(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
دوستان خواهشا کمک کنین .
هر کی کمک کنه پس بگیرم اکانتمو یه شیرینی خوب بهش میدم :D

ویرایش : خب کاشف به عمل اومد که اول اون شماره باید کد کشور انگلستان رو وارد کنم . ولی فعلا که بوق اشغال میزنه .
طبق ایمیل خودشون گفتن اگه بین ساعت 11 تا 15 زنگ بزنم بهتره .
حالا سوال اینجاس 11 به وقت اونا یا به وقت لپتاپ من ؟ :|

منم یه مشکلی داشتم به سایت سونی رفتم یه قسمت داره قسمت انلاین چت باهاشون تماس گرفتم قسمت مختلفی داره که میتونی تیک بزنی من قسمت اکانت PSN زدم . البته اگه اکانت مال امریکاست میتونند مشکل پیگیری کنند( اگه پرسید الانم کجایی اون شهری که زدی بگو ... یارو از من پرسید الان کدوم شهری من گفتم ایران گفت خاورمیانه پس گفتم اره گفت این کار غیر مجاز از این چیزا ... خلاصه گفتم اشتباه کردم الان امریکا کالیفرنیا هستم طرف گیر داده بود گفت خوب شماره تلفن محل زندگیتو بده تا ما با شما تماس بگیریم ببینیم مشکلت چیه و برات درستش کنیم :(( خلاصه بگم که صد تا بهونه الکی اوردم که من انگللیسیم ضعیفه .... تونستم راضیش کنم :d:d اینم تغصییر خودم بود که محل زندگیو گفتم ایران باید میگفتم امریکا ) و دسترسی دارند من با یه نفر چت کردم و مشکلم گفتم قشنگ توضیح داد و مشکلم حل کرد .:)

یه بارم یه اکانت که مال امریکا نبود مشکل داشتم گفتند که ما دسترسی نداریم فقط امریکا و کانادا دسترسی داریم یه ایمیل داد که مربوط به اون اکانت میشود گفت با این ایمیل مکاتبه کن مشکلتو که ایمل دادم جوابی ندادند:|:|

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
دوستان خواهشا کمک کنین .
هر کی کمک کنه پس بگیرم اکانتمو یه شیرینی خوب بهش میدم :D

ویرایش : خب کاشف به عمل اومد که اول اون شماره باید کد کشور انگلستان رو وارد کنم . ولی فعلا که بوق اشغال میزنه .
طبق ایمیل خودشون گفتن اگه بین ساعت 11 تا 15 زنگ بزنم بهتره .
حالا سوال اینجاس 11 به وقت اونا یا به وقت لپتاپ من ؟ :|
مهندس تلفن زدن و اینا نداره که . من اکانت یکی از بچه های معروف همین فروم رو با اینکه نه ایمیل داشت نه پسورد رو پس گرفتم :D
از طریق ایمیل پیگیری کن . Support playsation ایمیل داره ایمیل میزنی قضیه رو میگی فکر کنم یک سری اطالاعات ازت میگیرن ( یه فرم داره ) بعد هم ایمیلت رو عوض میکنن و پسورد جدید هم خودت بهش میدی .

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
مهندس تلفن زدن و اینا نداره که . من اکانت یکی از بچه های معروف همین فروم رو با اینکه نه ایمیل داشت نه پسورد رو پس گرفتم :D
از طریق ایمیل پیگیری کن . Support playsation ایمیل داره ایمیل میزنی قضیه رو میگی فکر کنم یک سری اطالاعات ازت میگیرن ( یه فرم داره ) بعد هم ایمیلت رو عوض میکنن و پسورد جدید هم خودت بهش میدی .

خب مهندس من بهشون ایمیل زدم دیگه ! :D
اول یه ایمیل واسم اومد که Sign in ID شما عوض شده اگه خبر نداری با ساپورت ما صحبت کن . منم قضیه رو گفتم ، جوابش یه ایمیل اومد با یه شماره تلفن که هر چی هم زنگ میزنم بوق اشغال میزنه . :|

- - -ویرایش - - -

منم یه مشکلی داشتم به سایت سونی رفتم یه قسمت داره قسمت انلاین چت باهاشون تماس گرفتم قسمت مختلفی داره که میتونی تیک بزنی من قسمت اکانت PSN زدم . البته اگه اکانت مال امریکاست میتونند مشکل پیگیری کنند( اگه پرسید الانم کجایی اون شهری که زدی بگو ... یارو از من پرسید الان کدوم شهری من گفتم ایران گفت خاورمیانه پس گفتم اره گفت این کار غیر مجاز از این چیزا ... خلاصه گفتم اشتباه کردم الان امریکا کالیفرنیا هستم طرف گیر داده بود گفت خوب شماره تلفن محل زندگیتو بده تا ما با شما تماس بگیریم ببینیم مشکلت چیه و برات درستش کنیم :(( خلاصه بگم که صد تا بهونه الکی اوردم که من انگللیسیم ضعیفه .... تونستم راضیش کنم :d:d اینم تغصییر خودم بود که محل زندگیو گفتم ایران باید میگفتم امریکا ) و دسترسی دارند من با یه نفر چت کردم و مشکلم گفتم قشنگ توضیح داد و مشکلم حل کرد .:)

یه بارم یه اکانت که مال امریکا نبود مشکل داشتم گفتند که ما دسترسی نداریم فقط امریکا و کانادا دسترسی داریم یه ایمیل داد که مربوط به اون اکانت میشود گفت با این ایمیل مکاتبه کن مشکلتو که ایمل دادم جوابی ندادند:|:|
قسمت آنلاین چتش کجاس ؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
اكانت أصلي خودم ٥ بار به سرقت رفت كه هر ٥ بار به كمك ساپورت سوني پسش گرفتم!:d
اطلاعات اكانتتون رو حتما داشته باشيد، سرقت اكانت مثل سرقت پژو مي مونه!:d

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
https://support.us.playstation.com/app/contact_options
قسمت Live Chat بزن مشخصات که مربوط به اکانت پر کن

دوست عزیز من اکانتم مال انگلیسه متاسفانه :|

اكانت أصلي خودم ٥ بار به سرقت رفت كه هر ٥ بار به كمك ساپورت سوني پسش گرفتم!:d
اطلاعات اكانتتون رو حتما داشته باشيد، سرقت اكانت مثل سرقت پژو مي مونه!:d​
چه اطلاعاتی ازتون خواست ؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
عزیز این بنده خدایی که پیگیر قضیه شما شده و جزو ساپورت سونیه گاو تشریف داره . اون رو ول کن و یه ایمیل جداگونه بزن شاید یکی دیگه که حرفه ایی تره به تورت خورد و کارت رو راه انداخت .
اطلاعاتی که از من خواسته بود فکر کنم مک آدرس و Ip آدرس بود . دیگه لیست آخرین خرید هایی که داشتم . تاریخ تولد و اسم و آدرس و این چیزا . البته مورد شما فرق داره شاید چیزای دیگه ایی هم لازم باشه ولی 100% مطمئن هستم این کار احتیاجی به زنگ زدن نداره و میتونی با ایمیل پیگریش کنی .

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
اطلاعاتی که از من خواسته بود فکر کنم مک آدرس و Ip آدرس بود . دیگه لیست آخرین خرید هایی که داشتم . تاریخ تولد و اسم و آدرس و این چیزا . البته مورد شما فرق داره شاید چیزای دیگه ایی هم لازم باشه ولی 100% مطمئن هستم این کار احتیاجی به زنگ زدن نداره و میتونی با ایمیل پیگریش کنی .
خب من همه اینارو دارم جز آدرس که چرت و پرت زدم .
مثل خیابون : sdnsfnjwefwsdmfs :|

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
networksupport@uk.playstation.com
به اینجا ایمیل بده و قشنگ توضیح بده از اول فقط نگو که بهت گفتن تلفن بزنی . بگو ایمیلم رو دارم یکی دیگه پسورد و ایمیل رو عوض کرده لطف کنید ایمیل اکانتم رو برگردونید به قبلی که من بتونم از طریق Forgot password ریکاور کنم . بیا اصلا گور بابای ضرر اینو بنویس :D :
Hello dear playstation support , im in urgent need of your help , apparently someone has managed to sign in to my psn account and change its Email and password , i have acces to my original email linked to the account and have all the info related to the account , please take a moment and check my account , i will be greatful for any help you can provide

آخرش هم یادت نره آیدی و ایمیلت رو بنویس . ببین با همون ایمیل اصلیه اکانت این ایمیل رو بزن . سوالی بود بپرس . بابت متن هم شرمنده اگه غلط گرامری املایی چیزی داره . در حدی هست که کارت رو راه بندازه :D

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
مرسی :D فقط وایسم جواب این دو تا ایمیلی که دادم بیاد بعد این یکی رو بدم :D

میترسم کلا بزنن ایگنور کنن ایمیلم رو :|

رفتم us.playstation.com چقدر بهتره :| کاش کشور رو آمریکا زده بودم

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
سلام.یه چن وقتی هست یکی با من دشمنیه خنده داری داره!الانم این پست رو بخونه کلی خوشحال میشه!مهم نیست
حالا برم سره اصل مطلب:ایشون برای اذیت کردن ما گرفتن مارو تو psn ریپورت کردن....اونم نه فقط خودش!به رفقاش هم گفته !باند درست کرده واسه خودش!دوهفته پیش سونی ایمیل زد که ریپورت شدیو این حرفا!منم که میدونستم کاره کیه!!حالا امروز اومدم ساین این شم دیدم نوشته"your account has been banned or temprorily suspended"
فکر نمیکردم سونی این قدر راحت کاربراش رو بی دلیل بن کنه!حالا نه ایمیل میزنه بگه تا کی بنی و چرا بنی!نه جواب میده!
حالا سوالم اینه من چی کار کنم؟39 تا پلاتم ینی نابود شده؟ینی سونی تا این حد بی در وپیکره؟الان نمیدونم اکانتم بن دائم هست یا نه!!
لطفا یکی کمکم کنه!ممنون

آخرین ویرایش:

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
سلام.یه چن وقتی هست یکی با من دشمنیه خنده داری داره!الانم این پست رو بخونه کلی خوشحال میشه!مهم نیست
حالا برم سره اصل مطلب:ایشون برای اذیت کردن ما گرفتن مارو تو psn ریپورت کردن....اونم نه فقط خودش!به رفقاش هم گفته !باند درست کرده واسه خودش!دوهفته پیش سونی ایمیل زد که ریپورت شدیو این حرفا!منم که میدونستم کاره کیه!!حالا امروز اومدم ساین این شم دیدم نوشته"your account has been banned or temprorily suspended"
فکر نمیکردم سونی این قدر راحت کاربراش رو بی دلیل بن کنه!حالا نه ایمیل میزنه بگه تا کی بنی و چرا بنی!نه جواب میده!
حالا سوالم اینه من چی کار کنم؟39 تا پلاتم ینی نابود شده؟ینی سونی تا این حد بی در وپیکره؟الان نمیدونم اکانتم بن دائم هست یا نه!!
لطفا یکی کمکم کنه!ممنون

به ساپورت سونی ایمیل بده و با لحن خیلی تند و عصبانیت زیاد،اتفاقی که افتاده رو توضیح بده و شدیداً اعتراض کن بابت این که کنسول سونی رو حمایت کردی و 39 پلات هم داری که همش از دستت رفته به خاطر سهل انگاری مسئول این کار!
به احتمال زیاد جواب میده!:d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
networksupport@uk.playstation.com
به اینجا ایمیل بده و قشنگ توضیح بده از اول فقط نگو که بهت گفتن تلفن بزنی . بگو ایمیلم رو دارم یکی دیگه پسورد و ایمیل رو عوض کرده لطف کنید ایمیل اکانتم رو برگردونید به قبلی که من بتونم از طریق Forgot password ریکاور کنم . بیا اصلا گور بابای ضرر اینو بنویس :D :
Hello dear playstation support , im in urgent need of your help , apparently someone has managed to sign in to my psn account and change its Email and password , i have acces to my original email linked to the account and have all the info related to the account , please take a moment and check my account , i will be greatful for any help you can provide

آخرش هم یادت نره آیدی و ایمیلت رو بنویس . ببین با همون ایمیل اصلیه اکانت این ایمیل رو بزن . سوالی بود بپرس . بابت متن هم شرمنده اگه غلط گرامری املایی چیزی داره . در حدی هست که کارت رو راه بندازه :D
بازم ميگه بايد زنگ بزني ، هر مشكلي مربوط به Email باشه بايد تماس گرفت:d
---
خنگ ترين ساپورت ، ساپورت امارات هست . من با يه Email ديگه واسه اكانت اماراتم ازشون مشكلم رو خواستم برطرف كنه برام لينك Reset Password فرستاد:))چيزي هم نپرسيد

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
عجب پس چقدر بی در و پیکره این ساپورت انگلیس . از این بدترش رو با همون ایمیل زدن درست میکنن جاهای دیگه اون وقت این گشاد ها هر چی میشه میگن زنگ بزن ؟ :D میفرستن دنبال نخود سیاه ...
حالا زنگ بزنه این رفیقمون اگه انگلیسیش خوبه توضیح بده ببینیم چی میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر