(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
من پلاسم فردا تموم میشه و الان GOW HD رو گذاشتم واسه دانلود حالا میخوام بدونم بعد از اتمام مدت پلاس هم میتونم به دانلودش ادامه بدم و هر وقت دانلودش کامل شد و خواستم بازیش کنم دوباره پلاس بشم؟

بله میتونی الان دانلودش کنی ، بعد هروقت خواستی بازی کنی Plus بشی.

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
برام یه مشکل در وارد کردن کد 50 دلاری تو استور امریکا پیش امده به این صورت که کد رو وارد میکنم 50 ذلار رو تایید میکنه ولی هنگامی که میخواد اونو وارد حسابم کنه ایراد میگیره. من از طریق سایت هم امتحان کردم بازم 50 دلار رو تایید میکنه ولی وقتی میخواد وارد حسابم کنه این پیغام رو میده :
The Prepaid Card code you entered is incorrect or is no longer valid دوستان به کمکم برسید که واقعا حالم گرفته و با کله میخوام برم تو مانیتور و دیوار و میز و ....

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
برام یه مشکل در وارد کردن کد 50 دلاری تو استور امریکا پیش امده به این صورت که کد رو وارد میکنم 50 ذلار رو تایید میکنه ولی هنگامی که میخواد اونو وارد حسابم کنه ایراد میگیره. من از طریق سایت هم امتحان کردم بازم 50 دلار رو تایید میکنه ولی وقتی میخواد وارد حسابم کنه این پیغام رو میده :
The Prepaid Card code you entered is incorrect or is no longer valid دوستان به کمکم برسید که واقعا حالم گرفته و با کله میخوام برم تو مانیتور و دیوار و میز و ....
این پیغام رو که میده،یعنی کد رو اشتباه وارد می کنید؛ حالا یا خود کد اشتباهه یا بلند و کوتاه شده.
بعضی وقتا به خاطر سرعت اینترنت،ممکنه هنگام انتقال اعتبار به اکانت،خللی بوجود بیاد و ارور بده.
بهتره به ساپورت سونی ایمیل بزنید که از درست بودن و استفاده نشدن اون مطمئن بشید یا اگر از سایتی ایرانی سفارش دادید،ازش بخواید که طبق شناسه سفارش تون،کد رو دوباره بفرسته.

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام
یک سوال من الان با یکی از کارشناسان ea صحبت میکردم اخرش یک کد بهم داد گفت به پاس قدر دانی از حمایت شما از فیفا که 15 % تخفیف برای خرید بازی از origin هست این الان چه بدرد میخوره ؟؟؟
حاجی این ها خیلی باحالند تو ایران میری نمیایندگی فحشت میدند:| اینجا قدر دانی هم میکند با یک چت ساده :-*:x

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام
یک سوال من الان با یکی از کارشناسان ea صحبت میکردم اخرش یک کد بهم داد گفت به پاس قدر دانی از حمایت شما از فیفا که 15 % تخفیف برای خرید بازی از origin هست این الان چه بدرد میخوره ؟؟؟
حاجی این ها خیلی باحالند تو ایران میری نمیایندگی فحشت میدند:| اینجا قدر دانی هم میکند با یک چت ساده :-*:x
Origin شبکه رسمی EA واسه PC هست، دفعه بعد که قصد خرید از Origin رو داشته باشی با وارد کردن این کد 15% تخفیف میگیری !
به بیان دیگه ، به هیچ دردت نمیخوره ! :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام دوستان.
یه سوال.یه کد چند تا کارکتر اضافه یه بازی رو دارم اینو وارد کردم رو اکانتم.حالا می خوام رو یه اکانت دیگه فعالش کنم و از رو این اکانت خودم دی اکتیو.چی کار باید بکنم دقیقا؟می شه اصلا؟

نميشه از روي اكانت دي اكتيو كرد !
شما اگر اون يكي اكانت تون روي همون دستگاه خودتونه كه راحت مي تونيد ازش استفاده كنيد

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
با سلام به بچه‌های خوب بازیسنتر

سوال داشتم:

من ۲ تا اکانت دارم یکی‌ اروپایی یکی‌ آمریکایی

یه بار واسه آزمایشی‌ رفتم تو اکانت آمریکایی دیدم خیلی‌ چیزهای باحال توشه

بازیهای کلاسیک PS ONE/PS2 مثل Harvest Moon و .... که تو اروپا خیلی‌ از این بازیها واسه دانلود نیست

متاسفانه اینجا واحد پولش یورو هست

و نرخ بازیهای آمریکا دلار هست

چطور می‌تونم بازیهارو از اکانت آمریکایی دانلود کنم؟

آخرین ویرایش:

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
با سلام به بچه‌های خوب بازیسنتر

سوال داشتم:

من ۲ تا اکانت دارم یکی‌ اروپایی یکی‌ آمریکایی

یه بار واسه آزمایشی‌ رفتم تو اکانت آمریکایی دیدم خیلی‌ چیزهای باحال توشه

بازیهای کلاسیک PS ONE/PS2 مثل Harvest Moon و .... که تو اروپا خیلی‌ از این بازیها واسه دانلود نیست

متاسفانه اینجا واحد پولش یورو هست

و نرخ بازیهای آمریکا دلار هست

چطور می‌تونم بازیهارو از اکانت آمریکایی دانلود کنم؟
شما با استفاده از کردیت کارت یا PSN Cardـه امریکا بازی رو روی اکانت US خریداری میکنید و میتونید دانلود کنید ، بعد که روی PS3 دانلود شد میتونید با هر اکانتی که روی اون PS3 دارید بازی رو اجرا کنید !

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان بازی uncharted 3 برای ریجن 2 یه مش چیزهای مجانی گذاشته بدرد چی میخورند اینها ارزشو داره برم دانلود کنم و نصبشون کنم یا نه همون DLC ها رو میگم؟؟؟؟؟

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
درود من دو تا اكانت آمريكا دارم كه SONY به يكى $5 و ديگرى $10 هديه داده ميخوام بدونم هر دو كد هديه رو ميتونم به يكى از اكانتهام وارد كنم؟

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
درود من دو تا اكانت آمريكا دارم كه SONY به يكى $5 و ديگرى $10 هديه داده ميخوام بدونم هر دو كد هديه رو ميتونم به يكى از اكانتهام وارد كنم؟

سلام اره فقط کافیه کدها رو در یک اکانتت فعال کنی. برای منم 10 دلار هدیه اومد از تعجب شاخ در اوردم. اخه 5 دلار تو حسابم داشتم و هی خدا خدا میکردم که ای کاش 10 دلار دیگه هم داشتم با هاش بازی the cave رو که 15 دلاره میخریدم. کلی لذت بردیم به به به به :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر