(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

• Thread starter Thread starter Nima
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بچه ها ماله من هم اینجوری شده تا وصل میشه 1 دقیقه طول نمی کشه که میزنه بیرون میرم تو بازی کیلزون در جا میاد بیرون جریان چیه از اینترنت هم نیست چون من و دوستم از یه جا اشتراک داریم ماله اون وصل میشه ولی ماله من وصل نمی شه 1 مگ هم هست با کامپیوتر خوب کار می کنه ولی به محض اینکه میری داخل بازی میزنه بیرون:blushing::blushing:

این فکر کنم مشگل از مودمت هستش
ببین پی اس 3 رو مستقیم به مودم وصل کن اول به روتر وصل نکن بعد به پی اس 3 از همون مودم سیم رو مستقیم بزن به پی اس 3 شاید درست بشه
این مشگل رو تو فروم IGN خیلی ها داشتن

سلام علیکم .... من یه مشکل دارم ه به این صورت که سیستم به اینترنت وصل می شه اما نمی توم به PSN وصل بشم

چون سیستم هنگام Sign in کردن ارور time out می ده

پی اس 3 رو مستقیم به مودم وصل کن اول به روتر وصل نکن بعد به پی اس 3 از همون مودم سیم رو مستقیم بزن به پی اس 3
یه سوالی برای من پیش اومده!:biggrin1: روتر یعنی مودمی که adsl رو ممکن میکنه! شما داری میگی مودم رو وصل کن روتر رو وصل نکن! الان این یعنی چی؟:biggrin1:
اگه راجب چیزی اطلاع کامل ندارید خواهشن مردم رو گیج نکنید.

بچه ها ماله من هم اینجوری شده تا وصل میشه 1 دقیقه طول نمی کشه که میزنه بیرون میرم تو بازی کیلزون در جا میاد بیرون جریان چیه از اینترنت هم نیست چون من و دوستم از یه جا اشتراک داریم ماله اون وصل میشه ولی ماله من وصل نمی شه 1 مگ هم هست با کامپیوتر خوب کار می کنه ولی به محض اینکه میری داخل بازی میزنه بیرون:blushing::blushing:
ممنون لورد سهراب ولی پلی 3 ما اصلا به روتر وصل نیست

به نظر من آمریکا فکر کنم تو 5 صفحه ی اخیر هم بگردی آدرس پیدا کنی(من که همینطوری فقط چهار تا کلمه ی street و غیره انداختم وسط قبول کرد)

البته در بعضی مواقع کشور های دیگه هم لازم میشه مثل اروپا یا کره

چون مثلا یک بازی میگیری میخوای براش یکچیزی که مجانیه دانلود کنی چون باید مثل ریجن بازیت باشه بهش احتیاج پیدا میکنی.البته بعضی از دمو ها هم انحصاری زمانی برای یکی از این store ها هستند مثلا دموی kz2 یک هفته زودتر برای اروپا اومد!
یا یک بار یکی از این بازی های باحال که قیمتشون 10 دلاره به صورت رایگان فقط برای آمریکا اومد!

البته برای خرید مپ و ... از store با psn card باید ریجن بازیت یک باشه و از store آمریکا خرید کنی

فکر کنم گیجت کردم آره؟ :biggrin1:

اصل مطلب اینه که به نظر من بهتره آمریکا باشه کشورت

نه فکر نکنم فرقی بکنه البته برای خرید بازی های ps one باید ریجن دستگاه با اکانتت یکی باشه!البته برای خرید از اونجا باید مستر کارت - ویزا کارت و ... داشته باشی اگر داری که پس مثلا انگلیس رو انتخاب کن :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or