(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
خوب بالاخره2-3 دست بازی کردم ونظرمو میگم.
بازی شباهت فوق العاده زیادی به tribes ascend که چندماه پیش برای pc اومد داره! به جز اینکه جت پک نداره دقیقا با همون سبک و شکله
گرافیکشم برای یه بازی mmo نسبتا خوبه
به نظرم الان ارزش دانلود4 گیگ رو نداره صبر کنین هروقت بتای اصلی(open beta) اومد پلیرها زیادشد اون وقت دانلودش کنید.

The Critic

کاربر سایت
Sep 19, 2008
4
نام
آیدین
با عرض سلام و ادب خدمت دوستان عزیز
یه سئوال از خدمت دوستان داشتم :
دستگاه پلی استیشن 3 من کپی خور شده هستش و موقع خرید دستگاه صاحب مغازه گفت به هیچ عنوان نباید یه اینترنت متصل بشم و دستگاه رو آپدیت کنم چون کپی خور دستگاه می پره! وقتی که میخوام به شبکه پلی استیشن متصل شم و یه اکانت برای خودم درست کنم یه پیغام میده و میگه حتماً باید دستگاه رو آپدیت کنم! راهی هست که بدون آپدیت یا از دست دادن کپی خور شدن دستگاه به شبکه پلی استیشن متصل بشم؟
با تشکر

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
با عرض سلام و ادب خدمت دوستان عزیز
یه سئوال از خدمت دوستان داشتم :
دستگاه پلی استیشن 3 من کپی خور شده هستش و موقع خرید دستگاه صاحب مغازه گفت به هیچ عنوان نباید یه اینترنت متصل بشم و دستگاه رو آپدیت کنم چون کپی خور دستگاه می پره! وقتی که میخوام به شبکه پلی استیشن متصل شم و یه اکانت برای خودم درست کنم یه پیغام میده و میگه حتماً باید دستگاه رو آپدیت کنم! راهی هست که بدون آپدیت یا از دست دادن کپی خور شدن دستگاه به شبکه پلی استیشن متصل بشم؟
با تشکر

خیر دوست عزیز غیر ممکنه ! برای متصل شدن باید حتماً آخرین آپدیت رو دستگاه نصب بشه که اونم دستگاه رو از کپی خوری در میاره !

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام دوستان
چه جوری می تونم Online ID ام رو توی یه اکانتی که دارم عوض کنم؟
یعنی اسمی که بقیه منو تو نت با اون میبینن رو میخوام عوض کنم :d

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
دوستان شما راحت sign in میکنید ؟!
یه سوالم از کسانی که plus دارن داشتم اینکه این auto update چجوری کار میکنه دقیقا ؟
من شونصد تا بازی دارم که باید اپدیت شه ولی سر ساعت که روشن میشه برای auto update هیچ کدوم نمیاد تو dl list !!!

مرسی

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان شما راحت sign in میکنید ؟!
یه سوالم از کسانی که plus دارن داشتم اینکه این auto update چجوری کار میکنه دقیقا ؟
من شونصد تا بازی دارم که باید اپدیت شه ولی سر ساعت که روشن میشه برای auto update هیچ کدوم نمیاد تو dl list !!!

مرسی

عجیبه امروز منم مشکل دارم خیلی افتضاح sign in می کنه !
من زمانی که از آتو آپدیت استفاده می کردم تو زمان مشخص شده روشن می شد و شروع به دانلود آپدیت ها می کرد .

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
بقیه مشکل ندارن ؟
برای من انواع اررورها رو میده: 80028ED6 80710736 8002AD3D 8002AD36 80710B36
نمیدونم از isp ـه یا اینترنت !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟