(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

katana

کاربر سایت
Mar 21, 2011
5
نام
علیرضا
اقای baris manco نه من اکبند خریدم بازی دست خودم بوده فقط! کسی استفاده نکرده هنوز!

---------- نوشته در 12:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:15 PM ارسال شده بود ----------

رفیق گوشه سمت چپ کاور بازی آنچارتد 2 و 3 یه عدد رو زده توی مستطیل برات ؟

منظورت جلوی بازیه یا پشتش؟ :d اگه منظورت ریجن بازیه انچارتد 3 ریجنم دو ولی انچارتد 2 ریجنم سه هستش

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
اره جفتشو اکبند خریده بودم! جفتشم کد داره. اگه منظورت همون اکانتیه که همون اول تو PSN باید بسازی من اونو ساختم موقع ساختم کشور رو U.s انتخاب کردم ولی دیگه این ریجنی که گفتی باید بهش بخوره رو نمیدونم چیه!:)
3 رو نمیدونم ولی آنچارتد 2 که کد نمی خواد

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
بازی آنچارتد ریجن 2 ـه !

باید اکانتت هم ریجن 2 باشه ! برای کد

اگر نیست !

یه اکانت انگلیس بساز توش کد رو بزن برو تو اکانت اصلی بازی کن !

katana

کاربر سایت
Mar 21, 2011
5
نام
علیرضا
راست میگه انچارتد 2 کد نمیخواد انچارتد 3 روهم میپرسم بهت میگم مشکلش چیه

مرسی دوست عزیز

---------- نوشته در 12:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:42 PM ارسال شده بود ----------

بازی آنچارتد ریجن 2 ـه !

باید اکانتت هم ریجن 2 باشه ! برای کد

اگر نیست !

یه اکانت انگلیس بساز توش کد رو بزن برو تو اکانت اصلی بازی کن !

اوکی ممنون از راهنمایی

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سلام
دوستان من راحت sing in میشم به psn وتو استور هم میتونم برم ولی وقتی وارد یک بازی میشم منو sing out میکنه از psn مشکل چیه نه فقط رو یه بازی اینجوری باشه رو هر بازی ایجوری مشکل از کجاست وباید چیکار کنم ؟

در ضمن تا 3-4 روز قبل این مشکل رو نداشتم

OldSolidSnake

کاربر سایت
Jun 3, 2012
67
نام
پوریا
سلام-من به عنوان کسی که تازه می خواهد به psn وصلشم یه سوال داشتم سوالم این بود که من در یک تاپیکی دیده بودم که یکی گفت به طور متوسط هر بازی هر ساعت 10mb از حجم برمی داره می خواستم بپرسم از حجم برمی داره یعنی از میزان دانلود برمیداره یا چیز دیگه ای و پیشاپیش از جوابتون ممنون.

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
سلام به همه آیا من میتونم با این اینترنت آنچارتد 3 آنلاین رو راحت بازی کنم؟
51511177609893210612.png

14163804167317052816.png

66301902677527207316.png

آخرین ویرایش:

aalliirreezza

کاربر سایت
Feb 2, 2011
15
تو killzone 2 بعد از sign in و تا synching clients پیش میره اما وارد بازی نمیشه و error 5021 میگیره؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 11:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:22 AM ارسال شده بود ----------

تو کچا این ارورو داده؟

تو killzone 2 بعد از sign in و تا synching clients پیش میره اما وارد بازی نمیشه و error 5021 میگیره؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

OldSolidSnake

کاربر سایت
Jun 3, 2012
67
نام
پوریا
سلام-من به عنوان کسی که تازه می خواهد به psn وصلشم یه سوال داشتم سوالم این بود که من در یک تاپیکی دیده بودم که یکی گفت به طور متوسط هر بازی هر ساعت 10mb از حجم برمی داره می خواستم بپرسم از حجم برمی داره یعنی از میزان دانلود برمیداره یا چیز دیگه ای و پیشاپیش از جوابتون ممنون.
کسی جواب نداد؟

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام
میخوام BF3 رو دیجیتال بخرم . رو دستگام دانلود کنم بعد با یه اکانت دیگه ساین این کنم مشکلی پیش نمیاد ؟
منظورم اینه مثلا با یه اکانت ریجن 1 بخرم بازی رو اما موقع مولتی پلیر زدن با اکانت ریجن 2 ساین این باشم یا برعکس.
بازی رو خریدم از PSN باش BF1943 هم میدن ؟
یه بازی ریجن 2 دارم اما اکانتم ریجن 1 ه . میتونم با همین اکانت DLC هاش رو بخرم ؟
کد یه بازی قیمتش چند تو استوره اروپا ؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
کد یه بازی قیمتش چند تو استوره اروپا ؟

فک کنم حدود 8 یا 9 پوند !

تو آمریکا 10 دلاره ..

-

درود ..

همون میزان دانلوده دوست عزیز ... 10 مگابایت هم بیشتره البته بستگی به بازی داره ( ترافیک مصرفی = دانلود )

-

سلام به همه آیا من میتونم با این اینترنت آنچارتد 3 آنلاین رو راحت بازی کنم؟

دوست عزیز شما از توی Start Windows .. ( برو تو "RUN" بزن CMD ) بعدش تایپ کن

PING 4.2.2.4

برام نتیجه ـش رو همینجا بزار تا بهت بگم .. .

--
سلام
دوستان من راحت sing in میشم به psn وتو استور هم میتونم برم ولی وقتی وارد یک بازی میشم منو sing out میکنه از psn مشکل چیه نه فقط رو یه بازی اینجوری باشه رو هر بازی ایجوری مشکل از کجاست وباید چیکار کنم ؟

در ضمن تا 3-4 روز قبل این مشکل رو نداشتم

مشکل Isp شما به صورت پاره وقتی است ..

-

موفق باشید !

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
خوبه بد نیست ! ... زیاد هم خوب نیست !

می تونی بازی کنی !
ممنون از جوابتون،
البته وایمکسه و الان هم 2 تا از 5 تا آنتنش پره.....
باید یک فکری به حالش بکنم.
ببخشید یک سوال دیگه : هر ساعت چقدر ترافیک مصرف میکنه؟ آنچارتد 3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر