(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام من مودم رو امروز آوردم خونه.
مودمم هم SYMPHONEY SY602 که یه پورت USB و یه پورت LAN پشتش داره...و LINE ,PHONE
مودم رو از طریق پورت USB به PC وصل کردم الان اینترنت پرسرعت کامپیوتر درست شده و مشکلی نداره.

12 متر کابل شبکه ی CAT6 هم گرفتم که یک سرشو وصل کردم به پورت LAN مودم و سر دیگرو به PS3 ....
توی تنظیمات PC هم Internet connection sharing رو فعال کردم
و در قسمت HOME Networking Connection گزینه ی ADSL رو انتخاب کردم
.گزینه ی Estabilish a dial-up connection هم غیرفعاله .
و اون آخری هم Allow other network users هم فعاله.

توی PS3 هم تنظیمات رو مثه همون چیزی که تتوی این تاپیک خونده بودم انجام دادم.
اما تو مرحله ی OBTAIN IP ADDRESS پلی استیشن مرتب پیغام FAILED میده.
وقتی با PS3 میخوام وصل شم PC باید روشن باشه؟در چه وضعیتی باید باشه دقیقاً؟
خوب راه داره اگر شما مودم را مشتقیم به pc زدی و کابل پلی 3 را به pc زدی اره باید روشن باشه pc
ولی اگر مودم را به lan وصل کردی بعد ps3 وpc بهش وصل باشند دیگه احتیاجی به روشن بودن دستگاه نیست
اگر متوجه نشدی بگو تا بیشتر توصیح بدم:biggrin1:

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
سلام دوستان.
من ی مشکلی دارم با psn اول اینکه کلی دمارم در میاد تا وصل شه . مثلا یدفعه میبینی از psn dc میشم. نمیدونم چرا!!!! دوم اینکه من بازی killzoone 2 رو گرفتم الان میخوام online بازی کنم ... وقتی وارد بازی میشه پیقام آبدیت میده که حدود 275 mb است. وقتی دارم آپدیت میکنم خیلی طول میکشه. چرا اینقدر سرعتش پایینه؟ تازه هر دفعه که خواستم آبدیت کنم و هنوز تمام نشده error میده که تو کانکشن مشکل است یا میگه psn network time out. یا دوباره از psn dc میشم. سرعت کانکشن من adsl 256 است.(نکنه این روزا به خاطر وضعیت اینترنت این مشکل واسم پیش میاد؟؟ آخه الان 2 روز سعی دارم وصل شم.

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
سلام دوستان.
من ی مشکلی دارم با psn اول اینکه کلی دمارم در میاد تا وصل شه . مثلا یدفعه میبینی از psn dc میشم. نمیدونم چرا!!!! دوم اینکه من بازی killzoone 2 رو گرفتم الان میخوام online بازی کنم ... وقتی وارد بازی میشه پیقام آبدیت میده که حدود 275 mb است. وقتی دارم آپدیت میکنم خیلی طول میکشه. چرا اینقدر سرعتش پایینه؟ تازه هر دفعه که خواستم آبدیت کنم و هنوز تمام نشده error میده که تو کانکشن مشکل است یا میگه psn network time out. یا دوباره از psn dc میشم. سرعت کانکشن من adsl 256 است.(نکنه این روزا به خاطر وضعیت اینترنت این مشکل واسم پیش میاد؟؟ آخه الان 2 روز سعی دارم وصل شم.
27 مگ فکر کنم باشه!نه 275!!!
من چند وقته ÷یش آپ کردم بله الان اینترنت به دلیل دلیل دار اینجوریه !!!فکر کنم مشکل سرعت باشه.

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
27 مگ فکر کنم باشه!نه 275!!!
من چند وقته ÷یش آپ کردم بله الان اینترنت به دلیل دلیل دار اینجوریه !!!فکر کنم مشکل سرعت باشه.
ممنون . راست میگی امشب که الان باشه سرعتم خوب شد و درست شد. ولی اونی که گفتم درست بود. همون 275 mb بود .

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,853
نام
کیارش
سلام
میشه یکی از دوستان سایتی معرفی کنه که این آپدیت بازی هارو از طریق pc دانلود کرد بعد با فلش ریخت رو ps3؟اصلا میشه؟

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
سلام
میشه یکی از دوستان سایتی معرفی کنه که این آپدیت بازی هارو از طریق pc دانلود کرد بعد با فلش ریخت رو ps3؟اصلا میشه؟
والا دقیقا نمیدونم و نمیخواهم اطلاع غلط بدم ولی!فکر کنم فقط با PS3 میشه به سرور های بازی وصل بشی و دان کنی.

ACTIONHESSY

کاربر سایت
Jun 5, 2008
279
نام
حسام
ببخشید من از دیروز نمیتونم به psn وصل بشم ولی از ps3 میتونم تو اینترنت برم آیا این مشکل برای بقیه هم پیش اومده اگه نه کمکم کنید error 80710B23 میده

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
این دیگه به گردن کلفتیه ISPـتون مربوطه:biggrin1: چون الان که من راحتم!:eek:

خوش به حالت آقا
lol
من حتی نمی تونم آنلاین شم.....
باPC با ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن چیزی یجوری سایت هارو باز می کنیم تو ps3 که تو حالت عادی هم سرعت پایین تره الان دیگه قشنگ یاورش استاد شده رفته پی کارش

ps

great signature!
I LOVE IT

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
ببخشید من از دیروز نمیتونم به psn وصل بشم ولی از ps3 میتونم تو اینترنت برم آیا این مشکل برای بقیه هم پیش اومده اگه نه کمکم کنید error 80710B23 میده
بچه ها ماله من هم اینجوری شده تا وصل میشه 1 دقیقه طول نمی کشه که میزنه بیرون میرم تو بازی کیلزون در جا میاد بیرون جریان چیه از اینترنت هم نیست چون من و دوستم از یه جا اشتراک داریم ماله اون وصل میشه ولی ماله من وصل نمی شه 1 مگ هم هست با کامپیوتر خوب کار می کنه ولی به محض اینکه میری داخل بازی میزنه بیرون:blushing::blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر