PlayStation Ratchet And Clank: Rift Apart

تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
146610

Ratchet & Clank: Rift Apart
استدیو سازنده: Insomniac Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
سبک: Third Person Shooter - Platformer
تاریخ عرضه: June 11, 2021
۲۱ خرداد ۱۴۰۰

146618

آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
اینکه اینور و اونور بخونی بازی خارق العاده است تا اینکه خودت دسته دستت بگیری و جلوی تلویزیون بازی کنی خیلی فرق داره.
دیشب 1 ساعت اولشو بازی کردم واقعا زبان قاصره از وصف زیبایی بازی .
بلاشک نسل بعدی ترین بازی ای هست که تا الان روی ps5 اومده .خیلی بهتر از مایلز مورالز دیمن سولز و ریترنال .
انگار دارید یه انیمیشن از پیکسار را به جای اینکه ببینید بازی میکنید.
هپتیک فیدبک و تریگرهای انطباقی عالی توش کار میکنه صدا گذاری بی نظیر و داستان هم تا الان خوب بوده و بازی هم خیلی طوفانی و پر اکشن شروع میشه.
فقط تنها ایرادی که میشه ازش گرفت اینه که مثل اینکه بازی زیاد طولانی نیست و دنبال پلات نباشید بین 6 تا 8 ساعت تموم میشه تازه اگه همه کات سین ها را ببینید .که خب یکم قیمت 70 دلاریشو زیر سوال میبره ولی انقدر لذت بخش هست بازی که ادم اونو فراموش کنه .
این یکی دو روزه انقدر بازی بی کیفیت از کپکام و اسکوار و یوبی سافت دیدیم که واقعا باید به داشتن منجی مثل سونی تو صنعت گیم افتخار کنیم

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اینکه اینور و اونور بخونی بازی خارق العاده است تا اینکه خودت دسته دستت بگیری و جلوی تلویزیون بازی کنی خیلی فرق داره.
بلاشک نسل بعدی ترین بازی ای هست که تا الان روی ps5 اومده .خیلی بهتر از مایلز مورالز دیمن سولز و ریترنال .
هپتیک فیدبک و تریگرهای انطباقی عالی توش کار میکنه صدا گذاری بی نظیر و داستان هم تا الان خوب بوده و بازی هم خیلی طوفانی و پر اکشن شروع میشه.
فقط تنها ایرادی که میشه ازش گرفت اینه که مثل اینکه بازی زیاد طولانی نیست و دنبال پلات نباشید بین 6 تا 8 ساعت تموم میشه تازه اگه همه کات سین ها را ببینید .که خب یکم قیمت 70 دلاریشو زیر سوال میبره ولی انقدر لذت بخش هست بازی که ادم اونو فراموش کنه .
این یکی دو روزه انقدر بازی بی کیفیت از کپکام و اسکوار و یوبی سافت دیدیم که واقعا باید به داشتن منجی مثل سونی تو صنعت گیم افتخار کنیم
بازی ۱۱ ساعت و نیم گیم پلی داره که با حساب انجام ماموریت های فرعی به ۱۴ ساعت میرسه

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
بازی ۱۱ ساعت و نیم گیم پلی داره که با حساب انجام ماموریت های فرعی به ۱۴ ساعت میرسه
نه درست نیست متن زیر را از پاور پیکس برات میزارم که معتبرترین سایت دنیا برای راهنمای پلات و تروفی بازی هاست
  • Estimated trophy difficulty: 2/10
  • Approximate amount of time to platinum: 10 hours (this rating assumes you watch all cutscenes, it can be done quicker if you skip them)
خود طرف هم تو کامنت های اخرش اگه بری بخونی میگه من تو 5 ساعت تموم کردم .

It’s normal length for R&C games, they’ve never been known for their length.
Probably even a bit quicker for many players, but 10h will be the solid average.
Story took me 5h20min on normal difficulty including all Cutscenes (see full Video Walkthrough on my channel). But that was captured on my 2nd run so I already knew where to go. You can expect the story to last around 7h plus another 2-3h playtime for the side stuff and trophy-related collectibles.

It could technically be done much faster if you were to skip cutscenes and puzzles, but that’s not how most people will play it (maybe 7h if you speed through it like that).

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
نه درست نیست متن زیر را از پاور پیکس برات میزارم که معتبرترین سایت دنیا برای راهنمای پلات و تروفی بازی هاست
  • Estimated trophy difficulty: 2/10
  • Approximate amount of time to platinum: 10 hours (this rating assumes you watch all cutscenes, it can be done quicker if you skip them)
خود طرف هم تو کامنت های اخرش اگه بری بخونی میگه من تو 5 ساعت تموم کردم .

It’s normal length for R&C games, they’ve never been known for their length.
Probably even a bit quicker for many players, but 10h will be the solid average.
Story took me 5h20min on normal difficulty including all Cutscenes (see full Video Walkthrough on my channel). But that was captured on my 2nd run so I already knew where to go. You can expect the story to last around 7h plus another 2-3h playtime for the side stuff and trophy-related collectibles.

It could technically be done much faster if you were to skip cutscenes and puzzles, but that’s not how most people will play it (maybe 7h if you speed through it like that).
منبع من سایت how long to beat هست که بر اساس آمار مردمی این‌ تایم پلی نشون داده میشه و همیشه هم آمار تایم پلی خودم دقیقا مشابه همین سایت هست

• Like
Reactions: ashe

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
منبع من سایت how long to beat هست که بر اساس آمار مردمی این‌ تایم پلی نشون داده میشه و همیشه هم آمار تایم پلی خودم دقیقا مشابه همین سایت هست
حالا اصلا مهم نیست این قضیه شما میگی 14 یارو میگه 10 اصلا من میگم 12 .مهم اینه که بازی انقدر لذت بخش هست که این چیزا به چشم نمیاد :D

• Like
Reactions: blechh

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دقیقا بازی بشدت از نظر بصری زیبا هست گیم پلی هم چه بخش های پلتفرمر چه اکشن فوق العاده پیشرفت کرده ولی بنظرم ۱۲ ساعت خیلی کوتاه بود براش

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
بازی واقعا حرف نداشت و تو چندتا صحنه باعث شد موهای تنم سیخ بشن. گرافیک حقیقتا بهترین چیزیه که تا حالا دیدین. من روی پرفورمنس rt بازی کردم و ری تریسینگ به شدت روی تجربه و زیبایی محیط تاثیر داره. استفاده از دسته خیلی خوبه. فقط یه سری مشکلات با بازی داشتم مثلا اینکه یه مینی باس فایت هزاربار تو بازی تکرار میشد و گاهی اوقات فقط باعث کشدار شدن مرحله میشدن.
درکل 9/10

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
بازی رو تموم کردم و نیم ساعت بعدش پلات شد. اولش بگم ۷۰ دلار نمیارزه بازی ای که پلاتینیومش ۱۰ ساعت ه. حتی اگه عاشقش هستین صبر کنین بشه زیر ۴۰ دلار.

اما جدا از قیمت، خود بازی نکاتش رو میگم:
نکات مثبت:
-گیم پلی عالی و سرگرم کننده با اسلحه های خلاقانه، فراوون و ترکیب اکشن و پازل به صورت متعادل
-داستان جالب، دیالوگ های خنده دار. پایان بازی هم جوری تموم شد که قطعه نسخه ادامه داره. احتمالا دو سه سال دیگه میاد.
-گرافیک موسیقی و صداگذاری عالی
-استفاده خوب از قدرت اس اس دی و عوض شدن دنیاها در کسری از ثانیه

نکات منفی:
-بعضی اسلحه ها استفاده ندارن خیلی
-بازی کوتاهه، تروفی هاش چالشی ندارن
-از لحاظ فنی یه سری گلیچ های تو دیوار رفتن و گیر کردن و اینا تو ذوق میزنن که با آپدیت حل میشن
-قیمت ۷۰ دلار زیاده (برای مقایسه به نظر من ۷۰ دلار برای ریترنال و دیمنز سولز عادلانه بود اما برای این ۵۰ مناسبتر بود)

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,535
متن زیر اسپویل نداره
گیم پلی: وقتی پای استودیو اینسامنیاک وسط باشه جلوی گیم پلی بازی باید تعظیم کرد، گجت های پوشیدنی خدان و در هر یونیورس غافلگیرتون می کنه! تنوع سلاح ها بسیار بالا با قابلیت آپگرید و سطح بندی هر کدوم، به صورتی که سلاح ها پس از ارتقا سطح های مختلف به قابلیت های جدیدشون نامشون تغییر می کنه، یک سلاح خوفناک (R) هم داره که بعد از جمع کردن کالکتیبل ها بهتون می ده که خوفناکه، با وجود سلاح های بسیار متنوع روی NG+ دو سلاح که یکیش گجت ارتقا یافتست اضافه می شه، آرمورهای متنوع و کالکتیبل های جذاب که با بدست آوردنشون قابل استفاده روی فوتومد مثل اسپایدرمن، تغییر حالت کارکترها، رنگ سلاح ها و کلی امکانات دیگه در احتیارتون می ذاره، گیم پلی کلی ریختوپاش داره که تا پایان بازی درگیر انجام قابلیت های مختلف و لذت بردن از امکانات متنوعی می شید که بازی در اختیارتون می ذاره

انمی ها: متنوع و روی رفتار تک تکشون کار شده، خیلی خوبن! مخصوصا وقتی آسیب می زنن شروع می کنن به خوشحالی کردن و نشون دادن حرکاتی که باعث خندتون می شه، یک سری برادران عرفانی هم هستن که با چهره و دیالوگاشون پهلوهاتونو آب می کنن :D حس سیاهی لشگر توی بازی وجود نداره وهر کدوم از دشمنان با انجام کارهای منحصر به فرد بازی رو از حالت تک بعدی خارج می کنن

داستان و شخصیت پردازی: همونطور که بالا اشاره کردم حتی انمی ها هم شخصیت پردازی خاص خودشونو دارن، شخصیت های جدید مثل ریوت و اون کارکتر انقدر خوبن که به راحتی در کنار رچت و کلنک از لحاظ محبوبیت قرار می گیرن، حالا نمی گم بیشتر که دعوا نشه :D داستان هم منسجم تا پایان ادامه پیدا می کنه و بسیار احساسی و ملموس تموم می شه، بی نظیر بود این قسمت

گرافیک: آقا نداریم! به این خوش رنگ لعابی با این لول دیزاین، فنی، هنری نداریم چنین گرافیک گولاخی، محصور کنندست و انگار داری کارهای پیکسار رو بازی می کنی، با انیمیشن ها و ویژوالهای خوفناک که فقط توی CGــها این همه جزییات قابل مشاهدست

موسیقی: ستودنی

امتیاز من به بازی 10/10
اسکرین شات زیاد گرفتم، فرصت شد آپلود می کنم همین پستو آپدیت می کنم​

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
آقا یه سوال یه مقدار احمقانه، از کجا میتونم حالت های مختلف گرافیکی بازی رو انتخاب کنم؟:D رفتم تو آپشن هیچی نبود:D
احتمالا بازی را اپدیت نکردی اخرین اپدیت را بگیره ظاهر میشه

• Like
Reactions: Cloud Strife

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر