PlayStation Ratchet And Clank: Rift Apart

تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
146610

Ratchet & Clank: Rift Apart
استدیو سازنده: Insomniac Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
سبک: Third Person Shooter - Platformer
تاریخ عرضه: June 11, 2021
۲۱ خرداد ۱۴۰۰

146618

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
چی هست این؟ مگه ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا نمیشه بازی؟
3 تا مُد داشت ...

4K و 30 فریم با ریتریسینگ
1800 و 60 فریم بدون ریتریسینگ
1440 و 60 فریم با ریتریسینگ

الان تو آپدیت جدید افرادی که تلویزیون 120 هرتز دارن میتونن مد اول رو بجای 30 فریم با 40 فریم بازی کنن که خب رَوون‌تر میشه و کاملا به چشم میاد.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
3 تا مُد داشت ...

4K و 30 فریم با ریتریسینگ
1800 و 60 فریم بدون ریتریسینگ
1440 و 60 فریم با ریتریسینگ

الان تو آپدیت جدید افرادی که تلویزیون 120 هرتز دارن میتونن مد اول رو بجای 30 فریم با 40 فریم بازی کنن که خب رَوون‌تر میشه و کاملا به چشم میاد.
مرسی از توضیحاتت بعد یه سوال دیگه مگه نمیگن PS5 هنوز نمیتونه ۱۴۴۰ ساپورت کنه؟:-?

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,624
چی هست این؟ مگه ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا نمیشه بازی؟
دوستان جواب دادن، من فقط این رو اضافه کنم که در کل 30fps روی تی‌وی 60hz (و 120hz) خوب اجرا میشه به این دلیل که 60 تقسیم بر 30 = 2 (یعنی تعداد فریم ها نصف میشه و منطبق بر فریم ریت تی‌وی، هر دو فریم یک بار فریم جدید نمایش داده میشه) و خب 120 هم تقسیم بر 30 میشه 4.
حالا روی تلویزیون های 120hz از قضا 40fps هم منطبق هست و تصویر میتونه بدون stutter با 40fps اجرا بشه. (120 تقسیم بر 40 = 3) ولی روی تی‌وی 60hz به این شکل نیست.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
مرسی از توضیحاتت بعد یه سوال دیگه مگه نمیگن PS5 هنوز نمیتونه ۱۴۴۰ ساپورت کنه؟:-?
خروجی 1440 نداره ، ولی اگر بازی رزولوشنش 1440 باشه Upscale میشه به 4K
اگر رزولوشن مانیتور شما حداکثر 1440 باشه متأسفانه رزولوشنی که بهتون میده 1080 هست

• Like
Reactions: Destro

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
230
بعد از بازی کردن ۱ ساعت اول، به نظرم این بازی با اختلاف زیادی نسل بعدی ترین بازی هست ک ریلیز شده، اون شلوغی و پر جزییات بودن محیط یه جور عجیبی خیره کنندس ، همونجوری ک دوستان گفتن، انگار در حال بازی کردن انیمیشن های پیکسار هستیم

هنوز مود performance rt رو تست نکردم، چون میدونم بعد تجربش دیگه نمیشه ازش دل بکنم، اما فکنم جزئیات زیادی رو از دست ندم

از نظر داستانی هم به نظر یجورایی بی نیازه به نسخه ها قبلی، من ک هیچ پیش زمینه از داستان نداشتم (جز اینکه میدونستم رچت و کلنک باهم دوستن:D) با داستانش همراه شدم

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
Hey guys :D

آقا من یک کاری کردم و این بازی رو فیزیکی و دست دوم خریدم. سر حساسیت و وسواس های الکی خودم، من هیچ وقت بازی دست دوم نمیخرم ولی نمیدونم چی شد اینکارو با این بازی کردم. حالا به هر حال :D فقط الان هی افکار مریض از انواع مختلف میاد تو سرم که بهتره اصلا عنوانشون نکنم :-" ولی یه چیزی که دیگه نمیتونم نگهش دارم توی سرم رو گفتم اینجا بپرسم. میدونم شاید خیلی سوال مضحکی باشه ولی رو مُخِ دیگه :D

بچه هایی که اینجا بازی رو فیزیکی و پلمپ تهیه کردن، آیا توی کِیس بازی، فقط Disk بازی بودش یا پَمفلِتی، کُدی، دفترچه ای چیز دیگه ای هم همراه بازی بودش. چون برای من فقط Disk بازی هستش.

خیلی رو مخ بود، نه؟ :D فقط لطفا همراه فُحش هایی که میدین، جوابم رو هم بدین. سپاسگزاری :D

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
Hey guys :D

آقا من یک کاری کردم و این بازی رو فیزیکی و دست دوم خریدم. سر حساسیت و وسواس های الکی خودم، من هیچ وقت بازی دست دوم نمیخرم ولی نمیدونم چی شد اینکارو با این بازی کردم. حالا به هر حال :D فقط الان هی افکار مریض از انواع مختلف میاد تو سرم که بهتره اصلا عنوانشون نکنم :-" ولی یه چیزی که دیگه نمیتونم نگهش دارم توی سرم رو گفتم اینجا بپرسم. میدونم شاید خیلی سوال مضحکی باشه ولی رو مُخِ دیگه :D

بچه هایی که اینجا بازی رو فیزیکی و پلمپ تهیه کردن، آیا توی کِیس بازی، فقط Disk بازی بودش یا پَمفلِتی، کُدی، دفترچه ای چیز دیگه ای هم همراه بازی بودش. چون برای من فقط Disk بازی هستش.

خیلی رو مخ بود، نه؟ :D فقط لطفا همراه فُحش هایی که میدین، جوابم رو هم بدین. سپاسگزاری :D
سلام
بازی من فقط یه برگه‌ی Manuals توش بود چیز دیگه‌ای نداشت.
زیاد حساس نباش:D

• Like
Reactions: Frozen Flame

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
خیلی ممنونم! من خودمم یه سرچی کردم و damnnnnnnnnn که دست کم region all ـه بازی توش هم کُد داشت و هم یه pamphlet. البته که اون Lunch Edition بود! این هم لینک YouTubeـش.

@rezvideo و @Amir-Splinter عزیز:
س.ی.ر.یِ.س.ل.ی؟؟؟ پوکرفیس آخه؟ من که خودم گفتم این یه جور وسواس ذهنیه!!! در واقع همون خوشگل شده بیماری ذهنی :D فُحش میدادید بهتر بود. الان یکی یه حساسیتی داره و یا یه چیزی براش اهمیت داره باید با Poker Face مواجه شه. شما به یه آدمی که بیماره، میخندی آیا :-" کاری که شما میکنید مثل کاریه که جامعه با ما gamer جماعت میکنه، به یه شکل و فرم دیگه. مثلا جامعه میاد مقابل ما Gamerها و میگه: هه هه، بازی میکنی. بیا اینم یه Poker Face. بعد اصلا متوجه نیست که تو دنیای ذهنی من، GAME چقدر اهمیت داره. (بازش نمیکنم موضوع رو که به پوچی نرسیم :D )

الانم پلمپ بودن بازی برای شما اهمیت نداره، برای من داره. از نظر شما مسخره ست، از نظر من نیست... دیگه چرا Poker Face بابا جان :D

نکنیم آقا، کامیونیتی رو insecure نکنیم برای کسانی که سوال دارند، هر چند از نظر عده ای سوالشان مضحک و بی اهمیت میباشد. همه ProGamer نیستند و بپذیریم که هر شخصی وسواس و حساسیت های ذهنی خود را دارد.
قربون شوما :D

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
خیلی ممنونم! من خودمم یه سرچی کردم و damnnnnnnnnn که دست کم region all ـه بازی توش هم کُد داشت و هم یه pamphlet. البته که اون Lunch Edition بود! این هم لینک YouTubeـش.

س.ی.ر.یِ.س.ل.ی؟؟؟ پوکرفیس آخه؟ من که خودم گفتم این یه جور وسواس ذهنیه!!! در واقع همون خوشگل شده بیماری ذهنی :D فُحش میدادید بهتر بود. الان یکی یه حساسیتی داره و یا یه چیزی براش اهمیت داره باید با Poker Face مواجه شه. شما به یه آدمی که بیماره، میخندی آیا :-" کاری که شما میکنید مثل کاریه که جامعه با ما gamer جماعت میکنه، به یه شکل و فرم دیگه. مثلا جامعه میاد مقابل ما Gamerها و میگه: هه هه، بازی میکنی. بیا اینم یه Poker Face. بعد اصلا متوجه نیست که تو دنیای ذهنی من، GAME چقدر اهمیت داره. (بازش نمیکنم موضوع رو که به پوچی نرسیم :D )

الانم پلمپ بودن بازی برای شما اهمیت نداره، برای من داره. از نظر شما مسخره ست، از نظر من نیست... دیگه چرا Poker Face بابا جان :D

نکنیم آقا، کامیونیتی رو insecure نکنیم برای کسانی که سوال دارند، هر چند از نظر عده ای سوالشان مضحک و بی اهمیت میباشد. همه ProGamer نیستند و بپذیریم که هر شخصی وسواس و حساسیت های ذهنی خود را دارد.
من 2 روز پیش واکسن کرونا زدم الان کلا تو باغ نیستم :D لعنتی از خود کرونا بدتربود(چند وقت قبل کرونا دلتا هم گرفته بودم#-o)
هی اسپویلر رو می خونم متوجه نمی شم دوباره از اول می خونم دوباره متوجه نمی شم و...
البته در نهایت متوجه شدم:D
آقا هر جور دوست داری منم قبولت دارم و سفت و سخت پشتیبانتم .به نظر میاد اشتباه تو اشتباه شد:D
.چند تا از همکارای من از تو هم وسواسشون بیشتره دانیال.اون پوکر فیس بیشتر به دلیل محدودیت ارسال ایموجیه و چون گزینه بهتری نبود اون ایموجی رو ارسال کردم:D

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
230

داداش ناراحت نباش، ما خودمونم از این وسواس ها زیاد داریم ولی این واسم عجیب بود، خندیدن هم با پوکر فیس فرق داره ديگه، مسخره نکردم ک

من خودمم خیلی سعی میکنم چیزایی ک نو میگیرم رو به بهترین شکل نگهداری کنم ک وقتی خواستم بفروشم ، خریدار این حس ک چیزی از دست داده بش دست نده و از خریدش راضی باشه

بازم اگه ناراحتی شدی ببخشید :(

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
ببین دقت کن میشه کاری نداره
اول اینکه حتما لول۵ کن سلاح رو
دوم اینکه گلوله هارو کامل جمع کن فک کنم تا ۵ تا جمع میکرد
سوم اینکه حتما باید وقتی برگشت میدی گلوله هارو دشمن بمیره (اگه نمیره حساب نمیشه)
مرسی تست میکنم حتما
اون عروسکای خرس هم داستان داره پیدا کردنشون ~X(

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان من میخواستم بازی رو بگیرم فقط سوالم اینه که بازی روی مانیتور فول اچ دی 1080 ارزش بازی داره یا نه ؟ یعنی از نظر گرافیکی چیز زیادی از دست خواهم داد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر