(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
به من چرا نداده؟:(

باو شانسي بوده :d
منم 20 دلار كلا" خريد كرده بودم با اون اكانتم اما 5 دلار بهم داد :d
با يه اكانت ديگه هم 20 دلار خريد كرده بودم يه بار هم 3 ماهه پلاس شارژ اش كرده بودم و در جمع 6 ماه پلاس بودم اما يه يه ريالي نداد :|:d
در ضمن اين فقط مال اكانت هاي US بوده

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
من نزديك ٣٠٠$ تو اكانتم اصليم خرج كردم يك غرونم نداد فقط قبلنا يه بار ٣ دلار داد:|
البته تو اون يكي اكانتم كه حدود ١٥٠$ تا با شريكم خرج كرده بوديم به دليل خرج بالاي١٠٠$ يه ٢٠$ داد:d
امكان نداره امروز بفرسته؟ تموم شده؟

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
سلام.
اقایون اهل فن من هرچه قد میخوام از اینجا:
Official PlayStation website
وارد اکانتم شم نمیشه.
همش میگه یوزر یا پس اشتباه در حالی که من 100% مطمئنم مشخصات رو درست وارد میکنم!!!:(
اکانت هم مال UK.
کسی میدونه مشکل از چیه؟؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من حدس ميزنم كساني كه طي اين تخفيف هاي اخر كريسمس استور US خريد كرده باشن بهشون پول داده شده باشه !
مثلا" م يه اكانت تازه زده بودم و فقط يه LBP K خريده بودم اونم 20 دلار ولي 5 دلار جايزه داد :d

نه ديگه تموم شد گمونم :|

رفيق صبركن بعدا" بزن قاطيه حتما
البته حواست باشه اگر رمز رو عوض كردي و خود براوزر رمز رو سيو كرده ! رمز رو همون قبلي كامپيوتر ميزنه اين مشكل منه هر دفعه بايد رمز تازه رو بزنم :|

SPYzone

کاربر سایت
Jul 23, 2009
132
سلام
آقا بازیهایی که الان رو سرویس پلاس هستند اگر ما دانلودشون کنیم و چند روز بعد از سرویس برداشته بشن و سرویس پلاسمون تموم نشده باشه هنوزم هم قابل استفاده ـست؟

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
سلام
آقا بازیهایی که الان رو سرویس پلاس هستند اگر ما دانلودشون کنیم و چند روز بعد از سرویس برداشته بشن و سرویس پلاسمون تموم نشده باشه هنوزم هم قابل استفاده ـست؟
تا زمانی که پلاس داری قابل اجرا هستن. بعد تموم شدن پلاس در صورت شارژ مجدد پلاس باز هم قابل استفاده میشن.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ببخشید برای مثلا بازی آنلاین کردن pes2013 با ps3 چی لازمه تو ایکس باکس که گلد میخواد برای این چی؟

چيزي نمي خواد مثل XBL پولي نيست فقط شما PES 2013 تون بايد انلاين پس خود بازي ايش استفاده نشده باشه !

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام دوستان.
یه سوال.یه کد چند تا کارکتر اضافه یه بازی رو دارم اینو وارد کردم رو اکانتم.حالا می خوام رو یه اکانت دیگه فعالش کنم و از رو این اکانت خودم دی اکتیو.چی کار باید بکنم دقیقا؟می شه اصلا؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
من پلاسم فردا تموم میشه و الان GOW HD رو گذاشتم واسه دانلود حالا میخوام بدونم بعد از اتمام مدت پلاس هم میتونم به دانلودش ادامه بدم و هر وقت دانلودش کامل شد و خواستم بازیش کنم دوباره پلاس بشم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر