PlayStation Ratchet And Clank: Rift Apart

تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
146610

Ratchet & Clank: Rift Apart
استدیو سازنده: Insomniac Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
سبک: Third Person Shooter - Platformer
تاریخ عرضه: June 11, 2021
۲۱ خرداد ۱۴۰۰

146618

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
حالا اون رو نمیدونم ولی جدا به رچت همچین کرکتر مونثی میاد،‌ منکه خیلی خوشم اومده.
دورغ چرا منم خوشم اومده چون تم بازی بهش میخوره
منتها مثال بزنم مثل کرکتر بازی Returnal و Control اگر کرکتر مرد بودن چقدر بهتر بود

• Like
Reactions: Arima Kishou

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
خائن :( چه جوری دلت میاد ، کلنک به این مظلومی :( عاشق صدای آروم و خونسردشم :D
همون مظلوم بودنش باعث میشه کم بیاره در مقابل این بشر خو:D

جزو معدود دفعاتی هست که به شدت باهات موافقم:D mr.zurkan خیلی بامزه است! دیالوگ هایی که موقع کشتن بقیه میگه عالین! mr.zurkan is here to kill you
دیالوگ هاش عالین!!!! یه بخشیش :

Mr. Zurkon Quotes

حالا اینا فقط خودشه و مال خیلی وقت پیش، بعد ها زن و بچه ش هم اضافه شدن به بازی با دیالوگ های خودشون و دیالوگ های جدید برای Mr.Zurkon :))

---

ولی کاش کلنک همراه شخصیت مونث نمیشد!
الان با این اتفاق، یه جوری احتمالا 90% گیم پلی مشابه رچت میشه و مثلا بیشتر حالت Skin میمونه
اما اگر به عنوان یه کاراکتر جدا معرفی میشد؛ شاید کاراکتر خاص تر و خلاقانه تری در میومد!
البته الانم میتونند اینکار رو با رچت بکنند، مثل aCiT که کلنک رو نداشتیم
ولی خب... یک کاراکتر کاملا جدید جذاب تره تا یک کاراکتر قدیمی ولی اونجوری حس تازه تری میداد!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
وحید @Red Ѵ یه نظر سنجی بکوب از بهترین سلاح های رچت از این پوچی در بیاییم :D
Done :D
تا ۳ تا رای مجازه و اینکه تغییر نمی‌تونید بدید و بعد از ۷ روز یه نظر سنجی جدید میریم برای بهترین شخصیت فرعیا و اینکه سعی کردم از اسلحه‌های نسخه اخیر باشه تا بقیه هم بتونن شرکت کنند :D
خودم هنوز نمیدونم رایم چیه ولی قطعا Pixelizer جزوشونه :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
همون مظلوم بودنش باعث میشه کم بیاره در مقابل این بشر خو:D

دیالوگ هاش عالین!!!! یه بخشیش :

Mr. Zurkon Quotes

حالا اینا فقط خودشه و مال خیلی وقت پیش، بعد ها زن و بچه ش هم اضافه شدن به بازی با دیالوگ های خودشون و دیالوگ های جدید برای Mr.Zurkon :))

---

ولی کاش کلنک همراه شخصیت مونث نمیشد!
الان با این اتفاق، یه جوری احتمالا 90% گیم پلی مشابه رچت میشه و مثلا بیشتر حالت Skin میمونه
اما اگر به عنوان یه کاراکتر جدا معرفی میشد؛ شاید کاراکتر خاص تر و خلاقانه تری در میومد!
البته الانم میتونند اینکار رو با رچت بکنند، مثل aCiT که کلنک رو نداشتیم
ولی خب... یک کاراکتر کاملا جدید جذاب تره تا یک کاراکتر قدیمی ولی اونجوری حس تازه تری میداد!
“You are the disease and Mr. Zurkon is the cure!”

That's just brilliant :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اگه میخواید نظر سنجی سلاح بزارید، عکس و ایشونم بزارید،. من این پیچ طلایی ها رو هم فراموش کرده بودم، چه برسه به اسم سلاح ها

• Like
Reactions: saeed_sg

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
عالی بود نمایش! همه چیش:x و حتی این بانوی Lombax محترم! :x
بزنید نسل Lombaxها رو از انقراض نجات بدید دیگه:p

بازی مثل همیسه دیوانه وار! :x

و خیلی خوبه که تقریبا اکثریت با نمایش بازی حال کردن! انشاالله اینم رکورد فروش تو سری رو بزنه باز، و رچت همینطور محبوب و محبوب تر بشه:x

از همه مهم تر!!! اینکه داستان جدیده و شاید یه جاهایی به شماره های قبل یا محیط های مشابه بازی های قبل بریم ( و منم مثل همه یادQuest For Booty افتادم) ، ولی در کل داستان جدید هست!
حالا چه ادامه بازی های PS3 ، چه ادامه بازی...

گرچه اضافه شدن یه Lombax حالا به هر طریقی ، خودش یه جورایی ادامه PS3 میشه:D
دکتر نفاریوس هم گویا هست>:)
آره امیر دقیقا بازی یه نمایش بی نظیر داشت!
ولی همیشه برام سوال بود چرا بر خلاص اون همه نسخه خفن برای ps3 این وسط سر ps4 بی کلاه موند از نسخه های متعدد؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
جمعا پنج گزینه رو انتخاب کرده بودم ولی مجبور شدم به خاطر سه گزینه ای بودن از خیر دوتاش بگذرم! در حق Ryno و Pixelizer بد کردم! :D

از Groovitron و MR.Zurcon که نمیشد گذشت از بین Pixelizer و Sheepinator ناچارا Sheepinator رو انتخاب کردم! لعنتی وقتی enemy ها تبدیل به گوسفند میشن بعد یدونه Groovitron میندازی وسط! یعنی یکی از بامزه ترین چیزاییه که میشه تو این بازی دید :D
به فکرم رسید الان Ratchet and Clank Dancing sheeps رو تو یوتیوب سرچ کنم دیدم بعلــــــه ملت همه اهل دلن :D

MR.Zurcon عزیز و زن و بچه گرامیش هم نور چشمی هستن :D یه چیزی که همیشه من موقع خوندن اسم این بنده خدا به ذهنم خطور میکنه اینه که درسته تلفظ صحیحش مستر زورکان هست ولی انگار نکته انحرافی داره و زورکُن با توجه به شخصیت قلدرش خیلی بیشتر بهش میاد! :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
آره امیر دقیقا بازی یه نمایش بی نظیر داشت!
ولی همیشه برام سوال بود چرا بر خلاص اون همه نسخه خفن برای ps3 این وسط سر ps4 بی کلاه موند از نسخه های متعدد؟
چون شروع نسل خواستن کمی مستقل تر باشن و رفتن سمت مایکرو... بعدشم که پای اسپایدر من اومد وسط... اینکه تقریبا همه مطمئن بودن رچت تو اونت رونمایی میشه شایعاتی بود که یه رچت برای ps4 در حال ساخت بود که دایورتش کردن به ps5
.......
نشستم از اول پای رچت ps4 , هم خیلی حوس کردم هم یه یاد آوری بشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destro

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
Sonic Eruptor توی نظرسنجی نیست؟ :|
البته احتمالا رای 4 یا 5م میشد! اما سلاح خفنیه و باید میبود!!! :D

رای های منم Mr.Zurkon و Groovitnor و Sheepinator هست :D
اصلا این سه تا اسلحه تو همه بازی ها باید باشن:D

Sheepinator هم نسخه شیطانیش(دکتر نفاریوس توی A4O ) به جای گوسفند، بچه T-Rex تحویل جامعه میداد! >:)
یعنی میخوای بگی از Groovitron بهتره؟ /:)

sbbz_sdfds.gif

تنها چیزی که توان رقابت با Mr.Zurkon رو داره، Blades of Chaosهه :-"

---

کی بود این وسطا تو تاپیک PS5 توهم زد در حین جا به جایی دنیاها، یه سر بریم دنیای جک و دوستان؟ چرا اینکارو با من میکنید:|
الان نمیتونم چنین فانتزی خفنی رو فراموش کنم دیگه:(

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کی بود این وسطا تو تاپیک PS5 توهم زد در حین جا به جایی دنیاها، یه سر بریم دنیای جک و دوستان؟ چرا اینکارو با من میکنید:|
الان نمیتونم چنین فانتزی خفنی رو فراموش کنم دیگه:(
به ضرس قاطع این لوکیشن Jak 2 ـه ! :D

148730

148732

و دقت هم کنی چون معلومه از دنیای خود رچت جداس ، وقتی میرن توش کلنک میگه Where Are We :D و از قضا ، توی خود Jak II هم یه همچین پوستری داریم توی شهر :

148731

من حتی انتظار ملاقات با اسپایدی هم دارم اون وسط :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
به ضرس قاطع این لوکیشن Jak 2 ـه ! :D

View attachment 148730

View attachment 148732

و دقت هم کنی چون معلومه از دنیای خود رچت جداس ، وقتی میرن توش کلنک میگه Where Are We :D و از قضا ، توی خود Jak II هم یه همچین پوستری داریم توی شهر :

View attachment 148731

من حتی انتظار ملاقات با اسپایدی هم دارم اون وسط :D
نه! این محیطه مال خود رچته!

اول اینکه شهر جک یک طبقه ست...یعنی ساختمون های بلندمرتبه نداره و کفشم خاکیه... (منظورم از یک طبقه این نیست کلا ساختمون یه طبقه ها... منظورم اینه مثل رچت فضایی و بلند بالا نیستن که چندین لایه داشته باشه...حداقل از نظر ظاهری )

مورد بعدی حس و حال و ساختار شهر دقیقا مثل شهرهای خود رچته، و اگر اشتباه نکنم این شهر رو توی Into the Nexus داشتیم، همون مرحله ای که جت پک بهمون میداد(احتمالا تو اولین گیم پلی ItN بود که نشونش دادن)
حالا بعدا میگردم ببینم پیدا میشه یا نه!

امیدوار باشیم بره دنیای جک، ولی این اون نیست:-"

ترجیح میدم بریم اون بخش بیابون جک3 ، ماشین جنگی >:):)) (پررو شدم؟ :-" )

ویرایش :

d97ae5e41d204941b2a9386307dcefed.jpg

کامل هنوز نسرچیدم، ولی احتمالا Planet Silox اسمشه ، حالا بعدا گیم پلیش رو ببینم، مطمئن بشم خودشه یا سیاره دیگریست...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نه! این محیطه مال خود رچته!

اول اینکه شهر جک یک طبقه ست...یعنی ساختمون های بلندمرتبه نداره و کفشم خاکیه... (منظورم از یک طبقه این نیست کلا ساختمون یه طبقه ها... منظورم اینه مثل رچت فضایی و بلند بالا نیستن که چندین لایه داشته باشه...حداقل از نظر ظاهری )

مورد بعدی حس و حال و ساختار شهر دقیقا مثل شهرهای خود رچته، و اگر اشتباه نکنم این شهر رو توی Into the Nexus داشتیم، همون مرحله ای که جت پک بهمون میداد(احتمالا تو اولین گیم پلی ItN بود که نشونش دادن)
حالا بعدا میگردم ببینم پیدا میشه یا نه!

امیدوار باشیم بره دنیای جک، ولی این اون نیست:-"

ترجیح میدم بریم اون بخش بیابون جک3 ، ماشین جنگی >:):)) (پررو شدم؟ :-" )

ویرایش :

View attachment 148762

کامل هنوز نسرچیدم، ولی احتمالا Planet Silox اسمشه ، حالا بعدا گیم پلیش رو ببینم، مطمئن بشم خودشه یا سیاره دیگریست...
خب رفتم دقیق تر جزییات داخلش رو دیدم و اینی که میگی هم نیست :D به طول کلی :

اولین لوکیشن ، Sargasso ـه از Tools of Destruction :D دقیقاً با همون دایناسور ها :D

148765

این یکی هم Krell canyon ـه واسه A Crack in Time :D

148767

اون لوکیشن مرموز به نظر مال رچت 2 ـه ، با توجه به Protopet ها و لوگوی مگا کورپ :

148954

اینم که به شدت تابلو ـه Ardolis برای Tools of Destruction ـه :D

148776

اینم به نظر یاد و خاطره ی انیمیشن های Grummel Net توی A Crack in Time ـه :D

148778

توی آخرین لوکیشن نفاریوس که تابلو ـه ، ولی اون گوشه ی پایین سمت چپ Cronk رو داریم !!!

148780

بانو هم که مجهوله هنوز :D
ولی با تمام این اوصاف هنوز امید به لوکیشن از بازیای دیگه هست :D
توی گیم پلی هم مثل اینکه ظرفیت گلوله ی هر اسلحه رو از اون بالا سمت چپ آوردن زیر علامت نشونه گیری که راحت تر ببینی کی تیرهات داره تموم میشه :

148782

یه مینی باس هم اون وسط رد شد که A Crack in Time استایل بود :D

148783

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر