PSP Custom Firmware 5.00 M33 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من این پلاگین رو ریختم ولی موقع اجرای بازی هر کدوم از فریمورهارو که میزنم دستگاه هنگ میکنه و صفحه سیاه میمونه مشکل چیه ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
فقط یه سوال من این پلاگین popsloader رو که ریختم میتونم در کنارش cwcheat رو هم داشته باشم ؟
بله.

من این پلاگین رو ریختم ولی موقع اجرای بازی هر کدوم از فریمورهارو که میزنم دستگاه هنگ میکنه و صفحه سیاه میمونه مشکل چیه ؟
توی همون لینکی که دادم یه سری توضیحات هست و شما به یه سری از فایل ها احتیاج داری تا بتونی از اون پلاگین استفاده کنی. این فایل ها رو باید از فیرمور های قدیمی Decrypt کنی و به پلاگین اضافه کنی.

در کل کار سختی هست. من میگردم ببینم می تونم یه لینک از ورژن کاملش پیدا کنم یا نه. اگه پیدا کردم لینکشو میذارم.

کسی نبود که بدونه مشکل من چیه؟
متاسفانه من جدیدا اصلا Multi بازی نکردم. اگه کسی دیگه ای تست کرده خبرشو بده.
شما error ای که میده رو دقیقا اینجا بنویس.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
Popsloader Full Pack for 5.00M33-2,3
فایل تورنت رو برای دانلود پیوست کردم

خوب همونطور که مي دونيد براي اجراي اين پلاگين بايد يه سري فايل هاي خاص رو از داخل فيرمور هاي مختلف Decrypt کنيد و به پلاگين اضافه کنيد تا بتونيد از پلاگين استفاده کنيد که کار وقت گيري هست.

اما اين لينک که بالا گذاشتم تمام فايل هاي مورد نياز Popsloader رو يک جا داره و به صورت تورنت هست و حجمش 34.66 مگ هست.

لينک مستقيم نتونستم پيدا کنم هر کدوم از دوستان مي تونه اين تورنت رو دانلود کنه و توي يه آپلودسنتر که Resume ساپورت هست آپلود کنه تا بقيه دوستاني که نميتونن از تورنت دانلود کنن يا اينترنت پرسرعت ندارن هم استفاده کنن.

بعد از دانلود فقط کافيه فولدر seplugins رو در داخل شاخه اصلي مموري کپي کنيد و از منوي ريکاوري اونو فعال کنيد و بعد از اجراي بازي PS1 منويي به صورت خودکار مياد که شما انتخاب ميکنيد تحت چه فيرموري ميخواين اين بازي رو اجرا کنيد.

Attachments

• Popsloader_Full_Pack_for_5_00M33_3-.rar
    11.5 KB · مشاهده: 21
آخرین ویرایش:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
فقط یه سوال من این پلاگین popsloader رو که ریختم میتونم در کنارش cwcheat رو هم داشته باشم ؟
بله.
خوب مهدی جان میشه بگی چجوری چون دو تا seplugins رو نمیشه تو root ریخت.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
خوب مهدی جان میشه بگی چجوری چون دو تا seplugins رو نمیشه تو root ریخت.
شما محتویات داخل seplugins رو کپی کن داخل seplugins که توی مموری دیسکت داری.
فقط در مورد فایل های Game.txt و Vsh.txt اینا رو روی هم نریز چون اون پلاگین قبلیت خراب میشه. فایل ها رو باز کن و اون خطی که توش نوشته شده رو کپی کن داخل فایل Game.txt یا Vsh.txt که داخله مموری دیسکت هست.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام بچه ها .
من فریم ویرم 3.71 ، بازیهای PS1 هم بازی میکنم ، به نظرتون به این آپدیت کنم بهتره و مشگلی پیش نمیاد ، یا همون 3.71 خوبه؟

mohammadsolid

کاربر سایت
Jun 24, 2008
71
دوستان من به کرنل 1.50 احتیاج دارم واسه اجرای برنامه ها.میشه یکم بیشتر در مورد کارایی کرنل توضیح بدید.فرم ویر من 5.00 هست.میشه بگید چطور میتونم کنل رو نصب کنم و لینک دانلودش هم بزارید؟؟؟:blushing:برای psp slim

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوستان من به کرنل 1.50 احتیاج دارم واسه اجرای برنامه ها.میشه یکم بیشتر در مورد کارایی کرنل توضیح بدید.فرم ویر من 5.00 هست.میشه بگید چطور میتونم کنل رو نصب کنم و لینک دانلودش هم بزارید؟؟؟:blushing:برای psp slim
شما نمیتونی این کرنلی که داخل این تاپیک هست رو نصب کنی چون این فقط برای Fat هست و روی Slim جواب نمیده.
شما برای استفاده از کرنل 1.5 در Slim باید از Time Machine استفاده کنی. به لینک زیر سر بزن:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=12151

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
مهدی جان ، جواب سوال ما رو هم میدی پسر؟:blushing:
من فریم ویرم 3.71 ، بازیهای PS1 هم بازی میکنم ، به نظرت به این آپدیت کنم بهتره و مشگلی پیش نمیاد ، یا همون 3.71 خوبه؟

aabc

کاربر سایت
Aug 24, 2007
144
مهدی جان ، جواب سوال ما رو هم میدی پسر؟:blushing:
من فریم ویرم 3.71 ، بازیهای PS1 هم بازی میکنم ، به نظرت به این آپدیت کنم بهتره و مشگلی پیش نمیاد ، یا همون 3.71 خوبه؟

بهتره آپ كنيد چون از قديم گفتن هرچه به روز تر بهتر اين نظر منه مشكلي هم براي بازي هاي ps1 به وجود نمياد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر