PSP Custom Firmware 5.00 M33 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

salam!! agha man emrooz avalin bar bood khodam ye dasti be psp zadam updatesh kardam be 5.00 m33!! hichiziam raje be in kara nemidoonam
faghat didam raje be recovery menu sohbat shode ke man harchi mogheye roshan kardane dashtgah R o migiram hichi nemishe!!
badesham kernel be che dardi mikhore?man un karayi ke shoma goftin kardam vali az too psp ke ejra mikonam mige:incorrect or inexistance of 150.pbp

خواهشا فارسی رو پاس بدار ;)
در مورد مشکلت هم من متوجه نشدم شما به 5.00 آپدیت کردی یا نه ؟
الان ورژن firmware دستگاهت چیه ؟
کرنل هم واسه اجرای برنامه ها یا homebrew روی psp هستش.;)

سلام
ببخشید منظورم اینه که الان فریمور 5 و خورده ای اومده و آیا روی fat من کار میکنه و یا قابل نصب هست یا نه؟

البته اگر نه به چه دلیل ؟ یه سوال مهم اینکه آیا بازیهای جدید با فریمور جدید فقط کار میکنن یا نه ؟ و مهمتر

اینکه آیا اصلا بازیهای جدید روی fat من با فریمور 3 و خورده ای اجرا میشه یا نه ؟ و آخر اینکه اصلا سری fat

قابل upgarde کردن هستند یا نه ؟

با تشکر از راهنمائی و پاسخگوئی شما

منظورت آخرین firmware هستش درسته ؟ نه آخرین cfwـی که اومده 5.03TDP-3 هستش که روی اون PSP هایی که گفتم نصب میشه و آخرین firmware رسمی سونی هم 5.50 هستش که هنوز cfwیی براش نیومده.;)
نمیشه گفت بازیهای جدید رو cfwهای قدیمی اجرا نمیشن ولی خوب ممکنه به مشکل بخورن.;)
در مورد فت هم که گفتم شما میتونی هر cfwیی رو ، روش نصب کنی.;)

سلام
من یه PSP فت با FW 3.3 OE-A` دارم.می خواستم جدیدترین FW موجود که بازی های کرک شده رو اجرا کنه بدون درد سر بریزم.ممنون میشم لینک راهنما رو از همین سایت بهم بدین.

خوب شما اول باید به cfw 3.52 m33-3 آپدیت کنی بعد بری سراغ cfw 5.00 m33-6 .;)
واسه 3.52 برو به این لینک :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=6072
واسه 5.00 هم که تو صفحه اول همین تاپیکه.;)

مرسی ممنون.PSP رو به CFW 5.00 M33-6 اپدیت کردم.
بازی Tekken رو ریختم.اولش اجرا نشد.از طریق Select یکی از گزینه هارو به Sony iso np-9660 تغییر دادم و اجرا شد.
آیا کار دیگه هم لازمه انجام بدم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or