(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

• Thread starter Thread starter Nima
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سالم
یه سوال فنی :دی
میگم هر بازی رو میشه روی 2 تا دستگاه دانلود کرد و اجرا کرد درسته ؟ خب حالا سوال من اینه که من یه بازی رو میخرم و دانلود میکنم . بعد رفیقم هم با اکانت من تو دستگاهش آنلاین میشه و بازی رو دانلود میکنه و اجرا میکنه . این میشه 2 بار .... حالا یه قابلیتی هست که تو سایت خود سونی میشه تمام دستگاه هایی که اکتیو هست رو دی اکتیو کرد . اگه بعد از اینکه دوتامون دانلود کردیم دیگه با اکانت آنلاین نشیم تو دستگاهمون . بعد بریم تو سایت سونی و دستگاه ها رو دی اکتیو کنیم بعد اکانت رو نفر سوم و چهارمی باهاش آنلاین بشن میتونن بازی هایی که خریدیم رو دانلود کنن و بازی کنن ؟
منظورم رو اگه نگرفتین بگید بیشتر توضیح بدم .
نه نمیشه این کار رو کردش حداقل تا جایی که من اطلاع دارم:دی

دلیلش هم اینه که حتی اگه با PS3 آنلاین نشی و از طریق سایت اقدام کنی بازم سونی اون بازی رو کلا از روی تمامی سیستم هایی که نصب شده دی اکتیو می کنه و باید دوباره دانلود کنید یا sign in کنید و اکانت رو اکتیو کنید تا اجرا بشه. بالای 90% از این قضیه مطمئن هستم اما 100% نه:دی میتونیم امتحانم کنیم اگه می خوای:دی

نه نمیشه این کار رو کردش حداقل تا جایی که من اطلاع دارم:دی

دلیلش هم اینه که حتی اگه با PS3 آنلاین نشی و از طریق سایت اقدام کنی بازم سونی اون بازی رو کلا از روی تمامی سیستم هایی که نصب شده دی اکتیو می کنه و باید دوباره دانلود کنید یا sign in کنید و اکانت رو اکتیو کنید تا اجرا بشه. بالای 90% از این قضیه مطمئن هستم اما 100% نه:دی میتونیم امتحانم کنیم اگه می خوای:دی
خب میگم که ما با اون اکانت آنلاین نمیشیم دیگه . اگه وصل نشه به نت که خود به خود بازی از کار نمیوفته که .
کلا چیزه خوبیه اگه عملی باشه :دی

خب میگم که ما با اون اکانت آنلاین نمیشیم دیگه . اگه وصل نشه به نت که خود به خود بازی از کار نمیوفته که .
کلا چیزه خوبیه اگه عملی باشه :دی
میدونم تو وصل نمیشی اما فکر می کنم کلا از کار میندازه همه چی رو و وقتی که می خوای وارد بازی بشی برات میزنه که جهت انجام این بازی دوباره به لیست دانلود خودتون تو PSN مراجعه کنید یا یک همچین چیزی. من فکر می کنم که بازی ها هم تحت هر شرایطی دی اکتیو میشه. البته منطق اینجور حکم می کنه:دی

میدونم تو وصل نمیشی اما فکر می کنم کلا از کار میندازه همه چی رو و وقتی که می خوای وارد بازی بشی برات میزنه که جهت انجام این بازی دوباره به لیست دانلود خودتون تو PSN مراجعه کنید یا یک همچین چیزی. من فکر می کنم که بازی ها هم تحت هر شرایطی دی اکتیو میشه. البته منطق اینجور حکم می کنه:دی

اکانت که تلپاتی نداره :d بفهمه که دی اکتیو شده !
بنظر من می شه ولی ارزش نداره هر 6 ماه فقط می شه از سایت برای دی اکتیو کرد .

یکی تست کنه خبرشو بده :d ما که 6 ماه رو استفاده کردیم .

اکانت که تلپاتی نداره :d بفهمه که دی اکتیو شده !
بنظر من می شه ولی ارزش نداره هر 6 ماه فقط می شه از سایت برای دی اکتیو کرد .

یکی تست کنه خبرشو بده :d ما که 6 ماه رو استفاده کردیم .

منم موافقم ، یه نفر تست کنه خبرشو بهمون بده ! :دی

به عنوان شخص تستر ، خود ِ محمد رو پیشنهاد میکنم که این پیشنهاد رو مطرح کرد ! :دی

منم موافقم ، یه نفر تست کنه خبرشو بهمون بده ! :دی

به عنوان شخص تستر ، خود ِ محمد رو پیشنهاد میکنم که این پیشنهاد رو مطرح کرد ! :دی
فكر كنم دي اكتيويت ميشه چون اگه درست يادم باشه هارد ps3 رو عوض كرده بودم Ac 3 اجرا نميشد( براي يه اكانت ديگه بود)

سلام بچه ها یک سوال من 3 ساعت دارم سرچ میکنم چه تو زامبی چه آنلاین عادی ولی سرچ پلیر میکنه پیدا نمیکنه چیکار کنم ؟

اون پایین هم نوشته : nat : strict

اینترنتم هم مال مخابرات هست 512 + پینگ زیر 200 چیکار کنم ؟

بازی های دیگه مثل مس افکت 3 و دد اسپیس 2 رو راحت میزنم !!

چیکار کنم ؟​

آخرین ویرایش:
سلام بچه ها یک سوال من 3 ساعت دارم سرچ میکنم چه تو زامبی چه آنلاین عادی ولی سرچ پلیر میکنه پیدا نمیکنه چیکار کنم ؟

اون پایین هم نوشته : nat : strict

اینترنتم هم مال مخابرات هست 512 + پینگ زیر 200 چیکار کنم ؟

بازی های دیگه مثل مس افکت 3 و دد اسپیس 2 رو راحت میزنم !!

چیکار کنم ؟​
Bo 2 رو ميگي؟ كلا يه سري ايرانيا مشكل سرچ دارن اما Nat روي open باشه خيلي راحت تر پيدا ميكنه

سلام من ميخوام ps3 بخرم ولي قبلش ميخوام ببينم براي اين كه يه بازي رو انلاين بازي كنم چقدر خرج برميداره
اول ميدونم كه نبايد دستگام كپي خور باشه (درسته؟) پس يعني بازي ارجينال بخرم
بازم هم هزينه داره؟

درود

بچه ها سونی برام چندبار ایمیل زده که Score a $50 PSN Code !
ایمیل رو چندبار خوندم ولی زیاد واضح توضیح نداده ! یعنی من الآن خودم یه کارد 20 دلاری بخرم و وارد کنم ، 50 دلار هم سونی میده بهم ؟! >:d

ویرایش : متن E-Mail !

RainyGamer
Score a $50 PSN Card !
after your first PSN Purchase !
once you are approved , you'll receive a $50 PSN Code after your first purchase with the Playstation Card from capital one !

آخرین ویرایش:
درود

بچه ها سونی برام چندبار ایمیل زده که Score a $50 PSN Code !
ایمیل رو چندبار خوندم ولی زیاد واضح توضیح نداده ! یعنی من الآن خودم یه کارد 20 دلاری بخرم و وارد کنم ، 50 دلار هم سونی میده بهم ؟! >:d

ویرایش : متن E-Mail !
والا اینجوری که من برداشت کردم از (capital one) باید بیشتر از $ 50 خرج کنی تا بهت بده، فکر کنم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or