(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
نه با wireles مستقیم نمیشه باید اینترنت از روی کامپیوتر share کنی و بعد از طریق اگر کامپیوتر 2 تا کارت شبکه داشته باشه میتونی ps3 به یکی از اون ها وصل کنی اگر که نه کار راحت تر اینه داخل تنظیمات wireles بری و اینترنت از روی خود وایرلس share کنی و بعد از کانکت شدن از روی کامپیوتر به ps3 بدون هیچ کابل وصل بشی !
کی گفته مستقیم نمیشه ؟ من میگم خودم Wireless رو مستقیم وصل کردم، اومدی میگی نمیشه ؟!
همون طور که قبلاً گفتم همه چیز بستگی به Modem داره، اگر Modem نیاز به برنامه داشته باشه نمیشه ولی اگر Modem نیاز به برنامه نداشته باشه، میشه. ( مثل Modem های قدیمیه داتک ! )

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
بچه ها من مودم قدیمی داتک دارم میشه بگید چطور میتونم وصل شم به PSn؟
ADSL یا Wireless ؟! هر کدوم که باشه البته فرقی نمیکنه ! چون مودم های قدیمیه داتک ( Wireless ) مثل ADSL هستن... حالا من که ADSL تا حالا وصل نکردم ولی برای وصل کردن PS3 به Modem های قدیمیه داتک، کابل اترنتش رو وصل میکنید و میرید یک تست کانکشن میگیرید... به همین راحتی...

remote play

برای اتصال PS3 به PSP...

internet browser

برای رفتن به صفحات وب... Fire Fox و IE و ... همشون اینترنت برازر ( Browser ) هستند...

infoemation board

چیزی هست که اگر اشتباه نکنم از آپدیت 2 به فرمور اضافه شد... اخبار و ... رو بالا سمت راست صفحه به صورت یک نوار دائماً میگه که چیزه بیخودی هم هست. :D

folding home

پروژه ی تحقیقاتیی هست که از قدرت ( در اینجا PS3 ) شما استفاده میکنه برای محاسبات و ...

.phoenix.

کاربر سایت
Jul 15, 2008
59
برای رفتن به صفحات وب... Fire Fox و IE و ... همشون اینترنت برازر ( Browser ) هستند...
یعنی کارایی فایرفاکس ,اینترنت اکسپلور.........داره؟
پروژه ی تحقیقاتیی هست که از قدرت ( در اینجا PS3 ) شما استفاده میکنه برای محاسبات و ...
ببخشید من متوجه نشدم.میشه بیشتر توضیح بدید

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
یعنی کارایی فایرفاکس ,اینترنت اکسپلور.........داره؟
از نظر کارایی مشکلی نداره !! فقط فونت فارسی و سایت های فارسی مشکل داره همین !!

ببخشید من متوجه نشدم.میشه بیشتر توضیح بدید
میتونی برای اطلاعات کامل اینجارو ببینی !!
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=4129

Quick

کاربر سایت
Jan 29, 2007
116
نام
میلاد
ADSL یا Wireless ؟! هر کدوم که باشه البته فرقی نمیکنه ! چون مودم های قدیمیه داتک ( Wireless ) مثل ADSL هستن... حالا من که ADSL تا حالا وصل نکردم ولی برای وصل کردن PS3 به Modem های قدیمیه داتک، کابل اترنتش رو وصل میکنید و میرید یک تست کانکشن میگیرید... به همین راحتی...

...

متاسفانه اصلا جای کابل اترنت نداره...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
متاسفانه اصلا جای کابل اترنت نداره...
Modemـت ؟ پس Modem ـه قدیمی نیست اصلاً، چون مادم های قدیمی هم خودِ مادم اترنت داره و هم سیمی که از مادم به دستگاه وصل میشه اترنت هست. ( البته اون سیمی که به دستگاه و ... وصل میشه رو میشه اترنت کرد تو مادم جدید ها هم ! )
اگر میشه یک عکس از مادمتون بگیر و بذار که ببینم مادمت از کدوماست.
راستی یه وقت اینترنت Wireless رو با ADSL ـه Wireless ( مادم Wireless ) که اشتباه نگرفتید ؟!

Quick

کاربر سایت
Jan 29, 2007
116
نام
میلاد
نه دوست من الان عکس میگیرم ببینید:
ببخشید کیفیتش پایینه با مبایله دیگه...

فقط یه خروجی برای استیکی که به دیوار (خط تلفن وصل میشه داره) و USB هم هست.
مارکشم Pheenet هست.

i4930_DSC00179.JPG

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
نه دوست من الان عکس میگیرم ببینید:
ببخشید کیفیتش پایینه با مبایله دیگه...

فقط یه خروجی برای استیکی که به دیوار (خط تلفن وصل میشه داره) و USB هم هست.
مارکشم Pheenet هست.

i4930_DSC00179.JPG
Modem ـه شما ADSL هست :) و هیچ ربطی هم به اینترنت Wireless که من میگم نداره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر