(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
درود به همه دوستان.ممكنه سوالم مربوط به اين قسمت نباشه اما به هر حال مشكلم تو دانلود بازى از استور هست. من ps3 slim 320G دارم كه هاردش تقريبا پر شده،همه بازى هايى كه قابل حذف بودند، پاك كردم اما دوباره پر شده و الان دلم نمياد هيچكدوم رو حذف كنم.آيا هيچ راهى هست كه بازى هاى استور رو توى هارد اكسترنال نصب كرد؟ممنون ميشم دوستانى كه اطلاع دارن سريع تر جواب بدن

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
درود به همه دوستان.ممكنه سوالم مربوط به اين قسمت نباشه اما به هر حال مشكلم تو دانلود بازى از استور هست. من ps3 slim 320G دارم كه هاردش تقريبا پر شده،همه بازى هايى كه قابل حذف بودند، پاك كردم اما دوباره پر شده و الان دلم نمياد هيچكدوم رو حذف كنم.آيا هيچ راهى هست كه بازى هاى استور رو توى هارد اكسترنال نصب كرد؟ممنون ميشم دوستانى كه اطلاع دارن سريع تر جواب بدن
خیلی خوب می شد ولی متاسفانه اصلا امکان نداره:(

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من برداشتم از شریکی خریدن اینه :
من یه اکانت امارات دارم با 5دلار.
یه اکانت امریکا هم رو کنسولم هست مثلا 5 دلارم اونتوست.
میتونم خودم با ویتا و 3 شریکی خرید کنم با دوتا اکانت از رجینای مختلف?راهشو بگین.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
من برداشتم از شریکی خریدن اینه :
من یه اکانت امارات دارم با 5دلار.
یه اکانت امریکا هم رو کنسولم هست مثلا 5 دلارم اونتوست.
میتونم خودم با ویتا و 3 شریکی خرید کنم با دوتا اکانت از رجینای مختلف?راهشو بگین.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

:-b
الان اینا چی بود گفتی؟!!
کلا یه حالته خرید شریکی، شما و رفیقتون که هردو پلی3 دارین باید یه اکانت بسازین و اون رو رو هر دو دستگاه اکتیو کنین بعد از طریق اون یک اکانت خرید کنید
خلاصه اش اینکه یک اکانت یکسان روی دو پلی3

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

رفيق تنها راهت اينه كه با استفاده از PC دانلود كني و يه سري فايل هارو روي PC داشته باشي و هر وفت خواستي نصب شون كني و بازي كني و ديگري رو پاك كني
يه راه ديگه هم خريد هارد بالاتره كه بايد حتما" از اين اطلاعاتت بك اپ بگيري و كلي دردسر داره !

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خودت ببين اون موقع كه اكانت رو ساختي كدوم كشور بعدش ببين كشور مربوط به كدوم منطقه است ديگه اين ساده است

دوستان من امروز وصل شدم اما اصلا" فرند ليست ام بالا نيمد :|
مشكل از نت بوده يا نكنه كلهم فرند ليست از سمت سوني مشكل پيدا كرده و تركيده :|

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
خودت ببين اون موقع كه اكانت رو ساختي كدوم كشور بعدش ببين كشور مربوط به كدوم منطقه است ديگه اين ساده است

دوستان من امروز وصل شدم اما اصلا" فرند ليست ام بالا نيمد :|
مشكل از نت بوده يا نكنه كلهم فرند ليست از سمت سوني مشكل پيدا كرده و تركيده :|
نه مشکل از نت ـه . واسه منم نمیاد یا به زور میاد . گوگل هم به زور میاد بالا . باز دوباره ....

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام يه سوال بسيار مبتدي!!!!از كجا بفهم ريجن اكانتمو؟ريجن كنسول هر جي باشه ماله اكانت هم همونه؟

خير فرق ميكنه ريجن كنسول يه چيزه ديگه ست و ريجن اكانت يه چيزه ديگه ست
تنها راهش بري توي PSN و ببين چه كشوري رو زده چون وقتي بخواهي بري توي يه بازي مثلا براي خريد توي توصيحاتش ميزنه امريكا يا انگلستان و يا عيره

jam0joor

کاربر سایت
Feb 10, 2012
29
نام
محمد
توی setting اکانت باید بزم ببینم کجا زدم؟؟؟؟؟؟؟
اخه یادم نمیاد!!!!!!
و یه سوال دیگه با 512kb میشه انلاین
کیلزون 3 و انچارتد3
بازی کرد؟؟؟؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اخه یادم نمیاد!!!!!!
کیلزون 3 و انچارتد3
بازی کرد؟؟؟؟
پينگ مهمه ،شما با پينگ زير ٢٠٠ خيلي راحت ميتوني بازي كني.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اخه یادم نمیاد!!!!!!
کیلزون 3 و انچارتد3
بازی کرد؟؟؟؟
نه اونجا دوست عزيز فكر كردم اگر اون جوري بگم ميدوني بايد بري توي استورش Playstation Store
يه پينگ بگير بيا توي اين تاپيك درباره سرعت بهت ميگم

http://forum.bazicenter.com/thread19941/

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
منظورتون كدام فروشگاه هست؟؟؟

همین psn کلا!!
store و network
من دستگاه کپی خور دارم ورژن 4.30 rebug اکانت ساختم وقتی لاگین میکنم میخوام مثلا برم تو store اول میگه برنامه رودانلود کن و نصب کن که انجام میدم و وقتی وارد میشه تا اونجا میره که عکس لوگو میاد و یه لود زیرش که هیچوقت تموم نمیشه همونجا یا گیر میکنه یا ارور میده
تو قسمت psn هم همینطوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر