PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

Rasivell

کاربر سایت
Dec 5, 2011
2
نام
Rasivell
سلام دوستان ، بنده يه سوال كلي داشتم بعد هم چند سوال جزءي

سوال كلي : چند مدل فريم ور براي پي اس پي ها وجود داره ، چون گويا چند گروه مختلف دارن كار ميكنن، (چون از روزي كه بنده پي اس پي گرفتم يه بار هم فريم ور اپديت نكردم و زياد باهاش كار نميكنم چون سرمون شلوغه) كلا چند گروه هستش؟ و انيكه كدام بهتره ، از هر لحاظ

سوالات جزئي:

1- پي اس پي ما مدل 2000 هستش با فريم وير 3.90 M33-3 خب حالا پيشنهاد شما اينه كه اپديت كنيم؟ اگر جواب مثبته ، به كدام ورژن بايد اپديت كرد؟ و از كدام گروه

2- بدم بيرون اپديت كنن يا خودم ميتونم؟ چون روشش رو هم بلد نيستم متشكر

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
پس از آپدیت اکثر Save های بازی ها دیگه کار نخواهند کرد پس اگر بازی نصفه کاره دارید اول تموم کنید بعد آپدیت کنید ( البته راه برای تبدیل Save ها هست ولی به زحمتش نمی ارزه )
کسی این راه رو میگه؟

---------- نوشته در 11:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:57 AM ارسال شده بود ----------

برای کپی خور دائم کردن باید اول هن(کپی خور موقت)رو نصب کرد؟

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
من نصب کردم ولی وقتی میخواد هک شه صفحه سیاه میشه و یه صدایی میاد و دستگاه خاموش میشه.دوباره روشنش می کنم ولی دوباره همین اتفاق میفته:(بریک نشده میرi تو XMB

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام دوستان ، بنده يه سوال كلي داشتم بعد هم چند سوال جزءي
سوال كلي : چند مدل فريم ور براي پي اس پي ها وجود داره ، چون گويا چند گروه مختلف دارن كار ميكنن، (چون از روزي كه بنده پي اس پي گرفتم يه بار هم فريم ور اپديت نكردم و زياد باهاش كار نميكنم چون سرمون شلوغه) كلا چند گروه هستش؟ و انيكه كدام بهتره ، از هر لحاظ
سوالات جزئي:
1- پي اس پي ما مدل 2000 هستش با فريم وير 3.90 M33-3 خب حالا پيشنهاد شما اينه كه اپديت كنيم؟ اگر جواب مثبته ، به كدام ورژن بايد اپديت كرد؟ و از كدام گروه
2- بدم بيرون اپديت كنن يا خودم ميتونم؟ چون روشش رو هم بلد نيستم متشكر
برای 2000 اگه مادربردت TA-088V3 هست بهترین فیرمور 6.20PRO هست اگه TA-088V3 نداری 6.60PRO هست
خودت میتونی به راحتی این کارو بکنی
کسی این راه رو میگه؟
برای کپی خور دائم کردن باید اول هن(کپی خور موقت)رو نصب کرد؟
من نصب کردم ولی وقتی میخواد هک شه صفحه سیاه میشه و یه صدایی میاد و دستگاه خاموش میشه.دوباره روشنش می کنم ولی دوباره همین اتفاق میفته:(بریک نشده میرi تو XMB
من خودم همچین کاری نکردم. این سایت یه سر بزن ببین جواب میده یا نه؟
http://endlessparadigm.com/forum/showthread.php?tid=23957
قبلش از کل save ها backup بگیر که داشته باشی.

مشخصات دستگاهت چی بود؟
برای دانگرید هم فکر کنم بتونی از Downgrader 6.XX استفاده کنی.
من آپدیت کردم بازی Rockband3 که cso هستش رو نمیاره چی کار کنم میگه the data is corrupted قبلا 6.39 بود با ISO loader میاورد
الان فیرمورت 6.60PRO-B9 هست دیگه؟
شما یه کاری کنی برنامه UMDGen یا PSP ISO Compresser یا CISO XP رو دانلود کن و تبدیلش کن به iso ببین مشکل حل نمیشه؟

Reza90

کاربر سایت
Apr 25, 2010
41
درست نشد فقط harvestmoon که EBOOT.PBP رو میاره من زیاد وارد نیستم قرق 6.60pro با 6.60Me چیه؟شاید اشتباه هک کردم

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
درست نشد فقط harvestmoon که EBOOT.PBP رو میاره من زیاد وارد نیستم قرق 6.60pro با 6.60Me چیه؟شاید اشتباه هک کردم
برو Setting بعد System settings بعد System Information بعد بخون ببین جلوی System Software چی نوشته.
UMD Mode رو هم تغییر بده و تست کن مثلا بذار روی Sony NP9660 یا Inferno یا M33 Driver و تست کن.
فرق خاصی ندارن دوتا ریلیز مختلف از دو گروه هست. PRO به نظرم بهتر است از لحاظ اجرای بازی ها

آخرین ویرایش:

Reza90

کاربر سایت
Apr 25, 2010
41
درست نشد تو قسمت game اصلا عکس بازی نمیاد نوشته corrupted data اما harvestmoon عکس بازیش میاد مدل motherboardam TA-088 v1/2 هستش slim 2004 هک دائم کردم تو قسمت system info هم نوشته 6.60pro-B9 بازی luxor رو هم که cso هست نمیاره تبدیل به iso هم کردم نیاورد:((

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
درست نشد تو قسمت game اصلا عکس بازی نمیاد نوشته corrupted data اما harvestmoon عکس بازیش میاد مدل motherboardam TA-088 v1/2 هستش slim 2004 هک دائم کردم تو قسمت system info هم نوشته 6.60pro-B9 بازی luxor رو هم که cso هست نمیاره تبدیل به iso هم کردم نیاورد:((
ببینم بازی رو درست کپی میکنی دیگه؟ کجا میریزیش؟
باید در آدرس زیر باشه ها: (فرض کن x درایو PSP هست)
X:\ISO

Reza90

کاربر سایت
Apr 25, 2010
41
ببینم بازی رو درست کپی میکنی دیگه؟ کجا میریزیش؟
باید در آدرس زیر باشه ها: (فرض کن x درایو PSP هست)
X:\ISO
اصلا فولدر ISO نداشت ساختم بازم نیاورد بعد داداشم گفت خود psp باید فولدرو داشته یه فرمت زدم درست شد (بازیها رو تو PSP/Game می ریختم قبلش) دمت گرم خیلی خیلی ممنون :x

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
مشخصات دستگاهت چی بود؟
برای دانگرید هم فکر کنم بتونی از Downgrader 6.XX استفاده کنی.
مدلش 2000 کپی دائم هست.بعد این دانگرید رو روی OFW هم میشه راه انداخت؟

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
969
سلام
من PSP دارم می خوام به UPDATE 6.60 برسونمش الان 5.50 PROME-2 هست باید چیکار کنم.
لطفا راهنمایی کنید؟
راستی من این دستگاهو تازه امروز خریدم؟
مدلشو از کجا بفهم که چیه؟
با تشکر

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
اره تا 6.60 رو میشه دانگرد کرد.
البته میگن اگه میخواین دانگرید کنید به زیر 5.00 دانگرید نکنید.
من متوجه یه چیزی نشدم.روی فیرمور اصلی سونی هم میشه اجراش کرد؟خطر بریک شدن نداره؟به 5.50 هم می خوام دانگرید کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر