همیشه با یه سکانس هیجانی شروع میشه اما این بار با علاقه فراوان با آهنگ تیراژ گوش دادم چون بدجور با اون لحظه درآمیخته شده بود , توی فیلم جالبه که حتی یک صحنه دنیل اون استون مارتین قدیمی رو میاره و اون موزیک خفن همیشگی پخش میشه یه لحظه احساس کردن دارم بازی میکنم پای ps3 :d
البته برای من فقط اون سکانس آخر توی skyfall من یاد قسمت اول جیسون بورن انداخت شاید بیشتر به خاطر جو شبیهشون بود چون روی این سکانس توی این فیلم خیلی کار کرده بودن و اکشن خیلی خوبی از آب در اومده بود
ایول

argo 7/10

به نظرم یه فیلم معمولی بود با این فرق که طراحی هنری و لباس خیلی قوی داشت , شاید اونایی که توو آمریکا بهش نمره بالا دادن بیشتر به خاطر حس بود که نسبت به این اتفاق داشتن وگرنه فیلم پر اشکالات کارگردانی , یه جا بن افلک میخواد بره به جای خداحافظ میگه سلام به فارسی بعد اون یارو ایرانی هم میگه سلام !!! یعنی تا این حد !!!والا نمیدونم اگه اشتباه میکنم تصیح کنید .بن افلک بازیش هم زیاد به چشم من نیومد در کل فکر میکنم بیشتر به خاطر حسی بود که نسبت به اون اتفاق داشتن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
argo 7/10

به نظرم یه فیلم معمولی بود با این فرق که طراحی هنری و لباس خیلی قوی داشت , شاید اونایی که توو آمریکا بهش نمره بالا دادن بیشتر به خاطر حس بود که نسبت به این اتفاق داشتن وگرنه فیلم پر اشکالات کارگردانی , یه جا بن افلک میخواد بره به جای خداحافظ میگه سلام به فارسی بعد اون یارو ایرانی هم میگه سلام !!! یعنی تا این حد !!!والا نمیدونم اگه اشتباه میکنم تصیح کنید .بن افلک بازیش هم زیاد به چشم من نیومد در کل فکر میکنم بیشتر به خاطر حسی بود که نسبت به اون اتفاق داشتن
من خودم هم به Argo بیشتر از 7 نمیدم و به نظرم اصلاً در حد این نامزدی ها و جوایز نیست. باهات موافقم ، بیشتر به خاطر تأثیرگذاری روی اون ها و البته دلایل سیـــاسی و ... انقدر تحویل گرفته شده. (شاید هم واقعاً چیز خاصی داره و ما متوجه نمیشیم) ولی اون تیکه ای که اشاره کردی و بقیه دوستان هم قبلاً گفتن ، فکر میکنم مخصوصاً اون طوری ساخته شده ! :D
Argo هرچیزی نداشته باشه ، از نظر توجه به جزییات تهران و ریزه کاری ها و دیالوگ های فارسی واقعاً روش کار شده. (به جز لهجه های بعضاً داغون و خنده دار ایرانی ها) برای همین خیلی عجیبه که معروف ترین کلمه ایرانی-عربی رو اشتباهی به کار ببرن. سلام کردن یه جورایی اولین کلمه ای هست که هر کسی میخواد یه زبانی رو یاد بگیره ، اول از اون شروع میکنه و تقریباً غیرممکنه که همچین کلمه ای توی همچین فیلمی اشتباه به کار بره ! :D اونجا به نظرم منظور این بوده که بن افلک اشتباهاً سلام میکنه و اون یارو هم برای اینکه ضایعش نکنه و جوابش رو داده باشه ، میگه سلام ! :D

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
استفاده از بازار بزرگ استانبول به جای بازار تهران هم ایده جالبی بود
بازار استانبول خیلی شبیه به بازار تهرانه ... یه جوری که نمیشه خیلی فرق گذاشت براش
خیلی کمکشون کرد از این لحاظ !
یه سوتی هم اینجا بود که وقتی داشتن تو بازار راه میرفتم وقتی اون دختر ـه عکس گرفت اون یارو پیر ـه مرد قاتی کرد براش ،اون پیر مرد ـه تو اون صحنه که داشتن پاسپورت ها رو چک میکردن هم بود دقیقا با همون گریم،تن صدا فقط یه لباس تنش کرده بودن !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Taken 2

6.5/10

از لحاظ اکشن واقعا به پای شماره 1 نمیرسید. شماره اول این فیلم از فیلم های محبوب من بود اما تو شماره 2 نا امیدم کرد. احساس میکردم لیام دیگه بدنش نمیکشه زیاد جنب و جوش کنه. اما در کل ارزش یک بار دیدن رو داشت.

Serenity 2005

7.5/10

از فیلم های تخیلی فضایی که در مورد آینده بسیار دور انسان هاست و جنگ هایی که بین انسان ها و انسان های عجیبی به نام Reaver ها اتفاق افتاده. این وسط یه دختره هست که از نظر جسمانی و روانی متفاوت هست با بقیه و تو فیلم بهش Psychic میگن. نمیخوام زیاد اسپویل کنم. داستان فیلم بد نبود اما کاملا معلوم بود که به خاطر وقت فیلم و دلایل دیگه به خیلی از جاهای فیلم مثل شخصیت پردازی ها دقت نشده. مثلا توی فیلم اتفاقاتی میافته که اصلا با پیشنیه ای به بیننده میده از کاراکتر جو در نمیاد. اینم در جای خودش ارزش یه بار دیدن رو داشت :D

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
zero dark thirty
برای این که از اصل ماجرا با خبر بشین،فیلم بدی نیست،برای کاندید شدن اسکار،گذروندن وقت و... بدترین انتخابه:|
نه یه ذره هیجان،یه یه ذره ابتکار،از هرجا اومده چسبونده به اونجا،مثلا اون تیکه که
یارو رو با ماشین راه دادن تو خیلی ضایع بود!اعتراف کردن یارو هم بی سروته بود
همایون ارشادی هم الکی در موردش جبهه نگیرین،کار خاصی نکرده،به عنوان ایرانی نیومده.ولی اصلا چرا اومده؟
25 ثانیه نقش داره :|

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
من خودم هم به Argo بیشتر از 7 نمیدم و به نظرم اصلاً در حد این نامزدی ها و جوایز نیست. باهات موافقم ، بیشتر به خاطر تأثیرگذاری روی اون ها و البته دلایل سیـــاسی و ... انقدر تحویل گرفته شده. (شاید هم واقعاً چیز خاصی داره و ما متوجه نمیشیم) ولی اون تیکه ای که اشاره کردی و بقیه دوستان هم قبلاً گفتن ، فکر میکنم مخصوصاً اون طوری ساخته شده ! :D
Argo هرچیزی نداشته باشه ، از نظر توجه به جزییات تهران و ریزه کاری ها و دیالوگ های فارسی واقعاً روش کار شده. (به جز لهجه های بعضاً داغون و خنده دار ایرانی ها) برای همین خیلی عجیبه که معروف ترین کلمه ایرانی-عربی رو اشتباهی به کار ببرن. سلام کردن یه جورایی اولین کلمه ای هست که هر کسی میخواد یه زبانی رو یاد بگیره ، اول از اون شروع میکنه و تقریباً غیرممکنه که همچین کلمه ای توی همچین فیلمی اشتباه به کار بره ! :D اونجا به نظرم منظور این بوده که بن افلک اشتباهاً سلام میکنه و اون یارو هم برای اینکه ضایعش نکنه و جوابش رو داده باشه ، میگه سلام ! :D

البته موسیقی های این فیلم فوق العاده اند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر