(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
خب مثل اینکه پارس آنلاین دوباره گند زده ! از امروز صبح وصل نمیشه ! وصل هم که شد لیست دوستان نمیاد ! خدا کنه تا چند ساعت دیگه درست شه

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
خب مثل اینکه پارس آنلاین دوباره گند زده ! از امروز صبح وصل نمیشه ! وصل هم که شد لیست دوستان نمیاد ! خدا کنه تا چند ساعت دیگه درست شه

من تا همين الان داشتم بتل 3 ميزدم و پارس انلاينم هستم :d

Alexandra

کاربر سایت
Jul 23, 2012
25
نام
یه بنده خدا
منم پارس آنلاینم ولی از ظهر وصل نمیشه . این دفعه 100 اینجوری میشه .
سلام آرش جان منم این مشگل رو از اول ماه رمضان داشتم دقیقا 17 روز نتونستم signشم..در صورتی که بقیه دوستا راحت sign میشدن راحت بازی میکردن بعد از 17 رو خود به خود اونایی که مشکل داشتن درست شد..ولی بعد از 7 روز دوباره همون آشو همون کاسه ارور 80710723 رو میده من که دیگه کلافه شدم....

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بخدا اينطور نيست دوستان يه چكي بكنيد مودمتون رو !!!

من امروز قشنگ از 5/30 تا 7 داشتم بتل 3 ميزدم اونم پارس انلاين ! اصولا مشكل خيلي مسخره اي هست و خدا كه نوبت ما نشه يه وقت

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
محسن اين اواخر بازي براي من خيلي فريز ميكنه ! دليل چيه ؟؟ فريز بد هم ميكنه ها يعني پاچه ميگيره !!!

برنامه نویسی بازی مشکل داره و به هزار بهونه خطا میده که نتیجش میشه فریز کردن.
من تو مرحله دوم تک نفره(سلیمانیه عراق) و مرحله اسنایپر co-op همش بازیم فریز می کنه.
خیلی اشکال مسخره ایه واقعاً اشک آدم در میاد.!

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
برنامه نویسی بازی مشکل داره و به هزار بهونه خطا میده که نتیجش میشه فریز کردن.
من تو مرحله دوم تک نفره(سلیمانیه عراق) و مرحله اسنایپر co-op همش بازیم فریز می کنه.
خیلی اشکال مسخره ایه واقعاً اشک آدم در میاد.!
حالا خدا رو بايد شكر كنيم كه سرور بازي كوچكترين xp ها رو در خودش سيو ميكنه و با فريز كردن xp ها نميپره:d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
همش می پره از دم!:d
من level up کردم با یک فریز 10 هزار امتیازمو به باد داد!:(

برعكس من تا حالا 20 بار فريز كردم وسط مولتي و همش رو برام حساب كرده خدا رو شكر يعني چند بار ايتم هاي مختلف براي تفنگ رفتم كه همونا هم بود . :d

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
برعكس من تا حالا 20 بار فريز كردم وسط مولتي و همش رو برام حساب كرده خدا رو شكر يعني چند بار ايتم هاي مختلف براي تفنگ رفتم كه همونا هم بود . :d

همیشه احتیاط کن.من که انگیزه ای برای ادامه مولتیش ندارم.همه بازی هامو نیمه تمام می ذاره!:|

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
همیشه احتیاط کن.من که انگیزه ای برای ادامه مولتیش ندارم.همه بازی هامو نیمه تمام می ذاره!:|

اره خداييش اين اواخر خيلي اذيت ميكنه هم يكمم سرور ها ضعيف شدن و احساس ميكنم اكثر قدرت سرور ها به كاربران پرميوم داده شده و همين اينكه اين مشكل فريز بدجور ميره رو مخ !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر