Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
The Happening
2/10
یعنی رسمآ یکی از گند ترین و افتضاح ترین فیلمهایی که توی کل عمرم دیدم ! با اینکه عاشق فیلمهای قبلی شیامالان مثل Signs , Village , 6th Sense هستم ولی این یکی ...
از همون سکانس ابتدایی فیلم که همه یهو خشک میشن lol تا آخرین لحظه فیلم چرندیات کامل بود. بازیگرا که جدآ ویژه بودن !
در مورد بازیگرا بعضی جاها فکر کردم مخصوصآ این طوری بازی میکنن :D به قول یه نفر انگار دارن Scary Movie بازی میکنن !!!
بازی اون زنه رسمآ یکی از 10 بازی فجیع تاریخ میتونه باشه ! مارک والبرگ هم که نامزد بدترین بازیگر سال از Razzie Awards شده بود (نمیدونم چرا نگرفت :D) از بازی زیبای دختره و پیرزنه هم نمیشه گذشت !
داستان متوسط بود ولی فوق العاده بی هدف و بی سر و ته. که چی بشه آخرش ؟! 100% یه بار دیگه هم فیلم رو میبینم که یه کم بخندم ! فوق العاده بود !!!

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
Tropic Thunder
2s967ls.jpg

یه کمدی تقریبا خوب که داستانش هم در نوع خودش جالب بود. به نظر من میشه از معایب این فیلم به فراز و نشیب زیاد در زمینه کمدی و طنز اشاره کرد یه صورتی که آدم تو بعضی از سکانس های فیلم از خنده میترکه و لی در بعضی از سکانس ها هم هیچ رنگ و بویی از یک فیلم کمدی نمیبینه.
و همچنین از مزایای فیلم میشه به بازی خوب بازیگرای این فیلم علی الخصوص تام کروز که واقعا از بازیش تو این فیلم خوشم اومد و همچنین بن استیلر و رابرت داونی اشاره کرد.
در کل من به این فیلم نمره ی 6.5 از 10 میدم.
یا علی مدد

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Are you kidding or you are just stupid?

چرا از روی معده سخن ميگويی؟!:wallbash:
دنيس دگان که امريکاييه!

:surrender

بفرمایید این سر بنده آماده برای رفتن زیر گیوتین!!
عزیزان جان اشتباه نوشتم.در عالم هپروت بودم گویا.
میخواستم بگم پشت پرده دست اسرائیل تو کاره همین! عفو کنید بنده رو خواهشا ! :praying:

SNORK

کاربر سایت
Sep 13, 2008
196
نام
مهدی
سلام
Tropic Thunder
2s967ls.jpg

یه کمدی تقریبا خوب که داستانش هم در نوع خودش جالب بود. به نظر من میشه از معایب این فیلم به فراز و نشیب زیاد در زمینه کمدی و طنز اشاره کرد یه صورتی که آدم تو بعضی از سکانس های فیلم از خنده میترکه و لی در بعضی از سکانس ها هم هیچ رنگ و بویی از یک فیلم کمدی نمیبینه.
و همچنین از مزایای فیلم میشه به بازی خوب بازیگرای این فیلم علی الخصوص تام کروز که واقعا از بازیش تو این فیلم خوشم اومد و همچنین بن استیلر و رابرت داونی اشاره کرد.
در کل من به این فیلم نمره ی 6.5 از 10 میدم.
یا علی مدد

منم اینو دیدم تو pmc با پشت صحنش ولی بدون صحنش :biggrin1:

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
Click با بازی Adam Sandler.....
من زیاد از این فیلم خوشم نیومد ولی چند تیکه کمدی واقعا قشنگ داشت ....
به نظر من نمره ای بیشتر از 6 نمیتونه بگیره.....
اونایی که فیلم رو دیدن:
خداییش تیکه ای که آدام سندلر افتاده رو زمین و داره با خونوادش خداحافظی میکنه و بعد به شوهر زنش ف*ک نشون میده خیلی خیلی توپه :biggrin1:

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
don't mess with zohan کلا بر ضد فلسطین ساخته شده.کارگردانش هم اسرائیلیه!
Holy *****n mother of god...What the hell ur talking about dude?
عزیزان جان اشتباه نوشتم.در عالم هپروت بودم گویا.
گویا اثرات حاد ـه مخلوط اتانول با مشتقات توت فرنگی هست :D
shahabEminem
یک توضیح مختصر راجع به فیلم میتونین بدین؟
The Reader or the Rider or maybe the cheap fuc*er por*o movie?
از گذاشتن عکس معذوریم :D مورد اخلاقی داره :D
خوب فیلم به شدت مسخره بود و چیزی کمتر از این فیلم های قشنگی که سراسر اینترنت و بعضا موبایل یه عده ای رو گرفته نداشت...تنها فرقش این بود که صحنه های این فیلم خط داستانی خاصی رو دنبال میکرد که اینجا هم ضعف داره و اصلا نتونسته داستان رو درست روی فیلم اجرا کنه خوب حسی که فیلم قرار بود داشته باشه رو درک کرد(البته فکر کنم هدف اصلی سازندگان فیلم ارضا کردن بینندگان بوده :D ) :D
در کل از میلک که بهتره :D حداقل برای من...دلایلش هم خودتون میدونید :D
خوب با این که سکس و نودیتی توی فیلم خیلی زیاد بود ولی باز هم باید گفت هدف اصلی سازنده احتمالا این نبوده!که خوب این بازم برمیگرده به ضعف فیلم در نشون دادن داستان اصلی :D
در کل رکورد صحنه های جذاب رو با 2 صحنه در 5 دقیق شکونده و موفق شده اسمش رو توی کتاب گینس ثبت کنه :D

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
Mission: Impossible III
2rfd2cx.jpg

در کل من کشته مرده ی این جور فیلم ها هستم. داستان تقریبا به درد بخور همراه با اکشن فعال و جلوه های ویژه ی خوب. بازی تام کروز هم تو این فیلم خیلی خوب بود.
در کل نمره ی من به این فیلم 9 از 10 هست.
-----------------------
Bangkok Dangerous
2d9o9rd.jpg

بر عکس فیلم بالایی که خیلی باهاش حال کردم این فیلم تو ژانر خودش حرف خاصی برای گفتن نداره و به نظر من یه سر و گردن از فیلم های هم نوع خودش پایین تره ولی در کل داستانش بد نیست و داستان تقریبا خوبی داره. از بازی نیکلاس کیج هم تو این فیلم زیاد خوشم نیومد.
امتیاز من به این فیلم 6 از 10 هست.
یا علی مدد

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
نقل قول:
shahabEminem
یک توضیح مختصر راجع به فیلم میتونین بدین؟
این فیلم فراتر از توضیحه:D باید بری ببینی:D
Bolt رو هم دیدم.
انیمیشن جالبی بود ولی خوب پیکسار بد عادتمون کرده:D به نظرم بعضی جاهای فیلم میخواست جدی و پیام دار باشه، اگه واقعا همچین قصدی داشته گند زده چون نبود اصلا:D
کلا برای گذران وقت چیز جالبیه:D
راستی چند روز پیش Hurt Locker رو دیدم، بسی خوشمان آمد:D Psychological Action Thriller بسیار خوب:D با اینکه خیلی با Shaky Cam خالص موافق نیستم ولی مثلا به این فیلم میخورد این نوع فیلمبرداری چون یه حس مستندگونه ای میداد که برای یه فیلم واقع گرایانه جنگی مناسبه، بر خلاف اسلامداگ که نمیخورد به فیلم:D
چیزی که جالب بود بازیهای بسیار خوبش بود، کلا گای پیرس و رالف فاینس روهم 10 دقیقه On Screen time ندارن ولی بقیه بازیگرا خیلی خوب بازی کرده بودن. کلا یکی از بهترین اکشن هاییه که تا حالا دیدم(البته اکشن داریم تا اکشن، مثلا من Departed و Children of men رو اکشن تلقی نمیکنم) و توی اکشن به نظرم کمتر از تریلوژی Bourne نداشت.
فیلم هیچ پیام سیاسی خاصی هم نداره خوشبختانه، البته اگه فیلمش سال دیگه سروصدا کنه کیهان مینویسه چندجا تو بک گراند صدای اذان میومد:D انگار مثلا قراره تو عراق تو بک گراند صدای نانسی عجرم بیاد:D
به عنوان اولین پیش بینی اسکار امسالم:D احتمالا 4 کاندیداتوری اسکار حداقل تو رشته های فنی خواهد داشت.
-------------------------------
ها راستی یه انیمیشن کوتاه هم دیدم که حتما برین گیر بیارین:D The Monk and the fish فکر کنم ترجمه ش به انگلیسی باشه. یه انیمیشن کوتاه بسیار جالب هم از نظر تصویری هم از نظر صدایی، چون موسیقیش عالیه، و عالی تر از اون هماهنگ بودن موسیقی و حرکات تصویره.

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
The Reader 8.75/10

کاملا توصیه میشه که ببینید!
ویرایش: با کمک دوستان به نتایجی رسیدم که خودم تنهایی نرسیده بودم!!!:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟