Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
Lost Season 4
بالاخره چشمم به جمالش روشن شد.
یکی از هوشمندانه‌ترین استفاده از فلش‌فورورادها در طول تاریخ رو شاهد بودم، هرچند یک مقدار به جلو که میرفت یه افتی داشت همچین، ولی باز خب خوب می‌شد، کرکترهای جدیدیش رو من خوشم اومد ازشون، یه دوگانگی جالبی درست کرده بودن تو داستان سریال که اینم جذاب بود. یه مقدار سکانس اضافه زیاد داشت که منو یاد یوزارسیف مینداخت :D

9/10

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
The Unborn

داستان كليشه اي و فوق العاده چرت. بازيگر نقش اول بدترين بازيگر فيلم بود! جلوه هاي ويژه خوب. (البته زياد نبود). بي محتوا و بي معنا.
3/10

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
Revolutionary Road
به این نتیجه رسیدم نمره دادن کار درستی نیست. یعنی مثلا میتونم بگم به فلان فیلم میدم 9، ولی وقتی بخوای نمره هارو با هم مقایسه کنی به نتایج درستی در مورد میزان علاقه ی یک فرد به یک فیلم نمیرسی.
یکم خستم واسه همین نمیتونم با شوری که لازمه در مورد این فیلم بنویسم:D
یه چنتا نکته کوچیک فقط
1- هیچ لجر یه بازی بی نقص تو بتمن ارائه کرد، ولی اگه زنده میموند باید میرفت از مایکل شنن یاد میگرفت که چطوری یه دیوانه ی فراعاقل رو باید بازی کرد:D بازی مایکل بازی لجر رو میخورد:D البته لجر On Screen time بیشتری و همین به ارزش کارش اضافه میکرد.
2- دیکاپریو با همون شدتی که دنیرو افت میکنه داره پیشرفت میکنه، یه بازیگر کامل شده، اگه یه بازی دیگه در همین حد ارائه بده، از نظر من بین بازیگرای اکتیو میره تو 3 تای اول.
3- مندز اگه Away We Go رو هم خوب کار کنه پوسترشو میزنم کنار پوستر نیکلسون:D
4- وینسلت بازیش بعضا لق وزنه:D ولی کلا چند جا میترکونه.
5- فیلمبرداری بی نظیر و البته خیلی شبیه زودیاک! جالب استفاده به جا از Shaky Cam و Steady Cam بود.
6- فیلمنامه یه مشکلی داشت اونم اینکه خیلی خوب اقتباس نشده بود. سیر روانی وینسلت یکم جاهای مبهم داره که البته مشکلی ایجاد نمیکنه به اون صورت، با یه سری اشارات به روزمرگی و اینجور چیزا یکم پوشش داده این قضیه. کلا وقتی کسی تو 1955 سی سالش باشه، یعنی تو Great Depression به دنیا اومده، یعنی از همون اول وضعش خراب بوده:D
7- موسیقی متن خوب ولی عین Road to Perdition.
8- استفاده بسیار جالب از تصاویر، مخصوصا اونجاهایی که اون شرکته رو نشون میده با اونهمه آدم یه شکل:D
کلا اسلامداگ تو هیچ قسمتی در جد این فیلم نبود، بنجامین هم نبود.
اردلان:D: از American Beauty و Jarhead بالاتره واسه من، باید بازم Road to Perdition رو ببینم تا بگم دقیقا تو کارای مندز رتبه ش واسه من چندمه:D
قبل دیدن فیلم فکر میکردم حوصله مو سر میبره ولی واقعا نفهمیدم چطوری گذشت، بعضی جاهای فیلم Pause میکردم تا لذت بیشتری از فیلم ببرم:D
کلا یه بار دیگه باید فیلمو ببینم چون اصلا نظری ندارم در مورد اینکه تو دیدن دوباره نظرم چه تغییری میکنه:D
حدس میزنم فیلم بعدها شاهکار تلقی خواهد شد، شاید بعد از اینکه مردم امریکا وضعشون یکم بهتر شه:D
تنها فیلم امساله که میتونم با شاهکارهای پارسال بذارم کنار هم.

آخرین ویرایش:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Enemy at the Gates
3/10
فیلم چرتی بود خوشم نیومد.

این فیلم یکی از بهترین فیلم های منه! خیلی خوب بود که! :p

Revolutionary Road
1- هیث لجر یه بازی بی نقص تو بتمن ارائه کرد، ولی اگه زنده میموند باید میرفت از مایکل شنن یاد میگرفت که چطوری یه دیوانه ی فراعاقل رو باید بازی کرد:D بازی مایکل بازی لجر رو میخورد:D البته لجر On Screen time بیشتری و همین به ارزش کارش اضافه میکرد.
26

بازی شانون خیلی عالی بود.ولی چرا همیشه بازی دیوونه ها بیشتر به چشم میاد تا عاقل ها.مثل همین لجر.البته اون که استثناست دیوونه نیست! :D
من موندم چرا RR امسال اسکار نبرد!

آخرین ویرایش:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
این فیلم یکی از بهترین فیلم های منه! خیلی خوب بود که!:p
اتفاقا بنظر منم فیلم چرتی بود ! :sick:

the reader

فیلو خوبی بود البته اوایل فیلم خیال کردم از این فیلم های**** هست !:D ولی بعدش سیر داستان خوی پیشرفت . 8/10

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام.
اگر اجازه بدین منم اولین امتیازم رو تو این تایپیک بدم.(با اجازه همه بزرگان این تاییپک و تایپیک movie center.
.Requiem for a Dream

33zel42.jpg

میتونم بگم یکی از فیلم های که منو خیلی تحت تاثیرقرار داد بدون شک همین فیلمه. آرنوفسکی تو این فیلم به یکی از معضلات اجتماعی که امروزه دامن گیر اکثر جوامع شده یعنی مواد مخدر و در کنار اون به مساله تناسب اندام و رژیم های سخت لاغری از طریق دارو و قرص و اینکه انسان برای اینکه بتونه خوش رو کمی جذاب تر و زیبا تر نشون بده حتی از خودش هم میگذره میپردازه. و در آخر هم فیلم رو جوری به پایان میرسونه که بیننده کاملا تحت تاثیر تبعات اموری که گفته شد قرار بگیره.
من به این درام فوق العاده نمره ی 9.25 از 10 میدم.
یا علی مدد

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
Ed Wood

ed-wood-posters.jpg

محصول سال 1994 به کارگردانیه Tim Burton ، با بازیه Johnny Depp ، Martin Landau ، Sarah Jessica Parker و ... !

واقعا زیباترین فیلمی که در این چند هفته اخیر دیدم همین یود ! تعریف این فیلم رو از چند نفر از دوستان شنیده بودم . جانی دپ که نقششو به نظر من خوب اجرا کرد ، مارتین لنداو هم همینطور ، اما اینجا و در اکثر فیلمهای دیگه از جسیکا پارکر اصلا خوشم نمیومده و نخواهد آمد ! نمیگم بازیگر بده اما ازش خوشم نمیاد، مثل مریل استریپ :d

در کل دیدن این اثر به همه پیشنهاد میشه ...

-----------------------------------------------------------

Mystick River هم فوق العاده بود ، از کارهای قشنگ کلینت ایستوود با بازیه شان پن و... !

اتفاقا منم این فیلم تیم برتون ندیده بودم ، همین دیروز پریروز تازه دانلودش کردم :biggrin1: فرصت نکرده بودم نیگاش کنم ، جالبه دو تا آدم همزمان قصد دیدن یه فیلمو کردن:biggrin1:

سلام

پیشنهاد میکنم هر چه زودتر این فیلمو ببینی ، چون واقعا یکی از قشنگترین کارهای تیم برتون و همینطور جانی دپ هست :d

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
Eastern Promises
7/10

پردازش کرکترها بشدت افتضاح بود، یوزارسیف از این بهتر کار کرده بود. من بعد از دیدن این فیلم فقط نیکولای رو یادمه که عالی بود. یا بقیه خیلی بد بودن، یا انقدر خوب بازی کرده بود Viggo Mortensen که بقیه زیر دست و پاش له شده بودن. انتظار یه فضاسازی تیره‌تر داشتم نسبت به اینی که بود،‌ یعنی انتظار داشتم یه حس کثیفی بهم دست بده ولی نداد. Watts یکی از بیخودترین بازی‌های بیخود عمرش رو ارائه داده بود،‌ دیگه داره از یک‌نواختی بازی‌هاش حوصلم سر میره. توییست فیلم خیلی بد باز شد و اصلا اون توییست خوبی که باید میبود نبود. پلات توانایی تبدیل شدن به یک شاهکار رو داشت که نشد :D

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,677
نام
امیر
Ed Wood

محصول سال 1994 به کارگردانیه Tim Burton ، با بازیه Johnny Depp ، Martin Landau ، Sarah Jessica Parker و ... !

واقعا زیباترین فیلمی که در این چند هفته اخیر دیدم همین یود ! تعریف این فیلم رو از چند نفر از دوستان شنیده بودم . جانی دپ که نقششو به نظر من خوب اجرا کرد ، مارتین لنداو هم همینطور ، اما اینجا و در اکثر فیلمهای دیگه از جسیکا پارکر اصلا خوشم نمیومده و نخواهد آمد ! نمیگم بازیگر بده اما ازش خوشم نمیاد، مثل مریل استریپ :biggrin1:

در کل دیدن این اثر به همه پیشنهاد میشه ...

اتفاقا منم این فیلم تیم برتون ندیده بودم ، همین دیروز پریروز تازه دانلودش کردم :D فرصت نکرده بودم نیگاش کنم ، جالبه دو تا آدم همزمان قصد دیدن یه فیلمو کردن :D

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
ببخشید اگر حرفم بی ربط هست اما دیدم بحث فیلمه گفتم ی چی گفته باشم
دوستان اگر قرار باشه بهترین فیلمی که تا این لحظه از زندگیتون دیدین رو انتخاب کنید و فقط حق گفتن یک فیلم رو داشته باشین اون فیلم کدوم فیلم هست؟

لازم دیدم از تمام دوستان برای شرکت بسیار بسیار عظیم در این نظر سنجی تشکر کنم:(

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
Joy Ride 2

Joy_Ride_2_DVD_Cover-416x600.jpg

اصلا به خوبي نسخه قبليش نبود خيلي مزخرف و آبكي شده بود بازي ها هم خيلي افتضاح بود

2 از 10

quarantine

34917361.JPG

يه كپي بسيار فجيع از فيلم Rec از هر نظر بگين اين فيلم شبيه rec هست ولي باز نتونست هيجان و ترس

rec رو نشون بده (خدايي rec فيلم با حالي بود وقتي تماشا ميكردي ادم گريش ميكرفت !!!)

7 از 10

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر