(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
کسی اینجا مشکل sing in نداره ؟
من نه میتونم از سایت نه با دستگاه sing in بشم ...
حتی قسمت پشتیبانی مربوط به ایمل و پسورد تو سایت هم بسته ـس !!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
کسی اینجا مشکل sing in نداره ؟
من نه میتونم از سایت نه با دستگاه sing in بشم ...
حتی قسمت پشتیبانی مربوط به ایمل و پسورد تو سایت هم بسته ـس !!
فکر کنم Maintenace باشه امروز . چند روز پیش خبرش رو خوندم ...

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اون جريان جايزه سواي تخفيف هاي سوني ه كه تموم شد رفت !

رفيق شما برو تو سايت هاي درست حسابي بعد كارت دلار بخر و همون يورو رو پرداخت كن ! يعني مثلا" توي امازون يا گيم استاپ برو كارت دلار بخر ولي به يورو پرداخت كن پولش رو فكر كنم بايد بشه

اقا اين 2000 بار :|
مولتي U3 مجاني شده ولي تا سطح 15 بيشتر اسلحه نميده ! ميتونيد بالاتر هم بريد و در سطح 75 بازي رو پرستيژ كنيد بعدش ميذاره يه سري چيز ميز باز كنيد
حدودا" 12 گيگ بود تا جايي كه من ديدم !

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اون جريان جايزه سواي تخفيف هاي سوني ه كه تموم شد رفت !

رفيق شما برو تو سايت هاي درست حسابي بعد كارت دلار بخر و همون يورو رو پرداخت كن ! يعني مثلا" توي امازون يا گيم استاپ برو كارت دلار بخر ولي به يورو پرداخت كن پولش رو فكر كنم بايد بشه

اقا اين 2000 بار :|
مولتي U3 مجاني شده ولي تا سطح 15 بيشتر اسلحه نميده ! ميتونيد بالاتر هم بريد و در سطح 75 بازي رو پرستيژ كنيد بعدش ميذاره يه سري چيز ميز باز كنيد
حدودا" 12 گيگ بود تا جايي كه من ديدم !

من که دانلودش کردم ولی هنوز وقت نکردم بازیش کنم ببینم چی به چی هست
فقط رفتم توی منوش همین و فقط اجراش کردم و بعد یه ابدیت 157 مگی هم داشت که اونم دانلود کردم
راستی تروفی هم داره

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
خب من یکی دوتا سوال دارم که جوابش خیلی برام مهمه!:d
اولی اینکه الان من یه بازی رو ریجن یک بگیرم و کد مولتی و ... رو هم تو همون ریجن یکم بزنم حالا میتونم مولتی رو تو اکانت ریجن 2 بازی کنم و تمام محتویات مثه dlc و ... که در اینده میاد رو رو اکانت ریجن یکم بخرم و بعد رو ریجن دو بازی کنم؟ چون رو دستگاهم دو تا اکانت ریج1 و ریجن2 دارم که ریجن 2 اکانت اصلیمه ولی شاید بخوام یه بازی رو ریجن یک بگیرم
بعد یه سوال دیگه اینکه اکانت ریجن یک رو دستگاه دوستم هم فعاله حالا وقتی من انلاین پس این بازی رو که تو این اکانت فعال کردم اون رفیقم هم میتونه از این انلاین پس استفاده کنه؟ و انلاین پس بازی خودشو بفروشه؟
پیشاپیش ممنون از جواب:d

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
خب من یکی دوتا سوال دارم که جوابش خیلی برام مهمه!:d
اولی اینکه الان من یه بازی رو ریجن یک بگیرم و کد مولتی و ... رو هم تو همون ریجن یکم بزنم حالا میتونم مولتی رو تو اکانت ریجن 2 بازی کنم و تمام محتویات مثه dlc و ... که در اینده میاد رو رو اکانت ریجن یکم بخرم و بعد رو ریجن دو بازی کنم؟ چون رو دستگاهم دو تا اکانت ریج1 و ریجن2 دارم که ریجن 2 اکانت اصلیمه ولی شاید بخوام یه بازی رو ریجن یک بگیرم
بعد یه سوال دیگه اینکه اکانت ریجن یک رو دستگاه دوستم هم فعاله حالا وقتی من انلاین پس این بازی رو که تو این اکانت فعال کردم اون رفیقم هم میتونه از این انلاین پس استفاده کنه؟ و انلاین پس بازی خودشو بفروشه؟
پیشاپیش ممنون از جواب:d

بله شما هر چند تا اکانت میتونید بسازید ریجن 1 و 2 و 3 با اونا بازی و DLC بخرید و رو یه اکانت دیگه که اکانت اصلیتون هست بازی کنید
جواب سوال دوم هم مثبته :D

یه نکته ای که تازه متوجه شدم اینه که بازیهای ریجن 1 به 3 میخوره و ریجن 2 به 4 (استرالیا) خوب اینو میدونستیم ولی نکته اینجاس که بازیهای ریجن 3 با کد BCAS با ریجن 1 هماهنگ نیست ولی ریجن 3 با کد BLAS میخوره به ریجن 1 :D

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام به همگی
من چند روزه برا چندمین بار 1-2 تا بازی رو می زارم برا آپدیت که یکیش انچارتد 3 هستش و یکی مکس پین,ولی اواخر آپدیت اررور میده تو هر 2 تا و آپدیت قطع میشه,کسی می دونه مشکل از کجاست و راهنمایی کنه چی کار کنم تا رفع شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
سلام به همگی
من چند روزه برا چندمین بار 1-2 تا بازی رو می زارم برا آپدیت که یکیش انچارتد 3 هستش و یکی مکس پین,ولی اواخر آپدیت اررور میده تو هر 2 تا و آپدیت قطع میشه,کسی می دونه مشکل از کجاست و راهنمایی کنه چی کار کنم تا رفع شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون
مشکل از اینترنت ذغالی ایرانه که احتمالا باعث میشه سرور تایم اوت بشه یا وسط دانلود ریست میشه.
شوما باس با نرم افزار PS Proxy با کامپیوتر دانلودشون کنی. تو این حالت آپدیتای بازی که قابلیت پاز و ادامه دادن ندارن این امکان رو پیدا می کنند و دیگه با قطعی نت اون چیزی که دانلود شده نمی پره!
اینم لینکش با توضیحات مفصلی که دوستان دادند.
http://forum.bazicenter.com/thread43472/

سلام به همه دوستان
من چند روز پس از بارها تلاش نتونستم چند تا بازی رو آپدیت کنم و آخرای آپدیت ارور میده و باید قطع شم.
می خواستم از طریق کامپیوتر اپدیتا رو دانلود کنم وبریزم تو دستگاه,ولی چون آشنایی با این روش نداشتم و نتونستم از توضیحات و آموزش این روش تو صفحه اول قسمت مخصوص آموزش این روش سر در بیارم می خواستم ازتون خواهش کنم اگه لطف کنید و منت سرم بزارید به صورت عامیانه و خیلی مبتدی و مرحله به مرحله طریقه دانلود از کامپیوتر و چگونگی ریختنش تو دستگاهو برام توضیح بدبد تا مشکل بزرگی که برام پیش اومده بر طرف شه به لطفتون.
ازتون بی اندازه ممنون می شم کمکم کنی.
در ضمن اگه لطف کنید و بگید که از کجا آپدیتارو باید دانلود کنم.
امیدوارم درخواستمو قبول کنید و برام به صورت خیلی مبتدی و کلاس پایین توضیح بدبد.
ممنون از همگی

از رو دستور العملا قدم به قدم اجرا نکردی؟ اگه بخوای یه دور بخونی بعد انجام بدی معلومه که نمی شه هیچکی بار اول سر در نمیاره و یادش نمی مونه.باید بار اول از رو متن قدم به قدم پیش بری.
اگه هم اجرا کردی بگو کجاش گیر کردی کمکت کنیم.

آخرین ویرایش:

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
مشکل از اینترنت ذغالی ایرانه که احتمالا باعث میشه سرور تایم اوت بشه یا وسط دانلود ریست میشه.
شوما باس با نرم افزار PS Proxy با کامپیوتر دانلودشون کنی. تو این حالت آپدیتای بازی که قابلیت پاز و ادامه دادن ندارن این امکان رو پیدا می کنند و دیگه با قطعی نت اون چیزی که دانلود شده نمی پره!
اینم لینکش با توضیحات مفصلی که دوستان دادند.
http://forum.bazicenter.com/thread43472/
سلام به همه دوستان
من چند روز پس از بارها تلاش نتونستم چند تا بازی رو آپدیت کنم و آخرای آپدیت ارور میده و باید قطع شم.
می خواستم از طریق کامپیوتر اپدیتا رو دانلود کنم وبریزم تو دستگاه,ولی چون آشنایی با این روش نداشتم و نتونستم از توضیحات و آموزش این روش تو صفحه اول قسمت مخصوص آموزش این روش سر در بیارم می خواستم ازتون خواهش کنم اگه لطف کنید و منت سرم بزارید به صورت عامیانه و خیلی مبتدی و مرحله به مرحله طریقه دانلود از کامپیوتر و چگونگی ریختنش تو دستگاهو برام توضیح بدبد تا مشکل بزرگی که برام پیش اومده بر طرف شه به لطفتون.
ازتون بی اندازه ممنون می شم کمکم کنی.
در ضمن اگه لطف کنید و بگید که از کجا آپدیتارو باید دانلود کنم.
امیدوارم درخواستمو قبول کنید و برام به صورت خیلی مبتدی و کلاس پایین توضیح بدبد.
ممنون از همگی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر