Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
اردلان چه اصراری داری که همه یه فیلم خاص رو بپسندن ؟
من اصلا همچین حرفی نزدم. من به بعضی مواردی که گفتی اشاره کردم و دلیل اون موارد رو خواستم تا اگر ذهنیتم در اون مورد اشتباهه درست شه.
همین Boy A مشکل خاصی نداره غیر از اینکه فقط یه کتابه با یه داستان قشنگ و فراتر از این نمی ره
همین بیشتر منظورم بود. چون اصلا کتاب نیست.. فقط کافیه مثلا به فیلمبرداری نحوه استفاده از نور و سایه و یه سری المان دیگه تو همین مورد دقت کنی چون از لحاظ بصری فیلم خاصه و جوری نیست که بگیم فیلم از تکینیکهای سینما استفاده نکرده و در حد کتاب باقی مونده(گرچه که کلا این حرف درست نیست به نظر من چون حتی فیلمهای مثلا برگمان هم با کتاب خیلی فاصله داره یا یه کسی مثه برسون دقیقا هدفش این بوده که به زبون سینما نزدیک بشه ولی فکر می کنم اونا هم از این نظر که می گی بیشتر برات به ادبیات نزدیک باشن که درست نیست بنظر من. و جدا از این در مورد حرفی که زدی خیلی از فیلمها از لحاظ تکنیکال چیز خاصی ندارن اما فیلمهای عالیین مثه فیلمهای چاپلین یا از اونور فقط جنبه تکنیکی مورد نظر بوده مثه کارای آیزنشتاین ولی باز هم فیلمهای عالیین یا حتی مثلا خیلی از کارای اروپایی, هم پلات خاصی ندارن هم از لحاظ تکنیکال از اون دیدی که تو مدنظرته در سطح خیلی بالایی نیستن ولی باز هم فیلمهای عالیین. منظورم اینه شرط خب بودن فیلم فقط به این موردی که می گی نیست. کلا مقایسش با گیم هم جالب نیست. تو بازی چیزهای دیگه اییه مدنظره که اصلا به اون چیزهایی که در فیلم دیدن مدنظره ربطی نداره.
در مورد میزری هم درسته سلیقه اییه تا حدی منظور من اینه که ارزش 1 برای فیلمی مثه میزری یا مثلا ریدر خیلی ظلمه.یعنی فیلمهایی که بنظرت تقریبا هیچ چیز جالبی ندارن.همین موردی "هیچی" مثلا فیلم Hunger رو هم دربرمی گیره. از این جهت که یه چیزی مثه The Hottie & the Nottie اونوقت باید چند بگیره یا The Love Guru؟ از این نظر واقعا برای اون فیلمها ظلمه. یعنی فیلمهایی که واقعا شاید از هیچ نظر نکته مثبتی نداشته باشن و در حد یک باشن امثال این فیلمان. مثلا من خودم همین چندوقت پیش از کلیت ورکمایستر هارمونیز با تمام تعریفهایی که شنیده بودم خوشم نیومد و اصلا بهم خوش نگذشت بلکه برعکس بود ولی از طرف دیگه خود فیلم یه سری نکات داشت که باعث نمی شد مثلا در حد 1 باشه. و خیلی فیلمهای دیگه مثلا بعضی کارای برتولوچی.که از سه جنبه می شه نگاه کرد یا اینکه فیلم واقعا چرته و هیچی نداره با اینکه با سلیقه من و اون چیزی که از سینما می خوام نمی خونه یا اینکه مشکل به دید ناقص من بر می گرده. تو این سه موردی که گفتم مورد اول خیلی احتمالش کمه و تقریبا درست نیست چون خیلی افراد دیگه اون فیلمها رو تحسین کردن.
در آخر من اصلا نمی خوام امتیاز یا نظر کسی رو درباره ی فیلم زیر سوال ببرم چون هم شخصیه هم معیار امتیازدهی شاید متفاوت باشه ولی احساس کردم که اینجوری ظلم بزرگیه در حق اون فیلمها:biggrin1:

آخرین ویرایش:

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
Land of the no0b

5v3rt4.jpg

جدا انگیزه ی این افراد از گذاشتن اسم فیلم ترسناک-دلهره آور و یا حتی کمدی توی این نوع فیلمها چیه؟من هنوز نفهمیدم.داستان همون قرقره ی ماجرای خز شده ی زامبی هست با این تفاوت که در اینجا زامبی ها دیگه خیلی خفن و باهوش شده اند و شعار انرژی هسته ای حق مسلم ماست آنها را نیز به تکاپو واداشته است.
ترسناکیت،دلهره و کمدی:
خوب از لحاظ ترسناک بودن که این فیلم از Sam n' Max عقب افتاده است.خوب بسیار عالی...یک مشت کله خر احمق ریخته اند توی این فیلم با یک دستگاه کاکا سیاه که فردی ضد نژادپرست است و میخواهد از پایمال شدن حقوق زامبی ها به سازمان یونس کو؟! شکایت کند و انتقام میخواد بگیره...این وسط یه گله احمق را میندازه دنبال خودش...خوب این کجاش ترسناکه؟فقط یه صحنه های حال به هم زن ضایع این وسط هستن که یارو مثلا گردن آدمه رو میکنه و به جای رگ و مویرگ نوار کاست میریخت بیرون از گردنش و ظاهرا کارگردان علاقه ی وافری به دل و روده داشته که در هر صحنه ای یکی شبیه مرلین مانسون ریخته رو دل و روده ی دراز یکی رو از تو حلقومش میکشه بیرون!

از نظر دلهره آور بودن فیلم هم که باید گفت که نهایت زور خودشون رو زدن یک نفر تنها میره یه جایی بعد صدای خش خش میشنوه خیلی خوشحال چراغ قوه میگیره طرف صدا بعد از پشت سرش زامبی درمیاد!خوب که چی مثلا؟الان خیلی این باید منو بترسونه؟

کمدی هم توش زیاد داره البته...همین قیافه ی شخصیت ها مثلا!
داستان:
خوب که چی؟تکراری تر از این نبود؟
در کل پیشنهاد میکنم قبل از دیدن فیلم حتما از My Baby استفاده کنید!
نمره هم که اصلا نداره:منفی 35 بهش میدم از 10 نمره که زیاد هم هست!

بریم برای 245326235 بار همین جنایات و مکافات رو نگا کنیم که دیگه فیلم ترسناک تو این دنیا نیست!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
5v3rt4.jpg

جدا انگیزه ی این افراد از گذاشتن اسم فیلم ترسناک-دلهره آور و یا حتی کمدی توی این نوع فیلمها چیه؟من هنوز نفهمیدم.داستان همون قرقره ی ماجرای خز شده ی زامبی هست با این تفاوت که در اینجا زامبی ها دیگه خیلی خفن و باهوش شده اند و شعار انرژی هسته ای حق مسلم ماست آنها را نیز به تکاپو واداشته است.
ترسناکیت،دلهره و کمدی:
خوب از لحاظ ترسناک بودن که این فیلم از Sam n' Max عقب افتاده است.خوب بسیار عالی...یک مشت کله خر احمق ریخته اند توی این فیلم با یک دستگاه کاکا سیاه که فردی ضد نژادپرست است و میخواهد از پایمال شدن حقوق زامبی ها به سازمان یونس کو؟! شکایت کند و انتقام میخواد بگیره...این وسط یه گله احمق را میندازه دنبال خودش...خوب این کجاش ترسناکه؟فقط یه صحنه های حال به هم زن ضایع این وسط هستن که یارو مثلا گردن آدمه رو میکنه و به جای رگ و مویرگ نوار کاست میریخت بیرون از گردنش و ظاهرا کارگردان علاقه ی وافری به دل و روده داشته که در هر صحنه ای یکی شبیه مرلین مانسون ریخته رو دل و روده ی دراز یکی رو از تو حلقومش میکشه بیرون!

از نظر دلهره آور بودن فیلم هم که باید گفت که نهایت زور خودشون رو زدن یک نفر تنها میره یه جایی بعد صدای خش خش میشنوه خیلی خوشحال چراغ قوه میگیره طرف صدا بعد از پشت سرش زامبی درمیاد!خوب که چی مثلا؟الان خیلی این باید منو بترسونه؟

داستان:

بریم برای 245326235 بار همین جنایات و مکافات رو نگا کنیم که دیگه فیلم ترسناک تو این دنیا نیست!
فيلم هاي زامبي گونه 20 سال ديگه ترسناك نيستند. بعدشم رومرو خودش زامبي اختراع كرده ( به اين شكل ). من فكر كلا فيلم زامبي گونه تا حالا نديدي كه اين حرف ها رو ميزني :biggrin1: توي همه فيلم ها اين ژانر از همين صحنه هاي ميبيني

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
5v3rt4.jpg

ترسناکیت،دلهره و کمدی:

داستان:

فکر کنم از بس ترسیدی خواستی یکم به خودت روحیه بدی :biggrin1:من هم این فیلمو دیدم فقط داشتم می لرزیدم :rolleyes:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
نبینم کسی به جرجی مستر زامبی گیر بده :D

والاس و بشیر
با والاس و گرومیت اشتباه نشه :D خب خیلی خوشحال میشدم که یه فیلم میدیدم نه انیمیشن، ولی خب باز هم کار بسیار خوبی بود :D البته امیدوارم صحت داشته باشه که خب چون یارو بوده اونجا لابد داره دیگه. ولی اینکه انیمیشن بود خیلی داغون کرده بود کارو :D انیمیشن باید خنده ناک باشه :D برنامه کودک باشه ...

8.5/10

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
سینا چطور دلت اومد از Appaloosa بیشتر از Boy A خوشت بیاد!
جو ساکت فیلمو من خیلی دوست دارم خودم، با اینکه اصولا خیلی با جو ساکت حال نمیکنم ولی اینجا چون فیلم رو درونیات اون پسره متمرکز میشه خیلی خوب با فیلم هماهنگه جوش، موسیقی خوبیم داره و البته اونجایی که فکر کنم باعث میشه من از فیلم خوشم بیاد و تو خیلی نه، اینه که من بازیهاشو دوست داشتم، بازی دو تا شخصیت اصلی که خیلی بهم چسبید، بازی های مکملم ضرری نمیزدن به فیلم.
من خودم با فیلمایی که فضاشون و نوعشون "پویا" باشه بیشتر حال میکنم، ولی خوب یه سری فیلما این سکوت لازمه شونه، مثل کشیش دهکده ی برسون یا همین Boy A و اینا.
بعد کلا بقیه چیزایی که به بقیه فیلما میگی معمولا نمیشه روشون حرف زد چون سلیقه س، مثل اینکه مثلا میگی از بازیهای Boy A خوشم نیومد، ولی اینکه میگی فیلم هیچی نداره خوب نیست.
یه چیزیم بگم، کاپولا به دخترش گفته که توی فیلم قویترین صحنه رو اول فیلم بذار، قویترین بعد از اون رو آخر فیلم بذار، بقیه رو اون وسط تخس کن:D حالا من خودم اعتقاد ندارم که هر آدم شاخی هر حرفی بزنه وحی ه، ولی Boy A حداقل این نصیحت رو خوب گوش داده:D
راستی سینا من جفت پارتای Che رو گرفتم، آرژانتین کیفیتش خیلی شاخه ولی گوریلا معمولیه، گوریلایی که تو دیدی خوبه؟
---------------------------------------------------------
اردلان من از آیزنشتاین فقط Potemkin رو دیدم، تازه اونم نه کامل، چون سینمای روسیه رو در حالت عادیشم خیلی حال نمیکنم چه برسه بخواد صامت باشه و اینا:D ایوان مخوف رو تو دیدی؟ اگه دیدی اسم خارجیش چیه؟ چون دقیقا نمیدونم مال آیزنشتاینه یا نه و اسمشم نمیدونم گفتم بپرسم.
مکس افولس دانلود کردی؟:D

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
ایوان مخوف رو تو دیدی؟ اگه دیدی اسم خارجیش چیه؟ چون دقیقا نمیدونم مال آیزنشتاینه یا نه و اسمشم نمیدونم گفتم بپرسم.
مکس افولس دانلود کردی؟
آره مال آیزنشتاینه. اسم اصلیشم Ivan Groznyy Iه. قسمت دومش هم Ivan Groznyy II: Boyarsky zagovorه. کاراش برای منم تا قبل از اینکه سینماش رو بشناسم و کارایی که با فیلماش انجام داده اصلا قابل لمس نبود و در واقع از اون نوع فیلمسازهاییه که فیلمسازان و منتقدان و یا افرادی که جدی تر دنبال می کنن متوجه می شن. یعنی اگه کسی بدون پیش زمینه کاراش رو ببینه بعید می دونم خوشش بیاد. همین شاید دلیلیه که فیلماش در حال حاظر فیلمهای مرده ایین و بیشتر بدرد افرادی که فیلمسازی می خونن می خوره. همین تا حد زیادی به کارای برسون هم وارده. جدا از این منم در مجموع با سینمای روسیه خیلی ارتباط ندارم جز معدود کارهایی.

مکس افولس مثه خودت هنوز تو کفشم:biggrin1: اینترنتم هنوز درست نیست:biggrin1:
یه چیزیم بگم، کاپولا به دخترش گفته که توی فیلم قویترین صحنه رو اول فیلم بذار، قویترین بعد از اون رو آخر فیلم بذار، بقیه رو اون وسط تخس کن:biggrin1: حالا من خودم اعتقاد ندارم که هر آدم شاخی هر حرفی بزنه وحی ه،
ولی منم این حرفو خیلی قبول دارم:biggrin1: یه سری از فیلمسازها همین روند رو پیش گرفتن و بنظرم خیلی موثره.
ولی اینکه انیمیشن بود خیلی داغون کرده بود کارو :biggrin1: انیمیشن باید خنده ناک باشه :biggrin1: برنامه کودک باشه
قبول داری که کار برای ماها شاید خیلی تاثیرگذار نباشه. فکر نکنم ربطی به انیمیشن بودن داشته باشه و کلا ایده هایی که کارگردان پیاده کرده راهی جز انیمیشن نداره. همین مورد واسه پرسپولیس هم صادقه.
بازی دو تا شخصیت اصلی که خیلی بهم چسبید
به غیر از شخصیت اصلی, دختره رو می گی؟:biggrin1: چون باز پسره بهتر بود. ولی کلا بازیه شخصیت اصلی خیلی خوب و طبیعی بود.

آخرین ویرایش:

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
فکر کنم از بس ترسیدی خواستی یکم به خودت روحیه بدی :biggrin1:من هم این فیلمو دیدم فقط داشتم می لرزیدم :rolleyes:
یعنی واقعا انقدر ترسناک بود؟ :D
نبینم کسی به جرجی مستر زامبی گیر بده :biggrin1:
من دارم فحش میدم :D
خوب به من چه که این یارو زامبی درست کرده؟زامبی ها کجا انقدر احثاص :D داشتن؟
خوب حالا که اینجوریه منم چند روز دیگه میرم یه فیلم میسازم با اسم:Tactical Ops:Revenge of Zombies :d تازه کلی هم نوآوری و بار مثبت داره :D
توی فیلم هم نشون میدم که یه گله زامبی میرن با تاکتیک های گروهی گروه S.T.A.R.S یه اکیپ آدم رو از پشت Flank میکنن :D

R@mTn

کاربر سایت
Oct 10, 2007
111
Romeo + Juliet
830919.jpg

8 دیقه طول کشید تا به دید کارگردان رسیدم؛چون اوایل فیلم گیج شده بودم که ، فیلمش چرته یا برعکس درست حسابی ـه.
از این حرفا که بگذریم،باید بگم در کل بعد از ساختار شکنیش ، بازی خوب Leonardo DiCaprio و Claire Danes یکی از خوبیهای دیگه ء فیلم بود.البته بقیه هم خوب بودن.تِر نزدن به فیلم!
یه سری اشکالاتی هم داره که یکم از کامل بودن دور ترش میکنه.مثلا ، اون صحنه های لب خونی کره خنده بود.:biggrin1:

اما soundtrack های فیلم...منهای همه ء موسیقی هایی که توو فیلم شنیدم و اصلاًم یادم نمیاد،آهنگی که خوشحالم توو فیلم دوباره شنیدمش؛اونیه که میگه:
Love me love me
say that you love me
fool me fool me
go on and fool me که اصلا همین آهنگ باعث شد اومدم سراغ این فیلم.

8 از 10.

بچه بودم یه موزیک ویدئوی یه دیقه ای از صحنه های این فیلم دیده بودم که این آهنگه که گفتم روش بود.البته اونموقع نه اسم آهنگُ میدونستم ، نه فیلم:biggrin1:ولی همش حس میکردم که اینا چقدر عاشقانه ست!کلا خوشم اومده بود.چند سال بعد دوباره آهنگ ُ توو یه کانالی شنیدم،یادآوری شد.تا چند وقت پیش که رفتم از Filmography ـه leonardo DiCaprio پیداش کردم.اسم آهنگم تازه الان فهمیدم!

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
The Day the Earth Stood Still - 2008

6/10

MV5BNzMyNjE0MTcxNF5BMl5BanBnXkFtZTcwODcyOTMwMg@@._V1._SX94_SY140_.jpg

یه گوی خیلی بزرگ توی Central Park نیویورک :D! فرود میاد ، که متعلق به فضایی هاست ،کلاتو (کیانو ریوز) هم نقش فضایی در بدن انسانه که قصد داره زمین رو از یک خطر بزرگ نجات بده ، در این راه دکتر هلن بنسون (جنیفر کانلی) اون رو کمک می کنه که بعدا متوجه میشه که...
اون خطر بزرگ انسانها بودن و کلاتو میخواد زمین رو از وجود انسانها پاک کنه ، درنهایت هم رو هم دیگه 100 نفر آدم کشته میشن و کلاتو میفهمه انسان بچه خوبیه و میتونه تغییر کنه!

بازی کیانو ریوز خوب بود ، جنیفر کانلی خوب هم بازی کنه به نظر من بد میرسه بس که دوستش دارم:sick::biggrin1:
پایان فیلم افتضاح بود ، بعضی بازی خیلی ها افتضاح بود،فیلم کم مشکل نبود. ایده فیلم جالبه بخصوص واسه نسخه اصلی که 50 سال پیش این ایده رو داده ولی خود فیلم بنظرم ایده رو خراب کرده.
به یک بار نگاه کردن میارزه.

من هم این فیلمو دیدم فقط داشتم می لرزیدم
!!!
تو کل فیلم منتظر بودم یه اتفاقی بیافته نیفتاد! ، پیام اخلاقی : زامبی ها هم احساس دارند ، به همدیگر احترام بگذاریم!
5/10
------------------------------------------
Max Payne - 2008

2/10

MV5BOTc3NjE4MTE1OF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjIyOTk3MQ@@._V1._SX94_SY140_.jpg

کاراگاه مکس پین (مارک والبرگ) میخواد انتقام زن و بچه ی کشته شده ش رو بگیره!
کلا از والبرگ خوشم نمیاد شبیه ***** هاست :D ، اصلا جالب بازی نکرده. با اون صدای مسخرش!
هیچ ارتباط خاصی هم به بازیش نداره ، مکس پین از لحاظ تیپ هیچ شباهتی به این مردک یقه اسکی پوش نداره! ، جالبیه فیلم اینه که نگاه مکس پین یه ثانیه هم به سمت مونا نمیره!! کلا رابطه این دو تا رو برداشتن!! بعدشم اون توهمات و اینا آدمو یاد DooM 3 میندازه تا مکس پین!! ، اگر طرفدار بازیش هستید ، کلا بیخیال فیلم شید به اعصاب خوردیش نمیارزه

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
قبول داری که کار برای ماها شاید خیلی تاثیرگذار نباشه. فکر نکنم ربطی به انیمیشن بودن داشته باشه و کلا ایده هایی که کارگردان پیاده کرده راهی جز انیمیشن نداره. همین مورد واسه پرسپولیس هم صادقه.
من فکر میکنم اگه یه سبک روایی بهتر رو انتخاب میکرد خیلی تاثیرگذارتر می شد، من همون سکانس اول فیلم رو تجسم میکنم که تو یه شهر مه آلود، مخلوطی از دوربین ثابت و Shaky Cam، و افکت های نورپردازی باحال فیلم برداری شده، خیلی بیشتر برام جذابه تا انیمیشن

خوب به من چه که این یارو زامبی درست کرده؟زامبی ها کجا انقدر احثاص :biggrin1: داشتن؟
این بابا زامبی رو اختراع کرده رسما تو سینما :D حق داره هر فرمولی رو روش پیاده کنه، که اتفاقا با همین یه حرکتش خیلی حال کردم :D مگه من احساس ندارم ؟ :D

فیلم کم مشکل نبود.
البته که کم مشکل نبود.... در واقع انفجار مشکل بود! کیانو ریوز که باید بعد متریکس قید بازی گری رو میزد :D این جوجوی ویل اسمیت هم که رسما نقش "فیلم خراب کن" رو بازی میکرد، جنیفر کانلی هم که کلا درجه دو میزنه (آنا هاتاوی بهتره :D) SAY NO TO REMAKES !
bf2.gif

آخرین ویرایش:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Max Payne - 2008
2/10
کاراگاه مکس پین (مارک والبرگ) میخواد انتقام زن و بچه ی کشته شده ش رو بگیره!
کلا از والبرگ خوشم نمیاد شبیه ***** هاست ، اصلا جالب بازی نکرده. با اون صدای مسخرش!

چی شد به مارکی من توهین شد!! بازیگر به این خوبی.خوب بگو ازش خوشت نمیاد.دیگه به صداش چیکار داری! :frown:

فیلمش رو دیگه نمیتونستن دقیق از رو بازی کپی پیست کنن که.مجبور بودن تغییرش بدن.ولی قبول دارم کل داستان بازیو متحول کردن.در کل بهتره به عنوان یه فیلم معمولی بهش نگاه بشه تا بر اساس بازی.(اگر چه نمیشه) :(

جنیفر کانلی هم که کلا درجه دو میزنه (آنا هاتاوی بهتره :D)

تو "یک ذهن زیبا" که بازیش باحال بود واقعا !

آخرین ویرایش:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
جنیفر کانلی هم که کلا درجه دو میزنه (آنا هاتاوی بهتره :biggrin1:)
تو "یک ذهن زیبا" که بازیش باحال بود واقعا !
We can chshchaaanggggge
no wait , we can chaaannnnggge
:D

فیلمش رو دیگه نمیتونستن دقیق از رو بازی کپی پیست کنن که

آخه بابا بازیش یک از بخشهای اصلیش رابطه مونا و مکس بود ، اینا به کل خذفش کردن!!

چی شد به مارکی من توهین شد!! بازیگر به این خوبی.خوب بگو ازش خوشت نمیاد.دیگه به صداش چیکار داری!

اولا که خب مسلما ازش بدم میاد :D ، دوما صداش رو خواسته شبیه مکس پین کنه ، شبیه بچه *** ها شده ، قیافش هم که شبیهه ، یه ترکیب جالبی بدست اومده H o m o Max Payne :D

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
این بابا زامبی رو اختراع کرده رسما تو سینما :biggrin1: حق داره هر فرمولی رو روش پیاده کنه، که اتفاقا با همین یه حرکتش خیلی حال کردم :biggrin1: مگه من احساس ندارم ؟
من مشکلی ندارم! :D ولی ترسناک نبود :D من دارم همون Tactical Ops:Revenge of extreme-sensitive Zombies رو میسازم! :D
خوب تو ترکیب ژنتیکی یک شغال و یک زامبی میباشی که حاصلش یک آدم فوق العاده میشه :D
خودت فکر میکنی زامبی معمولی هستی؟

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Taxi Driver

taxi_driver_poster.jpg

یک فیلم شاهکار و تاثیرگذار از استاد اسکورسیزی.در مورد بیزاری و نفرت از محیط شهری و خستگی از این دنیای کثیف.بانقش به یاد موندنی "تراویس بیکل" با بازی رابرت دنیرو که از 100 شخصیت تاثیرگذار تاریخ سینما 30 و خردی شده بود فکر کنم.بازی جودی فاسترهم انصافا عالی بود که تونست تو 13 سالگی یه چنین نقشی رو بازی کنه.دنیرو اون جاهایی که با خودش حرف میزد و تمرین میکرد فوق العاده بود.سکانس یک مونده به آخر فیلم که اوجش بود رو انگار قبلا دیده بودم.برام آشنا بود نمیدونم چرا.یه سوال راجع به این فیلم:
چرا تراویس اون سناتوره رو نکشت.در حالی که میتونست و قصد قبلی هم داشت؟
10 میدم به این فیلم. :cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر