Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
mza_69052674181027063.400x400-75.jpg

Spy

یک فیلم کمدی اکشن نسبتا خوش ساخت با تم جیمز باند و Kingsman: The Secret Service ! فیلم از اون دسته فیلم هایی که میخواد با لوده بازی و صحنه های سرکاری بیننده رو بخندونه ولی به هیچ وجه این صحنه ها لوس و بیخود نیستن و کاملا میتونه به خنده وادارتون کنه :d داستان فیلم هم به غیر از آخراش که یکم لوس میشه بدک نیست و کاملا میوته راضی کننده باشه . در مورد خود فیلم هم کلا مخصوص سایز و هیکل Melissa McCarthy ساخته شده :D طرف نمیتونه درست بدوه ولی انواع و اقسام حرکات کشتی کج ـرو رو طرف اجرا میکنه :)) یـ صحنه ی تعقیب گریز هم داره که بدلکار هم سایزش پیدا نکرده بودن کاملا پیدا بود :)) Jason Statham با اینکه خیلی ازش بدم میاد :D حضورش تو یـ فیلم کمدی خیلی خوب بود (یـ صحنه توی بار داره که ترکیدم از خنده) !
در کل , فکر میکردم مثل اکثر کمدی های هالیوودی وسط فیلم خوابم بگیره ولی تا آخرش برد منو و کاملا هم پیشنهاد میشه ....

09132989372160136516.jpg

تو این صحنه به محض اینکه گیریم Jason Statham رو دیدم ترکیدم از خنده =))

8.0/10

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
mza_3627105538529354687.400x400-75.jpg

Terminator: Genisys

باید اول بگم که فیلم یـ ریبوت کامل ـه از سری ـه با کلی تغییرات از لحاض داستانی !
بشخصه هیچ وقت نتونستم درک کنم که چرا بعد از نسخه ی دوم باید ادامه ی زورکی و آبکی این سری ساخته میشد 8-| ولی خوب خوشبختانه با ریبوت کردن فیلم حداقلش میدونم دیگه به خاطرات خوب اون زمان لطمه ای وارد نمیشه :bighug: . داستان فیلم همونجور که گفتم یـ سری تغییرات عمده داره و جوری تهشو باز گذاشتن که کلی سوال بیجواب تو ذهن آدم شکل میگیره که با سکانس پایانی فیلم این جوابا رو موکول میکنه به نسخه ی بعدی :| داستان در مورد ایده نسبتا کلیشه ای ماشین و سفر در زمان ـه چیزی که زیاد دیدیم (چرخه وار , چرخه وار و ...) بر خلاف سری اصلی میخواد شاخه های مختلف سفر در زمان رو نشون بده که از این نظر هم مشکل خاصی نداره و نسبتا خوب سرهم میشه این کلیشه. شخصیت اصلی منفی فیلم خیلی بده خیلی ! تو خیلی از صحنه های یهو میومد و میرفت :| ! از بازی خود بازیگرا هم نمیشه ایراد خاصی گرفت و همه در یـ حد بودن . جلوه های ویژه فیلم خوب بود مثل همیشه و کاملا راضی کننده !
در کل , میتونست خیلی بهتر از اینا عمل کنه و کاملا هم پتانسیلش رو داشت . در مورد نمراتش هم به نظر من یـ ذره بیش از حد بهش بی انصافی شده ! بشخصه انقدری که نمره منفی برا این فیلم اومده رو نمیتونم هضم کنم :|

6.5/10

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
واقعیتش من زیاد توی این تاپیک پست نمیدم ولی این پست شما اونقدر بی انصافی بود (نظر شخصی) که نتونستم جلوی خودم رو بگیرم.

به نظرم بعد از T1 و T2 اصولی ترین ادامه برای این سری همین Genesys بود! به مراتب بهتر و خیلی مربوط تر از Rise of the Maachines و Salvation بودش! همونطور که میدونید خود James Cameron غیر رسمی به نویسنده های فیلم مشاوره داده!

بازیگرا به واقع خوب بودن... به واقع ترکیب Emilia Clarke, Arnold Sh va Jai Courtny حرف نداشت!

طنز کوچیک فیلم هم دلنشین بود!

جلوه های ویژه عظیم و سرگرم کننده بود و بیش از حد هم طولانی نمیشد که از حوصله خارج بشه!

موسیقیش خیلی خوب کار شده بود.

حتی از نظر من استفاده از Time Machine هم خیلی خوب بود!

به نظرم این فیلم مسیر جدید رو توی سری باز میکنه و من مشتاقانه منتظر شماره های بعدیش هستم.
من به نظر شخصی شما یا منتقد هالیوود ریپورتر کاری ندارم :D. فرنچایز ترمیناتور در مورد تایم لاین و تایم لوپ و سفر درزمان و دستکاری اینده و گذشته نیست. از این چیزا توش هست، درسته ولی یه فیلم درمورد "زمان" نیست که ترمیناتور جنسیس کلا از اول تا اخرش درمورد همین چرندیات بود.
اینم بگم هر داستانی که بخواد تو زمان جلو عقب بره میخوره به بینهایت پارادوکس بیجواب.

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Spectacular Now
9/10

بعد از perks of being a wallflower به نظرم یکی از قشنگترین فیلمهای هم ژانرش بود. واقعن لذت بردم. داستان در مورد پسریه که تو لحظه زندگی می کنه و هیچ نقشه ای برای آینده ش نداره ولی خب همین تو این لحظه بودن باعث شده نسبت به خیلی کسا و خیلی چیزا بی اهمیت باشه. فیلم روند قشنگی داره، روابط به زیبایی توصیف شدن ولی چیزی که خیلی منو بهت زده کرد و واقعن احساس کردم این فیلم با فیلمهای دیگه فرق داره این واقعی بودن روابط و عکس العمل هاست. خیلی هنرپیشه ها قشنگ بازی کردن و خوب تونستن احساسات رو منتقل کنن. دیالوگها شعار گونه نیست و اکثراً حرفهایی که روزمره بین خودمون و دوستامون زیاد مطرح میشه و همین باعث شده مخاطب خیلی با فیلم احساس نزدیکی کنه. توی هیچکدوم صحنه ها اغراق نشده، همه چیز به زیبایی حقیقت ها رو نشون داده. فیلمیه که آخرش یه لبخند رو لبتون می زاره اگر The perks of being a walflower رو دیدین و خوشتون اومده حتمن این فیلم پیشنهاد میشه

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
6/10 : Terminator Genisys

به عنوان کسی که نسخه اول و دوم این فیلم رو بیشتر از 300 بار دیده باید بگم Terminator Genisys یک افتضاح کامله و دقیقا روال Termiator 3-4 رو ادامه داده

شخصا دوست ندارم دیگه نسخه ای از این فیلم ساخته بشه :|

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
20-The-Truman-Show.jpg

the truman show
فقط می تونم بگم وای
وای که چه شاهکاری بود لحظه به لحظه این فیلم عالی بود و به راحتی رفت جز لیست بهترین فیلم هایی که تا به حال دیدم من کلا امتیاز 10 نمی دم مگه اینکه چی بشه و اونقدر بی نقص باشه که من بهش 10 بدم ولی این فیلم منو مجاب کرد بهش امتیاز کامل بدم
10/10
واقعا فیلم برداری و کارگردانی فیلم عالی بود دقیقا احساس می کردی که داری یه شوی تلویزیونی می بینی صحنه ای که زنش در مورد چاقو آشپزخونه توضیح می داد عالی بود دقیقا مشابه بهترین تبلیغ ها

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
san andreas: 7/10
فیلم خوب با جلوه های ویژه خوب.......کلا از فیلم های آتشفشانی و زلزله ای خوشم میاد:dدم راک هم گرم، داره بازی هاش رفته رفته بهتر میشه...از اول تا آخرشم هم چشممون به الکساندرا بود:d
Jurassic World: 6.5/10
نسخه های 1 و 2 کجا و اینها کجا....بیشتر شبیه برنامه کودک بود و بعضا در جلوه های ویژه هم ضعف هایی دیده می شد.... یه قطره خون واقعی و تروتمیز تو فیلم نشون ندادن:dکریس پرت هم افت زیادی کرده تو این فیلم.
Terminator Genisys: 8/10
هیچی دو شماره اول نمی شه که بنده رو شخصا با هر بار دیدن نابود می کردن و اون ابهت خاصی که نابود گرها تو فیلم داشتن، که البته تو این فیلم جدید ازش خبری نیست.....بازی آرنولد به نظرم خیلی خوب بود.....فیلم به طور کلی از شماره 3 و آشغال بی هدفی مثل شماره 4 خیلی بهتر بود.

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
Enemy_poster.jpg

enemy: 9/10
خیلی خوب بود با این که درام بود ولی کل فیلمو میخکوب بودم که صحنه ای رو از دست ندم
خیلی دوست دارم برم دنبال نقد موشکافانش وتحقیق در باره کارگردان و نویسندش ولی وقت و حوصلشو ندارم
اگه کسی از دوستان خونده نقدشو یا درباره endingش نظری داره مارم در جریان بزاره

یه نمره ای ام که کم کردم به خاطر open ending ناجوان مردانش بود:d
مدت فیلمم یه زره کم بود
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jurassic_World_poster.jpg

jurassic world: 6/10
حیف از این همه سرمایه وفروشی که این فیلم کرد(نظر شخصی البته)
اصلا در سطح قسمتای قبلی نبود (((فول او کلیشه)))
------------------------------------------------------------------------------------------------

ترمیناتورم 6/10
فقط به خاطر بانو کالیسی دیدم:d وخاطراتی که از قسمتای قبلیش داشتم.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
Terminator Genisys

5/10

خوب عاشق ترمیناتور هستیم ولی واقعا نویسنده های این فیلم این ایده های مضخرف رو از کجا در میارن خدا می دونه! سفر در زمان؟ تغییر در زمان؟ اینا مال فیلم های مضخرف دهه 80 و 90 بود یک عده براشون جالب بود ولی الان برای یک بچه 8 ساله هم جالب نیست دیگه دوره این چاخان بازی ها سر اومده باید سعی کنن بیشتر واقعی گرانه برخورد کنن طوری که بیننده وسطش احساس نکنه داره به شعورش توهین میشه
البته حضور آرنولد جذابیت فیلم رو برای من دو برابر کرد

Transformers.Age.Of.Extinction.2014

5/10

فیلم ضعیفی بود کاگردان سعی کرده بود اون سه نفر آدم رو هر طور شده تو وسط درگیری قرار بده که کلا گند زده بود به فیلم اینکه رباط ها شبیه دایناسور بشن هم خیلی ایده مسخره و بچگانه ای بود

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
insidious chapter 3
5/10
کلا اگر علاقه مند به سبک ترسناک هستید ببینیدش .. اون هم فقط برای یکبار تا شاید فیلم ترسناک بهتری بیاد
داستان ابکی، مبارزات مسخره، وجود ابهامات در فیلم، چملات مسخره ( به روح میگه Come on B!tch بعد روح فرار میکنه :| )
اگر هم دوست ندارید تجربه 2 نسخه قبلیش براتون خراب بشه اصلا سراغش نرید
insidious_chapter_three_ver3.jpg

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
San Andreas

آقا فقط از نظر من این فیلم فوق چرت بود یا کس دیگه ای هم اینطوری فکر میکنه ؟!

صحنه های احساسی و نگرانیها که فوق العاده بد بودن ، سوتی های زیادی که تو فیلم هست ، پایانشُ اون امیدواریُ بازسازی و این چرت و پرتا که دیگه آدم حالش بهم میخوره وقتی همچین چیزی رو میبینی ، یعنی انقدر مشکل و ایراد داشت که تو یه پست نمیگنجه آدم همشو بگه ، فقط دارم حسرت این 2 ساعتی که دیدمش رو میخورم :|

خود من کسیم که با نگاه منطقی به همه فیلما نگاه نمیکنم ولی این فیلم داره تو دنیای خودمون تو همین زمان و ... میگذره باید یه ذره به قوانین و منطق پایبند باشه یا نه ! :|

امتیاز هم نمیدونم چی بدم چون کلا بدم اومد از فیلم

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Terminator Genisys
220px-Terminator_Genisys.JPG

ذهنیت خیلی بدی نسبت به این فیلم داشتم، نه بخاطر امتیازها، قبل از اون و زمان انتشار اولین تریلر و ....
اما زمان دیدن فیلم کم کم نظرم دقیقا برگشت، الان که فیلم رو دیدم به جرات می تونم بگم یکی از جذاب ترین فیلم هایی بود که امسال دیدم (نسبت به آخرین اکشنی که دیدیم یعنی F7 به شدت جذاب تر)، فیلم خیلی خیلی سعی کرده که به هر نحوی برای مخاطب سرگرم کننده، خصوصا با ترکیب و حتی یه جورایی بازآفرینی قسمت های جذاب تریلوژی اول (نوستالژی)، به نظر من تو این کار موفق عمل کرده! صحنه های اکشن جذاب، شوخی های باحال، شخصیت های جالب و ....

گفتم من به شدت مخالف این فیلم بودم بیشتر از همه با بازیگرها و این بین از همه بیشتر حضور آرنولد چون احساس می کردم یه جورایی زور چپون شده تو فیلم بخاطر فروش بیشتر اما اگر اینطور هم بود باید اعتراف کنم که چنین چیزی برای من جذاب و راضی کننده بود خصوصا حضور آرنولد از همه بیشتر حتی اواخر یه جایی که اتفاق های براش افتاد برای ادامه فیلم نگران شدم!

در کل به نظرم ترمیناتور برای طرفدارهای قدیمی همیشه خوشایند هست، خصوصا اگر با حضور آرنولد همراه بشه، به شدت منتظر ادامه این فیلم هستم، امیدوارم باز هم حضور آرنولد رو ببینیم.

10 / 8.5

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
پیکسل 2015

فیلم از نظره کیفیت در سطح متوسط بود وولی موضوعیت ش جالب بود حداقل برای من. آدام سندلر هم خیلی پیر شده ولی بازم مثل قدیم خندیدم باهاش. از آون دست فیلمایی هست که یا خوشتون میاد یا نمیاد و من خوشم آمد و واقعا خندیدم باهاش.
نمره شیش و نیم

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
220px-Inside_Out_%282015_film%29_poster.jpg

Inside Out 2015

9.5

ایده نو و خلاق، سکانس های خنده دار، دوبله فوق العاده حرفه ای، موسیقی جذاب و..... دست به دست هم دادن تا یکی از بهترین انیمشین های دوران Pixar رو رقم بزنند!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر