PlayStation Ratchet And Clank: Rift Apart

تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
146610

Ratchet & Clank: Rift Apart
استدیو سازنده: Insomniac Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
سبک: Third Person Shooter - Platformer
تاریخ عرضه: June 11, 2021
۲۱ خرداد ۱۴۰۰

146618

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
دوستان من میخواستم بازی رو بگیرم فقط سوالم اینه که بازی روی مانیتور فول اچ دی 1080 ارزش بازی داره یا نه ؟ یعنی از نظر گرافیکی چیز زیادی از دست خواهم داد ؟
سلام
من یه سامسونگ قدیمی داشتم ۴۶ اینچ ۱۰۸۰. اصلا جالب نبود
وقتی سوییچ کردم رو 4k دیدم تفاوتش خیلی زیاده. برای یه بازی مثل فیفا زیاد به چشم نمیومد ولی Ratchet با اون دنیای رنگارنگش تجربه بی نظیری بود

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
دوستان بازی شما هم باگ داشته؟
بعضی جا ها مثلا باس فایت غیب میشه یا یسری چیزا غیب میشن ک مجبور میشم برگردم ب چکپوینت قبل .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
سلام
دوستان بازی شما هم باگ داشته؟
بعضی جا ها مثلا باس فایت غیب میشه یا یسری چیزا غیب میشن ک مجبور میشم برگردم ب چکپوینت قبل .

من روزهای اول بازی کردم، دریایی از باگ بود. اگه آپدیت نکردی حتما آخرین آپدیت رو بگیر که وضعیت پایدار میشه تا حدودی. ولی کلا بازی پالیشی نبود.

• Like
Reactions: Batsy

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
من روزهای اول بازی کردم، دریایی از باگ بود. اگه آپدیت نکردی حتما آخرین آپدیت رو بگیر که وضعیت پایدار میشه تا حدودی. ولی کلا بازی پالیشی نبود.
منم همون روز اول اپدیت کردم ولی هنوزم همین باگ ها رو داره، عمده باگش اینه ک باس فایت ها غیب میشن یا مثلا ی دری باز نمیشه و یچیزی نیست غیب میشه و نمیشه ادامه داد.

• Like
Reactions: koorosh

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من شانسم انقدر شخمی نبود و باس غیب نشد، اما زیاد کلایدرهای زمین به چخ میرفتن میفتادم پایین، یا صداها تو هم ترکیب میشد و ... قشنگ مشخصه سر این پندمی اصلا نرسیدن پالیش کنن بازی رو، حتا با اینکه خیلی کوتاه و کم محتوا بود

• Like
Reactions: Batsy

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان من تازه بازی رو گرفتم و تا حالا هیچکدوم از نسخه های قبل رو بازی نکردم فقط چند ساعتی از نسخ ی قبلی رو که رایگان شد پلی دادم
ایا نیاز هست نسخه ی قبل رو بازی کنم ؟داستانهاشون ربطی بهم دارن؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,534
دوستان من تازه بازی رو گرفتم و تا حالا هیچکدوم از نسخه های قبل رو بازی نکردم فقط چند ساعتی از نسخ ی قبلی رو که رایگان شد پلی دادم
ایا نیاز هست نسخه ی قبل رو بازی کنم ؟داستانهاشون ربطی بهم دارن؟
اونایی که برای PS2 , PS3 رو نمیخواد بازی کنی . فقط همونیکه برای PS4 اومد رو باز کن .

• Like
Reactions: db07

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
با آپدیت جدید فرم ویر پلی 5 و اضافه شدن VRR ، اینم آپدیت شد و مود 120 هرتز و فریم ریت آنلاک بهش اضافه شد . جالبه . اگر تی وی یا مانیتور HDMI 2.1 با قابلیت VRR دارین حتما تست کنید .

B.O

کاربر سایت
Feb 27, 2017
83
یه مانیتور ۱۴۴ هرتز ۱۰۸۰ دارم، تو این بازی وقتی ۱۲۰ هرتز رو فعال میکنم، ۱۲۰ میشه ولی hdr به صورت خودکار خاموش میشه، به خاطر کمبود پهنای بانده یا باگه؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
یه مانیتور ۱۴۴ هرتز ۱۰۸۰ دارم، تو این بازی وقتی ۱۲۰ هرتز رو فعال میکنم، ۱۲۰ میشه ولی hdr به صورت خودکار خاموش میشه، به خاطر کمبود پهنای بانده یا باگه؟
مانیتورت HDR روی ۱۲۰ فریم ساپورت می‌کنه ؟

• Like
Reactions: Taha75

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
باگی گلیچی چیزی بازی داره کل گجت هام مثل رنچ(چکش) و همه ی گان هام رفتن!
هیچ کاری نمیتونم بکنم! باید بخرمشون مجدد! دایره میزنم دیگه داج نمیکنه!
L1 میزنم هوکش هم نمیگیره!
یا جزو بازیه؟!!
ویرایش :
دیگه مطمئنم باگ شده! اینم وضعیت گجت هام که عملا بدون اینا هیچ کاری نمیشه کرد ، جایی ام بازی سیو شده که نه راه پیش دارم نه راه پس!
ویرایش دوم!!!
خداروشکر خود بازی سبو بک آپ‌ کرده بود از یه خورده قبل این باگ بازی رو لود کرد #:-S

Attachments

• 1817056885687-screenshotUrl.jpg
    1817056885687-screenshotUrl.jpg
    579 KB · مشاهده: 26
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SepehrR

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
این کوانتوم رو جواب مثبت بدم دیگه نمیتونم بعدش آزادانه تو سیاره ها بچرخم واسه کالکتیبل ها و غیره ؟ /:)
مبارزات چی؟
1819660677a92-screenshotUrl.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر