Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
23iig46.jpg
28k36hd.jpg
دو چیز برای من خیلی عجیبه. یکی اینکه موندم برای چی نشستم این فیلم رو دیدم و وقتم رو تلف کردم(تا آخر فیلم رو هم دیدم). یکی هم اینکه چجوری این فیلم تو IMdb نمره ی 7.6 گرفته.
امتیاز من به این فیلم 2 از 10 هست.
یا علی مدد

منم با تو موافقم واقعا فيلم چرتي بود با اينكه من فقط فيلم هاي ترسناك (Horror) ميبينم

ولي اين يكي خيلي چرت بود جالب اينجاست كه كارگردان و بازيگراش هم خيلي معروف بودن

فقط تنها چيزي كه اين فيلم داشت جلوه هاي ويژه فوق العاده بود

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
يه چيزي بگم در مورد اون Planet Terror
اين فيلم يه جورايي اداي دين رودريگوئز و تارانتينو به B-Movieهاي دهه 80ـه و اون چيزهايي كه تو اين فيلم ميبينين مثل خشونت زياد ، ديالوگ ها و پلات مسخره و كلا همه چيز مشخصه اصلي اون ژانره كه با كمترين امكانات و بودجه خيلي خيلي پايين فيلمها ساخته ميشدن! پس اين فيلمها رو با فيلمهاي ديگه اي كه ميبينين مقايسه نكنين لطفا!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اين فيلم يه جورايي اداي دين رودريگوئز و تارانتينو به B-Movieهاي دهه 80ـه و اون چيزهايي كه تو اين فيلم ميبينين مثل خشونت زياد ، ديالوگ ها و پلات مسخره و كلا همه چيز مشخصه اصلي اون ژانره كه با كمترين امكانات و بودجه خيلي خيلي پايين فيلمها ساخته ميشدن! پس اين فيلمها رو با فيلمهاي ديگه اي كه ميبينين مقايسه نكنين لطفا!
موافقم .
بستگی داره به اینکه با چه دیدی نگاه کنین به همچین فیلمایی .
فیلم تو رسیدن به هدفش کاملاً موفق بوده از نظر من .

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
Slumdog Millionaire

30rocwh.jpg

فیلم بدی نبود مخصوصا بازیگر نقش اول یعنی Dev Patel که به نظر من خوب بازی کرده بود. ولی کلا از لحاظ نوع فیلم برداری و افکت های استفاده شده اصلا خوشم نیومد کلا بوی همون فیلم هندی های قدیمی رو میداد از این لحاظ. داستان هم خیلی قابل پیش بینی بود.

MindHunter

mindhunters.jpg

از لحاظ داستانی خیلی خوب کار شده بود روش و پایان جالب و غیر منتظره ای هم داشت. Jonny Lee Miller هم توی چند سکانس پایانی فیلم خیلی عالی جنونش رو به مخاطب نشون میده.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دیروز رفتیم سینما فلسطین اخراجی ها 2 رو دیدم
از لحاظ FUNبودن نمره 9.5 رو بهش میدم(مدل گیم اسپات-رند باید باشه):p
واقعا خدای خنده بود خیلی وقت بود فیلم سینمایی ایرانی خنده دار ندیده بودم:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

Planet Terror
28k36hd.jpg
دو چیز برای من خیلی عجیبه. یکی اینکه موندم برای چی نشستم این فیلم رو دیدم و وقتم رو تلف کردم(تا آخر فیلم رو هم دیدم). یکی هم اینکه چجوری این فیلم تو IMdb نمره ی 7.6 گرفته.
امتیاز من به این فیلم 2 از 10 هست.
یا علی مدد
حسن جان همون طور که دوستمون پایین میگن دلیلش ادای دین رودریگوئز به B-movie های دهه 70-80 بوده ! و شما هم با همین دید فیلم رو میدیدی که به نظر من نقطه قوت Grindehouse همین پلانت ترور بود که خیلی بهتر از دث پروف پرداخته شده بود البته من خودم برای بار اول فک میکردم Death proof فیلم بهتری باشه نسبت به پلانت ترور و لی واقعا رودریگوئز فیلم بهتری ساخته بود !
کاملا با شما موافقم ! دقیقا تعریف درست 2 فیلم با یه بلیط بود این پستتون !
فیلم هایی که با کمترین هزینه ساخته میشدن و دارای خشونت زیاد و اغراق فراوان بودن !
Grindhouse بر همین مبنا ساخته شد هرچند موفقیت شایانی دست نیافت ولی خاطره ها رو زنده کرد .

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
داستان هم خیلی قابل پیش بینی بود.
کلا فیلم هندی دید داستانش غیر قابل پیش بینی باشه؟ :D
فیلمش islam dog :d قشنگ بود ولی از نظر من لیاقت اسکار گرفتن نداشت
The Reader
توی نقد قبلی به این فیلم امتیاز ندادم و باز هم نشستم دیدمش!الان به جرات میگم داستان فیلم مشحره!
به هر حال نمره ی فیلم: 7/10

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
Patriot
10 / 8.5

فیلم خوبی بود در زمان خودش ولی الان دیگه برای من یکی حسابی Overrated شده است...

Slumdog Millionaire
10 / 8

نکته اصلی فیلم در هپی اندینگ و کلا" این بود که امیدواری و شور در سراسر فیلم موج میزد.
این رو میشد با همون اولین سوال 4 گزینه ای که در فیلم دیدیم حدس زد.
کار مجموعه بازیگران فیلم هم خیلی خوب بود.
بازی عرفان خان و کاپور از نظر من عالی بود.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
Martian Child
بدی نبود, من کلا John Cusack رو خیلی دوست دارم و تو این فیلم هم خوب بازی میکرد, داستان در مورد یه بچه ای هستش که از اجتماع فاصله میگیره و ... . کلا یه بار دیدنش بد نبود ولی چون یکم در مورد روابط پدر و فرزندی و اینا بود, یه جورایی فک کنم به درد "زوجهای جوان" میخورد تا من و شما, کلا دیدنش بد نیست ولی.

Magicians
فیلم بدی نبود, یکم خنده دار بود با اینکه ژانرش کمدیه, دیدنه یه بارش توصیه میشه اگه گیرت اومد, اگه نیومد هم دنبالش نرو, فیلمای بهتری هست.
داستان هم در مورد 2تا دوسته که باهم شعبده بازی میکنن و کلا کارشون اصلا خوب نیست که با یه اتفاق از هم جدا میشن و ...

Breaking and Entering
خیلی فیلمه خوبی بود, در مورد یه پسر بچه است که با یه کار اشتباه باعث میشه یه سری آدم از چندین جهت باهم گره بخورن و داستان جالبی رو بوجود بیارن. ضمنا اگه از Parkour هم خوشتون میاد, تو این فیلم هم از این ورزش چیزایی میبینین.
ببینینش.

Butterfly on a Wheel
خوب, یه فیلم دیگه در مورد روابط نا مشروع که به شدت ذهن منو بیشتر از 8 ساله مشغول کرده و بسیار twist زیبایی هم داره, عالی نبود ولی یه بار دیدنش میرزه.

The.Ice.Harvest
یه فیلم عالی با بازی John Cusack, داستان یکم شبیه Fargo هستش, یه محیط سرد افسرده, یه شهر کوچیک, آدمایی با آرزو هایی مرده, عالی! اگه افسرده باشین از این فیلم بیشتر لذّت میبرین! لول.
توصیه میشه!

Caramel
شده یه انگشتتون رو هم بدین, این فیلم رو ببینین, هیچی نمیگم, این فیلم رو ببینین.

قسمت دوم فصل 5م ه Entourage رو هم امروز دیدم, خوب زیاد خوب نبود ولی خوب, Entourageه دیگه! باید دید!

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
Fight Club
vwss2q.jpg

یه اثر عالی از دیوید فینچر که مصداق آهنگ نقاب استاد سیاوش قمیشی رو تو ذهنم تداعی کرد.
امتیاز من به این فیلم 9 از 10 هست.(برای این 9 دادم چون وسطای فیلم یه نمه خسته شدم وگرنه بالاتر میدادم)
--------------
Wild Hogs
2vcdyec.jpg

یه کمدی خوش ساخت که ارزش دیدن رو داره و به نظر من بازی مارتین لاورنس تو این فیلم از بقیه ی گروه باحال تر بود.:biggrin1:
امتیازم هم به این فیلم 7.75 از 10 هست.
یا علی مدد

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
کلا فیلم هندی دید داستانش غیر قابل پیش بینی باشه؟ :biggrin1:
خب من اندازه یه سر سوزن امید داشتم که اینطوری نشه البته با توجه به اسکار گرفتنش که الان فهمیدم فقط به خاطر یه سری مسائل دینی و سیاسی اسکار گرفته.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کلا فیلم هندی دید داستانش غیر قابل پیش بینی باشه؟ :biggrin1:
:biggrin1:
اره بابا - اینا هم بلدنا:cheesygri
یک مثال برات بزنم بری حال کنیOTHRSمدل هندیش:biggrin1:

ولی کلا بخاری از فیلم های بالی وودی بلند نمیشه-
واقعا هم از اسکار حالم به هم میخوره:sick:- اسکار 3 سالی میشه مرده:-"
این فیلم واقعا در حد 2 یا2.5 بود- بیشتر بهش دادن واقعا قباحت داره

اخراجی های خودمون ،حق اسکارش بیشتر از این - سگه میلیونر بود

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
البته با توجه به اسکار گرفتنش که الان فهمیدم فقط به خاطر یه سری مسائل دینی و سیاسی اسکار گرفته.
منبع این خبر رو به ما هم می گید؟:biggrin1:
اسکار 3 سالی میشه مرده
3 سال؟:biggrin1:
چه جالب که در حال حاضر همه از اسکار بدشون میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر