Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
02421_MLNA_Minions_1400x2100.400x400-75.jpg

Minions

ایده و داستان فیلم خیلی بچه گانس خیلی , خود Minion ها هم به خنده داری اون Minion هایی که میشناختیم نیستن , در واقع اینجا چون سعی کرده بودن بهشون شخصیت بدن اصلا و ابدا نتونست بودنن اون بامزگی رو حفظ کنن ! در کل برا یـ بار سرگرم شدن بدک نیست و میتونه کاملا وقتتون رو پر کنه ....

6/10

آخرین ویرایش:

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
02421_MLNA_Minions_1400x2100.400x400-75.jpg

Minions

ایده و داستان فیلم خیلی بچه گانس خیلی , خود Minion ها هم به خنده داری اون Minion هایی که میشناختیم نیستن , در واقع اینجا چون سعی کردن بهشون شخصیت بدن اصلا و ابدا نتونستن اون بامزگی رو حفظ کنن ! در کل برا یـ بار سرگرم شدن بدک نیست و میتونه کاملا وقتتون رو پر کنه ....

6/10
کاملا موافق

Minion های توی Despicable me خیلی باحال تر بودن .

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
The Return
2003

غیرقابل باوره که اولین کار یک کارگردان همچین اثری باشه.من عقیده دارم فردی که با دیدش نگاه نو به کلیشه میندازه و نتیجه کارش این میشه که تقدسی که در اصل موضوع وجود داره به مرتبه والاتری برسه،حقیقتا هنرمنده.همه چیز این جا حساب شده‌اس،فیلمبرداری،ریتم و مخصوصا مونتاژ(ک باز هم نشون داده شد روس ها تو مونتاژ مادرزادی نابغه‌ن) و روایت اپیزودیک و نقطه آغازین و پایانی فیلم،انتخاب بچه به عنوان pov،ترکیبشون یه انسجام زیبایی به فیلم بخشیده که حتی لحظه‌ای رو پیدا نمیکنید که از هدفی که میخواد انتقال بده عاجز بمونه.

باور دارم که چند دهه بعد وقتی در مدح سینمای روس نوشته میشه بعد آیزنشتاین و تارکوفسکی قطعا نام زویاگینتسف ذکر میشه.جالب اینکه اولین اثر زویاگینتسف مث Ivan's Childhood تارکوفسکی شیر طلایی ونیز رو برده،طبیعت هم بخواد از ظهور هنرمند نابغه hint بده این جوری hint میده.

اگر دیدید در پایان یک فیلم رو کردیت قفلی زدین شک نکنید اون فیلم باعث شده شما از درون منفجر بشین :D

10/10

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Knock Knock 2015

همیشه از فیلمهای مریض خوشم میومد ، ولی این یکی دیگه خیلی مریض بود! اونقدر خشونت و اینا نداره ، داستان هم تو دیواره ، هیچ استدلال آبکی هم پشت منطق و چاله های داستانی نیست . ولی بازم حس خیلی بدی رو موقع دیدنش تجربه می کنید.
فکر نمی کردم اینقدر ضعیف باشه.تنها نکته مثبت بازی اون دوتا خانوم بود! نقششون رو خوب بازی کردن البته بعضی جاها پیدا بود به زور می خندیدن!
در کل فیلم ترسناک - کمدی خوبی نبود و پشیمون از وقتی که گذاشتم تا با اون پایان فوق آبکی تموم بشه! وقتی آخراش بود به خود میگفتم تا الان که چیزی نداشته ولی شاید این اخرش هولناک تموم شه که نشد! کمدی هم نبود! مسخره بود.

نکته مثبت هم فقط و فقط ana de armas بود.بازیگر خوبیه.

3/10

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
400x400bb-85.jpg

Ted 2

راسیاتش رو بخواید من با شماره یکش اصلا حال نکردم ! یـ کمدی با صحنه های لوس و بیمزه و حرفای به شدت رکیک که سعی داشت از این طریق بیننده رو بخندونه (البته اینجا هنوز هم این حرفای رکیک رد و بدل میشه :D) ولی توی این شماره اون صحنه های لوس و بیمزه که بیشتر از سمت خود همین تد بود رو خیلی کمتر میبینیم ! کلا سعی شده بیشتر به شخصیت تد جدیت بدن (به خاطر موضوع فیلم) و همین باعث شده یـ بالانسی وسط کمدی فیلم ایجاد بشه و زیاد و بیش از حد لوده بازی در نیاد صحنه ها . فیلم اشاره های زیادی به فیلمای دیگه ای میکنه و صد البته چپ راست هم به این اون تیکه میندازه (این وسط جاستین بیبر و کیم کارداشیان هم بی نصیب نمیمونن:bighug::d) در کل ارزش یـ بازی دیدن رو به نظر من داره ...
یـ تیکش که تد میره پیش مورگان فیریمن بعد تد در میاد بهش میگه "میخوام رو تختی بخوابم که از صدای تو ساخته شده" خیلی خوب بود :x اون تیکش هم که مورگان آخر کار در میاد به تد میگه تو به دلیل اینکه این زندگی بیخود رو درست کردی و نمیدونم شراب و دخانیات این حرفا , شدی شبیه جاستین بیبر خدا بود ینی بدتر از نمیشد انداخت =))

7/10

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
Pixels
7/10
من بازیگر مازیگر به اسم نمیشناسم اما این یارو که نقش اصلی داشت باس یکم فیلمای لاتی تر بازی کنه باوو این دیگه چی بود اما درکل بد نبود

sent with LG G4

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
41JGXWM4SPL.jpg

Snatch.

در یک کلام : فوق العاده عالی

بازیگری یک به یک افراد در فیلم "بخصوص برد پیت بزرگ" بی نقص . اون لحجه کولی ها خیلی عالی بود

10/10 بی شک

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Minions
انیمیشن خوبی بود مثل قبل شیطون و بانمکم و خنده دار اما بعضی از صحنه های انیمیشن مناسب بچه ها نیست و تو این قضیه یکمی زیاد روی کردن !
نمره:7.5
Inside Out
این انیمیشن یک شاهکار بود و ایده ی ساختش بسیار جالب بود!
نمره:9

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
220px-Inside_Out_%282015_film%29_poster.jpg

Inside Out

یه ایده بسیار جالب دیگه که به بهترین شکل ممکن توسط یکی از بهترین های پیکسار به اجرا در اومده. تو یکی از نقد های این انیمیشن به یک جمله خیلی خوب برخورد کردم و اونم این بود که «این اثر برای همیشه طرز فکر مردم در رابطه با طرز فکر مردم رو عوض میکنه» و واقعا هم همینه.
انیمیشن تفریبا یه ساعت و بیست دقیقه هست که خب برای من به شخصه خیلی زود تموم شد و کاشکی یکم مدت زمانش بیشتر بود چون واقعا این هشتاد دقیقه خیلی زود و سریعتر از اون چیزی که فکر کنم تموم شد و پایان بندی هم میشد یکم بهتر تموم شه، جز این موارد همه جوره عالی بود و بازم مثل همیشه دوبلور های کارهای پیکسار عالیه و با هدف انتخاب میکنن دوبلور هاشون رو نه مثل بقیه انیمیشن های استدیو های دیگه مشتی سوپر استار(از نظر خودشون) میندازن کنار هم که از اسمشون استفاده کنند بدون اینکه متوجه باشن اصلا فلانی توانایی و هنر دوبلوری رو داره یا نه. در کل بسیار لذت بردیم و بعد از دو الی سه سال فکر کنم! یه اثر تاپ کلاس دیگه از پیکسار دیدیم و واقعا حیف شد که زدن تو خط ادامه سازی انیمیشن های قبلیشون چون پیسکار از نظر من یه کلاس کاری دیگه ای در حوزه انیمیشن سازی داشت و یه ایده رو جز Toy Story که واقعا استثنا بود کش نمیداد. The Good Dinosaur هم فکر نکنم چیز خوبی از آب در بیاد پس تا میتونین از این لذت ببرین :D

8.5/10

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
Dr Strangelove

فيلمي بود كه خيلي در موردش شنيده و ديده بودم و خيلي دوست داشتم ببينمش تا اين كه نسخه دوبله قديمي ايش رو دانلود كردم و ديدمش !
به نظرم فيلم خوش ساخت و قشنگي بود ، طنز سياه خوبي داشت ولي نميدونم فيلم همون چيز هايي رو كه من ازش گرفتم رو ميخواست بگه يا نه من كم متوجه شدم و اين سادگي در بيان فيلم رو من برداشت كردم !
نميدونم فيلم واقعاً خودش ساده است و ساده بيان مي كنه يا من نفهميدم :|
به هر حال گر كسي نقد و شرح خوبي بر فيلم سراغ داشت معرفي كنه :d

نمره من 8/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
220px-PixelsOfficialPoster.jpg

Pixels -2015

تلفیق دنیای بازی های آرکید با دنیای واقعی، یک ایده جالب برای فیلم پر فروش و سرگرم کننده باشد، متاسفانه اونطوری که در تریلر های فیلم دیدم، خوب نبود، بلکه پایین از حد انتظار بود، به جز دو یا سه سکانس جذاب (Pac-Man Chasing و Donkey Kong Battle)، فیلم از فیلم نامه خوب برخوردار نیست و از بدتر، Cast ضعیف آن می باشد، Adam Sandler بدترین بازی رو انجام داده، kevin James هم معلومه استعداد خاصی تو خندوندن نداره! حتی حضور Peter Dinklage هم در حد و اندازه این فرد نیست و کمکی به فیلم نمیکنه!

4/10

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
چند تا انیمیشن دیدم! :d

Minions
7.5/10

بد نبود! میزان طنزش هم خوب بود!
اون آخرش که استوارت گیتار میزد, از خنده داشتم میمردم! =))

Inside Out
7.5/10

ایده خلاقانه زیاد داشت و از اینش خیلی خوشم اومد! ولی واسه من یکم بچه گانه ودخترونه بود! اینش حالم رو گرفت! :d
یک مشکلی هم با ایده و طرح داستان دارم که تو تاپیک Movie میگم.

Aladdin
7.5/10

انیمیشن خیلی قشنگی بود. اینو ندیده بودم تا حالا (یا دیده بودم تو بچگی و یادم نمیومد) و خیلی هم مشتاق بودم ببینمش که بلاخره تونستم! :d
قشنگ بود. اون غول چراغ جادو هم ته فان بود! یاد رابین ویلیامز فقید بخیر! :(

(Hercules (1997
8/10

از هرکول خیلی خوشم اومد! عالی بود به نظرم! کلا با این افسانه های و داستانای یونانی من حال میکنم!
این Hades خیلی خوب بود! کلی باهاش خندیدم! =))

این شخصیت های مونث انیمیشن های والت دیزنی چقدر Hot هستن! :-o نمونه اش همین Jasmine و Meg تو علائدین و هرکول! این Meg از اسکالت جوهانسون هم بهتره! :x

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دو سه تا فيلم ديدم !
dumb and dumber to
چندتا تيكه قشنگ داشت ولي خيلي فيلم خوبي نبود و در حد اوليش نبود

6/10 كافيه و براش زياد هم هست :d

و اما اصل فيلم

GRAN TORINO

large_lM1EaWdIdwfSxG50HinOLGmXLih.jpg

تعريف فيلم رو خيلي وقت پيش شنيد بودم و دانلودش كرده بودم اما چون ديدم دوبله فارسيش كم و زياد داره ديگه نديدمش و بعد مدت ها فيلم رو ديدم !
واقعاً يكي از زيباترين فيلم هايي بوده كه ديدم ! هر چي بگم كم گفتم كارگرداني زيبايي داشت و داستاني عالي چيزي نميشه در موردش مشكل گرفت

بازي ايست وود خيلي عالي بود و از همه بهتر داستان فيلم بود و اين كه چقدر ادم ها تغيير مي كنن ! البته داستان فيلم يه طرفه نبود و چندين بخش داشت اما در كل عالي بود

اين بحث گذر زمان كه من رو داغون كرد چون ميدونم فيلم دقيق جريان 50 سال اينده ماست كه ديگه نميتونيم از اون چه كه براي نسل خودمون ارزش بوده دفاعي كنيم و هر كي هر كاري دلش مي خواد مي كنه

فيلم عالي بود

10/10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
220px-Inside_Out_%282015_film%29_poster.jpg

Inside Out: 9/10

قطعا جز شاهکارای پیکسار بود همچنین بدون شک بهترین انیمیشن امسال بود.
این انیمیشن در عین حال که ایده ی فوق العاده ای داره و خیلی جذاب هست و آدمو تا آخرین دقیقه جذب میکنه بسیار مفهوم داره، منم موقع نگاه کردنش میگفتم ممکنه چقد توی حس حال آدم و دیدش نسبت به اتفاقای پیش روش و عکس العمل انسان نسبت به این اتفاقات رو تغییر بده.
شخصیتا و صداهاشون عالی بود همینطور نحوه روایت داستان هم معرکه بود.

در کل همه چیز سر جاش بود :x دیدنش واجبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر