PS3 News

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
نوشته شده توسط genaveh:
اقا يه خبر كه سوني اعلام كرده كنسول خود را ضعيف تر ميكنه ولي زياد در اين مورد كه چقدر ضعيفتر خواهد شد نگفته ولي يكي از اونها مربوط به سرعت كلاك cpu است كه از 2/3 به 8/2 گيگاهرتز رسيده .
من هر جایی که میرم این خبر رو میبینم اما در مورد این که سونی یه همچین کاری بکنه خیلی شک دارم .
برای اونهایی که نمیدونن xbox360 بگیرن یاPS3 اگه پول دارن و میتونن قیمت اصلی بازی ها رو بدن (گفته شده BLU RAY غیر قابل کپی کردنه) منتظر باشن که گر صبر کنی ز غوره حلوا سازند اما اون کسهایی کی نمیتونن 500 دلار یا بیشتر به این بدن و با Xbox جیبشون میسازه همین الان بجنبن که از تابستون استفاده کنن .

این در تا رو من فقط شنیدم و صحتشون با من نیست:
1- در این هفته ای که گذشت فقط 6 عدد ایکس باکس فروش رفته(در ژاپن)
2- سونی پردازنده ای که داره 8 هسته ای هستش اما بازی ها فقط از 7 تایه آن استفاده میکنند در نتیجه اگر بر سر یکی از هسته ها بلایی بیاید دیگر هسته آن را جبران میکند.

آخرین ویرایش:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
خوب شایعات در مورد این 2 کنسول زیاده !

طرفدارهای ایکس باکس در مورد سونی شایعه میسازند و بلعکس بنابراین ادم باید اونی که به نظرش درست میرسه رو قبول کنه.
چون قیمت پلی استیشن 3 هم گرون هست .

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
پلي‌استيشن۳ به كمك تحقيقات پزشكي مي‌آيد :

محققان قصد دارند با اتصال هزاران كنسول پلي‌استيشن۳ به‌هم، يك ابررايانه شبكه‌اي قدرتمند براي تحقيقات درباره بيماري‌هايي نظير آلزايمر و سرطان توليد كنند.
به گزارش آي‌تي‌واير، سوني پردازنده «سل» (Cell) كه در پلي‌استيشن۳ است را در ماه‌هاي آينده به بازار عرضه مي‌كند. اين پردازنده تنها در زمينه پردازش گرافيك بازي‌هاي رايانه‌اي توانمند نيست و براي پردازشهاي گرافيكي مورد نياز در علم زيست شناسي به منظور تحقيقات بيماري‌ها نيز توانايي بالايي دارد.
گروهي از دانشمندان آمريكايي پيش از اين در طرحي موسوم به اف‌اي‌اچ از توان محاسباتي رايانه هزاران داوطلب به منظور شبيه‌سازي ساختار پروتيين‌ها و تحقيقات در زمينه بيماري‌هاي مربوط به پروتيين‌ها استفاده كرده‌اند و هم‌اكنون همين دانشمندان قصد دارند از توان محاسباتي دستگاه‌هاي پلي‌استيشن۳ در زمان بيكاري آنها براي ايجاد يك شبكه پردازش رايانه‌اي قدرتمند براي تحقيقات پزشكي استفاده كنند.
در اين برنامه، داوطلبان نرم‌افزار كوچكي را دانلود و در دستگاه خود نصب مي‌كنند كه با استفاده از آن، محققان طرح اف‌اي‌اچ مي‌توانند از توان محاسباتي پردازنده‌هاي اين دستگاه‌ها در هنگام بيكاري آنها، استفاده كنند. توان محاسباتي ايجاد شده در يك شبكه متشكل از ۱۰ هزار پلي‌استيشن 3 حتي چهار برابر بيشتر از توان محاسباتي قوي‌ترين ابررايانه جهان، يعني بلوجين/ ال شركت آي بي‌ام در آزمايشگاه ملي لارنس ليورمور دانشگاه كاليفرنيا خواهد بود.
هم‌اكنون سوني نيز همكاري خود را با محققان اف‌اي‌اچ براي توليد نرم‌افزارهاي شبيه‌سازي استفاده‌كننده از دستگاه‌هاي پلي‌استيشن۳ و طراحي محيط گرافيكي ويژه اين كار در دستگاه‌هاي مذكور، آغاز كرده است. پلي‌استيشن ۳ اواخر امسال به بازار مي‌آيد.

منبع سایت همشهری

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
اینم جوابی از Gamespot به کسانی که میگن کارت گرافیک PS3 از نظر میزان حافظه ضعیفه :
A Trip Down Memory Lane

The PlayStation 3 has 256MBs of Rambus XDR memory and 256MBs of GDDR3 memory dedicated to graphics. Nvidia also claims that the RSX can take advantage of the combined 512MBs of memory, since it is capable of writing directly to system memory, but the 256MBs dedicated to graphics memory should be plenty for now. The increased graphics memory bandwidth and storage space will let developers use high-resolution textures and enable antialiasing for incredibly detailed, jaggy-free graphics. The programmable shader capabilities greatly increase graphics efficiency, letting game developers create advanced effects such as subsurface scattering and other advanced lighting effects. We expect most game developers to target native 720p and 1080i HD resolutions, as 1080p screens are still fairly rare.

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
اخه بازم اين چه ربطي به خبره ps3 داره؟؟؟

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
این لیست بازیهای ps3 هست که همراه با عرضه وارد میشه قیمتش هم هست

Mah-Jong Fight Club - Konami, ¥5229 / $44

Sega Golfclub - Sega, ¥7140 / $60

Genji - Sony Computer Entertainment Japan, ¥5980 / $51

Resistance: Fall of Man - Sony Computer Entertainment Japan, ¥5980 / $51

Mobile Suit Gundam: Target in Sight - Namco Bandai Games, ¥7329 / $62

Ridge Racer 7 - Namco Bandai Games, ¥7329 / $62

Mah-Jong Taikai IV - Koei, ¥5040 / $43

Armored Core 4 - From Software, ¥8190 yen / $69

Sonic the Hedgehog - Sega, ¥7140 yen / $60

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
این اخرین جزئیات ps3 تا عرضه اش;)
• کلید های روشن/خاموش نمودن و خروج دیسک دستگاه حسی هستند.

• تعداد 15 هزار کیوسک کنسول در سراسر جهان تا پایان ماه نوامبر در دسترس فروشندگان قرار خواهد گرفت.

• این کنسول در اصل یک دستگاه پخش Blu-ray ارزان نیز می باشد.

• تمامی بازی های آن دارای دقت تصویر 1080p نخواهند بود.

• کنترلر Sixaxis چندان سبک نیست.

• کنسول دستی PSP توسط سیستم بی سیم Wi-Fi با دیسک سخت PS3 ارتباط برقرار خواهد نمود.

• باتری کنترلر Sixaxis قادر است تا 30 ساعت کار مداوم دوام آورد.

• هیچگونه تاخیر و وقفه ای در ارسال اطلاعات فشردن کلید های کنترلر به کنسول وجود ندارد.

• کنترلر Sixaxis توانایی ارتباط با دستگاه را حداکثر تا فاصله ی 20 متری (65 فوت) خواهد داشت.

• امکان ارسال اطلاعات ذخیره شده از وضعیت کاربر در بازی های کنسول قدیمی PlayStation 2 به دیسک سخت PlayStation 3 وجود دارد.

• ظاهرا چراغ LED کوچکی بر روی کنسول تعبیه شده تا اقدام به نمایش فعالیت دیسک سخت نماید.

• تعداد 500 هزار کنسول اولیه ی PS3 دارای نسخه ی رایگانی از یک فیلم Blu-ray خواهند بود. این فیلم احتمالا Talladega Nights است.

• باز هم همانند PS2 کنسول جدید نیز دارای کلید اصلی قطع و وصل برق در پشتش خواهد بود.

• جلد PS3 بسیار براق می باشد و همچنین طرح خاصی روی آن وجود ندارد.

• این کنسول بر خلاف Xbox 360 صدای چندانی از خود تولید نمی کند.

• کاربران قادر به اتصال صفحه کلید USB بدان بوده و توسطش می توانند به گردش در سایت های متفاوت اینترنتی بپردازند.

• کنسول مورد بحث دارای منبع تغذیه ی داخلی خواهد بود و مستقیما به برق شهر وصل می گردد.

• بازی های اول شخص PS3 قیمتی معادل 59.99 دلار خواهند داشت.

saiyron

کاربر سایت
Jul 11, 2006
38
نام
مرتضی
اينم مشخصات هر دو سيستم PS3.
البته يکم قدميه:-"
4drg2uh.jpg

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
فرمتهایی که PS3 ساپورت میکنه :
Hard Media: BD-ROM, BD-R, BD-RE, DVD-ROM, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, CD-ROM, CD-R, CD-RW, Super Audio CD
* VIDEO: MPEG-1, MPEG-2 (PS,TS), H.264/MEPG-4 AVC, MPEG-4 SP
* MUSIC: ATRAC (.oma .msa .aa3), AAC (.3gp .mp4), MP3 (.mp3), WAV (.wav)
* IMAGES: JPEG, GIF, PNG, TIFF, BMP

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
نمی خوام حالتونو بگیرم ولی تو روزنامه خونده بودم اونایی که تو نمایشگاه E3 با پی اس3 بازی میکردن نظرشون بر این بود که کنسول خیلی داغ میکنه .حالا نمیدونم سونی برای رفع اشکال چه برنامه ای داره البته از یه نظر وسایل الکترونیکی محاله موقع کار گرم نشن ولی خوب تبلیغات منفیه دیگه. همچنین تو یه مجله خونده بودم گیمهای 360 داخل کنسول خشدار میشن و بعضی گیمها لودشون زیاد طول میکشه (مطلب اخر واسه حال گیری از 360ها) . حالا شما بذارید به حساب خبر!:p

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
نمی خوام حالتونو بگیرم ولی تو روزنامه خونده بودم اونایی که تو نمایشگاه E3 با پی اس3 بازی میکردن نظرشون بر این بود که کنسول خیلی داغ میکنه .حالا نمیدونم سونی برای رفع اشکال چه برنامه ای داره البته از یه نظر وسایل الکترونیکی محاله موقع کار گرم نشن ولی خوب تبلیغات منفیه دیگه. همچنین تو یه مجله خونده بودم گیمهای 360 داخل کنسول خشدار میشن و بعضی گیمها لودشون زیاد طول میکشه (مطلب اخر واسه حال گیری از 360ها) . حالا شما بذارید به حساب خبر!:p

خیلی ممنون

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام
این خبر یکم قدیمیه ولی من تو این بحث ندیدم

عرضه Ps3 تو کشور های سیستم پال عقب افتاده
مثل : خاورمیانه , استرالیا , آفریقا , اروپا و روسیه تا مارچ 2007
ولی تو ژاپن و آمریکا که Ntsc هستن تو همون تاریخ اصلی یعنی تو ژاپن 11 نوامبر (20آبان)
و تو آمریکا 17 نوامبر (26آبان) عرضه میشه

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
• کنترلر Sixaxis چندان سبک نیست.
اتفاقا من چند جا خوندم نوشته بود زیادی سبکه! (البته امیدوارم اشتباه کرده باشم)
در ضمن امکان عوض کردن باطری دسته هم وجود نداره!یعنی باید خود سونی باطریو عوض کنه! ولی مث اینکه طول عمر باطری چند سالی میشه.

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
اتفاقا من چند جا خوندم نوشته بود زیادی سبکه! (البته امیدوارم اشتباه کرده باشم)
در ضمن امکان عوض کردن باطری دسته هم وجود نداره!یعنی باید خود سونی باطریو عوض کنه! ولی مث اینکه طول عمر باطری چند سالی میشه.

به نظر من سنگینی و سبکی دسته های کنسول تاثیر زیادی تو کنترل خوب بازی داره چون وزن دسته های ps2 خیلی خوب هستن (نه سنگین نه سبک ). راستی دسته های سونی انصافا خیلی خوشدست هستن و میشه گفت مدل مادر کنترلرهای دیگه هست. در مورد باتریها هم فکر کنم قابل شارژ باشن (سونی کاری نمیکنه که شرمنده مشتری بشه ) راستی نمیدونم چه اصراری هست باتری داشته باشه نمیشد مثل کنسول فعلی از دستگاه تغذیه کنه ؟ شاید خواسته از Wii تقلید کنه

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
راستی دسته های سونی انصافا خیلی خوشدست هستن و میشه گفت مدل مادر کنترلرهای دیگه هست.
می تونم بپرسم شما تا حالا چند مدل گیم پد دستت گرفتی که دسته ps رو مادر کنترل های دیگه می دونی؟
راستی نمیدونم چه اصراری هست باتری داشته باشه نمیشد مثل کنسول فعلی از دستگاه تغذیه کنه ؟
دسته بی سیم نیروی برقش که از آسمون نمیاد که! باید بالاخره به کمک یه باطری بهش برق رسانی کرد. در ضمن این چه ربطی به دسته wii داشت؟
اتفاقا من چند جا خوندم نوشته بود زیادی سبکه!
فعلا که تمام کسانی که با دسته های ps3 کار کردن گفتن که دسته هاش خیلی سبکه حالا بعضی ها تعریف کردن و بعضی ها هم این امرو بیخود دونستن. البته اکثرا از سبک بودن آن ابراز نارضایتی کردن!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر