(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
میتونی راهش رو یاد بدی دوست من؟

البته فکر میکنم بتونی مستقیم هم وصلش کنی...
سوال: آیا خروجیه مادمت اترنت هست ؟

منظور از اترنت رو اگر نمیدونی؛

اترنت یک کابلی هست که به وسیله ی اون شبکه میکنن دستگاه های مختلف رو، اینم یک عکس ازش هست که ببینی خروجیت اترنت هست یا نه:

cable.jpg

اگر کابلت اترنت باشه خیلی راحت به پشت PS3 وصل میکنی و میری تو تنظیمات Network و یک تست میگیری به احتمال زیاد درست میشه. ( من چون خودم با ADSL کار نکردم دقیق نمیدونم ولی نباید کارِ سختی باشه ! )
اونطوری که گفتی مادمت Wireless هم هست، یعنی میتونی به صورت بیسیم هم این کار رو بکنی که اینو من نمیدونم چطوری هست ولی اگر Wireless باشه و PS3ـت 20GB نباشه، میتونی Wireless هم وصلش کنی.

-------------------------------

UPDATE ـه 15 July ( دیروز ) برای PSsotre ـه اروپا:

• Games

Fatal Inertia EX (€19,99)

• Game Demo

Fatal Inertia EX

• Game content

Super Stardust HD
Team Add-on (€3,99)

• Game video's

Buzz Quiz TV
TV-commercial
commercial Sofa vs. Sofa

Gran Turismo TV
E3 trailer

MotorStorm Pacific Rift
E3 trailer

LittleBigPlanet
E3 trailer

PixelJunk Eden
E3 trailer

Resistance 2
E3 trailer

-------------------------

PSstore ـه US هم آپدیت شده و کلاً یک بخش برای E3 درست شده ! ( تا حالا هرچی Trailer دیدم 1080p هم داشته )

16ats8m.jpg

فعلاً این ویدیو ها اضافه شده:
  • God of War III
  • Killzone 2
  • Motorstorm Pacific Rift
  • Xam’d Lost Memories
  • Buzz PSP
  • Resistance: Retribution
  • Ratchet & Clank Quest for Booty
  • PixelJunk Eden
  • Siren Blood Curse
  • PAIN Amusement Park
  • Gran Turismo TV
  • MKU vs DCU
  • Blitz The League II
  • Valkyria Chronicles
  • Resident Evil 5
  • This is Vegas
  • TNA Impact! Wrestling

یکسری Music ـه جدید هم برای Rock Band 2 اومده که هر کدومشون 1.99$ و کلشون 19.99$ هست:

• Amazing Journey
  • Baba O’Riley
  • Behind Blue Eyes
  • Eminence Front
  • Going Mobile
  • Leaving Here
  • My Generation
  • Good Looking Boy
  • Sea & Sand
  • Summertime Blues
  • Who Are You?
  • Young Man Blues

یک Add On هم برای بازی ـه Super Stardust HD به قیمت 4.99$ اومده.

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من چون ADSL ندارم هنوز با PS store کار نکردم. با ps store چه کارهایی میشه کرد؟
میتونی Demo ها Add-On ( یه جور پچ )، Game های Arcade، بعضی دیگه از بازی ها مثل Warhawk و GT: Prologue و ...، بازیهای PSone، تریلر بازی ها، Theme و Wallpaper و ... رو دانلود کنی.

اگه ميشه نحوه اتصال ps3با كابل adslرو توضيح بديد
ميشه مستقيم وصل كرد يا وسيله جانبي ميخواد؟

فکر نمیکنم جای این سوالات اینجا باشه ! تاپیک مخصوصی در این باره وجود داره...

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
مگه اين تاپيك مربوط به ps3 network نميشه؟اگر دقت كرده باشيد در بالاي اين تاپيك كمي در اين مورد توضيح داده:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
مگه اين تاپيك مربوط به ps3 network نميشه؟اگر دقت كرده باشيد در بالاي اين تاپيك كمي در اين مورد توضيح داده:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:
شما راست میگید ! من اشتباه کردم، فکر کردم این تایپک مربوط به نحوه ی اتصال نمیشه ولی میشه...

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2395&page=2 اینجا رو بخونید شاید به دردتون خورد... باز هم شرمنده...

.phoenix.

کاربر سایت
Jul 15, 2008
59
میتونی Demo ها Add-On ( یه جور پچ )، Game های Arcade، بعضی دیگه از بازی ها مثل Warhawk و GT: Prologue و ...، بازیهای PSone، تریلر بازی ها، Theme و Wallpaper و ... رو دانلود کنی.

فکر نمیکنم جای این سوالات اینجا باشه ! تاپیک مخصوصی در این باره وجود داره...
پس من کجا بپرسم؟:confused:
همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
ببخشيد كه اين سوال رو دوباره ميپرسم .براي اتصال ps3 به شبكه ميشه مستقيم و با كابل اترنت وصلش كرد؟ واينكه با سرعت 128 kb/s ميشه به راحتي با بقيه بازي كرد. با تشكر

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
براي خريد از PSN چه كارتي مي خواد ؟
GOOD LUCK
یکسری کارت ها هست که اکثراً من تو پک های PS3 دیدم که هست، ( PS3 های J یا Asia ) با این کارت ها فقط میشه از PSstore ـه آسیا یا ژاپن ( نمیدونم، شایدم جفتش ) خرید کرد.
Reza-Sony هم قبلاً ها میفروخت. ( الان رو نمیدونم )

برای خرید از PSstore اگر از این کارت ها نداشته باشید یا بخواید از PSstore ـه مناطق مختلف خرید کنید باید با کردیت کارد این کار رو انجام بدید.

ببخشيد كه اين سوال رو دوباره ميپرسم .براي اتصال ps3 به شبكه ميشه مستقيم و با كابل اترنت وصلش كرد؟ واينكه با سرعت 128 kb/s ميشه به راحتي با بقيه بازي كرد. با تشكر

شبکه منظورت چیه ؟ شبکه با PC ؟
با سرعت 128 اصلاً خوب نمیشه بازی کرد ! البته اگر پینگت عالی باشه شاید بهتر شه وضعیتت ولی با پینگ معمولی خیلی سخت میتونی بازی کنی. ( اونم نه هر بازیی ! شاید بازی هایی مثل Warhawk رو بتونی بازی کنی ولی مثلاً Virtua Tennis، فکرش رو نکن :D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر