Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

The Girl on The Train
داستان درمورد زنی به اسم ریشل با مشکلات روانی ـه که هر روز برای رفت و آمد سوار قطار میشه و زوجی (مگان و اسکات) ـو میبینه و هر روز بهشون توجه میکنه. یک شب مگان گم میشه و ...

خب قطعا از وقتی که کتابش منتشر شد (2015- و بشدت پر فروش بود و شنیدم شدیدا کتاب قوی و خوبیه) همه فیلم و کتاب رو با Gone Girl مقایسه میکردن. فیلم تقریبا تو همچون حال و هوایی هست. یک تریلر روان شناسانه هست. داستان فیلم خیلی خوبه. شاید یکم روایت فیلم اذیت کننده باشه (که اکثر منتقدا بهش گیر دادن) و فیلم برداری هم اونقدر بنظرم جذاب نبود ولی در کل من حال کردم. داستان فیلم قوی و خیلی جذاب بود. کاملا کشش داره. بازی بازیگر ها هم خیلی خوب بود. امیلی بلانت بی نظیر بود. واقعا بهترین نکته فیلمه. واقعا جای خالیش در بین لیست های جوایز حس میشه. لوک ایوانز و هیلی بنت هم خیلی خوب بودن. ببینین. می ارزه!
پ.ن. درمورد هیلی بنت هم میخوام بگم ولی نمیگم برین سوپرایز شین =P~:D:))

من آمدم .. دست پر امده ام :دی

The Game 1997
7/10
اگه بشه سوالات ذهن رو خاموش کرد فیلم بهترین فیلم تاریخ میشه اما نه . اینقدر حفره تو فیلم هست که اخرای فیلم مخت داد میزنه : این چرا
این کار کرد ؟ چرا اون کار نکرد ؟؟؟ به خاطر این 2 نمره کم میکنم :دی 1 نمره دیگر هم سر 35 مین اخر فیلم که قشنگ معلومه میخوان سریع جمع کنن
برن تیتراژ :دی

The Accountant 2016
6/10
بازی افلک خوب بود .. اکشن فیلم قابل بود اما میشه گفت اندینگ در حد خاله شادونه بود .. چی بود این ؟؟؟
یعنی اینو یبار نخوندن ببین چقد ابکیه ؟؟؟

Neighbors 2 2016
0/10
من خیلی خیلی خیلی کم میشه که فیلم تا اخر نبینم یا بزنم جلو ...
اما این واقعا حال به هم زن بود .. کلویی هم تو 2 سال اخیر فکر نمیکنم به نقشی نه گفته باشه ...
سف روگن میتونه بره بمیره و ویدشو بکشه ...

War Dogs 2016
6/10
تو یک ساعت اول ظاهرا با یک اثر قوی طرف هستیم و شاید هم بهتر اما از اون به بعد فیلم مثل کره شل میشه و واقعا اعصابتو خورد میکنه ... البته انصافا از بازی خوب
جونا هیل و بازی مزخرف خشک بی مزه و بد آنا د ارمز ( ایز ) هم نمیشه گذشت ...

Sully 2016
8/10
تام هنکس دوست داشتنی ... راستش من میخواستم این فیلم رو نبینم اما گفتم بزار چند مین ببینم شاید جالب بود .. که اشتباه نگفتم فیلم یک ریتم خوب رو ادامه داد و اصلا
خسته کننده نشد .. روایت داستان هم برام جالب بوذ ..

SnowDen 2016
9/10
عالی عالی ... بسیار جالب بود .. بازی خیلی خوب و تاثیر گزار جوزف گوردن لویت .
(شاید چون من کلا اسنوردن رو نمیشناختم برام فیلم قابل هضم تر بود )

Jason Borne 2016
5/10
خیلی مت دیمون رو دوست دارم اما واقعا ضعیف بود این بورن .. چه لزومی داشت از همون بد من قبلی استفاده بشه ؟؟؟

Suicide Squad 2016
2/10
مواد لازم : 1.یک جوکر بی خاصیت به مقدار 10 مین
2. مقداری Aسس شات از مارگارت رابی
3.یک بدمن
4.سرباز احمق به مقدار لازم
5.مقداری هیرو بی مصرف مانند بومرنگ
6.مقداری دیگر آss شات از مارگارت رابی
حالا هم بزنید ... به به :|

BatmanVsSuperboy
0/10
اسپویلر :
اسم ننه من و ننه تو یکیه ؟ بیا دوس شیم :|

ایکاش هیچ وقت 12 Angry man رو نمیدیدم .. قبل از اون میشد اشغال هارو حداقل دید .. الان دیگه نه ...

the Magnificent Seven
خلاصه ی داستان
در غرب وحشی! مردی تاجر ، پرنفوذ و بیرحم (!) برای بدست اوردن طلا زمین مردم دهکده ای سخت کوش و بی دفاع را بذور از انها میگیرد و ادامه ماجرا ....
فیلم سعی کرده تمام کلیشه های رایج این روزهای سینما رو توی خودش جا بده بنابراین فیلم بسیار کلیشه ای یه و درنتیجه میشه گفت سرگرم کننده است. روند فیلم خسته کننده نیست. چیزی که اذیتم میکرد هدف شخصیت های اصلی فیلم بودند که بدون یک منطق مناسب دور هم جمع شدند.
با این حال فیلم قابل دیدنی هست اگر از فیلم های این روزهای سینما لذت میبرید این رو هم از دست ندید.
6 از 10

• Like
Reactions: yonestm
The_Perks_of_Being_a_Wallflower_Poster.jpg

The Perks Of Being a wallflower
کاش توی یه دنیای دیگه چارلی و پاتریک و سم واقعا وجود داشتن و شبا توی تونل با آهنگ دیوید بوءی با هم از دنیا لذت میبردیم...
10/10
استفاده‌ی این فیلم از Heroes بویی یکی از بهترین و حس برانگیزترین (:D) موارد استفاده از یک آهنگ در یک فیلم بود که دیدم!

آخرین ویرایش:
the Magnificent Seven
خلاصه ی داستان
در غرب وحشی! مردی تاجر ، پرنفوذ و بیرحم (!) برای بدست اوردن طلا زمین مردم دهکده ای سخت کوش و بی دفاع را بذور از انها میگیرد و ادامه ماجرا ....
فیلم سعی کرده تمام کلیشه های رایج این روزهای سینما رو توی خودش جا بده بنابراین فیلم بسیار کلیشه ای یه و درنتیجه میشه گفت سرگرم کننده است. روند فیلم خسته کننده نیست. چیزی که اذیتم میکرد هدف شخصیت های اصلی فیلم بودند که بدون یک منطق مناسب دور هم جمع شدند.
با این حال فیلم قابل دیدنی هست اگر از فیلم های این روزهای سینما لذت میبرید این رو هم از دست ندید.
6 از 10
اگه شاهکار هفت سامورائی کوروساوا رو ندیدی این فیلم دقیقا کپی وسترنی و ادایه دینی به این اثره!یذره شخصیت پردازی و روایت فیلم ضعیفه البته نسخه هفت سامورایی بالای 3 ساعت فیلمه واسه همین خوب با ضخصیتا آشنا میسی.

The Girl on The Train

یه حسه 2گانه دارم نسبت بهش!فیلم داستان خوبی داره اما اقعا از 2تا چیز رنج میبره مهمترینش روایت داستانه ..اینقدرم بده که بیشتر پتانسیل فیلم هدر رفته و دیگه اونقدر سورپرایز نمیشید!در کل سرگرم کنندست اما بنظرم در حد Gone Girl که هیچ به Handmaiden هم نمیرسه!
6.5/10

• Like
Reactions: yonestm and stanley
Elle_poster.jpg

Elle- 2016
8.5/10

بعد از سه گانه رنگ کیشلوفسکی و Blue is The Warmest Color, این سومین فیلمی بود که از سینمای اروپا دیدم و باید بگم یک سرو گردن از فیلم های هالیوودی 2016 بالاتر بود. کارگردان فیلم های معروفی (Paul Verhoeven)چون RoboCop و Basic Instinct که در هالیوود شهرت خوبی دست یافته بود، پس از ساخت چند فیلم ضعیف در دهه 90 میلادی، تصمیم گرفت شانسش در سینمای اروپا امتحان کنه و با ساخت فیلم Black Book ، دوباره قدرت کارگردانی و داستان گویی خوب را به سینما بازگرداند و Elle نقطه اوج این کار کارگردان است. فیلم درباره یک خانم میانسال که مدیر تولید یک بازی کامیپوتری در فرانسه است که مورد خشونت و ت*وز قرار می گیرد. او بعد از این اتفاق بسیار ناخوشایند، به دنیای اطرافش شکاک می شود و به شدت از حمله دوباره هراس دارد و به دنبال حقیقت می گردد. باید از ابتدا از بازی خوب Isabelle Huppert بگم که واقعا در این فیلم گل کاشته و لایق نامزد دی جایزه اسکارهم هست. دوم احتمال زیاد برنده بهترین فیلم خارجی GOlden Globe هم خواهد شد و جالب اینجاس که این فیلم اصلا به 9 نامزد نهایی بهترین فیلم خارجی راه پیدا نکرد و به جایش عنوان ایرانی فروشنده (جالب است که از نظر موضوعی با هم یکسان هستند) در لیست نامزد ها قرار گرفته اند. کسانیکه میخواهند فرق بین فروشنده و Elle رو دریابند، این فیلم را ببینند!​

آخرین ویرایش:
اگه شاهکار هفت سامورائی کوروساوا رو ندیدی این فیلم دقیقا کپی وسترنی و ادایه دینی به این اثره!یذره شخصیت پردازی و روایت فیلم ضعیفه البته نسخه هفت سامورایی بالای 3 ساعت فیلمه واسه همین خوب با ضخصیتا آشنا میسی
نه متاسفانه نديدم ولى تعريفش رو زياد شنيدم. از اين فيلم هم شنيده بودم دوباره سازى اثرى با همين نام بوده و هفت دلاور كلاسيك برداشتى از هفت سامورى!

02b1dce08a5043f07c4b2271fae3c5e9.jpg

Sugar Mountain 2016
5/10

کوهستان شکر فیلمی راز آلود و جنایی اثر کارگردان تازه واردی به نام Richard Grey هست. فیلمی که داستانش درباره منطقه ای به نام کوهستان شکر هست که افراد زندگی راحت و معمولی می گذرانند تا وقتی که دو برادر و همراه یک دختر (دو برادر عاشق دختر هستند) تصمیم می گیرند برای تامین مخارج برادر کوچکتر، دست به کاری می زنند تا بتوانند تا فروش آن داستان، پولی به جیب بزنند. خب داستان به نظر جالب میاد، اما اینقدر بد روایت میشود که انگار اصلا خبری از اون حس رازآلودی در فیلم دیده نمی شود. خب برای این نوع فیلم ها، کاراکترها و شخصیت ها رکن اصلی این موفقیت این فیلم ها هستند که متاسفانه شخصیت پردازی به شدت ضعیف است و بازی بد بازیگران هم ، کاملا همه چیز را برای نابودی روایت فیلم به وجود می آورد. فقط بازی Jason Momoa (بازیگر سریال GOT) مورد قبول است که البته در این فیلم قلدری می کند و آدمارو لت و پار می کند. در کل فیلمی ضعیفی است و امتیاز 5 هم فقط میتوان به چهار دقیقه پایانی فیلم که بالاخره گره باز میشود و فیلمبرداری خوبش میتوان داد.

واقعا برای امتیاز و نظرتون احترام قائلم
ولی من با این فیلم زندگی کردم
از نظر من با همه ی مشکلاتش نمره 8 رو میگیره
ولی فقط از نظر من

سلام
ممنون که نظر و امتیاز ما برای شما قابل احترام است.
فیلمها خیلی سلیقه ای تر از آن چیزی که فکرش را میکنیم هستند،
فیلم پلار اکسپرس در زمان خودش حدود 13 سال پیش متای 61 و یوزر اسکور 66 را داشته،
اگر من هم آن فیلم را در آن زمان میدیدم ممکن بود باهاش زندگی میکردم،
..................................
با اجازه اساتید محترم
Maleficent 2014

6/10

اگر با این فیلم هم زندگی کرده باشید، لطفا بگویید تا ما از این به بعد قبل از نمره دادن یه مشورتی با شما کنیم که امتیازمان با هم هماهنگ شود ;)

آخرین ویرایش:
دوستان همونطور که احتمالا مطلع هستید فیلم فروشنده برای دانلود بر روی سایتها قرار گرفته.
لطفا و خواهشا برای احترام به عوامل سازنده،فیلم رو فقط به صورت قانونی خریداری کنید.
واقعا دو هزار تومان پولی نیست که بخوایم از زیر خرید قانونی فیلم در بریم.

آخرین ویرایش:
(Prisoners (2013

واو عجب فیلمی بود این
سرتاسر هیجان
فیلم انقدر هیجان انگیز هست که بیننده رو سر جاش میخکوب میکنه; رفته رفته جالبتر میشه و تا آخر حالت رمزآلودش رو حفظ میکنه.

من چون دیر شده بود گفتم نصفش رو فردا ببینم، اما این فیلم لعنتی رفته رفته هیجان انگیزتر شد, من حتی نتونستم از جام جم بخورم یا دستشوئی برم.
این فیلم به شدت پیشنهاد میشه به خصوص برای طرفداران سبک Crime, Drama, Mystery

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or