PS3 Trophy Ranking [پست اول تاپیک خوانده شود]

ملاک تشخیص برترین تروفی باز سایت از نظر شما ؟

• Platinum بیشتر

رای‌ها: 53 50.5%
  • level بالاتر

رای‌ها: 52 49.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    105

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
جان ؟ یعنی چی؟ :|
برو بچه خودت اینکاره ای فک میکنی همه مثل خودتن ! :d

اینو نفهمیدم ! :|

برو عمو خودتی :d
اینو چی میگی ؟
PSN Trophy Leaders | Mehdi_PS

psnprofiles هم هنوز نفهمیده و گرنه اونم میفرستت تو بخش dirty .;) کلا یه ذره دیر میفهمه psnprofiles چون کاربراش زیادترن .
در کل خودتو خسته نکن مثل تو خیلی زیادن اخر سر هم حذف میشن فقط خودشونو الاف میکنن اخر عاقبت نداره به جز بد نامی ;)

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
Mohsen_47.png

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
الان خیلی وقته رنکینگ اپدیت نمیشه
بعدشم اون زمان هنوز کسی نمیتونست با کنسول کپی خور و هک بره تروفی بگیره بعدشم تروفی هک بکنه باد زیر غب غب بندازه

AdamFoRosH

کاربر سایت
Jul 10, 2013
9
نام
سهیل ساجدی
جان ؟ یعنی چی؟ :|
برو بچه خودت اینکاره ای فک میکنی همه مثل خودتن ! :d

اینو نفهمیدم ! :|

شما چطور پلات میکنی با cheat سونی نمی فهمه ؟ اخه لیست تروفی هاتو دیدم نصف پلات هات رو با cheat گرفتی . اون ninja guiden sigma 2 مرد میخواد پلات کنه سختترین بازی هست که تا بحال ساخته شده اون وقت شما اومدین با cheat پلات کردین من خودم زندگی پاش گذاشتم ultimate ninja رو تمام کردم ولی اون تروفی طلا mission ها محاله کسی بگیرش حتی کسانی که تو لیدبوردش رکورد میزنن سر اون تروفی کم میارن !!! این همه میگن max payne 3 سخته . درجه سختی max payne در مقابل ninja guiden 2 هیچه شاید بگم پلاتش 10 برابر از max payne هم سختتره بعد شما اومدی پلاتش کردی دیگه id تو زیادی تابلو کردی هر کی اون پلات ninja 2 رو ببینه فوری میفهمه cheat زدی

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
اجازه بدین من هم یه نظر بدم از نظر من پلاتینوم جز این که وقت ادم رو بگیره و اعصاب ادم رو بی خود درگیر تمام کارهایی رو که ناخواسته باید انجام بدی بکنه چیزی جز انداختن یدونه عدد ندارد . لذت بازی کردن اتفاقا وقتی بیشتر میشه که ادم بیاد از ظرفیت هایی که باب میل ادم توی گیم هست استفاده بکنه

من خودم 17 تا پلاتینوم دارم اما چیزی جز درد رنج به یاد نمیارم

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
اجازه بدین من هم یه نظر بدم از نظر من پلاتینوم جز این که وقت ادم رو بگیره و اعصاب ادم رو بی خود درگیر تمام کارهایی رو که ناخواسته باید انجام بدی بکنه چیزی جز انداختن یدونه عدد ندارد . لذت بازی کردن اتفاقا وقتی بیشتر میشه که ادم بیاد از ظرفیت هایی که باب میل ادم توی گیم هست استفاده بکنه

من خودم 17 تا پلاتینوم دارم اما چیزی جز درد رنج به یاد نمیارم
دقیقا با شما موافقم
یکاری میکنه حال ادم از باکس ارت بازی هم به هم میخوره

JOHN-5

کاربر سایت
Aug 23, 2011
37
نام
رضا
من خودم عشقم پلاتینومه وقتی هم آدم خودش براش زحمت میکشه لذت بخش هست اتفاقا یه چیز بسیار خوبی هم داره تروفی اونم اينه چون ایده و هدف برای انجام یه کاری تو گیم میده خوب آدم زمان بیشتری رو میتونه صرف بازی کنه ولی اگه تروفی نباشه من برم مثلا تو Red Dead Redemption با اسب هی برم این ور اون ور به تماشایه سخره ها و بیابان های خشک بی ابو علف بعد حتی شده یه بخشی تو بازی وجود داشته که اصلا من روحمم خبر نداشته از طریق تروفی فهمیدم نمونه Silent Hill Downpour این برا خودش کلی آیتم و قسمت های مختلف داره که تا قبلش من نمیدونستم و از کجا باید میدونستم بعد صرفه اقتصادی هم داره خوب بازیرو یه بار تا آخرش بریم ظرف دو سه روز تموم بعد این جوری اصلا هیچ لذتی نداره مخصوصا برایه بازی های پیچیده امروزی قدیم بازی ها خوب خیلی سرراستو ساده بودند مثل الان نبود لذا تروفی کمک میکنه به بهتر فهمیدن بازی یعنی قطعا هیچ شکی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر