PS3 News

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
تکاوج ما با رابطه شما با دست اندرکارن Sony آگاهیم ولی یک لینک هم لطف کنید بد نیست . :biggrin1:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
tekken6****wow

ps3_tekken_6_16.jpg

ps3_tekken_6_15.jpg

ps3_tekken_6_14.jpg

ps3_tekken_6_13.jpg

:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
!

اسم موتور گرافیکی فاینال 13 Unreal Engine3 هستش که متعلق به کمپانی Epic سازنده Gears Of war و Unreal Tournament هست که چند وقت پیش Square لیسانس استفاده از این موتور گرافیکی رو از این شرکت خرید و اون عکسی هم که شماها دیدین از گیمپلی بازیه و جای تعجب نداره! چون با استفاده از این موتور گرافیکی قوی و قدرت پردازش عالی Ps3 میشه گرافیک رو از این هم بالاتر برد و احتمالا این بازی Q2 2008 به بازار بیاد چون کلی کار داره For More Info Visit : http://Unrealtechnology.com

آخرین ویرایش:

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
منم اين تريلر رو ديدم خيلي باحال بود.
virtua fighter 5 هم باحاله.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
نميدونم گفتن اين فايده داره يا نه ولي سهيل جان فكر ميكنم Unreal Engine 3 باشه كه براي FF 13 استفاده ميشه (جفتش رو باهم گفتي Unreal Engine 13 ! )

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اسم موتور فاینال فانتزی 13 White Engine حالا نمیدونم چرا الکی از خودتون میگید UE 3
UE3 اسکوار لیسانش رو خریده اما هنوز نگفته تو کدوم بازی ازش استفاده میکنه;)

Double Agent

کاربر سایت
Feb 20, 2006
14
فعلا که Halo 3 بدجوری گندزده (در واقع گرافیک بازی در حد همون Halo2 هست)

و همچنین چیزی از Kill Zone 2 ندیدیم;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اسم موتور فاینال فانتزی 13 White Engine حالا نمیدونم چرا الکی از خودتون میگید UE 3
UE3 اسکوار لیسانش رو خریده اما هنوز نگفته تو کدوم بازی ازش استفاده میکنه;)

Final Fantasy XIII will run on the "White Engine", a proprietary engine built for Square Enix's next-gen games. The game was originally planned for the PlayStation 2 but was later moved to the PlayStation 3 after the development team discovered the power of the platform.

Square Enix recently announced they had licensed Epic Games' Unreal Engine 3 to use on a number of particular next generation titles, but will still use the White Engine for most exclusive Playstation 3 games, most notably Final Fantasy XIII.[3]

ok؟

منبع
(به پاراگراف دوم دقت كن، باريكالله)

ضمنا استفاده كردنش توي FF XIII رو ديگه همه ميدونن! نياز به منبع نبود.

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
tekken6****wow

تیکن !! میخواام :(( چیزی که معلومه من عمرا Ps3 بیگیرم ولی 360 رو میگیرم ، فرض کنید بشینم بجای تیکن DOA بازی کنم :sick: :punish:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
فعلا که Halo 3 بدجوری گندزده (در واقع گرافیک بازی در حد همون Halo2 هست)
1. این چیزی که میبینی نسخه بتای بازی ( کامل نشده . در حال کار . نصفه نیمه ) :biggrin1:
2. بازی تاریخ عرضه نداره ( امیدوارم درک کنی یعنی چی ) :-"
3. همین که نیامدن یه دمو CG بخورد ملت بدن و بعد گندش در بیاد کار بزرگی کردن ;)
4. فعلا که معنای واقعی گند کاری Killzone 2 هست که از خجالت حتی نمیتونن 4 تا عکس از بازی نشون بدن . چون با مخفی کاری های Sony توقع مردم چند برابر شده .
5. به فاجعه Tekken 6 هم یک نگاهی بندازی بد نیست .
6. شما Halo 2 رو بازی کردی که اینقدر با اطمینان میگی که مثل اونه .
منم اين تريلر رو ديدم خيلي باحال بود.
virtua fighter 5 هم باحاله.
موافقم ;)

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
درود

1. این چیزی که میبینی نسخه بتای بازی ( کامل نشده . در حال کار . نصفه نیمه ) :biggrin1:
2. بازی تاریخ عرضه نداره ( امیدوارم درک کنی یعنی چی ) :-"
3. همین که نیامدن یه دمو CG بخورد ملت بدن و بعد گندش در بیاد کار بزرگی کردن ;)
4. فعلا که معنای واقعی گند کاری Killzone 2 هست که از خجالت حتی نمیتونن 4 تا عکس از بازی نشون بدن . چون با مخفی کاری های Sony توقع مردم چند برابر شده .

موافقم ;)
اول که halo تو 2007 میاد. یعنی حداکثر 8 الی 9 ماه دیگه. که این زمان خیلی کمی برای یه بازی خیلی کامل است.
اقا الان mgs4 یک سال به عرضه مونده یه تراینر منتشر کرده بود که گرافیکش صد برابر بهتر از این بازی halo بود. تازه گرافیک mgs4 هر روز روش کار می شه و زمانی که عرضه بشه دیگه فکر نکنم هیچی روئ دستش بتونه بیاد.
تازه عکس جدید ff را دیدی.
در ضمن منظورتاز فاجعه tekken چی بود؟
یه چیز دیگه بگم:
شما خیلی تابلو طرفدار 360 هستی و خیلی زود بازی مثل dmc و mgs و ff و sotc و... فراموش کردی.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
1. این چیزی که میبینی نسخه بتای بازی ( کامل نشده . در حال کار . نصفه نیمه )
2. بازی تاریخ عرضه نداره ( امیدوارم درک کنی یعنی چی )
3. همین که نیامدن یه دمو CG بخورد ملت بدن و بعد گندش در بیاد کار بزرگی کردن
نقل قول:
به فرض که حرفای شما درست اما معمولا برای نشون دادن بازیهای بزرگ خوب کار میکنن! منظورم اینه که برا بازیی مثل این که نمیان هول هولکی بازی بسازن! حالا من که ندیدمش اما اگه الان گرافیکش خوب نباشه نمیشه انتظاره گرافیک بالایی ازش داشت
بعد هم این بازی اونقدر بزرگه که نیازی به گرافیک نداره و فروشش رو میکنه
لطفا در مورد کیلزون هم اینجوری نگو که جدا خنده داره!
نمیدونم گند کاری رو چی میدونی؟ اینکه تو گیم اسپات جز لیست بازیهای خیلی مهم رفته و یا اینکه این همه گیمر در انتظارشن؟
یه چیز بگم که سونی شاید خیلی کلک ها زده باشه اما اگه رو گیمی حساب باز میکنه و بعد اون دمو حتی میگه این پروژه از گرونترین فیلم دنیا هم گرونتره! مطمین مطمین باش یه شاهکاره به تمام معنا میشه!
من در مورد گرافیک چیزی نمیگم چون اون موقع بچه های قدیمی سایت یادشونه تو بازیدات جز اولین نفرایی بودم که گفتم این دمو ریل تایم نیست!
اما اگه به عکسای killzone 1 دقت کنی میبینی که از حداکثر گرافیک ps2 استفاده کرده!
هر چند گیم اسپات نامرد احساسی امتیاز داد ولی اون بازی هم گرافیک عالی داشت دیگه چه برسه به 2!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
و همچنین چیزی از Kill Zone 2 ندیدیم;)
امین تو نیستی؟؟؟؟

یه تراینر منتشر کرده بود
چی منتشر کرده بود؟؟؟
84.gif
84.gif
210.gif

منظورت تریلر هست

تازه گرافیک mgs4 هر روز روش کار می شه
خیال کردی روی گرافیک halo 3 هر یه سال در میون کار میشه؟؟؟

زمانی که عرضه بشه دیگه فکر نکنم هیچی روئ دستش بتونه بیاد.
شما خیالت راحت باشه ...ps3 انقدر قدرت داره که بعد از چند روز گرافیک mgs از چشت بیوفته

جز اولین نفرایی بودم که گفتم این دمو ریل تایم نیست!
درست گفتی...من هم اگه جای تو بودم میگفتم....چون خیلی تابلو بود که این دمو ریل تایم نیست....(با توجه به اینکه هنوز ps3 کامل نشده بود )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر