PSP Custom Firmware 5.00 M33 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
به Tools و بعد Folder Option برو و بزن فایل های Hidden رو نشون بده.
در ضمن ورژن جدید اون فایل هم اومده اینو بریز:
ممنون از راهنمایی ولی وقتی فایل رو replace کردم بازم اون مشکل هست یعنی اون لوگوی ps نمیاد تا بعدش بخواد بازی رو لود کنه.
شما خودت امتحان کردی ؟

samii

کاربر سایت
Aug 11, 2007
224
نام
Samii
سلام
من فایلهای 500.PBP و EBOOT.PBP رو میریزم ولی هنگام نصب ارور میده inncorect File
اگه میشه راهنمایی کنید .

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ممنون از راهنمایی ولی وقتی فایل رو replace کردم بازم اون مشکل هست یعنی اون لوگوی ps نمیاد تا بعدش بخواد بازی رو لود کنه.
شما خودت امتحان کردی ؟
شما احتمالا فایل ها رو بد تبدیل میکنی. از چه برنامه ای برای تبدیل استفاده میکنی و کجا کپی میکنی؟
سلام
من فایلهای 500.PBP و EBOOT.PBP رو میریزم ولی هنگام نصب ارور میده inncorect File
اگه میشه راهنمایی کنید .
احتمالا فایل رو ناقص دانلود کردی. حجم فایل رو چک کن.
فایل 500.PBP باید حجمش 25.8 مگ باشه.
دوستان ببخشید اینجا میپرسم.
PSP من الان همه ی بازی هامو تیکه تیکه نشون میده.چیکار کنم؟؟
شما اگه ایمیج بازی رو cso ریختی حتما از حالت فشرده خارجش کن و به صورت iso بریز.
سرعت CPU رو هم روی 333 بذار.
در ضمن fatmsmod_prx_371 رو هم حتما نصب کن. صفحات قبل فایل هاش هست.

سلام به مردان بزرگ بازیسنتر . . .
آقا یه توضیح درباره PS Store و PSPStates لطف میکنین .:blushing:
اگه صفحات قبل رو می خوندی جوابت رو میگرفتی.

PSPStates یه پلاگین مخصوص Slim هست که هر جای بازی که خواستید میتونید سیو کنید و هر موقع خواستید میتونید اونو لود کنید.
PlayStation® Store هم فروشگاه اینترنتی سونی هست.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
آره باید این دو تا فایل رو بگیری و مراحل صفحه ی اول رو بری جلو.
شما احتمالا فایل ها رو بد تبدیل میکنی. از چه برنامه ای برای تبدیل استفاده میکنی و کجا کپی میکنی؟
والا منظورت از تبدیل رو متوجه نمیشم اون فایل رو (همونطور که خودت گفتی) تو flash0 و تو فولدر kd کپی یا همون replace میکنم.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آره باید این دو تا فایل رو بگیری و مراحل صفحه ی اول رو بری جلو.

والا منظورت از تبدیل رو متوجه نمیشم اون فایل رو (همونطور که خودت گفتی) تو flash0 و تو فولدر kd کپی یا همون replace میکنم.
منظورم بازی Ps1 بود.
من یه رزیدنت اویل 2 دارم. یه تست میکنم ببینم اجرا میشه یا نه.

در ضمن از پلاگین Popsloader هم حتما استفاده کن برای اجرای بازی های PS1
http://dl.qj.net/Popsloader-for-5.00-M33-2-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/24491/catid/151

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
نه مشکل اینه که وقتی یه بازی ps1 رو میریزم بعد از اجرا شدن (حالا هر بازی میخواد باشه) اول اون لوگوی ps رو نشون میده بد معلوم میشه که بازی اجرا میشه یا نه مشکل اینجاست که اصلا اون لوگو رو نشون نمیده من این مشکل رو با cfw 3.95 gen2 هم داشتم که برگردوندم به cfw 3.90 m33-3 و تا 1 یا 2 ماه با همین 3.90 بازی اجرا میکردم تا این که 4.01 اومد و به این ارتقاء دادم.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
نه مشکل اینه که وقتی یه بازی ps1 رو میریزم بعد از اجرا شدن (حالا هر بازی میخواد باشه) اول اون لوگوی ps رو نشون میده بد معلوم میشه که بازی اجرا میشه یا نه مشکل اینجاست که اصلا اون لوگو رو نشون نمیده من این مشکل رو با cfw 3.95 gen2 هم داشتم که برگردوندم به cfw 3.90 m33-3 و تا 1 یا 2 ماه با همین 3.90 بازی اجرا میکردم تا این که 4.01 اومد و به این ارتقاء دادم.
من الان بازی RE2 رو امتحان کردم و به راحتی اجرا شد. پس مشکل فیرمور نیست.

در ضمن اینو بگم که برای بازی Ps1 دیگه اون لوگو رو نشون نمیده و صفحه سیاه میشه و بعد بازی اجرا میشه.
در ضمن اینم بگم که حتما از Popsloader استفاده کن چرا که در ورژن های جدید اجرای بازی های Ps1 دچار مشکل شده و این پلاگین میاد بازی ها رو تحت فیرمور های قبلی اجرا میکنه. لینکش هم توی پست قبلی دادم.

من فیرمورم 5.00M33-3 هست برای تبدیل هم از برنامه PSX2PSP v1.3 استفاده کردم و همچنین پلاگین Popsloader for 5.00 M33-2 هم روی دستگاهم نصب هست و بازی رو هم حین اجرا روی فیرمور 3.40 اجرا کردم و به راحتی بازی اجرا شد.

shadowfax

کاربر سایت
Jan 4, 2007
67
از همه دوستان تشکر می کنم به خاطر جواب دادن به سوال های من.
یه سوال داشتم بعد اپدیت 3 تا فایل همون جای که فایل ها را ریختم پیدا شده .این 3 تا فایل را حذف کنم؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
از همه دوستان تشکر می کنم به خاطر جواب دادن به سوال های من.
یه سوال داشتم بعد اپدیت 3 تا فایل همون جای که فایل ها را ریختم پیدا شده .این 3 تا فایل را حذف کنم؟
بعد از نصب فیرمور میتونید فولدر آپدیت رو پاک کنید.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من الان بازی RE2 رو امتحان کردم و به راحتی اجرا شد. پس مشکل فیرمور نیست.

در ضمن اینو بگم که برای بازی Ps1 دیگه اون لوگو رو نشون نمیده و صفحه سیاه میشه و بعد بازی اجرا میشه.
در ضمن اینم بگم که حتما از Popsloader استفاده کن چرا که در ورژن های جدید اجرای بازی های Ps1 دچار مشکل شده و این پلاگین میاد بازی ها رو تحت فیرمور های قبلی اجرا میکنه. لینکش هم توی پست قبلی دادم.

من فیرمورم 5.00M33-3 هست برای تبدیل هم از برنامه PSX2PSP v1.3 استفاده کردم و همچنین پلاگین Popsloader for 5.00 M33-2 هم روی دستگاهم نصب هست و بازی رو هم حین اجرا روی فیرمور 3.40 اجرا کردم و به راحتی بازی اجرا شد.
ممنون مهدی جان پس من الان امتحان میکنم ببینم چی میشه.
فقط یه سوال من این پلاگین popsloader رو که ریختم میتونم در کنارش cwcheat رو هم داشته باشم ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر