PlayStation Ratchet And Clank: Rift Apart

تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
146610

Ratchet & Clank: Rift Apart
استدیو سازنده: Insomniac Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
سبک: Third Person Shooter - Platformer
تاریخ عرضه: June 11, 2021
۲۱ خرداد ۱۴۰۰

146618

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
در مورد انتخاب مُد گرافیکی اصلا شک نکنید که بهترین حالت Performance RT هست . به گزینه‌ی دیگه فکر نکنید.
من خودم صبح دو ساعت ور رفتم باهاش و با اطمینان میگم که در حین بازی و حرکت اصلا متوجه پایین‌تر بودن رزولوشن نمیشید ولی زمانی که 60 فریم رو بازی میکنید عملا 30 فریم غیرقابل تحمل میشه.
ضمن اینکه هر جایی هم که مقایسه کردن از جمله دیجیتال فاندری، همین Performance RT رو پیشنهاد کردن.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
جای گوریلا خالیه
این مدیا چقدر جالب تبریک گفته
کلا این پشت هم درومدن استادیو های سونیو دوست دارم
به امید موفقیت این بازی( تومتا که خوب بود)
فروشم ایشالا خوب باشه

• Like
Reactions: only sony

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
685
در مورد انتخاب مُد گرافیکی اصلا شک نکنید که بهترین حالت Performance RT هست . به گزینه‌ی دیگه فکر نکنید.
من خودم صبح دو ساعت ور رفتم باهاش و با اطمینان میگم که در حین بازی و حرکت اصلا متوجه پایین‌تر بودن رزولوشن نمیشید ولی زمانی که 60 فریم رو بازی میکنید عملا 30 فریم غیرقابل تحمل میشه.
ضمن اینکه هر جایی هم که مقایسه کردن از جمله دیجیتال فاندری، همین Performance RT رو پیشنهاد کردن.
یه جا (نمیدونم کجای بازی بود)تعداد npc ها توی نقد دیجیتال فاندری روی مد Quality بیشتر بود.
توی محیط بازی روی تعداد npc ها شما تغییری احساس کردی؟
اصلا بجز رزولوشن مورد دیگه هم هست که دانگرید بشه؟

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
یه جا (نمیدونم کجای بازی بود)تعداد npc ها توی نقد دیجیتال فاندری روی مد Quality بیشتر بود.
npc که نه ، همون اول بازی تو یه استادیوم جمعیت نشسته روی سکوها ، تو حالت Quality تعدادشون بیشتره و در واقع استادیوم پُر تره ، ولی در طول بازی خیر ...
حتی همون رزولوشن هم وقتی داری بازی میکنی نمیفهمی ، تنها چیزی که کاملا مشخصه همون فریم ریته که وقتی گزینه‌ی 60 رو دارید 30 فریم غيرقابل بازی میشه بنظرمن.

من خودم اتفاقا خیلی وسواسی هستم روی جزئیات گرافیکی و خیلی دقت میکنم، ولی با اطمینان میگم که Performance RT بهترین گزینه‌ست و خودتون رو درگیر مقایسه نکنید.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
حقیقتش چیزی که من خودم دیدم یه مقدار حجم علف ها و همینطور میزان ولومتریک لایتینگ توی مود Performance RT کمتره
البته برای تشخصیش باید دقت زیاد بکنی

درکل گرافیک بازی تو یه لول دیگه اس
میشه گفت رسما CGI داری بازی میکنی

IMG_20210612_020207_445.jpg IMG_20210612_020212_315.jpg IMG_20210612_020214_522.jpg IMG_20210612_020216_290.jpg IMG_20210612_020221_012.jpg

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
سلام دوستان من دنبال نسخه فیزیکی ریجن آل هستم ( ورژن آمریکای شمالی یا لاتین ) کسی خبر داره تو ایران اومده این ورژنا ؟

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
دیسک بازی های ps5 اصلا روشون ریجن نزده و همه ریجن فیری هستند

از لحاظ این که دستگاه خود بازی رو میتونه اجراشون کنه درست می فرمایید ولی من بحثم dlc احتمالی است که در آینده ممکنه براش بیاد .. مدتی پیش بازی sackboy گرفتم ورژن اروپا و خاورمیانه فروشنده گفت دیگه پشتش ریجن نزده هیچ مشکلی نداره ولی من که اکانتم ریجن آمریکاست چنتا آیتم که free بود رو خریدم منتها متوجه شدم هیچکدومشون اعمال نشده .. به خاطر همین مطمئن شدم محدودیت های اجرای آیتم ها و dlc های بازی های غیر هماهنگ با ریجن اکانت همچنان وجود داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر