PSP يا NDS ؟

کدوم؟

• PSP

رای‌ها: 262 74.6%
  • NDS

رای‌ها: 89 25.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    351

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بابا اصلا گور باباي DS و PSP.
تا كي با همديگه اينطوري صحبت كنيم؟
تا كي توهين؟ حالا محترمانش رو هم يادگرفتيم، با ادبانه ميگيم *** شو.
بابا بسه.
بسه.
برين فروم هاي خارجي (الان مياين ميگين رفتيم، چي فك كردي؟!) ببينين اونا اينطوري باهم حرف ميزنن؟
اگه يكي يه چيزي بلد نيست، مسخره اش ميكنن؟
بابا بسه.
ميدونم سن و سال اكثرتون كمه و سنتون ايجاب ميكنه بهم بپرين ولي يكم احترام، يكم ادب، يكم دوستي و محبت. جاي دوري نميره.
اين حرفا رو واسه اين زدم كه حالم بهم خورد هرچي تاپيك با هر موضوعي ديدم، آخرش شده بحث مسخره و كل كل سر چيزاي بي ربط.
هنوز تو دعواي Xbox و PS3 هستين. حالا ياد گرفتين سر DS و PSP هم ميشه كل كل مسخره كرد.
اومدم يه پست دادم ببينم ميفهمين ديگه نبايد اينا رو مقايسه بكنين يا نه. ديدم كه انگار فلان آيه رو ميخوندم بهتر بود.
بسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسه.
با احترام.

sanandreas

کاربر سایت
Jan 11, 2006
122
نام
میلاد
آره عزیز شما درست می گی . اما سایتای خارجی ظاهرا فرهنگش رو دارن من هم قصد بی احنرامی ندارم اما خوب دیگه خودتون بهتر می دونید .

imnotaretardlikeu

کاربر سایت
Oct 20, 2006
139
البته خیلی وقته که ماها داریم میگیم سونی از کنسول دستیش به قدر کافی حمایت نمیکنه و PSP تقریبا دیگه حرفی برای گفتن نداره و کم کم داره به یه کنسول مرده تبدیل میشه، اما الان دیگه خود سازنده های بازی واسه PSP هم صداشون در اومده.
رئیس climax که یه بازی جدید از سری ATV Offroad Fury رو اخیرا برای PSP عرضه کرده گفته سونی حتما باید یک کاری بکنه وگرنه به زودی تمام شرکتها PSP رو کنار خواهند گذاشت و ازش حمایت نخواهند کرد و ....

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
من به psp راي دادم ولي يه جورايي هر دو تا كنسول رو دوست دارم.هر دو داراي نقاط مثبت و منفي دارن.(البته اين نظر منه:cheesygri )
psp
نقاط مثبت:پخش اهنگ فيلم عكس-گرافيك بالا-قبليت نصب برنامه هاي گوناگون-كارت خور بودن دستگاه
نقاط منفي:قيمت بالاي دستگاه و اينكه مجبوريم يه مموري 2گيگ تهيه كنيم
ds
نقاط مثبت:داشتن صفحه لمسي-قيمت مناسب-بازي هاي سرگرم كننده
نقاط منفي:نداشتن بازي هايي با گرافيك بالا-اكثر بازي هاحالت ميني گيم دارند-نداشتن قابليت پخش فايل هاي صوتي و تصويري

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
در ضمن قابليت پخش فايلاي گرافيكي و صوتي رو هم داره.
مسلما به خوبي PSP نيست، ولي اين امكان رو داره.
يه سرچ در مورد moonshell بكن.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
تا اونجایی که من میدونم یه کارتریج اومده که قابلیت پخش MP3 رو به کنسول DS میده و این هم مثل قبلی ها نیست که هکر ها درست کرده باشن و از طرف خود نینتندو هست فکر کنم یه کارت SD میخوره و موزیک ها رو میریزید تو اون بعدش هم گوش میکنید :cheesygri

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آره عزيز
ولي چون بحث سر مقايسه DS و PSP هست، من از ديد DS هك شده جواب دادم.
اوني كه شما فرمودي براي حالتي هست كه هك نكني و Official بري يه چي بخري.
تو قسمت News يه خبر جالب ميزارم، سر بزنيد.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ضمنا من اينو بگم كه اصلا فرهنگ نينتندو، با Medal of Honor و GTA و اينجور بازيها نميخونه (خوب و بدش با خودتون). واسه همينه كه اين 2تا كنسول اينقدر كم بازي مشترك دارن.
DS يه GTA داره كه همون GTA2 هست كه از بالا نشون ميده و اصلا 3بعدي نيست.
واسه همين دنياي نينتندو چيز ديگه ايه و نبايد انتظار داشت كه اصلا Medal of Honor داشته باشه كه شما بخواين مقايسه كنين كه توي كدوم بهتر اجرا ميشه. درسته بازي مشترك دارن ولي همون بازيهاي مشترك هم يه طوري مستقل از فرهنگ PSP و DS هستن، مثله Carbon.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
منم به دی اس رای دادم. دلیلش رو دوستان گفتن. ولی در جواب آقا عماد باید بگم که بازیهای دی اس کپی خور شده و خود من دارم با بازیهای کپی بازی می کنم. توی مغازه ها هست و قیمتش هم 16 تومان هست. بازیهای کپیش روی کارتریجهای گیم بوی ادونس هست که روی برچسب کارتریج نوشته نینتندو دی اس.
تازگیها ها هم سوپر کارتهایی براش اومده که میتونی بازیها رو دانلود کنی و بریزی توش. همینطور آهنگ و چیزای دیگه رو. حالا من یه بازی دانلود کردم ولی فعلا دارم میبینم که چطوری باید برنامه ی سوپر کارت رو نصب کرد ( چون توی تاپیک قفل شکستن دی اس یکی از دوستان گفته بود از روی سی دی باید نصب کرد که باید ببینم که این برنامه رو از کجا میشه دانلودش کرد )
از میکروفن هم خیلی استفاده ها میشه کرد. مثلا توی بازی نینتنداگز، شما به سگتون یاد میدین که مثلا وقتی گفتم « دراز بکش » سگ، همون کار رو بکنه.
یا مثلا توی بازی واریو ور، ( که مینی گیمی هست ) یکی از بازیهاش اینه که یه غذایی سوخته و دود همه جا رو گرفته و شما باید فوت کنید تا دود ها برن کنار. یا مثلا توی بازی بوکس، باید با یه فوت حریفتون رو بندازین بیرون.

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
به نظر من Psp بهتره
چون هم سخت افزارش خوبه و هم اینکه بازیهاش عالین
و یه نکته مهم اینکه میشه باهاش گیمهای Ps1 رو بازی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر