PS3 Trophy Ranking [پست اول تاپیک خوانده شود]

ملاک تشخیص برترین تروفی باز سایت از نظر شما ؟

• Platinum بیشتر

رای‌ها: 53 50.5%
  • level بالاتر

رای‌ها: 52 49.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    105

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ببخشید الان این رنکینگ بر اساس چیه؟LEVEL یا PLATINUM?
به نظر من اگر بر اساس Platinum باشه خیلی خیلی دقیق تره چون وقتی یه بازی رو پلاتینیوم میکنید بسیار سخت تر از اونه که دو تا بازی رو 60 درصد کنید!دقیقا مثل جریانی که در اچیومنت ها به وجود میاد وقتی یه بازی رو 1000 کنید خیلی سخت تره تا دوتا بازی رو 500 کنید.خواهشا یه کمی فکر کنید !!!
بر اساس level هست. فکر کردن نمی خواد دیگه. تو این موارد نظر جمع مهم هست و من هم نظر خودم روی پلات بوده و هست و تمام پست هام تو این تاپیک موجوده. اما جمع یک چیز دیگه رو میگه. در ضمن شما اون مثالی که در مورد اچیومنت ها زدی به طور کل حرفت در مورد پلات ها رو رد می کنه. به این خاطر که تو اچیومنت هرکی عددش بیشتر باشه بالاتر هست نه هرکی که بیشتر 1000تایی داشته باشه. نظر بچه ها برای تروفی هم همین بوده تا حالا.

چی شد؟! یه دفه په رفت بالا من تو تاپیک بودم refresh کردم دیدم 51 رای شده level?! بازم خوبه:)
رای level که الان 1 روزی هست 51 هست. ماله پلات یکهو رفت بالا که برای من هم جای تعجب داره.

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
بر اساس level هست. فکر کردن نمی خواد دیگه. تو این موارد نظر جمع مهم هست و من هم نظر خودم روی پلات بوده و هست و تمام پست هام تو این تاپیک موجوده. اما جمع یک چیز دیگه رو میگه. در ضمن شما اون مثالی که در مورد اچیومنت ها زدی به طور کل حرفت در مورد پلات ها رو رد می کنه. به این خاطر که تو اچیومنت هرکی عددش بیشتر باشه بالاتر هست نه هرکی که بیشتر 1000تایی داشته باشه. نظر بچه ها برای تروفی هم همین بوده تا حالا.

رای level که الان 1 روزی هست 51 هست. ماله پلات یکهو رفت بالا که برای من هم جای تعجب داره.
:)):)):))=))برهان 3 تاشو بچه های ما دادن :p:pکه اونا هم نظرشون روی پلات بود ولی این جور که معلومه بچه های بالا هوای اونطرفی ها رو داره :))چون10 تایی فاصله داشت بعد از ظهر الان اومدم دیدم 2 تا زده جلو ما :)):)):-oتو نظرت چیه :p:-/اینم شده مثل انتخاباتمون :)):))=))=))

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

به اشکان جان Report دادم که رسیدگی کنه ...که چرا Plat ها ظرف چند ۱ ساعت بالای ۸ تا رای گرفت :)
همینطور جواد جان هم گفت که پیگیری این جریان رو به مدیر ها میگه !!!

برهان بهت PM میدم یک چیزی رو چک کنی ... بعد از فوتبال البته :d

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
این بحـــث مقایسه ای Plantium یا Level ِ بالاتر دقیقاً مثـــل مقایسه ی Gamerscore بالاتر یا Gamerscore Completion % ِ بالاتر ِ ! Leaderboard تمام سایت ها کسی که GS بیشتری داره رو بالاتر نشون میده ، ولی وقتی میخوای ارزش کار یه نفر رو بررسی کنی باید بری مورد دوم رو ببینی ! طرف 100 هزار تا GS داره با Completion % 33 :D

• Like
Reactions: Politiciλn

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
:)):)):))=))برهان 3 تاشو بچه های ما دادن :p:pکه اونا هم نظرشون روی پلات بود ولی این جور که معلومه بچه های بالا هوای اونطرفی ها رو داره :))چون10 تایی فاصله داشت بعد از ظهر الان اومدم دیدم 2 تا زده جلو ما :)):)):-oتو نظرت چیه :p:-/اینم شده مثل انتخاباتمون :)):))=))=))
اصلا بحث این چیزا نیست. ارزش نداره به خاطر همچین چیزی آدم تقلب کنه. بعدش هم من یا یکی از مدیرها بخواد عوض کنی کار خیلی راحت تر از این حرف هاست که شما فکرش رو بکنی. تو 5ثانیه میشه عوضش کرد.

اگه میشه یکی این پست اول رو ویرایش کنه ! یه ذره جابه جا شدن بعضیا !
صفحه قبل توضیح دادم.

این بحـــث مقایسه ای Plantium یا Level ِ بالاتر دقیقاً مثـــل مقایسه ی Gamerscore بالاتر یا Gamerscore Completion % ِ بالاتر ِ ! Leaderboard تمام سایت ها کسی که GS بیشتری داره رو بالاتر نشون میده ، ولی وقتی میخوای ارزش کار یه نفر رو بررسی کنی باید بری مورد دوم رو ببینی ! طرف 100 هزار تا GS داره با Completion % 33 :D
دقیقا زدی به هدف:D البته من خودم دوست دارم خلاف leaderboard جهانی باشه اما اکثریت به همون مدل تروفی بیشتر رنک بالاتر رای دادند:D

در ضمن نظرسنجی هم تا اطلاع ثانوی بسته شد.

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
بعضي از دوستان الكي جو ندن . خود مديرا ميدونن بايد چيكار كنن . نميدونم چرا همرو جو گرفته !!!! :|
دقیقا زدی به هدف:biggrin1: البته من خودم دوست دارم خلاف leaderboard جهانی باشه اما اکثریت به همون مدل تروفی بیشتر رنک بالاتر رای دادند:biggrin1:
واقعا تعجب ميكنم شما هم بجاي اينكه بري ليستو اپديت كني پستاي الكي رو نقل قول ميكني
اسمتون رو فعلا قرار دادم و تو رده 20 گذاشتم تا هر وقت خود سهیل اومد کامل درستش کنه. موفق باشید
باشه . ممنون از رسيدگيتون .

مــن دوست دارم نظرم رو در این مورد بگــم ، به شمــا ربطــی داره؟
پس بهتره قوانين رو مطالعه كني چون به بعضي پستها ميگن اسپم كه ماشالا تو بعضي تاپيكا پره ....
انتظار هم ندارم البته مطلبی رو که گفتم متوجه بشید
چون پست شما خيلي پر محتوا بود بنده نفهميدم درسته ...

دليلي نميبينم ديگه به اين تاپيك بيام . بحث با بعضيها فايده نداره . حالا دوستاني كه احيانا اسپم ميدن ميتونن بريزن سر هوا :d

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بعضي از دوستان الكي جو ندن . خود مديرا ميدونن بايد چيكار كنن . نميدونم چرا همرو جو گرفته !!!! :|

واقعا تعجب ميكنم شما هم بجاي اينكه بري ليستو اپديت كني پستاي الكي رو نقل قول ميكني
اسمتون رو فعلا قرار دادم و تو رده 20 گذاشتم تا هر وقت خود سهیل اومد کامل درستش کنه. موفق باشید

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
مــن دوست دارم نظرم رو در این مورد بگــم ، به شمــا ربطــی داره؟
الکی و غیرالکی رو هم ناظم تشخیص میده و اگر لازم شد پست رو پاک میکنه.
انتظار هم ندارم البته مطلبی رو که گفتم متوجه بشید.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,347
نام
امیر حسین
مگه BlackCat چی گفته که بهتون برخورده ؟ چیزی نگفته که ! اتفاقا منم باهاشون موافقم! نظرش رو در مورد تروفی داده فقط!
بعدشم چرا انقدر عجله دارید برای آپدیت لیست صفحه ی اول! به نظر من جمعه تا جمعه لیست آپدیت بشه خوبه دیگه! ملت وقت اضافی ندارند که 24 ساعته بشینند چک کنند که کی تروفی بیشتر گرفته و اومده بالا :d

• Like
Reactions: Politiciλn

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
امیدوارم از بین افراد توی لیست کسی PS3 Jailbreak نکرده باشه
{آه ه ه ه من وجدان شما بیدم آه ه ه ه}
من مطمئن هستم كساني كه TOROPY اينجا گذاشته اند همگي بازي اورجينال استفاده كردند و امار واقعي ارائه كردند و چيزي به عنوان كپي استفاده نكرده اند چون با بيشتر اين بچه ها اشنا هستم .و متخلف پيش ما هيچ كسي نيست .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان بهتره تو رفتار و حرف زدن خودتون دقت کنید. احمد چیزی نگفت که همه اینجا عصبانی شدند. حرفش هم کاملا درست بود و من نمیدونم چرا ner_devilhunter پست ایشون رو الکی فرض کرد. اتفاقا توضیح کامل و مقایسه عالی رو نسبت به اچیومنت و تروفی انجام داد که حرفش هم کاملا درست بود. پس بهتره همه یک تجدید نظری تو رفتارشون بکنند. مرسی

xerses13
اينم مال من :d
سلام
باید مثل بقیه به صورت عکس قرار بدین نه اسم.
موفق باشید

نگران نباشید کسی اینجا هک شده کار نمیکنه و همه شناخته شده هستند. اگر هم کسی تروفی هک شده داشته باشه پایین لیست هست.

در ضمن مواظب رفتارتون باشید. فکر نکنم به من و شما مربوط باشه که کسی که اینجا پست میده PS3 داره یا به PSN وصل میشه یا نه. پست ایشون مربوط به تاپیک بوده و هست و یک مقایسه در درک بهتر مطلب بوده. پس مشکلی نداره. اگر هم مشکلی داشته باشه من خودم تذکر میدم.

مگه BlackCat چی گفته که بهتون برخورده ؟ چیزی نگفته که ! اتفاقا منم باهاشون موافقم! نظرش رو در مورد تروفی داده فقط!
بعدشم چرا انقدر عجله دارید برای آپدیت لیست صفحه ی اول! به نظر من جمعه تا جمعه لیست آپدیت بشه خوبه دیگه! ملت وقت اضافی ندارند که 24 ساعته بشینند چک کنند که کی تروفی بیشتر گرفته و اومده بالا :d
دقیقا حرفت درستی زدی که من هم اول این پست بهش اشاره کردم.

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
من مطمئن هستم كساني كه TOROPY اينجا گذاشته اند همگي بازي اورجينال استفاده كردند و امار واقعي ارائه كردند و چيزي به عنوان كپي استفاده نكرده اند چون با بيشتر اين بچه ها اشنا هستم .و متخلف پيش ما هيچ كسي نيست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر