(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اره من سه ماهه رو اونموقع 13دلار گرفتم!:d
الان اینجوریه که یک سال بگیر سه ماه رایگان بهت میدن
نه من ریجن 2 رو میگیم در مورد ریجن 1 اطلاعی ندارم:D
اون موقع فکر کنم 13 پوند بود شده بود 7-8 پوند سه ماهه و یک ساله هم 40 پوند بود که شده بود 30 و من خودم شارژ کردم!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
يه كه انگار سيستم تروفي ها قاط زده ! نگران نباشيد درست ميشه خودش
منم الان خودم چندين روزه نميتونم سينك بكنم تروفي هام رو :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
از کی اینجوری شده رو نمیدونم، ولی دیروز تروفی کارت ها ترکیده بود (البته مشکلی با Sync کردن تو PSN نداشتم! ) ، اما امروز درست شده! :d

RADON

کاربر سایت
Dec 3, 2010
236
نام
نیما
تروفی کارد اونایی که PSN Card ـشونو آپدیت کردن مشکل پیدا کرده ، تروفی ها و آواتارشونو نشون نمیده ، به زودی حل میشه دوستان نگران نباشین !

یه سوال الان من که اکانتم برا اماراته باید برا پلاس UK بگیرم یا چیزه دیگه ای ؟! (ممنون میشم جواب بدین ! )

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
تروفی کارد اونایی که PSN Card ـشونو آپدیت کردن مشکل پیدا کرده ، تروفی ها و آواتارشونو نشون نمیده ، به زودی حل میشه دوستان نگران نباشین !

یه سوال الان من که اکانتم برا اماراته باید برا پلاس UK بگیرم یا چیزه دیگه ای ؟! (ممنون میشم جواب بدین ! )
شما اكانتت اماراته بايد psn card امارات بگيري و باهاش پلاس بخري.

RADON

کاربر سایت
Dec 3, 2010
236
نام
نیما
شما اكانتت اماراته بايد psn card امارات بگيري و باهاش پلاس بخري.

منظورم اینه که مثه اینا برا امارات هم هست ؟! (یعنی از اینا بگیریم فرقی نمیکنه رو چه رجینی بزنیم ؟!)
38-105-large.jpg

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
منظورم اینه که مثه اینا برا امارات هم هست ؟! (یعنی از اینا بگیریم فرقی نمیکنه رو چه رجینی بزنیم ؟!)
38-105-large.jpg

نگيري بهتره چون اين كارت هارو از قيمت معادل شون به كارت پوند و دلار و دلار امارات گرونتر ميدن ؟! :|:d
كسي هم تا حالا نفهميده چيزي كه ارزونتره رو چرا گرونتر ميدن :|:d

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
اقا من اکانت یکی رو گرفتم و انلاین پس فیفا رو دانلود کردم و الان از اکانت خودم میرم انلاین میزنم.. حالا میخوام ps3 رو فرمت کنم .. حالا بعد فرمت دوباره با اکانتم برم میشه بازی کرد؟ یا باید دوباره اکانت رو ازش بگیرم و دانلود کنم؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
اقا من اکانت یکی رو گرفتم و انلاین پس فیفا رو دانلود کردم و الان از اکانت خودم میرم انلاین میزنم.. حالا میخوام ps3 رو فرمت کنم .. حالا بعد فرمت دوباره با اکانتم برم میشه بازی کرد؟ یا باید دوباره اکانت رو ازش بگیرم و دانلود کنم؟

دوباره باید با همون اکانت دانلود کنی رو دستگاهت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر