(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
درودی دوباره!
من می خوام یه بازی از استور بگیرم برای مولتی . سینگلش واسم مهم نیست . می خوام آنلاین بازی کنم. خودم KZ3 رو ندارم و الان دارم دمو مولتیش و بازی می کنم. به نظرتون بگیرمش؟ یا یه عنوان دیگه بگیرم؟

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
درودی دوباره!
من می خوام یه بازی از استور بگیرم برای مولتی . سینگلش واسم مهم نیست . می خوام آنلاین بازی کنم. خودم KZ3 رو ندارم و الان دارم دمو مولتیش و بازی می کنم. به نظرتون بگیرمش؟ یا یه عنوان دیگه بگیرم؟
به صرفه نیست چون راحت می تونی با 30 40 تومن بازی رو خودشو فیزیکی بخری.

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
به صرفه نیست چون راحت می تونی با 30 40 تومن بازی رو خودشو فیزیکی بخری.
الان تویه استور گذاشته 15 یورو. ولی پک فیزیکی نزدیک 30 یورو میشه اینجا!
این ورژنی که تویه استور هستش 15 یورو نوشته ورژن مولتی. یعنی سینگل باهاش نیست دیگه درسته؟
کلا تویه PS3 چی مولتی بیشتر میچسبه ؟

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
این ورژنی که تویه استور هستش 15 یورو نوشته ورژن مولتی. یعنی سینگل باهاش نیست دیگه درسته؟
آهان! حواسم نبود این جا نیستی! نه سینگل نداره.
راستی این جا فک کنم ارزونتر بده.
killzone 3 - Tradera.com

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
battlefield3 واقعا روی ps3 عالیه:d
mw+black ops هم هستن.
مولتی آنچارتد3 هم خوبه
بوردرلندز2 هم خوبه.در کل بازی زیاده:d

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
آهان! حواسم نبود این جا نیستی! نه سینگل نداره.
راستی این جا فک کنم ارزونتر بده.
killzone 3 - Tradera.com
سپاس.
آره ارزونتر ولی نسخه فیزیکی هستش! منم بلوری رامم خرابه متاسفانه! مجبورم فقط نسخه دانلودی بگیرم ! که فکر نکم غیر از استور راه دیگه ای باشه! هست؟!:-/ راستی کلا نسخه مولتی با سینگل جداست یا تویه استور اینطوره؟
battlefield3 واقعا روی ps3 عالیه:d
mw+black ops هم هستن.
مولتی آنچارتد3 هم خوبه
بوردرلندز2 هم خوبه.در کل بازی زیاده:d
BF3 و MOH را روی PC بازی می کنم.! از COD هم دل خوشی ندارم!
بیشتر می خوام بازی باشه که یا روی PC نباشه یا اگه هم مشترک هستش با PS3 بازی کردنش یه چیز دیگه ای باشه!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

اونجا به صرفه تره كه همون نسخه رو بخري ! يعني نسخه ديجيتالي مولتي رو ! چون اگر اين رو هم حساب بكني كه DLC هاش هم مجان پات ميفته عملا" خيلي به نفعت ميشه ! هر DLC ايش گمونم 10 دلار يا 15 دلار بود ! بازي 3 تا DLC داشت
حساب بكني خيلي به نفعته !
اينجا نسخه فيزيكي دست دو به صرفه تره :d
ولي كمپين بازي رو نداري فقط مولتي بازيه !

راستي يه چيز ديگه !
واقعا" خاك تو سر استور US ! اصلا" انگار ولش كردن به امون خدا ! استور EU داره ميتركونه كلا" !

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
سالم
یه سوال فنی :D
میگم هر بازی رو میشه روی 2 تا دستگاه دانلود کرد و اجرا کرد درسته ؟ خب حالا سوال من اینه که من یه بازی رو میخرم و دانلود میکنم . بعد رفیقم هم با اکانت من تو دستگاهش آنلاین میشه و بازی رو دانلود میکنه و اجرا میکنه . این میشه 2 بار .... حالا یه قابلیتی هست که تو سایت خود سونی میشه تمام دستگاه هایی که اکتیو هست رو دی اکتیو کرد . اگه بعد از اینکه دوتامون دانلود کردیم دیگه با اکانت آنلاین نشیم تو دستگاهمون . بعد بریم تو سایت سونی و دستگاه ها رو دی اکتیو کنیم بعد اکانت رو نفر سوم و چهارمی باهاش آنلاین بشن میتونن بازی هایی که خریدیم رو دانلود کنن و بازی کنن ؟
منظورم رو اگه نگرفتین بگید بیشتر توضیح بدم .

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سالم
یه سوال فنی :D
میگم هر بازی رو میشه روی 2 تا دستگاه دانلود کرد و اجرا کرد درسته ؟ خب حالا سوال من اینه که من یه بازی رو میخرم و دانلود میکنم . بعد رفیقم هم با اکانت من تو دستگاهش آنلاین میشه و بازی رو دانلود میکنه و اجرا میکنه . این میشه 2 بار .... حالا یه قابلیتی هست که تو سایت خود سونی میشه تمام دستگاه هایی که اکتیو هست رو دی اکتیو کرد . اگه بعد از اینکه دوتامون دانلود کردیم دیگه با اکانت آنلاین نشیم تو دستگاهمون . بعد بریم تو سایت سونی و دستگاه ها رو دی اکتیو کنیم بعد اکانت رو نفر سوم و چهارمی باهاش آنلاین بشن میتونن بازی هایی که خریدیم رو دانلود کنن و بازی کنن ؟
منظورم رو اگه نگرفتین بگید بیشتر توضیح بدم .

من منظورت رو گرفتم و البته برای خودم هم سوال است ! :D

برای اینکه دی اکتیو از طریق خود کنسول کنیم باید آنلاین باشیم ، پس بعد دی اکتیو سیستم کنسول اتوماتیک از سرور سونی اطلاعات میگیره که بازی روی کنسول اکتیوه یا دی اکتیو ... خُب حالا بیاییم و از طریق PC اکانت را روی اون دو کنسول دی اکتیو کنیم ، کنسول که به نت وصل نشده از سرور اطلاعات بگیره. پس قاعدتاً باید بشه چنین کاری رو کرد دیگه ؟

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
نوشته شده توسط havan

با سلام به دوستان خوب بازی سنتر
سوال داشتم:
قبلان رو کنسول قبلیم بازیهای رو دانلود کرده بودم، کنسول خراب شد بردمش گارانتی نو بهم داد، همه چیز از حفظ پاک شده بود عکسها ویدئوها بازیها؛(
بعدش بعضی‌ از بازیهارو می‌خوام دوباره دانلود کنم: میرم تو استور نوشته خریده شده، اما وقتی‌ که دانلودش می‌کنم باز یا پلی نمیکندشون مینویسه این بازی مخصوص PSP است
این بازی فقط در PSP اجرا میشود آیا می‌خواهید کپی آنرا در PS3 داشته باشید؟ لطفا PSP خود را به وسیلهٔ سیم USB وصل کنید.
در صورتی‌ که من اورجینال بازی PS3 رو دانلود می‌کنم، مثلا چطوری ممکن بازی ۸ گیگا بایتی مثل infamous یا .... به PSP ربط داشته باشه؟ چرا باز نمیشن؟
البته ۳ دستگاه خراب شد این چهارمیش که خراب نشد و کار می‌کنه، رو دستگاه دوم یا سوم که اصلا نمی‌شد داونلدشون کنی‌، رو این کنسول دانلود می‌شه اما باز نمیشن، کسی‌ راه حالشو‌ میدون؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
نوشته شده توسط havan

با سلام به دوستان خوب بازی سنتر
سوال داشتم:
قبلان رو کنسول قبلیم بازیهای رو دانلود کرده بودم، کنسول خراب شد بردمش گارانتی نو بهم داد، همه چیز از حفظ پاک شده بود عکسها ویدئوها بازیها؛(
بعدش بعضی‌ از بازیهارو می‌خوام دوباره دانلود کنم: میرم تو استور نوشته خریده شده، اما وقتی‌ که دانلودش می‌کنم باز یا پلی نمیکندشون مینویسه این بازی مخصوص PSP است
این بازی فقط در PSP اجرا میشود آیا می‌خواهید کپی آنرا در PS3 داشته باشید؟ لطفا PSP خود را به وسیلهٔ سیم USB وصل کنید.
در صورتی‌ که من اورجینال بازی PS3 رو دانلود می‌کنم، مثلا چطوری ممکن بازی ۸ گیگا بایتی مثل infamous یا .... به PSP ربط داشته باشه؟ چرا باز نمیشن؟
البته ۳ دستگاه خراب شد این چهارمیش که خراب نشد و کار می‌کنه، رو دستگاه دوم یا سوم که اصلا نمی‌شد داونلدشون کنی‌، رو این کنسول دانلود می‌شه اما باز نمیشن، کسی‌ راه حالشو‌ میدون؟
سلام .
در حال حاظر شما یک دستگاه دارید و یک اکانت درسته ؟ این سایتی که میزارم سایت خود سونی هست . برید داخلش یعنی ساین این کنید و یک قسمتی داره که تمامیه دستگاه های وصل شده به اکانت رو دی اکتیو میکنه . یعنی دستگاه های قبلیه شما که خراب شدن رو هم دی اکتیو میکنه . بعد از اینکه این کار رو کردید با دستگاهتون دوباره ساین این بشید و امتحان کنید ببینید مشکلتون حل شده یا نه . اگه حل نشد میتونید زنگ بزنید Support ـه سونی . اونا از طریق تلفن هم راهنمایی میکنند . یا به ساپورت سونی ایمیل بزنید . من یکی دو بار تو بلاگ پلی استیشن دیدم که ملت میگن همچین مشکلی دارن .
https://account.sonyentertainmentnetwork.com

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
سلام .
در حال حاظر شما یک دستگاه دارید و یک اکانت درسته ؟ این سایتی که میزارم سایت خود سونی هست . برید داخلش یعنی ساین این کنید و یک قسمتی داره که تمامیه دستگاه های وصل شده به اکانت رو دی اکتیو میکنه . یعنی دستگاه های قبلیه شما که خراب شدن رو هم دی اکتیو میکنه . بعد از اینکه این کار رو کردید با دستگاهتون دوباره ساین این بشید و امتحان کنید ببینید مشکلتون حل شده یا نه . اگه حل نشد میتونید زنگ بزنید Support ـه سونی . اونا از طریق تلفن هم راهنمایی میکنند . یا به ساپورت سونی ایمیل بزنید . من یکی دو بار تو بلاگ پلی استیشن دیدم که ملت میگن همچین مشکلی دارن .
https://account.sonyentertainmentnetwork.com
من رفتم اون سایت نوشته ۵ دستگاه پلی‌استیشن
حالا من از کجا بدونم کدومشون خرابها و کدومش جدید است؟:">

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
من رفتم اون سایت نوشته ۵ دستگاه پلی‌استیشن
حالا من از کجا بدونم کدومشون خرابها و کدومش جدید است؟:">
کلا همه رو دی اکتیو میکنه . خراب ها که هیچی . اون سالم هایی هم که الان دستت هست رو یه بار باهاشون بعد از این قضیه ساین این کنی باز فعال میشن . یعنی مثلا از 5 تا دستگاه اگه 3 تاش خرابه وقتی اینکار رو انجام دادی . میری با 2 تا دستگاهت یه دور ساین این میشی . بعدا که بیای میبینی نوشته 2 دستگاه اکتیو هست .
فقط یک چیزی . این کار رو نمیشه هر روز انجام داد . 6 ماه یک بار فقط میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر