PlayStation Ratchet & Clank

bhphqjbrfzvwsztrow3r.jpg

بالاخره بعد از 1 سال که از تایید لفظی اما رسمیه بازی میگذره ، بازی به صورت رسمی تر (:-") و کامل معرفی شد و برای عرضه در بهار 2016 به قیمت 40$ در نظر گرفته شده!

اول اینکه بازی Re-Imaginingـه شماره ی اوله! یکجورایی ریبوت :-" کاراکترهای اصلیمون همونا هستن،با همون طراحی و همون صداپیشه ها! دشمن اصلی هم همونه ، اما این وسط یک عالمه کاراکتر جدید وارد داستان شدن! گیم پلی کاملا به روز شده و امکانات و سلاح های جدیدی وارد بازی شده،همینطور باس های جدیدی میبینیم و .... ! :d
اینم گفته شده که داستان بازی با انیمیشنی که 29 آپریل 2016 میاد هماهنگه!

یکی از خصوصیات بارز بازی های Insomniac ، سلاح های فوق العاده ایه و یونیکی ـه که توی بازی هاشون دارن! و توی بازی علاوه بر چندتا از سلاح های پر طرفدار قبلی، سلاح های جدیدی هم خواهیم دید!

لیست سلاح ها :

Combuster
Mr.Zurkon
Pyrocitor
Pixelizer
Groovitron
Fusion Bomb
Predator Launcher
Warmonger
Bouncer l Pre-Order Bonus l

(بعدا عکس با کیفیت درست حسابی اومد،آپدیت میشود:-" )

از قابلیت های جدیدی که به این شوتر-پلتفرمر اضافه شده ، مبارزه با سفینه ـست! >:) (با aCiT فرق میکنه و به نظر که خفن تر میاد!!! :d )

و همینطور علاوه بر رچت و کلنک و کاپیتان کوارک ، عکس زیر هم بقیه ی شخصیت های کلیدی همراه با صداپیشه هاشون(البته برای انیمیشن...بازی رو تایید نکردن:-" ) رو نشون میده :

بازی از نظر گرافیکی هم فوق العاده چشم نوازه! (همچنان مثل نسل قبل میگیم پیکساریه:-" ) با دیدن تریلرها در میابید میزان خفن بودن رو! و گفتن بازی به صورت 1080P/30FPS اجرا میشه.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
دوستان کسیکه تا بحال این سری بازی رو انجام نداده میتونه از همین نسخه لذت ببره ؟
چجوریه داستان داره بازی؟ سینگل پلیر و حالت داستانی بازی شبیه چه بازییه؟
علاقه مند شدم تهیه اش کنم
اتفاقا بهترین نقطه برای شروعه! چون این بازی ریمیک نسخه ی اول هست! (با ریمستر اشتباه گرفته نشه! بازی زیر و رو شده! :D)
از نظر گیم پلی شبیه به سری Jak هست...که یحتمل اونم بازی نکردید:-" به طور کلی میشه گفت 3Dپلتفرمر-شوتر سبکشه! :D ، بخش شوترش هم عالیه! کلا ساخته های Insomniac این بخششون عالیه! به خاطر تنوع سلاح های جالب و خلاقانه ای که هیچ جای دیگه ای نمیشه نمونش رو دید! :D
داستان هم...طنز خوبی داره! نجات کهکشان و این چیزا(البته این نسخه رو خودم بازی نکردم دقیق نمیدونم قضیه چی به چیه!) در کل رچت و کلنک ناجی های کهکشانند! و اینجا شروع کارشون هست:D (اگر Jak رو بازی کردید، این مثل اون داستان جدیی نداره به اون صورت)

در کل حالا که جذب شدی،شک نکن تو خریدش و مطمئنا خوشت خواهد اومد! :D

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
چند تا ویدئو از بازی دیدم واقعا جالب و فانه :hearteyes::hearteyes:

گیمپلیِ ش هم من رو خیلی یاد Sunset Overdrive انداخت که خب خیلی خوبه :blush::blush:
به Knack هم یک شباهت هایی داره :blush:

گرافیکش هم که در حد انیمیشن های پیکسار :hearteyes:

بالاخره یک بهانه واسه روشن کردن PS4 م پیدا شد :grin:

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
photo mode نداره؟ حيفه اگه نداشته باشه:|
متاسفانه تنها کمبود بازی هست :D امیدوارم تو آپدیتی چیزی بهش اضافه کنن این قابلیت رو :D

آخه لامصب بازی یدونه باگ و ایرادی هم نداره ادم بگه تو آپدیت ها و پچ های آینده شاید فتومد بیاد :D یکی از پولیش شده ترین بازی های این نسله :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,994
نام
نـــــــویـــــــــد
چند تا ویدئو از بازی دیدم واقعا جالب و فانه :hearteyes::hearteyes:

گیمپلیِ ش هم من رو خیلی یاد Sunset Overdrive انداخت که خب خیلی خوبه :blush::blush:
به Knack هم یک شباهت هایی داره :blush:

گرافیکش هم که در حد انیمیشن های پیکسار :hearteyes:

بالاخره یک بهانه واسه روشن کردن PS4 م پیدا شد :grin:

نک ؟ چه شوخی زشتی :|

• Like
Reactions: Red Ѵ

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
با بردن اسم اون بازی،اینجا رو نجس نکنید:| :-"
زشته!رچت رو با چنین بازیی مقایسه نکنید:|

• Like
Reactions: Red Ѵ

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,606
شوخی ندارم :| فقط من هم نمیگم اینو :neutral: چند جا دیگه هم دیدم گفتن (یکیش DF بود) :neutral: نک انقدر بد بود؟ :neutral:
نه داداش از یه نظرایی خیلی هم خوب بود ولی خب بلخره دشمنی با نک شده یه جور با کلاسی ، حس کول بودن بهشون میده.متوجهی که... ;)

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
دوستان عزیز ممکنه یکی مثل من knack رو دوست داشته بهتر نیست یه مــــــــقــــــدار به نظر بقیه احترام بزارین این الفاظ قشنگو استفاده نکنین؟

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
ولي بازي هايپ زيادي پشتش نبود و اومد و موفق هم شد، انگار داره به اپيدمي ميشه هرچي بازي هايپش كمتر باشه متاش بالاتره :|
until dawn هم زياد هايپ نبود پستش

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
نه داداش از یه نظرایی خیلی هم خوب بود ولی خب بلخره دشمنی با نک شده یه جور با کلاسی ، حس کول بودن بهشون میده.متوجهی که... ;)
دشمنی؟؟؟ نک؟ کلاس؟ =))

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
وحید ممنون عالی بود نیم نگاهت به بازی :D!

به عنوان یک پلتفرمر لاور باید بگم بازی در آرامش خبری عرضه شد و ظاهراً ترکونده و غیر از این هم از Insomniac انتظار نمیره . حتی اگه علاقه ای به این سبک ندارید Ratchet&Clank رو بزنید و رستگار شوید !

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,506
نام
Nightwing
خب منم بازی رو تهیه کردم دیگه طاقت نیوردم راستش :D
این بازی هم مثل بقیه بازی ها نیست اگر صبر کنی ارزون شه یهو میبینی اصلا گیر نمیاد
بازی فوق العادست فعلا ۲ ساعت بازی کردم از شروعش گرفته تا گرافیک و دشمن ها و بهترین قسمت بازی هم گجت ها و اسلحه های فوق العاده لذت بخشش مخصوصا Mr.zurkon :D
اگر فکر می کنید این سبک و می پسندید حتی ۱٪ هم در خریدش شک نکنید بی شک یکی از بهترین انحصاری هاست
تا اکران انیمیشنش هم فقط ۱۴ روز مونده جالب میشه بعد ها یه پک بدن که هم بازی هم انیمشن باشه توش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر