PSP Custom Firmware 5.00 M33 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

سلام دوستان
من یک اشتباه خیلی بزرگ ردم اونم اینه که فریم ویر 5.03 رو از سایت سونی گرفتم و روی psp خودم ریختم و update کردم الان دیگه بازی هامو نمی خونهر باید چی کار کنم که برگرده به حالت قبلی
خیلی ممنون میشم اگه یکی از دوستان منو راهنمایی کنه
خوب شما pspت از کپیخور در اومده باید با یه psp دیگه دستگاهت رو کپی خور کنی یا بدی بیرون برات ردیفش کنن.;)
برو به این لینک کامل توضیح داده البته 5.00m33-3
http://pcnetwork.ir/showthread.php?t=19814

سلام دوستان.
من یه psp phat دارم می خواستم بدونم که با این فيرم ور جدید سازگار هست یا نه؟ بعد اینکه مموری اصلی 16 گیگ یا 8 گیگ روی این فيرم ور مشکل نداره؟ توی یه سایت خارجی خوندم که انگار کمتر مي‌شناسه!
بعد اینکه مموری 16 گیگ اصلی اومده؟ قیمت چنده اگر هست؟
موفق باشید. فعلاً بای

آخرین ویرایش:
سلام دوستان.
من یه psp phat دارم می خواستم بدونم که با این فرم ور جدید سازگار هست یا نه؟ بعد اینکه مموری اصلی 16 گیگ یا 8 گیگ روی این فرم ور مشکل نداره؟ توی یه سایت خارجی خوندم که انگان کمتر مشناسه!
بعد اینکه مموری 16 گیگ اصلی اومده؟ قیمت چنده اگر هست؟
موفق باشید. فعلاً بای
نصب می شه و 16 گیگ هم ساپورت می کنه.

smigle جان ممنون بابت جوابتون.
قيمت 16 اصل چنده؟ راستي 32 هم هست؟ قيمت 32 اصلم اگر هست بگي ممنون مي‌شم و اينكه آيا با psp phat ساپورت مي‌شه يا نه.

آخرین ویرایش:
the system configuration of this PSP system does not appear to be correct .
the update cannot be complited .
contact technical support for assistance .
( DRNFFFFFFCD

دوستان من میخواهم اپدیت کنم این ارور میده کسی اگه میدونه مشکل چیه لطفاً کمک کنه:(

سلام بچه ها من psp رو با wireless اپدیت کردم شده 5.03 حالا دیگه هیچ بازی ای رو نمییاره چی کار کنم این رو بریزم درست میشه ؟
این فریمویر اصلی سونی هست و تنها راه پاندوراست.
the system configuration of this PSP system does not appear to be correct .
the update cannot be complited .
contact technical support for assistance .
( DRNFFFFFFCD
دوستان من میخواهم اپدیت کنم این ارور میده کسی اگه میدونه مشکل چیه لطفاً کمک کنه:(
َشما مطمئنید که پی اس پیتون کپی خور هست؟

smigle من به اون لينكي كه گفتي رفتم(براي نصب تم هاي CTF ), كسي جواب مارو نداد!!!
سوال:
CFW من 5m33-6 هست براي اينكه تم هاي ctf رو بتونم اجرا كنم حتما بابد اين رو http://rapidshare.com/files/157811139/CXMB_3.3دان كنم؟(يا با همون لينكي كه آقا ساسان داده تو پست اول اموزش نصب CXMB ميشه رفت جلو؟)
البته اين لينك بسته شده.يه لينك ديگه هست كه حجم اين فايل 68 كيلو هست.همينه؟

آخرین ویرایش:
بله دوست عزیز الان ورژن 3.80

می خواهم اپدیت کنم اینجوری میشه:biggrin1:
شما از کجا دانلود کردید؟
فایل های موجودش چیه؟
smigle من به اون لينكي كه گفتي رفتم(براي نصب تم هاي CTF ), كسي جواب مارو نداد!!!
سوال:
CFW من 5m33-6 هست براي اينكه تم هاي ctf رو بتونم اجرا كنم حتما بابد اين رو http://rapidshare.com/files/157811139/CXMB_3.3دان كنم؟(يا با همون لينكي كه آقا ساسان داده تو پست اول اموزش نصب CXMB ميشه رفت جلو؟)
البته اين لينك بسته شده.يه لينك ديگه هست كه حجم اين فايل 68 كيلو هست.همينه؟

مقاله ای که در صفحه اولش نوشته بود کاملا راهنمایی کرده و اگرم لینکش خرابه هم تو اینترنت می تونید پیدا کنید.

از پست اول همین تاپیک

طبق پست اول همه کار هارو انجام میدم اما این ارور میده

من قبلا اپدیت کردم اما نمیدونم چرا اینجوری ایندفعه:(
درود
شما فایل های موجود در PSP و حجمشونو رو هم بگید و بگید تو چه فولدری ریختید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or