(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من Season Pass بازی ACIII رو بطور رایگان دریافت کردم :d در واقع باگی تو سیستم Pre-Order برای بعضی بازی ها پیدا کردم :d که بتونم از اون کانتنت ها استفاده کنم :p البته وجدانم بدرد اومد خواستم بخرمش ولی کار از کار گذشته و دیگه نمی تونم بخرمش و زده شما این رو خریدید :d خوب دیگه مجبورم با این وجدان درد dlc ها رو بگیرم :d.
برا این که وجدان درد نگیری به این فک کن که اون DLC ها می بایست رو دیسک می بودند،به این حرکت زشت یوبی که تو AC2 زد دو سه تا از sequence ها رو حذف کرد و در قبالشون پول اضافی طلب کرد فکر کن.این طوری حس می کنی داری حق مسلمتو می گیری:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خوب بالاخره ما تونستیم سونی رو بپیچونیم :d.
و الان من 24 پوند سود کردم و چطور ؟
من Season Pass بازی ACIII رو بطور رایگان دریافت کردم :d در واقع باگی تو سیستم Pre-Order برای بعضی بازی ها پیدا کردم :d که بتونم از اون کانتنت ها استفاده کنم :p البته وجدانم بدرد اومد خواستم بخرمش ولی کار از کار گذشته و دیگه نمی تونم بخرمش و زده شما این رو خریدید :d خوب دیگه مجبورم با این وجدان درد dlc ها رو بگیرم :d.
78194369694066382978.jpg

شنيده ايد ايا ادم هر چي پولش از پارو بيشتر بالا بره بيشتر هم پول رو پولش جمع ميشه :|:d
اينها اين هم نمونه كاملش هر ماه حدود 40 پوند همينطوري الكي ميخره حالا هم از خدا خواسته 23 پوند ديگه مفت و مجاني به جيب زد :| به زمين جوش بخوري الهي مهرداد :|:d

يه هميچن باگي هم براي پرميوم بتل3 پود كه ميشد از طريق تنظيمات خود بتل بازي رو پرميوم كرد :d

بووووووووووووق به شانس ما مدال رو خريديم تو زمان جايزه 100 دلاري ايش حالا داره به 60 دلاري ها جايزه ميده :|

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
بعضی از بازی ها واسه آنلاین بازی کردن کد میخوان,چیکار باید کرد؟؟
ممنون
بله بغضی از بازی های جدید باید کد بخری
اونم اینه که باید یهایدی توی psn درست کنی بعد ایدی که درست میکنی با بازیت یکی باشه خیلی ساده است شما اول ایدی رو درست کن بعد بیات پله پله بهت توصیح میدیم;)

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
دوستان یه سوال
راه حلی نیست که بشه مثلا" ایدی من وقتی انلاین هستم افلاین نشون بده مثل یاهو؟ (نمیخوام یه فرد خاصی ایدی منو ببینه فکر کنه من کلا" افلاین هستم و یه مدتی نیومدم تو پی اس ان)میشه یا نه
ممنون

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان یه سوال
راه حلی نیست که بشه مثلا" ایدی من وقتی انلاین هستم افلاین نشون بده مثل یاهو؟ (نمیخوام یه فرد خاصی ایدی منو ببینه فکر کنه من کلا" افلاین هستم و یه مدتی نیومدم تو پی اس ان)میشه یا نه
ممنون

تا اونجا که میدونم چنین چیزی نیست. ولی اگر وضعیتت را روی idle بزاری هر کسی هم باشه متوجه میشه که نباید مزاحم بشود.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
تا اونجا که میدونم چنین چیزی نیست. ولی اگر وضعیتت را روی idle بزاری هر کسی هم باشه متوجه میشه که نباید مزاحم بشود.
اونو میدونم
نمیشه ایدی طرف رو پاک کنم دیده نشه ؟ یا اگر پاک کنم باز دیده میشم که انلاین بودم ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام بچه ها
برای ساخت اکانت اروپا چه آدرسی باید وارد کنم؟
توی گوگل مپ خیلی راحت میشه پیدا کرد یه کشور اروپایی انتخاب کن مثلا لندن بعد برو یه ادرس خونه پیدا کن ادرسشو بنویس و بعد برو توی psn ادرس رو وارد کن به همین راحتی

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام من میتونم با سرعت 512 وسرعت دانلود متغیر بین 90تا 110 میتونم انلاین بازی کنم

مشكل سر سرعت نيست مشكل اصلي سر پينگه ! با اين سرعت اره ميشه ولي بايد پينگ ات رو ببيني چنده !

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
دوستان شاید سوال خیلی خیلی ساده ای بپرسم ولی من و خیلی های دیگه که انگلیسیمون خوب نیست یک وقت یک خارجی تو psn ازم انگلیسی سوال میکنه یا یه چیزای میگه یا ازم یک چیزی میخواد چیکار کنم.تا حالا چند نفر چیزی گفتن محلشون ندادم خوب نمیدونم چی میگن:d؟؟؟
شما ها که انگلیسیتون مثل منه چی کار میکنید؟

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان شاید سوال خیلی خیلی ساده ای بپرسم ولی من و خیلی های دیگه که انگلیسیمون خوب نیست یک وقت یک خارجی تو psn ازم انگلیسی سوال میکنه یا یه چیزای میگه یا ازم یک چیزی میخواد چیکار کنم.تا حالا چند نفر چیزی گفتن محلشون ندادم خوب نمیدونم چی میگن:d؟؟؟
شما ها که انگلیسیتون مثل منه چی کار میکنید؟

نمیخواد که حتماً تافل داشته باشی تا جواب بدی ...
من یه سری یکی از رفقا پرسید این Most Wanted که بازی میکنی کدومشونه که داره وضعیتت رو نشون میده توی بازی ؟ منم گفتم نسخه جدیدشه.
یکی دیگه هم در مورد یه بازی JRPG که داشتم انجام میدادم ازم پرسید و گفت تا حالا اسمش هم نشنیده منم قشنگ براش شرح دادم چجور بازی ای است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر