(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
این تاپیک رو ایجاد کردم تا تمامی مسائل پیرامون Playstation Network و Playstation Store در اینجا قرار بگیره .

- سوالات و مشکلات
- نحوه اتصال
- آپدیت های هفتگی PS Store
و ....

لطفا برای هر سوالی در این زمینه ها تاپیک جدید ایجاد نکنید

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اولین سوال این بازی های store اصلا مجانی داره؟اگر نداره جایی رو نمیشناسین بدون کارت اعتباری بشه تهیه اش کرد مثلا بیارن ایران بفرشون؟بعد یه سوال دیگه دیروز تو Store دیدم crash team racing تو پی اس 3 40 گیگ که اجرا نمیشه که؟

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
اولین سوال این بازی های store اصلا مجانی داره؟اگر نداره جایی رو نمیشناسین بدون کارت اعتباری بشه تهیه اش کرد مثلا بیارن ایران بفرشون؟بعد یه سوال دیگه دیروز تو Store دیدم crash team racing تو پی اس 3 40 گیگ که اجرا نمیشه که؟
بازی های کامل مجانی نداره !! بازی هایی که مجانی هست به صورت Demo هست ! یک سری بازی هم به صورت کامل هست که پولی هست ! Crash team racing بازی های ps1 هست که روی 40 گیگ هم اجرا میشه !

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
978
نام
mohammad140 سابق !
بازی های کامل مجانی نداره !! بازی هایی که مجانی هست به صورت Demo هست ! یک سری بازی هم به صورت کامل هست که پولی هست ! Crash team racing بازی های ps1 هست که روی 40 گیگ هم اجرا میشه !
چرا یکی هست.
Gran Turismo HD یه بازی Full و رایگان هست.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
چرا یکی هست.
Gran Turismo HD یه بازی Full و رایگان هست.

البته این بازی در شاخه ی Demo قرار داره ولی بازیی که بشه گفت بازی هست و در عین حال مجانی هم باشه Super Rube Dub هست ولی این هم نسخه ی Full ـش نیست و برای بازی کردن نسخه ی Full باید پول بپردازید.
در ضمن اینو فراموش نکنید که برای ساخت این بازی ها هم پول خرج شده و هدف از ساختشون هم درآمد زایی بوده نه چیزه دیگه ای...

پ.ن: تشکر از ایجاد تاپیک ...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
ما یک مجله از انگلیس هر ماه واسمون میاد که داخلش یک بلو ری از 17 دمو قابل بازی و چند بازی کامل ولی کم حجم است
مگه میشه ؟! این دمو ها رو چجوری بازی میکنی ؟! همینجوری که میذاری تو PS3 ؟
میشه اسم مجله رو بگی ؟

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
978
نام
mohammad140 سابق !
مگه میشه ؟! این دمو ها رو چجوری بازی میکنی ؟! همینجوری که میذاری تو PS3 ؟
میشه اسم مجله رو بگی ؟
PSM هست.اره اون یه دیسک هست از دمو بازی ها حالا نمی دونم دموی قابل بازی هست یا ویدئو.
فکر نمی کنم بلوری باشه.

PS3_Xbox360_shop

کاربر سایت
Jun 2, 2008
59
نام
محسن
دیسک بلو ری است میزاریش داخل دستگاه و هرکدومو می خوای نصب می کنی و بازی می کنی ضمنا بعد از نصب دیگه نیازی به دیسک نیست واز روی هارد اجرا میکنی

من فروشگاه نشریات خارجی دارم واین مجله هم از سه سال پیش تا حالا برام میاد و همه ی نسخه های قبلی را تاحالا فروختم فقط دو نسخه nov&des 2007 را دارم

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
نحوه اتصال به ps store را کامل توضیح بدین من اینترنت وایرلس دارم و کا مبیوتر هم ندارم لطفا راهنمایی کنید
مودمت چیه ؟ با برنامه هست ؟ USB هست یا اترنت ؟

دیسک بلو ری است میزاریش داخل دستگاه و هرکدومو می خوای نصب می کنی و بازی می کنی ضمنا بعد از نصب دیگه نیازی به دیسک نیست واز روی هارد اجرا میکنی

من فروشگاه نشریات خارجی دارم واین مجله هم از سه سال پیش تا حالا برام میاد و همه ی نسخه های قبلی را تاحالا فروختم فقط دو نسخه nov&des 2007 را دارم

ممنون ... قیمت مجله رو میگی ؟ ( البته لطفاً تو پیام خصوصی بگو که offtopic نشه. )

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
اول تشکر از آقا نیما به خاطر تاپیک
من قبلا راحت سیم ADSL رو مستقیم به PS3 وصل میکردم و راحت به PSN وصل می شدم .
ولی الان حدود 3 ماه که سیستم اینترنتم عوض شده و VPN شده .
الان وقتی به PS3 وصل می کنم IP رو میشناسه ولی DNS Error میده . DNS رو دستی هم تنظیم کردم باز هم نشد .
حالا باید چه جوری به PSN وصل بشم ؟
ممنون

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
مودمت چیه ؟ با برنامه هست ؟ USB هست یا اترنت ؟

ممنون ... قیمت مجله رو میگی ؟ ( البته لطفاً تو پیام خصوصی بگو که offtopic نشه. )
اینترنت وایرلس بیسیم دارم ایا مستقیما میتونم ps3 را به کابل وایرلس وصل کنم من هیچ اطلاعاتی ندارم وعجله هم دارم یکی به من گفت وایرلس ایران برای سیستم عامل ویندوز هست و احتیاج به کامبیوتر هست لطفا اگه راهی هست راهنمایی کنید و تنظیمات را بگید و ایا کسی مستقیم وصل شده :cheesygri

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اینترنت وایرلس بیسیم دارم ایا مستقیما میتونم ps3 را به کابل وایرلس وصل کنم من هیچ اطلاعاتی ندارم وعجله هم دارم یکی به من گفت وایرلس ایران برای سیستم عامل ویندوز هست و احتیاج به کامبیوتر هست لطفا اگه راهی هست راهنمایی کنید و تنظیمات را بگید و ایا کسی مستقیم وصل شده :cheesygri
خیلی مبهم میگی ! wireless = بیسیم !
اگر Modemـت با اترنت باشه و نیازی به نصب هیچ برنامه ای نداشته باشه، بله، میتونی مستقیم وصل کنی ولی اگر اینترنتت مثل من باشه ( حالا چه اترنت باشه چه USB ) و نیاز به نصب برنامه داشته باشه، نمیشه مستقیم...
مستقیم با اون مادم هایی ( modem ) که گفتم من وصل کرده بودم.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
اینترنت وایرلس بیسیم دارم ایا مستقیما میتونم ps3 را به کابل وایرلس وصل کنم من هیچ اطلاعاتی ندارم وعجله هم دارم یکی به من گفت وایرلس ایران برای سیستم عامل ویندوز هست و احتیاج به کامبیوتر هست لطفا اگه راهی هست راهنمایی کنید و تنظیمات را بگید و ایا کسی مستقیم وصل شده
نه با wireles مستقیم نمیشه باید اینترنت از روی کامپیوتر share کنی و بعد از طریق اگر کامپیوتر 2 تا کارت شبکه داشته باشه میتونی ps3 به یکی از اون ها وصل کنی اگر که نه کار راحت تر اینه داخل تنظیمات wireles بری و اینترنت از روی خود وایرلس share کنی و بعد از کانکت شدن از روی کامپیوتر به ps3 بدون هیچ کابل وصل بشی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر