(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
من که 11 روز و 13 گیگ از اشتراک ام مونده. اگر تو این مدت درست شد که چه بهتر. اگر هم نشد که خیلی راحت خداحافظی میکنیم با پارس آنلاین!

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
منم به عنوان اولین ایرانی dust514 رو گرفتم.:d
شما هم بگیرینش فقط 2 گیگ حجم داره
ویرایش: 2200 مگابایت آپدیت داره:((

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بچه ها میشه اون ایملی که برای ساخت اکانتم دادم رو ویرایش کنم؟و یه ایمیل دیگه بذارم؟

بله میشه ! داخل PS3 این مسیر رو برو
Account Management- Account Information - Sign-In ID (Email Address ازت پسوورد میخواد و میتونی عوض کنی !

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
ای بابا! Borderlands رو دانلود کردم اونوقت میگه که تست ورژن هستش. جویا شدم میبینم اگر یکبار حتی تست ورژن تو لیست دانلودهات اومده باشه دیگه دستگاه همش خیال میکنه که تست ورژن بازی رو داری. جالب اینجاست که این گند خیلی وقته هستش ولی هیچکدام از اعضای محترم Gearbox یا SONY به فکر درست کردنش نبودن. )x

دوستان دوست بنده که مشکل داشت با پارس آنلاین می گه مشکلش برطرف شده ! کسی هنوز مشکل داره ؟
من به PSN وصل میشم ولی احساس میکنم هنوز یکم بگی, نگی لگ داره.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
ای بابا! Borderlands رو دانلود کردم اونوقت میگه که تست ورژن هستش. جویا شدم میبینم اگر یکبار حتی تست ورژن تو لیست دانلودهات اومده باشه دیگه دستگاه همش خیال میکنه که تست ورژن بازی رو داری. جالب اینجاست که این گند خیلی وقته هستش ولی هیچکدام از اعضای محترم Gearbox یا SONY به فکر درست کردنش نبودن. )x

من به PSN وصل میشم ولی احساس میکنم هنوز یکم بگی, نگی لگ داره.

چند وقته میتونی وصل شی؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر