PSP Custom Firmware 5.50 GEN-D3 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

Amirscofield

کاربر سایت
Dec 8, 2010
56

آقا از اون موقع که من این Gen-D3 5.50 رو ریختم تمام بازی ها غیر از بازی های کم حجم یا تو منو گیر می کنه یا وسط بازی لطفا بگین مشکلش چیه.god of war ghost of sparta هم بعد از انتحاب کردن درجه سختی یه صفحه سفید می یاد و بعد گیر می کنه.
نمی شه یه کاری کنم از Gen به m33 برگرده؟

آخرین ویرایش:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
آقا از اون موقع که من این Gen-D3 5.50 رو ریختم تمام بازی ها غیر از بازی های کم حجم یا تو منو گیر می کنه یا وسط بازی لطفا بگین مشکلش چیه.god of war ghost of sparta هم بعد از انتحاب کردن درجه سختی یه صفحه سفید می یاد و بعد گیر می کنه.
نمی شه یه کاری کنم از Gen به m33 برگرده؟
hاول بگم تو این فروم فکر کنم شما فقط این مشکل رو داری و عجیب هم هست رفیق:(
شما دکمه Select رو بزن توی منوی XMBسپس UMD ISO MODE رو اگر M33 driver هست به Sony NP9660 تغییر بده یا بلعکس و CPU CLOCK ها رو هم روی 333 تنظیم کن!

چرا می شه ولی به یه پی اس پی دیگه احتیاج داری برای پاندورا!

یه راه دیگه هم هست به 6.35 آپدیت کنید!(من خودم پی اس پیم 1000 هست ولی 6.35 دارم کپی موقت)
فرم ور روی هم رفته و در مجموعی هست!:))

TRIDENT

کاربر سایت
Apr 9, 2011
6
سوالم رو در تاپیک مشکلات psp پرسیدم ,ظاهرا دوستان سوال رو ندیدند. سوال رو اینجا مطرح میکنم شاید دوستان گرامی راهنمایی کنند.

من یک پی اس پی فت کپی دائم دارم( Firmware: 5.50 Prometheus-4 ). بازی های جدید رو اجرا میکنه و از این لحاظ مشکلی ندارم ولی از هفته گذشته یک مشکل در اجرای UMD برام پیش اومده.

UMD داخل دستگاه بود و داشتم بازی میکردم که وسط بازی بدون اینکه دکمه Home رو بزنم ,صفحه طوسی رنگ که برای خروج از محیط بازی میاد ظاهر شده( همون صفحه ای که سوال میپرسه برای خروج از بازی, که باید یکی از گزینه های yesیاno رو زد و یا دایره تا برگرده به محیط بازی) .
فکر کردم شاید اتفاقی دستم به دکمه HOME خورده ودوباره دایره رو زدم و شروع به بازی کردم ولی بازهم بدون اینکه دکمه رو بزنم دوباره صفحه طوسی رنگ که با زدن دکمه HOME میاد ظاهر شد؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید ,که مشکل از کجا میتونه باشه؟:(

پ.ن: UMD مورد نظر رو روی PSP دیگه تست کردم و مشکلی نبود.

پ.ن2:با UMD های دیگه هم همین حالت پیش میاد؟

با سپاس

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام
ورژن دستگاه من 5.50 gen-d2 ولی parasite eve 3 رو اجرا نمیکنه ؟
به D3 آپدیت کنید بعد پچ Prometheus رو نصب کنید!
سوالم رو در تاپیک مشکلات psp پرسیدم ,ظاهرا دوستان سوال رو ندیدند. سوال رو اینجا مطرح میکنم شاید دوستان گرامی راهنمایی کنند.

من یک پی اس پی فت کپی دائم دارم( Firmware: 5.50 Prometheus-4 ). بازی های جدید رو اجرا میکنه و از این لحاظ مشکلی ندارم ولی از هفته گذشته یک مشکل در اجرای UMD برام پیش اومده.

UMD داخل دستگاه بود و داشتم بازی میکردم که وسط بازی بدون اینکه دکمه Home رو بزنم ,صفحه طوسی رنگ که برای خروج از محیط بازی میاد ظاهر شده( همون صفحه ای که سوال میپرسه برای خروج از بازی, که باید یکی از گزینه های yesیاno رو زد و یا دایره تا برگرده به محیط بازی) .
فکر کردم شاید اتفاقی دستم به دکمه HOME خورده ودوباره دایره رو زدم و شروع به بازی کردم ولی بازهم بدون اینکه دکمه رو بزنم دوباره صفحه طوسی رنگ که با زدن دکمه HOME میاد ظاهر شد؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید ,که مشکل از کجا میتونه باشه؟:(

پ.ن: UMD مورد نظر رو روی PSP دیگه تست کردم و مشکلی نبود.

پ.ن2:با UMD های دیگه هم همین حالت پیش میاد؟

با سپاس

دیگه این مسائل از تاثیرات هک کردن هست!شما اگر توانایی خرید UMD دارید چرا هک می کنید خوب برگردونید به حالت اورجینال تا این مسائل براتون پیش نیاد!

TRIDENT

کاربر سایت
Apr 9, 2011
6
دیگه این مسائل از تاثیرات هک کردن هست!شما اگر توانایی خرید UMD دارید چرا هک می کنید خوب برگردونید به حالت اورجینال تا این مسائل براتون پیش نیاد!

ممنون از پاسختون:happy:

بعضی از بازی ها رو که به نظر خودم عالی هستند, دوست دارم که UMD شون رو داشته باشم ولی میخوام از قابلیت کپی خور بودن دستگاه هم استفاده کنم.

حالا باتوجه به مشکلی که برای من پیش اومده , اگر ورژن دستگاه رو به 6.35 تبدیل کنم(کپی موقت بشه),مشکل حل میشه یا نه؟یعنی میتونم هم UMD استفاده کنم و هم بازی کپی و از این قبیل مشکلات که برام پیش اومده پیش نیاد؟

مرسی:rose:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام من چجوری به این ورژن Firmware: 5.50 Prometheus-4 آپلود کنم؟ هرچی میگردم فایلش نیست
=======================
ps: درست شد

آخرین ویرایش:

BAZICENTERAPM

کاربر سایت
Mar 13, 2009
23
من psp 2000 دارم و ورژنش 5.03 gen-c (full) بود. الآن این که تو پست یک بود رو نصب کردم و وقتی ریبوت کردم فقط این چراغ سبزه روشن می شه و صفحه هم سیاه هست! چی کار کنم؟

BAZICENTERAPM

کاربر سایت
Mar 13, 2009
23
من psp 2000 دارم و ورژنش 5.03 gen-c (full) بود. الآن این که تو پست یک بود رو نصب کردم و وقتی ریبوت کردم فقط این چراغ سبزه روشن می شه و صفحه هم سیاه هست! چی کار کنم؟
چرا کسی جواب نمی ده؟ نمی شه درستش کرد؟ چرا این جوری شده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر