(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
كاربردى ترين مزاياى پلاس در صورتى كه اينترنت نامحدود و مناسبى داشته باشين،بازى هاى رايگان در هر ماه، تخفيف هاى ويژه در خريد بازى ها در برخى موارد تا ٧٠ درصد، امكان دانلود نسخه trail بازيها به اين صورت كه بازى كه قصد خريدش رو دارين اول دانلود مى كنين، يك ساعت بازى مى كنيد و اگر پسنديدين خريد رو انجام مى دين. پس از يكى دو سال كه عضو پلاس هستين هارد ps3 تون باوبازى هاى رايگان و خوبى كه دانلود كردين پر ميشه و مجبور هستين براى اينكه امكان بازى كردن اين گيم ها رو داشته باشين، عضويت پلاس خودتون رو تمديد كنيد.
ممنون که جواب دادید.حالا کسی که عضو پلاس باشه میتونه بازی ها رو از طریق pc دانلود کنه و از طریق فلش به کنسول انتقال بده؟
اگر جواب مثبت به چه شکل باید این کار رو انجام داد؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
درود

دوستان من یک اکانت دارم روی PS3 خودم و PS Vita فعال هستش ، می تونم این اکانت رو روی یک PS3 دیگه هم استفاده کنم؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
این آپدیت بازیا مگه برای پلاس قابلیت دانلود بک گراند پیدا نمی کنند؟:|
با اکانت پلاس هیچ آپدیتی رو به لیست دانلود انتقال نمیده؛گزینه دانلود اتوماتیک هم روشنه اما خبری نیست.
پ ن:دلم می خواد کنسول رو با اره برقی به دو نیم تقسیم کنم! لعنتی با اینترنت داغون فقط عذابمون میده..:|
----------------------------------------
ویرایش:درست شد! طبق اون ساعت دانلود اتوماتیک،لینک دانلود پچ رو به بک گراند انتقال میده!

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
ریجن اکانت ، به ریجن بازی که باید خرید ارتباط نداره درسته ؟
ولی من جایی دیدم که کسی رفته بازی ریجن 1 خریده و میگفت که کد فعال سازی آنلاین بازی روی اکانت خودش که ریجن 2 بوده کار نمیکرده ، مجبور شده اکانت ریجن 1 بسازه تا کد رو وارد کنه
این واقعیت داره ؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
ریجن اکانت ، به ریجن بازی که باید خرید ارتباط نداره درسته ؟
ولی من جایی دیدم که کسی رفته بازی ریجن 1 خریده و میگفت که کد فعال سازی آنلاین بازی روی اکانت خودش که ریجن 2 بوده کار نمیکرده ، مجبور شده اکانت ریجن 1 بسازه تا کد رو وارد کنه
این واقعیت داره ؟
ریجن بازی فقط در اجرای بازی ها تاثییر نداره ...
کد آنلاین پس و DLC هایی که از استور خریداری میشه باید ریجن اکانت با ریجن بازی همخوانی داشته باشه !

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
^^^^^^^
در تکمیل حرف های علی ، شما میتونی یا اکانت دیگه که با ریجن بازیت همخونی داشته باشه بسازی و کد هارو تو اون بزنی و بعد از اینکه فایل آنلاین-پس رو دانلود کردی میتونی با اکانت خودت بازی کنی.

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
سلام به همگی،
یه سوالی دارم! الان توی استور بتلفیلد 3 رو برای پلاس زده FREE یعنی الان اگه من پلاس بگیرم میتونم این بازی رو بطور کامل دانلود کنم و هیچ لیمیت و محدودیتی نداره تا زمانی که اکانت پلاسم تموم بشه؟ یا اینکه فقط بصورت آزمایشی میشه بازیش کرد؟ همینطور راجع به بازی های ویتا که FREE هستند؟

یه سوال دیگه دارم که به PSN مربوط نیست ولی همینجا میپرسم ( معذرت )

من پی اس ــم فت 40 گیگه، میتونم از هارد اکسترنال برای ریختن بازی هایی که از استور میخرم بطور مستقیم استفاده کنم؟ یعنی بازی رو مستقیم روی هارد اکسترنال دانلود کنم و از روی همون اجراش کنم؟ و یا باید حتما هارد کنسول رو تعویض کنم؟ اگه گزینه دوم باید انجام بشه، کنسول فت تا چه هاردی رو ساپورت میکنه بدون کندی و مشکل، حداکثر 500؟ یا میشه 1ترا هم وصل کرد بهش؟

پیشاپیش ممنون از همگی!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام به همگی،
یه سوالی دارم! الان توی استور بتلفیلد 3 رو برای پلاس زده FREE یعنی الان اگه من پلاس بگیرم میتونم این بازی رو بطور کامل دانلود کنم و هیچ لیمیت و محدودیتی نداره تا زمانی که اکانت پلاسم تموم بشه؟ یا اینکه فقط بصورت آزمایشی میشه بازیش کرد؟ همینطور راجع به بازی های ویتا که FREE هستند؟

یه سوال دیگه دارم که به PSN مربوط نیست ولی همینجا میپرسم ( معذرت )

من پی اس ــم فت 40 گیگه، میتونم از هارد اکسترنال برای ریختن بازی هایی که از استور میخرم بطور مستقیم استفاده کنم؟ یعنی بازی رو مستقیم روی هارد اکسترنال دانلود کنم و از روی همون اجراش کنم؟ و یا باید حتما هارد کنسول رو تعویض کنم؟ اگه گزینه دوم باید انجام بشه، کنسول فت تا چه هاردی رو ساپورت میکنه بدون کندی و مشکل، حداکثر 500؟ یا میشه 1ترا هم وصل کرد بهش؟

پیشاپیش ممنون از همگی!
سلام اول اینکه خوش امدید به بازیسنتر و به جمع ما گیمرها :x:x
بله به طور کامل میتوانی دانلود کنی و تا زمانی که پلاس داری اون بازی برای شما فری هست همین طور برای بازی های ویتا هم همین طوره
برای هارد پلی3 هم تا هارد 720 گیگ ساپورت میکنه پلی3 نه بیشتر اونم به خاطر اینکه خشابه پلی3 که توش هارد پلی3 جا میشه کوچیک هست
موفق باشی:d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام بچه ها یک سوال :
من میخوام پلاس یکساله بگیرم میخواستم بدونم این اکانت که پلاس میشه به PS4 انتقال داده میشه ؟
و بعدش میخواستم بدونم پلاس برای امارات خوب هست ! ارزش داره ؟
یا یک اکانت رجین 1 بسازم ؟
چون میخوام یک اکانت درست حسابی داشته باشم که به 4 هم انتقالش بدم !
بعد اگر رجین 1 خوبه اونوقت برای بازی های 4 اگر رجین 1 پیدا نشود تو بازار به مشکل میخورم از لحاظ آنلاین چون هدفم برای بازی های MMO مثل DYSTENY , ESO هست !
خوب اگر این ها آنلاین پس داشته باشن و 4 هم مثل ویتا فقط بشه یک اکانت ساخت به مشکل میخورم ! میشه مشاوره و راهنماییم کنید ؟
و راستی بازی ویتا هم برای پلاس رجین 1 میاد ؟

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
کمکم کنید لطفا
من میخوام از اینترنت کامپیوتر dlc بازی ها رو بخرم psn cod رو باید کجای سایت PlayStation® : PS4™, PS3™, PS Vita, PSP®, PSP®go, PS2™, PlayStation® Games - PlayStation®Network وارد کنم؟

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/

برو قسمت account و بعد تو قسمت redeem prepaid card کد رو وارد کن.

برای خرید از استور
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/

بعد از خرید ، فایل به PS3 انتقال داده میشه و باید با PS3 دانلود کنی ولی اگه بخوای با PC دان کنی باید برای به تاپیک آموزشش.

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
https://account.sonyentertainmentnetwork.com/

برو قسمت account و بعد تو قسمت redeem prepaid card کد رو وارد کن.

برای خرید از استور
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/

بعد از خرید ، فایل به PS3 انتقال داده میشه و باید با PS3 دانلود کنی ولی اگه بخوای با PC دان کنی باید برای به تاپیک آموزشش.

میشه تاپیک آموزش با pc رو بدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر