Quantum Break برای PC لیست شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Quantum-Break-PC-Brazil-Rating.jpg

به نظر می رسد که یک سازمان رده‌بندی سنی بازی‌های ویدئویی برزیلی نسخه PC جدیدترین ساخته Remedy را مورد بررسی قرار داده باشد.

در 25 ژانویه این سازمان دو گزارش جداگانه برای عنوان Quantum Break مربوط به نسخه PC و Xbox One منتشر کرد و در هر دو آنها به وجود خشونت، مواد مخدر و همچنین فحاشی اشاره کرده است.

در صورت صحت این گزارش می توان نتیجه گرفت که نسخه PC عنوان Quantum Break به طور کامل ساخته شده و در حال حاضر کاملا قابل بازی است.

لازم به ذکر است که موسس Remedy Entertainment یعنی سم لیک در نوامبر سال گذشته از علاقه خود نسبت به عرضه Quantum Break بر روی PC گفته بود.

Quantum Break ششم آوریل عرضه خواهد شد.

آپدیت: وبسایت آلمانی GameStar به نقل از Remedy اعلام کرد که Quantum Break در تاریخ April 5 به صورت همزمان بر روی PC و Xbox One عرضه خواهد شد. این دقیقا همان تاریخی است که سازمان رده‌بندی سنی بازی‌های ویدئویی برزیلی هم به آن اشاره کرده بود.

این سایت در گزارش خود اعلام کرد که این اطلاعات را مستقیما از preview event بازی با حضور Remedy برداشت کرده است، البته لازم به ذکر است که GameStar چند دقیقه بعد این خبر را از وب سایت خود برداشت. شاید به این خاطر که برای اطلاع رسانی زود اقدام کردند.

آپدیت نهایی: بازی برای PC رسما تایید شد.

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
این شرایط سنتی چی هست و مایکرو با عرضه انحصاری های X1 برای PC چطوری باعث تغییرش میشه؟ تغییر به چه سمتی؟

به نظر من عرضه انحصاری های بزرگ مایکرو برای PC شاید در راستای تامین سیاست های کلی مایکرو، خصوصا در قبال Win 10 باشه اما مشخصا به ضرر برند Xbox تموم میشه. به هر صورت اگه قرار باشه بازی های بزرگش برای یه پلتفرم دیگه هم بیان به مرور انحصار کاربرد خودش رو از دست میده. و محدودتر شدن بازار X1 رو به هیچ وجه نمیشه تغییر شرایط سنتی بازار کنسول ها تفسیر کرد. البته دوست دارم ببینم نظر تو چی هست و منظورت چیه.

عرضه انحصاری یک بخش از کار هست.

قبلاً هم مایکروسافت بازیهای انحصاری خودش رو برای Windows داده و اتفاق خاصی هم نیافتاده. الان بحث شکل گیری یک Store روی Windows هست (Xbox Store)، بحث استفاده بازیها از Xbox Live و سایر سرویسهایی هست که XB1 داره ازشون استفاده میکنه (با تمام قابلیتها و امکاناتشون)، بحث ساپورت یکسان از بازیسازهای مستقل و غیر مستقل روی Windows و XB1 در یک چارچوب یکسان هست (ID@Xbox)، بحث استفاده از یک سیستم عامل و API مشترک (برای اولین بار) روی کنسول و PC هست (Windows 10 & DX12) و ... . بحث اصلی اومدن Xbox روی Windows 10 هست نه اومدن انحصاریهاش. سال پیش W10 اومد روی Xbox و Xbox هم رفت روی W10 و امسال (از همین فردا پس فردا) اولین بازی بزرگ و AAA روی استور W10 عرضه میشه (TR). بازیهای مستقل تحت برنامه ID@Xbox، بازیهای بازیسازها و ناشرهایی که سرویس خاصی برای عرضشون روی Windows ندارن و بازیهای انحصاری مایکروسافت عناوینی هستن که روی Xbox Storeـه W10 خواهند اومد. این بازیها هم قرار نیست صرفاً از یک Xbox bar استفاده کنن و قرار هست امکانات بیشتری از داخل این بازیها در دسترس باشن (هنوز راجب به جزئیاتش توضیحی ندادن، ولی میشه انتظار داشت چیزی شبیه به داشبورد XB1 رو براشون تدارک دیده باشن که میتونه یک رونمایی بزرگ باشه در نوع خودش).

همه اینها با هم یعنی هر کس یک وسیله W10 داشته باشه (با سخت افزار حداقلی) تجربه کامل و نسبتاً مشابهی با کنسول Xbox رو خواهد داشت. هیچ پلتفرم دیگه‌ای هم در کار نیست جز خود Xbox و مایکروسافت. شرایط سنتی بازار کنسولها هم اینه که سخت افزار و نرم افزار هر دو توسط یک شرکت ساخته میشن و هر چند سال یک بار هم سخت افزار و نرم افزار کنسولها بکل تغییر میکنن. مایکروسافت با آوردن Xbox روی W10 میتونه شرایط عرضه کنسول و بازه‌های زمانی عرضه اون رو تغییر بده که توی پست قبلم توضیح دادم.

شما که کلا ماکروسافت هم به کل نیمکره زمین بمب هیدروژنی بزنه براش دلیل منطق مخصوص شخص خودتون رو میارید و همه جوره اون حرکت رو تایید میکنید و اون رو به نقع گیمر ها، ماکروسافت و در نهایت صنعت بازی میدونید.

سر بعضی پست هاتون که عملا بهم این حس دست میده که دیگه حداقل 24 درصد از سهام ماکروسافت رو نداشته باشید دیگه کم کم 20 درصد رو دارید.

شما که ماشالله در زمینه تحلیل و نظر دادن و نقد و ... دستی بر آتش دارید دیگه چرا؟ صرفاً داریم درس پس میدیم در محضر استاد.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه

قبلاً هم مایکروسافت بازیهای انحصاری خودش رو برای Windows داده و اتفاق خاصی هم نیافتاده. الان بحث شکل گیری یک Store روی Windows هست (Xbox Store)، بحث استفاده بازیها از Xbox Live و سایر سرویسهایی هست که XB1 داره ازشون استفاده میکنه (با تمام قابلیتها و امکاناتشون)، بحث ساپورت یکسان از بازیسازهای مستقل و غیر مستقل روی Windows و XB1 در یک چارچوب یکسان هست (ID@Xbox)، بحث استفاده از یک سیستم عامل و API مشترک (برای اولین بار) روی کنسول و PC هست (Windows 10 & DX12) و ... . بحث اصلی اومدن Xbox روی Windows 10 هست نه اومدن انحصاریهاش. سال پیش W10 اومد روی Xbox و Xbox هم رفت روی W10 و امسال (از همین فردا پس فردا) اولین بازی بزرگ و AAA روی استور W10 عرضه میشه (TR). بازیهای مستقل تحت برنامه ID@Xbox، بازیهای بازیسازها و ناشرهایی که سرویس خاصی برای عرضشون روی Windows ندارن و بازیهای انحصاری مایکروسافت عناوینی هستن که روی Xbox Storeـه W10 خواهند اومد. این بازیها هم قرار نیست صرفاً از یک Xbox bar استفاده کنن و قرار هست امکانات بیشتری از داخل این بازیها در دسترس باشن (هنوز راجب به جزئیاتش توضیحی ندادن، ولی میشه انتظار داشت چیزی شبیه به داشبورد XB1 رو براشون تدارک دیده باشن که میتونه یک رونمایی بزرگ باشه در نوع خودش).

همه اینها با هم یعنی هر کس یک وسیله W10 داشته باشه (با سخت افزار حداقلی) تجربه کامل و نسبتاً مشابهی با کنسول Xbox رو خواهد داشت. هیچ پلتفرم دیگه‌ای هم در کار نیست جز خود Xbox و مایکروسافت. شرایط سنتی بازار کنسولها هم اینه که سخت افزار و نرم افزار هر دو توسط یک شرکت ساخته میشن و هر چند سال یک بار هم سخت افزار و نرم افزار کنسولها بکل تغییر میکنن. مایکروسافت با آوردن Xbox روی W10 میتونه شرایط عرضه کنسول و بازه‌های زمانی عرضه اون رو تغییر بده که توی پست قبلم توضیح دادم.

شما که ماشالله در زمینه تحلیل و نظر دادن و نقد و ... دستی بر آتش دارید دیگه چرا؟ صرفاً داریم درس پس میدیم در محضر استاد.

می تونی جا پای تحلیگر معروف صنعت گیم بزاری

خدایی طرفداری بی چون چرا برا چی میکنی کار مایکرو اشتباه چه بخوای چه نخوای

- - -ویرایش - - -

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
ظاهرا دوستان فراموش کردن مایکروسافت قبل از اینکه یه شرکت سخت افزاری باشه یه شرکت نرم افزاری هستش
به من باشه میگم بازیهاش برای کنسولهای رقیب هم باید بیاد چه برسه با سیستم عامل خودش
مگه همین الان کم از لایو درامد داره؟
دقیقا برای چی بیشترش نکنه؟تا اونجا که من یادمه توی دوره xbox360 گفتن بیش از 1 میلیارد از لایو درامد دارن

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
به نظر من دیگه اگه قرار بود همه انحصاری های x1 واسه pc هم بیاد وجود این کنسول از ریشه بیخوده سرمایه رو کلا میزاشتن رو pc بهتر بود ک ........ x1 دیگه چی داره که رو pc نداده ؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
این تصور که مایکرو بیاد جای استیم رو بگیره رو دوستان از کجا میارن ..؟

استیم اومد وضعیت اشفته بازار pc رو سر و سامون داد و به عنوان یه پلتفرم بالقوه مطرحش کرد ... که الان, حتی تمام ناشرای ژاپنی هم به خاطر استیم به سمت pc تمایل پیدا کردن ...!

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

این پاورپوینت رو بخونید، تمام ابعاد کار رو کامل توضیح داده. به نظر من اشتباه نیست و به نفع Xbox Gamerها میشه در نهایت، از نظر شما به ضرر کنسول هست و باز از نظر من Xbox میتونه چیزی فراتر از یک کنسول باشه. دیگه این حرفها رو نداره.

Windows10 gamedevoverviewexcludingvideos

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
این پاورپوینت رو بخونید، تمام ابعاد کار رو کامل توضیح داده. به نظر من اشتباه نیست و به نفع Xbox Gamerها میشه در نهایت، از نظر شما به ضرر کنسول هست و باز از نظر من Xbox میتونه چیزی فراتر از یک کنسول باشه. دیگه این حرفها رو نداره.

Windows10 gamedevoverviewexcludingvideos

بله اینده گیم همین مسیریه که مایکرو داره میره ولی سوال دوستان اینده مایکروسافت و سیستمxbox نیست .. سوالشون صرفا x1 و بیست میلیون دارنده اونه

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بله اینده گیم همین مسیریه که مایکرو داره میره ولی سوال دوستان اینده مایکروسافت و سیستمxbox نیست .. سوالشون صرفا x1 و بیست میلیون دارنده اونه

سؤالشون در مورد چی XB1 هست؟

اینکه فروش کنسول کمتر میشه؟
بله تا یه حدودی کم میشه (خیلی کم، چون مخاطب PC و کنسول خیلی وقتها یکسان نیستن).

در مورد فروش بازیهای انحصاری هست؟
فروش اونها تا حد قابل توجهی زیادتر میشه.

اینکه توجه مایکروسافت به XB1 کمتر میشه؟
نه، توجه مایکروسافت کمتر نمیشه. کنسول همواره جایگاه خودش رو حفظ میکنه چون مایکروسافت روی اون قدرت تعیین کنندگی محض داره و تمام بازیسازهای بزرگ و AAA سازها روی کنسول هم بازیشون رو میدن (بدون نیاز به یک استور جداگانه و ...). این برخلاف شرایطی هست که روی PC حاکمه. بعلاوه اضافه کنید بازیهایی رو که اصلاً روی PC نمیان و روی اون عرضه نشدن/نمیشن. در ثانی کسی که کنسول میخره همواره میتونه یک مشتری بالقوه بهتر باشه (بیشتر خرج میکنه) که باز برای مایکروسافت مهم هست. اشتراک گلد و ... رو هم اضافه کنید.

اینکه بازیهای 1st Party کمتر میشن؟
نه، اگر حرف اسپنسر رو باور کنیم (که دلیلی برای باور کردنش نمیبینم) این کار مایکروسافت در نهایت به بیشتر شدن بازیهای انحصاری کنسولی منجر میشه.

اینکه با قابل بازی شدن خیلی از بازیهای Xbox روی W10 کنسول جدیدی فروخته نمیشه؟
نه، XB1 به همراه یک کنترلر 350$ قیمت گذاری شده. کنسول های این نسل از زمان عرضه بزرگترین مزیتشون ارائه بازیها با کیفیتی بالاتر از PCهای هم قیمتشون بوده و هست (بر خلاف کنسولهای نسل قبل که در زمان عرضه سخت افزار به مراتب قوی تر از عموم PCها داشتن) و این مزیت با اومدن بازیها روی W10 همچنان سر جای خودش باقی خواهد موند.

اینکه دارندگان کنسول XB1 دیگه نمیتونن سرشون رو بالا بگیرن و به PS4/Wii U دارها نگاه کنن و بگن که این بازی انحصار XB1 هست؟ یا از این ترس دارن که دارندگان PS4/Wii U برگردن بگن فلان بازی انحصاری XB1 رو هم روی PC بازی میکنیم و ...؟
این تنها دلیلی هست که یک عده دارن در مقابل این تغییر جبهه میگیرن که باز از نظر من یک دلیل و انتقاد واهی هست. XB1 همواره انحصاری های مختص خودش رو خواهد داشت ولی در کنارش کلی بازی انحصار کنسولی مشترک با W10 خواهد داشت که چیز بدی نیست ولی شاید برای یک کاربر ایرانی که میتونه خیلی از این بازیها رو پایرت کنه انتخاب PC عاقلانه تر باشه.

من متوجه این همه موضع گیری نمیشم. دارم خیلی قشنگ و واضح نظراتم رو بیان میکنم. هر کس احساس میکنه جایی داره اشتباه میشه بیاد بگه. به من میگن یه جوری مسائل رو مطرح میکنی که خوب بنظر برسن، ولی واقعیت اینه که من حرف جدیدی نمیزنم (خیلی از حرفهام مستقیماً حرفهای مایکروسافت و مسئولینش هستن یک نمونش همون لینکی که پست قبل گذاشتم و چارچوب کلی کار مایکروسافت رو بیان میکنه) و باقی حرفهام هم یسری نتیجه گیری ساده هستن که نیاز چندانی به فکر کردن ندارن. اگر میبینید مسائل خوب بنظر میرسن به خاطر این هست که واقعاً خوب هستن نه اینکه من بخوام اونها رو یک جور دیگه نشون بدم.

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid

نه، توجه مایکروسافت کمتر نمیشه. کنسول همواره جایگاه خودش رو حفظ میکنه چون مایکروسافت روی اون قدرت تعیین کنندگی محض داره و تمام بازیسازهای بزرگ و AAA سازها روی کنسول هم بازیشون رو میدن (بدون نیاز به یک استور جداگانه و ...). این برخلاف شرایطی هست که روی PC حاکمه. بعلاوه اضافه کنید بازیهایی رو که اصلاً روی PC نمیان و روی اون عرضه نشدن/نمیشن. در ثانی کسی که کنسول میخره همواره میتونه یک مشتری بالقوه بهتر باشه (بیشتر خرج میکنه) که باز برای مایکروسافت مهم هست. اشتراک گلد و ... رو هم اضافه کنید.

نه، اگر حرف اسپنسر رو باور کنیم (که دلیلی برای باور کردنش نمیبینم) این کار مایکروسافت در نهایت به بیشتر شدن بازیهای انحصاری کنسولی منجر میشه.

نه، XB1 به همراه یک کنترلر 350$ قیمت گذاری شده. کنسول های این نسل از زمان عرضه بزرگترین مزیتشون ارائه بازیها با کیفیتی بالاتر از PCهای هم قیمتشون بوده و هست (بر خلاف کنسولهای نسل قبل که در زمان عرضه سخت افزار به مراتب قوی تر از عموم PCها داشتن) و این مزیت با اومدن بازیها روی W10 همچنان سر جای خودش باقی خواهد موند.

اینکه دارندگان کنسول XB1 دیگه نمیتونن سرشون رو بالا بگیرن و به PS4/Wii U دارها نگاه کنن و بگن که این بازی انحصار XB1 هست؟ یا از این ترس دارن که دارندگان PS4/Wii U برگردن بگن فلان بازی انحصاری XB1 رو هم روی PC بازی میکنیم و ...؟
این تنها دلیلی هست که یک عده دارن در مقابل این تغییر جبهه میگیرن که باز از نظر من یک دلیل و انتقاد واهی هست. XB1 همواره انحصاری های مختص خودش رو خواهد داشت ولی در کنارش کلی بازی انحصار کنسولی مشترک با W10 خواهد داشت که چیز بدی نیست ولی شاید برای یک کاربر ایرانی که میتونه خیلی از این بازیها رو پایرت کنه انتخاب PC عاقلانه تر باشه.

من متوجه این همه موضع گیری نمیشم. دارم خیلی قشنگ و واضح نظراتم رو بیان میکنم. هر کس احساس میکنه جایی داره اشتباه میشه بیاد بگه. به من میگن یه جوری مسائل رو مطرح میکنی که خوب بنظر برسن، ولی واقعیت اینه که من حرف جدیدی نمیزنم (خیلی از حرفهام مستقیماً حرفهای مایکروسافت و مسئولینش هستن یک نمونش همون لینکی که پست قبل گذاشتم و چارچوب کلی کار مایکروسافت رو بیان میکنه) و باقی حرفهام هم یسری نتیجه گیری ساده هستن که نیاز چندانی به فکر کردن ندارن. اگر میبینید مسائل خوب بنظر میرسن به خاطر این هست که واقعاً خوب هستن نه اینکه من بخوام اونها رو یک جور دیگه نشون بدم.

فک کنم برداشتن تحریما کار خودش رو کرد:d
معرفی میکنم نماینده و سهام دار و دفتر حفظ منافع مستقیم ماکروسافت در ایران:d
------------------------------------------------------------------------
دوست عزیز تایید و تعریف و تمجید کورکورانه رو صب تا شب تو تلوزیون دارن بخورد ملت میدن نیازی نیست شما اینجا دیکته کنی:|

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
این بازی که احتمال زیاد روی PC میاد ولی به نظر من معرفی بازی برای PC قبل از عرضه، و انتشارش برای PC کمتر از 6 ماه بعد از عرضه نسخه X1، اشتباهه :D اون سایت هم من چک کردم کلی از بازی های انحصاری Xbox رو برای PC لیست کرده که هیچ کدوم عرضه نشدن، یعنی احتمال داره یه اشتباه از طرف خود سایت باشه، الان هم که آپدیت کردن و اون بخش PC رو حذف کردن.

0n94tups9o2pwyqira0x.jpg

po732co0tht157qir5br.jpg

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
بنظرم اینکه این شاهکار رو بشه بیس بیشتری تجربه کنن اصلا بد نیست و میتونه چه به لحاظ مالی و هرچه بیشتر دیده شدن بازی کمک کنه
اما تو چه شرایطی؟
تو این شرایط که xone کلی رو این بازی مانور داده که exclusive exclusive.... حالا قبل عرضه تبل مولتی بودنشو بزنن؟
پس سیاست فروش و مارکتینگ بازی انحصاری چی شد؟؟
اون از rotr ک از روز قرار داد انحصاری گندشو در آوردن که آقا انحصاری همیشگی نیست و چن وقت قبل عرضه کنسولی اخبار و نسخه پی سی درمیاد اون از دسته گل titanfall که دم به دیقه سازنده میگفت فقط همین ی شماره انحصاری بوده!!!!
نه اینکه بخواد غیر از این باشه!!!
اما FFVII remake فراموش نکنیم انحصار زمانی هست اما کو اخبار نسخه xone??? و امثال همین مثل hellblade
صحبت سیاست و استراتژی نسبتا ضعیف ماکروسافت که هم هزینه میکنه هم از انور درست راهو پیش نمیره که هزینه انجام شده تاثیر خودش رو اونجور که باید بذاره

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
Scalebound » تاخیر خورد!
ReCore » تاخیر خورد!
Quantum Break » دیگه انحصاری نیست!
4 Gears of War همـ که فعلا تاریخ انتشارش تعطیلات ۲۰۱۶ـه؛ شایدمـ رفت ۲۰۱۷!

الان چرا باید مردمـ Xbox One بخرن؟

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
مطمینا همه خوشحال میشیم که بازی برای PC بیاد ، کلا هر بازی ای بر پلتفرمای بیشتری بیاد طرفدارا بیشتر خوشحال میشن (جدای یک سری) ، خودم الان به شخصه چون پی سی بازم ترجیح میدم رو همون پی سی بیاد و بازی کنم ،
ولی مسئله اینکه پس من کنسول برای چی خریدم ؟ به نظرم هر انحصاری ای نباید برای پی سی بیاد ، تامب رایدر یک چیزی ، یا فیبل ، یا مثلا" استریت فایتر که ازون طرفیا داره میاد روی پی سی و ...
ولی جدا انحصاری مثل QB ؟؟ واقعا پس فرق من که کنسول 399$ خریدم با کسی که ویندوز 99$ خریده چیه ؟ هیچی !
متاسفانه به شخصی اصلا" از این سیاست جدید مایکروسافت خوشم نمیاد ، انحصاریارو بیارین روی پی سی ، ولی دیگه نه هر انحصاری ای رو ...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

دوست من اینها و صحبت درباره سیاست های مایکروسافت چه ربطی به دارندگان x1 داره ... فروش اکانت گلد و سودش ... یه لحظه فکر کردم یوسف مهدی داره جوابمو میده ....

این صحبت های شما میدونی مثل چی میمونه ... من ویتا دارم ... بیام بگم اینکه سونی ویتا رو ول کرد و بازی هاش رو برده با نهایت بی شرمی حتی انحصاری ۴ کرده .. در نهایت به سود ویتا داران هست .. چون میتونن با خرید یه کنسول جدید بازی های محبوبشون رو با کیفیت بسیار بالاتر بازی کنن ...

این حرف اشتباه نیست ولی تکلیف ۱۵ میلیون خریدار ویتا چیه؟

من رفتم ویتا خریدم به خاطر بازی های انحصاریش ... خوب اگه میدونستم برای چهار تا بازی که ریسمتر (با کیفیت بهتر و نسخه تمام و کمال) میشن و حتی شماره های بعدی بازی هم براش عرضه نمیشن .. خوب ناقص العقل که نبودم که ویتا بخرم ...
حالا سونی بیاد بگه بهترین مکان برای انجام بازی های ایندی که روی نمایشگر ماکروفر هم عرضه میشن و یا ریموت پلی با ps4 که البته این هر دو تاش خیلی خوبن .. ولی دلیل برای خرید کنسول نمیشن ...

کسی که x1 خریده .. برای cod و batman و ویچر نخریده ... برای کوانتوم بریک و گیرز و هیلو و ریکور و .... اگه همه اینها بخوان روی pc عرضه شن (که مسلما چند تایی شون نمیشن ) خریدار x1 سیستمش رو ارتقا میداد که بهتر بود براش .

آخرین ویرایش:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
Scalebound » تاخیر خورد!
ReCore » تاخیر خورد!
Quantum Break » دیگه انحصاری نیست!
4 Gears of War همـ که فعلا تاریخ انتشارش تعطیلات ۲۰۱۶ـه؛ شایدمـ رفت ۲۰۱۷!

الان چرا باید مردمـ Xbox One بخرن؟

Recore تاخیر خورد ولی همچنان 2016 میاد
Gears 4 هم که گفته بودن تعطیلات 2016 چند وقت پیش یکی از کارکنان مایکروسافت گفت زودتر هم میاد و درواقع قبل تعطیلات و پاییز 2016 میاد
QB هم با اینکه من خوشحال میشم رو PC بیاد هنوز تایید نشده و اون سایتی که لیست کرده بازیو Halo 4 و F4 هم کرده بوده که هیچکدوم برای PC درحال حاضر عرضه نشدن
اینا هم تنها انحصاریهای One نیستن که تو 2016 میان;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر