Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
220px-Mystic_River_poster.jpg

Mystic River 2003
8/10

رودخانه مرموز، یک تراژدی تمام عیار است. ترژادی که حتی پس از گذشت چندین سال از بین نرفته و حتی تاریک تر می شود. رودخانه مرموز در کنار روایت فروپاشی چندین خانواده، یک داستان قدرتمند پلیسی را شرح می دهد که این دو داستان به خوبی و با تدوین حساب شده، در یک نقطه به هم می رسند. به عنوان کسی که از کارهای اغراق شده کلینت ایستوود زیاد خوشم نمی آید، اما رودخانه مرموز جایگاه ویژه ای در کارنامه فیلمسازی ایستوود دارد. جدا از بازی مریض گونه تیم رابینز، شان پن در این فیلم فوق العاده است و نمی شود آن را نادیده نگرفت.​

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
x1sl_pngkey.com-aquaman-png-4344632.png

Aquaman
اینطوری میتونم بگم که ... یک فیلم ابر قهرمانی ، که با تمام پرداختهاش ارتباط گرفتم ! ، یک درام ! باورپذیر ، یک سوپرهیرو با تمام ویژگیهای انسانیش ، نقشهای تاثیرگذار ، دیالوگهای زیبا و قابل درک ، جلوه های بصری خیره کننده ، انسجام روایت داستانی تا پایان ، تا این حد انتظار نداشتم برام جذاب باشه .

9/10

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
Aquaman
خیلی برام لذت بخش تر از antman 2 و بلک پنتر و دکتر استرنج بود.
تدوین مناسب فیلم ، CGI واقعا خوفناک و عالی ،اکت خوب بازیگران و فایت سین های واقعا خوب و پرانرژی از نکته های مثبت فیلم اند.
اگه شزم هم همینقدر خوب باشه میشه به DC امید داشت.
۸/۱۰

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
There Will Be Blood

10/10 بدون لحظه ای درنگ

همیشه وقتی بحث فیلم دیدن و فیلم باز بودن میشد ، خودم رو یه جورایی تو این زمینه به حساب نمی آوردم بین دوستان چراکه این فیلم رو هنوز ندیده بودم . با اینکه بارها سعی کرده بودم ببینمش وقت نمیشد یا ... ./ امروز فیلم تموم شد و از وقتی که براش گذاشتم کاملا راضیم .. بازیگری استاد بی نقص بود . واقعا حرفی که بازیگر اول کشیش زده بوده " که من از این میترسم و نقش رو کنار گذاشته و مجبور شدن یه بازیگر دیگه بیارن " حق گفته . خیلی ترسناکه این آدم . چند دقیقه پایانی فیلم جز بهترین های سینما هست در تاریخ - تک تک حرکات دانیل دی لوئیس و بالا پایین شدن های صداش و چهره و ... همه بی نقص بود / صحنه ای که روی مسیر بولینگ راه میره و میگه من وحی سوم هستم واقعا خوف برانگیز بود

در کل دمش گرم خداییش

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
6CDA9C6C-CF73-480E-B850-B8545CC09FD9.png
Triple Frontier
کلا چند نوع فیلم اکشن داریم. ( جدا از اکشن های سوپرهیرویی ) که صرفا سرگرم کننده هستند و بیننده قرار نیست انتظار یه داستان درگیر کننده داشته باشن. از این نوع اکشن های سرگرم کننده باز دو نوع داریم! یکی اینکه قهرمان (یا قهرمانها) درگیر یک داستان هیجان انگیز میشن و کسی هم تا اخر فیلم صدمه ی جدی ای نمیبینه و اخرش همه چیز به خوبی و خوشی بدون عواقب خاصی تموم میشه اما یک نوع اکشن دیگه داریم که کمی واقعی تره! اتفاقات ملموس تره و احتمال هر اتفاقی وجود داره. هر دو لذت بخشند. فیلم مرزهای سه گانه از نوع دومه. با یک تیم بازیگری عالی و یک داستان خیلی خوب و موقعیت های بسیار جذاب که تا پایان شما رو پای فیلم نگه میداره. از نکات مثبت فیلم میتونم به بازیگرها اشاره کنم که با تک تک شون و فیلم هاشون کلی کیف میکنم و حالا همه کنار هم قرار گرفتن و یجوری منو یاد فیلم Expendables مینداخت! یک تصمیم گیری خیلی خوبی که کارگردان گرفته و من خیلی حال کردم این بود که کل فیلم توی هوای ابری و گرفته فیلمبرداری میشه که جو سنگین و جدی ای رو القا میکنه که برای من خیلی جذاب بود. نکته ی دیگه هم اتفاقات فیلمه که همینطور که گفتم قهرمانها مدام با عواقب تصمیم هاشون روبرو میشن و همه چیز توی فیلم قرار نیست درست پیش بره. درکل فیلم واقعا عالی ای بود و من خیلی حال کردم با فیلم.
8.5 از 10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
102972
Circle 2015
3/10

قسمت غیر قابل درک این فیلم آن دست که فیلم نامه نویسان این اثر ادعا کردند که فیلم نامه شان بر اساس ماهیت دوازده مرد خشمگین نوشته اند. فکر کنم در هنگام تماشای فیلم سیدنی لومت، به درک کامل عقلی و فهمی نرسیده بودند و فقط چنین چیزی را از آن فیلم متوجه شدند که بیاییم داستانی در یک محیط بسته ای را شرح بدهیم که آدم ها برای نجات جان یکدیگر، بحث کنند و در نهایت تصمیم واحد بگیرند. تا همین قدر هم خوب است اما مشکل از اینجاست که ما در این فیلم، با 50 شخصیت روبرو می شویم که هیچکدامشان شخصیت پردازی درست و حسابی ندارند. یکی از دلایلی که شخصیت پردازی یک کاراکتر خوب از آب در می آید، بحث دیالوگ است که چون فیلم دیالوگ محور است، در این زمینه موفق عمل نکرده است. دیالوگ ها گاها کلیشه ای هستند و بعضی وقتها شعاری هم می شود. پلات هول غیر قابل درک فیلم آن است که این 50 نفر بیایند بر اساس نژاد، گرایش جنسی و نحوه زندگی افراد، درباره حفظ جانش تصمیم بگیرند؟! "دایره" از ان دسته فیلم هایی است که نمی تواند از مرحله "ایده" جلوتر برود!​

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
BoodFather.jpg

I'm gonna get blamed for this. Breakin' parole. Guaranteed
Blood Father: 6.0/10

BF1.jpg BF2.jpg BF3.jpg BF4.jpg BF5.jpg

Karmer vs Karmer.jpg

I think the reason why Mommy left was because for a long time i kept trying to make her be a certain kind of person ... i think that she tried for so long to make me happy and when she couldn't she tried to talk to me about it. but i wasn't listening. i was too busy, too wrapped up
Kramer vs. Kramer: 7.5/10

KvK1.jpg KvK2.jpg KvK3.jpg KvK4.jpg KvK5.jpg

The Straight Story.jpg

When my kids were real little, i used to play a game with 'em. i'd give each one of 'em a stick and then i'd say you break that. course they could, real easy. then i'd say tie them sticks in a bundle and try to break that. course they couldn't. then i'd say that bundle, that's family
The Straight Story: 8.0/10

TSS1.jpg TSS2.jpg TSS3.jpg TSS4.jpg TSS5.jpg

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
103018

بعد 1 میلیون سال بلاخره وقت کردم ببینمش:D
ادم از این لامصب سیر نمیشه ، حالا فکر کن 50-100 ساعت هم بازیشو چندوقت پیش رو ps4 رفتمااا!
بودن این همه اسپایدی دور هم ایده جالبی از کار در اومد و واسم تازگی داشت
لحظات فان و اون شوخی هاشو خیلی دوست داشتم
ولی اصل مطلب تصویربرادریش ، بخصوص اون متونی که روی صفحه یهو ظاهر میشد قشنگ حس کامیک بوک رو القا میکرد و بدجور منو غافلگیر کرد انگار که در حال ورق زدن کامیک بوکم
فقط اینکه عموش چرا برای کینگ‌پین کار میکرد؟؟؟

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
Triple Frontier
6/10
1553029187221.png

تا اوایل فیلم مقداری روایت داستان کند و کسل کننده بود ولی از لحظه ای که پوپ و دوستان عملیات رو شروع می کنند،هیجان و جذابیت استارت خورد و با ماجراهایی که این تیم داشتن سر اینکه چطور پول هارو جا به جا کنند و مابقی اتفاقات داستان به اوج خودش رسید منتها با بعد کشته شدن تام که بهترین و غافلگیر کننده ترین اتفاق بود،فیلم با کله خورد زمین!
درگیری بعد از اون بنظر من اضافی بود و اینکه چطور همه از سهم خودشون گذشتن با وجود اون همه مشقاتی که کشیده بودند بنظرمن مسخره و هندی بازی بود!
تم فیلم چنین اکشن سوروایوالی رو می طلبید...
جنگل بارونی
آخخخخ
خیلی دوسش داشتم

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
103106

Need For Speed 2014
6/10

در نید فور اسپیت، فیلم نامه جایگاهی ندارد و حتی اگر بهترین فیلم نامه نویسان فیلم های اکشن هم روی این فیلم کار می کردند، نتیجه از این بهتر نمی شد! فیلم یک اثر پاپ کورنی دو ساعت است که جدا از هرگونه جلوه های ویژه کامپیوتری، سفری جاده ای پرهیجان را با فیلمبرداری عالی به تصویر می کشد. نمی شود نادیده گرفت که فیلم می خواست پا روی دم سری سریع و خشن بگذارد که در نهایت هم به آن اندازه موفق نشد. در کل در بین فیلم هایی که براساس بازی های ویدویی ساخته شده بودند، نید فور اسپیت در بین آن اقتباس های افتضاح به خوبی می درخشد!​

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,411
MV5BMjMyNzExNzQ5OV5BMl5BanBnXkFtZTgwNjM2MjIxNjM@._V1_UX182_CR00182268_AL_.jpg
Green Book
10-10
فوق العاده عالی بود - بازی زیبای ویگو مورتنسن که واقعا نشناختمش !! با اون لهجه ایتالیایش! تا تیتراژ دیدم اسمشو نوشته! واقعا" حقشو خوردن باید اسکار این میگرفت حداقل بازیکن مکمل رو میدادن نه ماهرشالا علی
----------
MV5BMjMwNDkxMTgzOF5BMl5BanBnXkFtZTgwNTkwNTQ3NjM@._V1_SY1000_CR006741000_AL_-200x270.jpg
spider man into the spider verse 2018
10-9
انصافا خیلی خوب بود .همه چی عالی
واقعا اسکار بهترین انیمشن حقش بود
---------
MV5BODU4MzM2MDAxMl5BMl5BanBnXkFtZTgwNDEzNjM0NzM@._V1_UX182_CR00182268_AL_.jpg
Triple Frontier
10-7
فیلم خوش ساختی بود خوب شروع شد و خوب پایان داد
---------
Aquaman_2018.jpg
aquaman
10-6
فیلم خوبی بود چون فکر کنم اولین فیلمی هست داستان زیر اب میبره! داستانش تقریبا تازه بود
-------------
captain-marvel.51257-215x310.jpg
Captain Marvel 2019
10-4
واقعا خوب شد کنه منتظر کیفیت خوب نموندم
سوا از اون بازیگر مثلا اصلیش و حرکاتو مصاحبه هاش . و اون فمنیستی . همه اینا رو چشم پوشی کردم !
یک فیلم ضعیف و با داستان فوق ابکی . میتونم بگم ضعیف ترین فیلم س.پر هیروی هست . واقعا" چیزی خاصی نداشت
شاید یک بازیگر دیگه به جای این اصلی میتونست با بازیش کمی فیلمو بهتر کنه ! ولی این بازیگر کاپیتان یعنی با اون غرور و چیغاش فیلم نتونست بهتر کنه!
فیلم بعد از تیتراژ هم نداشت !ک منتظر بودم داشته باشه
گرچه برو بچس فیلم سازی مارول یه انیمشن هم بسازه و بده بیرون بازم به خاطر اسمش پر فروش میشه !
یه شخصی تو سایتی چیز باحالی گفت فعلا فمنیستها فرمانو گرفتن و قدرت دستشونه حالا فیلم ضعیف باشه بازم فروش میکنه
به نظرم بهترین فیلم س.پر هیرویی با فاصله زیاد همون اینفنیتی وار هست
امیدوارم تو سری بازی اخر . تانوس هر چی بشه . دست این به فنا نره واقعا تانوس بعد از مدتها بهترین شخصیت منفی سینما هست

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
فیلم بعد از تیتراژ هم نداشت !ک منتظر بودم داشته باشه
مطمئنی نسخه تون ناقص نبوده؟ ندیدم فیلم رو ولی مثل اینکه 2 تا داره. شاید اشتباه می کنم البته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر