PSP يا NDS ؟

کدوم؟

• PSP

رای‌ها: 262 74.6%
  • NDS

رای‌ها: 89 25.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    351

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,578
نام
محمدرضا
با Psp شما میتونید فیلمها رو با کیفیت دی وی دی ببینید.
شما نباید به Psp به عنوان یک کنسول صرف نگاه کنید.اون دوستی هم که گفتند نمیشه روی Ps2 بازی Gta رو با کیفیت اجرا کرد چه برسه به Psp باید بهشون بگم که شما کافیه فقط این بازی رو روی این کنسول بازی کنید تا بفهمید این کنسول چه قدرتی داره.کافیه سرعت Cpu کنسول را از 222 مگاهرتز پیش فرض به 333 مگاهرتز ببرید تا ببینید چه جوری Ps2 رو ممیخوره.

البته Ds هم قدرت بالایی داره ولی هر کسی سلیقه ای داره.

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
خودتون نظر بدین ...

سلام
به نظر من PSP خیلی سرتره ولی ...
هم PSP خوبه , هم DS
خودتون نظر بدین ...
Nintendo DS :

4372_1.JPG

Sony PSP :

13775_2.JPG

منبع : Emulator-Zone
با تشکر : میلاد

gamer220

کاربر سایت
Sep 29, 2005
301
نوشته شده توسط Elvish Hero:
آقا این تالار چرا تاپیک نداره؟خوب ایسن تاپیک رو من الان میزنم به خاطره اینکه همین الان با یکی از بچه های سایت داریم در مورد این بحث میکنیم.البته من که میدونم همه میگن دی اس!چرا؟چون بازیای پی اس پی یه سری بازیه کاملا عادین.فقط گرافیکش بالاتره که اونم به درد نمیخوره.اگه گرافیک میخواین برین با همون پول یه 6600 بگیرین بندازین رو سیستم کوئک یا فیر یا هر کوفت دیگه بازی کنین!!!(البته به هیچ وجه به این دو تا بازی توهین نکردما)ولی بازیای دی اس رو با بازیهای هیچ کنسولی نمیشه مقایسه کرد.تا کی میخواین یه سری بازیو بازی کنین که مشابهشو هزار بار بازی کردین؟مثلا شما اون ایده تقسیم تصویر تو ویوتیفول جوی دی اس رو تو کدوم بازی دیدین؟یا انتقال بازی بین دو تصویر که معمولا یه چیزی مث این تو اکثر بازیای دی اس هست؟بگذریم که فیمت خودش و بازیهاش نزدیک نصف قیمت پی اس پی و بازیهایشه.
من مقایسشون میکنم :confused: کنسول دستی psp حکم یک دونه computer رو داره و مثل ps3 فقط یک کنسول نیست :cheesygri :cheesygri :cheesygri ( رجوع شود به اسکندر نامه ی ps3 )
psp رو نمیشه با ds مقایسه کرد البته ds هم خصوصیات خاص خودش رو داره ولی با psp خیلی کارا میشه کرد که با ds نمیشه .... psp فقط برای بازی نیست ولی ds فقط برای بازی هست ... اگه psp بگیری هم بجای mp3 player ازش استفاده میکنی هم باهاش مثل ipod - show میبینی و هم ........;)

psp با اون همه امکاناتش واقعا قیمت مناسبی داره ..... اگه لیست بازی هایی که قرار هست برای psp بیاد رو یک نگاهی کنید دیگه این حرف رو نمیزنید .... بازم میگم psp = pc از نوع ps :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته خیلی مضحکه اگه بگیم پی اس پی از نظر بازی از دی اس بهتره!اینو هم از روی فروش کنسول،فروش بازیها،امتیاز بازیها میشه فهمید به اضافه اینکه گفتم شما به هیچ وجه تجربه ی دی اس رو نمی تونین با هیچ کنسول دیگه ای داشته باشین.از یه طرف دیگه مضحکه که بخوایم یه Media Portable Deviceرو با ipodمقایسه کنیم.یعنی با قیمت یک پی اس پی میشه جفت اینارو گرفت.بگذریم از اینکه با 100 دلار ارزونتر از پی اس پی میشه یه دی اس با تجهیزات کامل گرفت که همه ی این کارهارو بکنه.و همچنین مضحکه که بگیم دی اس سخت افزار قوی تری نسبت به پی اس پی داره ولی اینم مضحکه که بگیم در این نسل از کنسولها ضعیف ترین کنسول از جمع اون دو تای دیگه 3 برابر بیشتر با اقبال عمومی مواجه شد!

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
دوستان گول نخورید برید IPOD بگیرید
من خودم IPOD داشتم یه زمانی کیفیت صداش خوبه ولی هیچ موقع حتی به پای کیفیت صدای گوش W900I نمیرسه چه برسه به PSP!
تا اون جایی که تو این تاپیک میبینم کسانی که تا حالا این کنسول ها رو امتحان نکردن رای به DS دادن!;) :cheesygri

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
نوشته شده توسط Sasy360:
دوستان گول نخورید برید IPOD بگیرید
من خودم IPOD داشتم یه زمانی کیفیت صداش خوبه ولی هیچ موقع حتی به پای کیفیت صدای گوش W900I نمیرسه چه برسه به PSP!
تا اون جایی که تو این تاپیک میبینم کسانی که تا حالا این کنسول ها رو امتحان نکردن رای به DS دادن!;) :cheesygri
کیفیت و کارایی پخش موزیک در PSP قابل قیاس نیست با iPod :cheesygri

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
ساسان جان از شما چه پنهون که من جفت کنسول ها رو امتحان کردم.
من هیچ تعضبی روی هیچ شرکتی ندارم.ولی اینو باور دارم که اگه بخوام پول بدم PSPبخرم فقط واسه گرافیک با اون پول میتونم یه 6800GTبخرم که از نظر کارایی گرافیکی با PSPقابل مقایسه نیست.و اگه بخوام برای بازیی مثل Liberty City storiesبرم PSPبخرم فکر نکنم چیز بهتری نسبت به VCیا SAباشه.
ممنون...

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط Elvish Hero:
ساسان جان از شما چه پنهون که من جفت کنسول ها رو امتحان کردم.
من هیچ تعضبی روی هیچ شرکتی ندارم.ولی اینو باور دارم که اگه بخوام پول بدم PSPبخرم فقط واسه گرافیک با اون پول میتونم یه 6800GTبخرم که از نظر کارایی گرافیکی با PSPقابل مقایسه نیست.و اگه بخوام برای بازیی مثل Liberty City storiesبرم PSPبخرم فکر نکنم چیز بهتری نسبت به VCیا SAباشه.
ممنون...
به نظر من این نوع دستگاه ها برای کساییه که اولا وقتش رو داشته باشن . ثانیا پولش رو
من پول به این اشغال ها نمیدم بجاش میرم PS 3 میگیرم

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
یادمه یه زمانی حسین (Ashe) توی بازی دات اومد گفت که خرید کنسول دستی کاملا کار اشتباهیه دلیل هم داشت و کاملا قانع کننده تا بحال فکر کردین پولی که بالای این کنسول ها می دین چقدر ؟ بعد از خرید 10 تا بازی باید خونه زندگی رو بفروشین و بی خیال زندگی بشین . برای انتخاب کنسول باید معیار های زیادی رو در نظر گرفت که یکیش نوآوری هست اون موقع که من یه GBA رو به یکی از فامیلامون پیشنهاد کردم (یه کنسول می خواست که همیشه باش باشه) اصلا از قیمتش خبر نداشتم بعد که رفت خرید یه بلایی سر ما آورد که نگو .
بهر حال اگر واقعا پول دارید درنگ نکنید و اونی که دوست دارید بخرید اگه نه برین یه گوشی توپ بخرین و بشنین بازی کنین ، اس ام اس بزنین ، شماره بدین ، با بلوتوس بازی کنین (مولتی پلیر موبایل) ، آهنگ گوش کنین و.... کسی که می خواد وارد بحث کنسول دستی بشه باید از لحاظ اقتصادی تامین باشه مثلا من الان تمام کنسول های خونگی رو دارم بجز X360 ولی حتی یه کنسول دستی هم ندارم چون خداییش پولم نمی رسه (این کله خر بازی رو سر جریان GC در آوردم اما اون بالاخره هک شد و من فقط دوتا بازی رو براش اصل خریدم) در ضمن توی شهرستان ها به این سادگی نمی شه بازی های این کنسول ها رو گیر آوردم مثلا PSP تو اکثر شهرهای بزرگ اومده و نسبتا ( نگاه نسبتا برای کنسول یعنی هیچی) پیشتیبانی هم می شه ولی کمتر جایی دیدم که کسی تو اینجا(شیراز) راجب DS حرفی بزنه وقتی بحث می شه تو کلاس و بچه می گن می خوایم PSP بخریم من الکی برای اینکه بگم یه چیزی می دونم می گم برین DS بگیرین بعد برای هر کدومشون باید دوساعت تو کافی نت عکس و سایت نشون بدی تا بفهمه چیه بعد آخرشم بهت می گه اینکه که همئن میکرو و مسخره ت می کنه بهرحال روی این کنسول ها فعلا زیاد نمی شه حساب کرد اما من اگه بگیرم همون DS رو می گیرم بهمون دلایلی که عماد می گه
------------------------------------------------------------------
راستی بچه کیانوش رو کسی ندیده چون همیشه میومد و از نینتندو دفاع می کرد ولی حالا یه مدتی هست که غیبش زده

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
اقايون لطفا بحث نكنيد اولا شبيه سازهاي dsبراي pspاومده و ميشه مثلا بازي ماريو بارس رو با كيفيت بالاتر از ds بازي كرد.
بعد كي ميگه بازيهاي كپي psp 30000 تومنه من ديروز 20 بازي كپي رو روي يهdvd 6000 تومن خريدم. بماند كه يه دوربين هم براش ساختن.:dots: :dots:

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
اقايون لطفا بحث نكنيد اولا شبيه سازهاي dsبراي pspاومده و ميشه مثلا بازي ماريو بارس رو با كيفيت بالاتر از ds بازي كرد

این رو دیگه تا حالا نشندیه بودم...!!
شاید ماریو قدیمی ها بود مثلا مال گیم بوی...یا سوپر نیتندو..
حالا بر فرض که بشه..حال دی.اس تو صحفه ی لمسیشه...

من خودم پی.اس.پی دارم...می خوام دی.اس هم بخرم....اینو گفته که فکر نکنی طرفدار دی.اس تنها هستم...

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
به نظره من ds بيشتر حال ميده و همه گير تره.لي من با قابليتهاي psp بيشتر حال ميكنم و دلم ميخواد مثلا يه بازي مثله موست وانتد رو توش در حده ps2 بازي كنم.البته ds هم مزاياي خودش رو داره ولي مزاج من با بازيهاي جاپوني جور در نمياد و مشكله اساسي دارم.(سوپر ماريو فقط از براس خوشم اومد و 3d-mario kart-paper mario و هيچكدوم به نظره من نتونستن مثله براس براي من جذاب باشن.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر