PS3 News

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
البته اينو بگم كه دسته PS2 داراي Patent هست، يعني به عنوان اختراع ثبت شده.
و من به ارزش اون كنترلر وقتي پي بردم كه با 360 بازي كردم.
نميدونم، طرفداراي 360 برنخوره ولي انگار دستش براي دست normal طراحي نشده، چون آنالوگ چپش، بالا تر از سمت راستي هست، درحالي كه بايد موازي باشن.
شما هم مجبور ميشي دستت رو غير موازي نگه داري كه از لحاظ Ergonomy هم مشكل داره.
البته اگه اينكارو ميكرد احتمالا به مشكل اينكه به طراحي ثبت شده سوني شبيه ميشد، برميخورد.
نظر منه!
البته اهل فن معتقدن كه بهترين كنترلر، كنترلر NES هست.
يكي از دليلاش هم فروش اين كنسول هست.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
دسته فقط وی موت!!
دسته های Ps2 همه چیش ثبت شده
حتی مثلث دایره ....
البته دسته های 360 هم اول کار خیلی مشکله اما بعدا عادت میکنی ;) عوضش یه خوبی در مورد بازی های شوتینگ داره که عین ماشه هست
دسته های دریم کست و N64 هم بد نبود ;)

پ.ن : امضا رو از ما تقلید کردی ؟ :d

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
راستی یه سوال میکنم نخندینا !
تو مصاحبه کوجیما تو e3 کوجیما گفت We Lost The Vibration But Now We Have Motion Sensor اینو در مورد دسته های پی اس 3 گفت مگه ویبریشن برداشته شده !؟

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
ویبریشن ورداشته شده و به خاطر همین هم دسته ها تا مقدار زیادی سبک شدن
حالا اینکه خوبه یا بده با خودتون!!

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
ویبریشن ورداشته شده و به خاطر همین هم دسته ها تا مقدار زیادی سبک شدن
حالا اینکه خوبه یا بده با خودتون!!

دوباره سلام !
حالا ویبریشن ور داشته شده 100 % من مخالفم ! بابا چه معنی داره عجب ! اکثره احساسات شخصیتی باش بازی میکنید رو ویبریشن به شما منتقل میکرد ( صدای قلبه رایدن وقت PSG1 زدن که یادتونه :cheesygri ) حالا 360 ویبریشن داره یا نه !؟

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
می تونم بپرسم شما تا حالا چند مدل گیم پد دستت گرفتی که دسته ps رو مادر کنترل های دیگه می دونی؟

دسته بی سیم نیروی برقش که از آسمون نمیاد که! باید بالاخره به کمک یه باطری بهش برق رسانی کرد. در ضمن این چه ربطی به دسته wii داشت؟

قبول دارم که اطلاعات بعضی ها خیلی بیشتر از اطلاعات ما هست ولی باید بگم این مدریت سایت هم دنباله سوژه هست.
مرسی از اینکه warningگت رو سر ما پیاده کردی . اینا مثل بیشتر گفتگوهای دیگه نظر شخصیه .من با دسته XBOX.PS.pc بازی کردم و کنترلر بعضی کنسول ها رو فقط دیدم و علاقه چندانی برای تجربه اونا ندارم ولی بازم رو حرفم هستم چه درست چه غلط و میدونم خیلی ها هم موافقن . راستی با کنترلرهای سگا و میکرو هم بازی کردم (مطلب اخر واسه خنده بود :cheesygri )
در مورد مطلب دوم منظورم رو درست برداشت نکردی .منظورم این بود که مثل پی اس2 فقط با سیم به کنسول وصل بشه . مگه دسته های PS2 باتری دارن و ما نمیدونستیم ؟ :confused:( ولی بیسیم کردن دسته ها رو خوب اومدن ) ربطش هم به Wii اینه که دسته های به قول شما بیسیم دار پی اس3 مثل کنسول Wii از مختصات استفاده میکنن (واسه پی اس 3 بعضی بازیها ) و بازی به سبک حرکت دادن کنترلر تو هوا کنترل میشه!

اگه اطلاعات دیگه ای دارین ما رو هم بی نصیب نکنین :love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
دوباره سلام !
حالا ویبریشن ور داشته شده 100 % من مخالفم ! بابا چه معنی داره عجب ! اکثره احساسات شخصیتی باش بازی میکنید رو ویبریشن به شما منتقل میکرد ( صدای قلبه رایدن وقت PSG1 زدن که یادتونه :cheesygri ) حالا 360 ویبریشن داره یا نه !؟

360 شوک داره;)
PS3 نداره واسه اینکه موشن سنسور رو گزاشتن روش;) (فکر کنم درست نوشتم شایدم اشتباه نوشتم موشن سنسور رو)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
قبول دارم که اطلاعات بعضی ها خیلی بیشتر از اطلاعات ما هست ولی باید بگم این مدریت سایت هم دنباله سوژه هست.
مرسی از اینکه warningگت رو سر ما پیاده کردی . اینا مثل بیشتر گفتگوهای دیگه نظر شخصیه .من با دسته XBOX.PS.pc بازی کردم و کنترلر بعضی کنسول ها رو فقط دیدم و علاقه چندانی برای تجربه اونا ندارم ولی بازم رو حرفم هستم چه درست چه غلط و میدونم خیلی ها هم موافقن . راستی با کنترلرهای سگا و میکرو هم بازی کردم (مطلب اخر واسه خنده بود )
ببین عزیزم نظرات شخصی کاملا محترمه و من هم با نظر شخصی شما کاری نداشتم. فقط گفتی بودی که دسته ps مادر همه کنتلر هاست می خواستم بدونم تا حالا با چنتا دسته کار کردی. البته اینو بگم که دسته xbox به مراتب بیخود تر ار دسته ps هست.:) با 360 هنوز کار نکردم ولی.
در مورد اون تقلید از wii هم من خیال کردم شما گفتی که بی سیم بودنشو از روی wii تقلید کرده که اینطور نیست.

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
ببین عزیزم نظرات شخصی کاملا محترمه و من هم با نظر شخصی شما کاری نداشتم. فقط گفتی بودی که دسته ps مادر همه کنتلر هاست می خواستم بدونم تا حالا با چنتا دسته کار کردی. البته اینو بگم که دسته xbox به مراتب بیخود تر ار دسته ps هست.:) با 360 هنوز کار نکردم ولی.
در مورد اون تقلید از wii هم من خیال کردم شما گفتی که بی سیم بودنشو از روی wii تقلید کرده که اینطور نیست.
كي گفته دسته ي xbox بيخوده؟؟؟؟
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
كي گفته دسته ي xbox بيخوده؟؟؟؟
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تو رو دیگه چرا جو می گیره ؟
کسی نگفت که بیخوده ولی چیزی که هست جای آنالوگ چپش یه جوریه

360controller.jpg

اگر پایین تر بود خیلی بهتر بود چون خودم که بازی کردم سریع دستم خسته شد
اما دسته ی پلی استیشن راحتتره

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
شرکت سونی سرانجام اقدام به فاش سازی برخی از جزئیات فروشگاه آنلاین سیستم تازه ی PlayStation 3 نمود. در این خبر آمده که کاربران کنسول از روز هفدهم ماه نوامبر قادر به خرید و دریافت موارد قابل دانلود خواهند بود.

سونی بدین نکته اشاره می کند که خرید بازی ها از طریق کارت های اعتباری مقدور بوده٬ آن دسته از افرادی که دارای کارت نباشند می توانند از فروشگاه های مربوطه اقدام به خرید کارت های ارزش دار PlayStation Store نموده و از آن به جهت دریافت موارد مورد نیاز خود استفاده کنند.

کمپانی مورد بحث همچنین به امکانی برای اولیا به منظور کنترل فعالیت فرزندانشان در خرید های آنها از فروشگاه آنلاین اشاره می کند. این سیستم دارای امکانی است که می تواند توسط ولی فرزند برای کنسول تعریف نماید بازی های مد نظر برای دریافت دارای چه درجه ی سنی تعیین شده از جانب ESRB باشند.

لیست عناوین قابل دانلود (تنها برای محدوده ی ژاپن) بدین شرح می باشد:

Bio Hazard Director's Cut - Resident Evil

BishiBashi Special

Everyone's Golf 2

Jumping Flash

Konami Antiques MSX Collection Vol.1

Konami Antiques MSX Collection Vol.2

Mister Driller

Silent Bomber

Tekken 2

منبع یادم رفت کجا بود:cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
تو رو دیگه چرا جو می گیره ؟
کسی نگفت که بیخوده ولی چیزی که هست جای آنالوگ چپش یه جوریه

360controller.jpg

اگر پایین تر بود خیلی بهتر بود چون خودم که بازی کردم سریع دستم خسته شد
اما دسته ی پلی استیشن راحتتره

مظنورش xbox هست نه xbox360 :)

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
برخی امکانات سرویس آنلاین ps3

قابلیت آپدیت نمودن سیستم عامل کنسول توسط Sony

امکان ذخیره سازی پروفایل کلیه ی کاربران استفاده کننده از یک سیستم (همانند سیستم عامل ویندوز٬ افراد قادر خواهند بود فضایی با سلیقه و تنظیمات مورد علاقه ی خود در محدوده ی سیستم دارا باشند).

رابط کاربر و کنسول همانند رابط دستگاه PSP است و دارای امکاناتی چون رمز گذاری (Password) و پیکربندی (Configure Network) شبکه است.

مرورگر دستگاه دارای کلیه ی امکانات مورد نیاز برای رویت نمودن هرگونه سایتی می باشد.

نمایش وضعیت دوستان فرد حاضر در شبکه

امکان ارسال پیام های نوشتاری و چت صوتی و تصویری

عدم پذیرفتن پیام ها به هنگام انجام بازی (لذا فرد به هدف خواندن نامه های خود می بایستی از فضای بازی خارج گردد).

وجود دو نوع اکانت در شبکه: یکی به منظور مدیران و مجریان٬ دیگری برای کاربران معمولی (که قابلیت محدود سازی آن توسط مدیران وجود خواهد داشت).

وجود فروشگاه آنلاین PlayStation Store به منظور دریافت و خرید مواردی چون دموی بازی ها٬ بازی های کنسول های قدیمی PS1 و PS2 و پرداخت مبلغ مورد نیاز جهت استفاده از عناوین آنلاین

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر